חפש מאמרים:
שלום אורח
18.11.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ציודי קשר מוטורולה

מוטורולה

מוטורולה

חברת עדי תקשורת - משווקת מגוון מכשירי תקשורת מסוגים שונים

שירותי השכרה או מכירה של מכשירים במגוון מסלולים משתלמים 
לפרטים התקשרו 02-6797264

שיווק מכשירי מוטורולה

מוטורולה ולואי אמסטרונג

כולנו מכירים את המשפט המפורסם "צעד קטן לאדם, צעד גדול לאנושות", אבל רק מעטים מאיתנו יודעים שהמשפט הזה שודר מהירח לכדור הארץ באמצעות מכשיר של חברת מוטורולה. חברה זו ותיקה מאוד בתחום התקשורת האלחוטית והוקמה בתחילת המאה העשרים. פעילותה של מוטורולה החל עוד מימי הרדיו ועבר התפתחויות רבות עד לתקשורת הסלולארית כפי שאנו מכירים אותה היום.

הרבה מוצרים פופולאריים מאוד בתחום התקשורת האלחוטית הם פירות עבודתה של חברת מוטורולה, כך למשל הווקי טוקי.

אבל בעוד אתם בטוחים שמכשירי הווקי טוקי של היום נראים כמו מוצרי פרסום לואוו-טק לצרכי קידום מכירות גרידא, בתחום הקשר האלחוטי יש לווקי טוקי שם אחר: מוטורולות, כי כמו בצבא - כל מכשירי הקשר הטובים ביותר הם מיצרנית מוטורולה. מה שלא כולם יודעים זה שלמוטורולה יש גם מכשירים סלולרים משולבי מכשירי קשר, כך שאפשר יהיה ליהנות מכל העולמות.

אין ספק שהמונח "תקשורת אלחוטית" מתחבר בחיים המודרניים בראש ובראשונה למכשירי הטלפון הנייד. חברת מוטורולה הייתה אחת החלוצות בתחום זה, ועודנה מתבלטת בתחום ייצור מכשירי טלפון ניידים. הטלפונים הללו מתאפיינים בהפעלה נוחה ואיכות מעולה.

מוטורולות

חברת מוטורולה מקפידה לייצר מכשירים התואמים את צו האופנה (וכמו שהסלולרים של פלאפון זכו לשם פלאפונים, כך זכו הסלולרים המשולבים של חברת מוטורולה לשם המאפיין 'מוטורולות'). אין ספק שהמכשיר האופנתי ביותר כיום הוא האי-פון, שכבש בסערה את שוק המכשירים הסלולריים. אחרי יציאתו של האי-פון כל היצרניות האחרות של מכשירים ניידים החלו לייצר מכשירים עם מסך טאץ'.

דגם ה-100MOTOSURE A3 של מוטורולה הוא מכשיר עם מסך הטאץ' של חברת מוטורולה. הוא מצויד במסך גדול ונוח. המכשיר מעוגל בפינות, מה שנותן לו שיק מיוחד על פני כל מתחריו. כמובן שאי אפשר לדבר כיום על טלפון סלולרי ללא מצלמה, המצלמה של מכשיר זה היא MP3 וגודלו של כרטיס הזיכרון הוא GB2. מכשיר מומלץ ביותר לכל אוהבי מסך הטאץ'.

מוטורולה עם בלות'וס לנהיגה בטוחה

מכשיר ה-M990 מתאים במיוחד לאלו הנוהגים לנהל שיחות בזמן הנהיגה. למכשיר קישוריות בלות'וס (שן כחולה) ומערכת ניווט משוכללת. הפעלתו המלאה של המכשיר מתאפשרת ללא מגע יד, אלא בהפעלה קולית בלבד. אין ספק שצורת הפעלה זו נוחה במיוחד לנהגים שידיהם עסוקות בתפעול הרכב. זהו מכשיר מצוין לחברות ליסינג שרוצות לשפר את מכוניות המנהלים שלהן (כחלק מהצופר שמוצעים במסגרת אבזור הרכבים בליסינג).

מכשיר מוטורולה-מיני

מכשיר מדגם WX288 מיועד לאלו שאוהבים מכשירים קטנים. המדובר במכשיר דק מאוד, שיכנס בקלות לכל כיס, והוא כולל אביזרים כגון: רדיו FM, אוזנייה איכותית ובלוטוס. המכשיר כולל מצלמת VGA וכל הדברים שאנחנו אוהבים במכשירים הניידים שלנו: מחשבון, שעון מעורר משחקים ועוד.

סלולרי מוזיקלי

מכשיר MOTO WX395 עוצב במיוחד עבור חובבי המוזיקה. המכשיר כולל נגן MP3 משוכלל ומערכת הבלוטוז מאפשרת העברה של קבצי מוזיקה בקלות רבה. המכשיר אינו מזניח גם פונקציות חשובות אחרות של המכשירים הניידים, כגון מצלמה משוכללת.

הלו מוטו!

חברת מוטורולה מלווה את השוק של התקשורת האלחוטית כבר שנים רבות. מטבע הדברים, היא הייתה החלוצה בתחום המכשירים הסלולריים ושומרת עדיין על מרכזיותה בתחום זה. כחלוצה בתחום מכשירי הקשר וכיצרנית מרכזית בתחום זה היא מציעה באופן בלעדי טלפונים סלולרים המשולבים עם אלמנטים של מכשירי קשר, כמו הפונקציה לחץ-ודבר (PTT כלומר Push to talk) שמאפשר העברת מסרים קוליים באופן מיידי, כמו בווקי-טוקי, שלא על חשבון זמן האויר הסלולרי (בתוך טווח השידור). המאפיין של פונקציה זו היא אותו צרצור שמושמע לפני קבלת המסר (ללכידת תשומת הלב) שמוכר לנו כצליל מהטלפונים שבלני הבניה ושליחי הפיצה, אבל כיום גילו את שיטה זו גם משפחות שרוצות לדבר אחד עם השני מבלי לחייג ולשלם על עלות שיחה סלולרית.

חברת עדי תקשורת משווקת מגוון פתרונות לתקשורת אלחוטית מכל סוג ולכל מטרה. אצלנו תוכלו לקנות מכשירי קשר של חברת מוטורולה או לחהשכיר מוטורולות לפי מגוון מסלולים כדאיים.

צרו עימנו קשר ואנו נשמח ליעץ לכם!

עדי תקשורת ומערכות בע"מ

אברהם בנימיני

0577731631

טל משרד: 026797264

פקס משרד: 026797266

רחוב התעשייה 8,ירושלים 93420, טל: 026797264, פקס: 026797266, מייל: Adicomm@017.net.il

8 Hataasia st, Jerusalem 93420, Tel: 026797264, Fax: 026797266, Mail: Adicomm@017.net.il

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

השכרת מכשירי קשר מירסוסלולרhttp://www.yehuda-tal.com/Sites/tal/content/Images/hskarat%20mahsirim/fotos_mp3.jpg

חברת עדיתקשורת מפעילה מחלקת השכרות למכשירי קשר מירס וסלולר.

לחברתנומכשירי קשר, מירסים וסלולר ואביזרים נלווים המתאימים לכל סוגי הלקוחות והאירועים.

בעדי תקשורת ניתן להשכיר מכשירי קשר מירסוסלולר לתקופות קצרות או ממושכות, בהתאם לרצוןהלקוח.

מכשיריהקשר המירס והסלולרמתאימים למגווןאירועים ופעילויות כגון: טיולי שטח, אירועי ענק, הופעות, הפקות טלוויזיה וקולנוע, כנסים, תערוכות בחו"ל ועוד...

למחלקתההשכרות רישיון השכרת מכשירי קשר ממשרד התקשורת, ואישור השכרת מירס מחברת מירס.

עדי תקשורת מאפשרת ללקוחותיה לבחור חבילותמיוחדות בהשכרת מירס - לקשר אישי חופשי, קבוצתי, וקשר חוצה אשכולות.

למחלקתההשכרות של עדי תקשורת מגוון אביזרים משלימים כגון: מכשירי קשר שולחניים ,אוזניות למכשיריקשר ומירס, מיקרופונים, מגנומטרים, ממסרים ואנטנות.

חברת עדי תקשורת ומערכותמפעילה מחלקת השכרות למכשירי קשר ומירס סללולריים מזה כ-10 שנים. לחברת עדי תקשורת מגוון רחב של מכשירי קשרבכל תחומי התדרים המורשים לעבודה בישראל,מכשירי מירס בתקשורת פרטית וקבוצתית,אביזרים נלוויםוהתאמתם לצרכי הלקוח. חברת עדי תקשורת מאפשרת ללקוחותיה להשכיר מכשיריקשר מירס לתקופות קצרות או ממושכות. השכרת מכשירי קשר מירס מתאימים למגווןאירועים ופעילויות כגון: •משפחות הנוסעות לחו"ל ומעוניינות לחסוך בעלויות הקשר בין בניהמשפחה , טיולי שטח, אירועים , הופעות, הפקות טלוויזיה וקולנוע, כנסים, תערוכות ועוד מגוון רחב של שימושים. חברת עדיתקשורת מאפשרת לך הלקוח להתאים את הציוד המושכר לפעילות שלשמה נועד הציוד. יחד עם היועציםשלנו ניתן לבחור את מכשירי הקשר וחבילות מיוחדות בהשכרת מירס - לקשר אישיחופשי, קבוצתי, וקשר עם כלל מנויי מירס בישראל. חברת עדי תקשורת מציעה ללקוחותיה מגווןרחב של ציודים כגון: מכשירי קשר סטטיים ,אוזניות שב"כ למכשירי קשר, מגנומטרים וממסרים ניידים לשיפור הקליטה .
חברת עדי תקשורת מתחייבת עבור לקוחותיה בשירות אישי מקצועי וזמין עבורכם

מבצע חורף 2012

השכרת מכשיריקשר מירס וסלולר ב30 שח ליום

השכרתמכירי קשר ומירס ל10 ימים 90 שח

השכרתמכשירי קשר ומירס לחודש ב130 שח

השכרתמכשירי סלולר -250 דקות ב47 דולר

057-7731631-אברהםבנימיני

www.adi-com.co.il

adicomm@017.net.il התעשייה 8, ירושלים 93420, ירושלים, טל: 02/6797264, פקס: 02/6797266, מייל:

8 Hataasia st, Jerusalem 93420, Tel: 02/6797264, Fax: 02/6797266, Mail: adicomm@017.net.il

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אברהם בנימיני

מאת: אברהם בנימיניטלפונים סלולריים05/08/12795 צפיות
חברת עדי תקשורת משרתת מגוון רחב של חברות ועסקים ארגונים ,מפיקי אירועים ותנועות בירושלים והסביבה, במתן פתרונות תקשורת- מכירת מגוון רחב של מכשירי קשר של יצרנים שונים ובמחירים מיוחדים,השכרת מכשירי קשר,מירס,וסלולר במחירים ללא תחרות,בשירות אישי מקצועי וזמין. חברת עדי תקשורת מתחייבת לתת את השירות המקצועי והזמין והפרטי עבור לקוחותיה. מבצע-השכרת מכשירי קשר ומירס 39 שח ליום 99 שח ל10 ימים 130 שח לחודש

מאת: אברהם בנימיניטכנולוגיות חדשות05/08/12804 צפיות
מידע על תקשורת-תשתיות ואלחוט

מאת: אברהם בנימיניתקשורת05/08/128429 צפיות
מערכות וציוד קשר אלחוטי מערכת קשר אלחוטית, דו-כיוונית ודיגיטלית, מאפשרת כיסוי מלא ללא צורך בתשתית סלולרי מערכת מוטו-טורבו עושה שימוש בטכנולוגיית TDMA ומכפילה את קיבולת השיחות האפשרית בו זמנית, כך שניתן לחבר יותר מנויים במחיר של רשיון תדרים אחד. המערכת מאפשרת לערוך שיחה בין שני משתמשים או קבוצת משתמשים, תוך ניהול שיחות רבות בו זמנית, ללא נפילת הקשר ועל גבי אותו תדר. מערכת מוטו-טורבו כוללת מגוון של מכשירי קשר נישאים וקבועים ברכב, ממסרים להרחבת כיסוי, אביזרי נשיאה והגברה, שירותים מתקדמים - פתרון מלא לתקשורת מיידית ברורה ומהירה בין עובדים של ארגון או עסק.

מאת: אברהם בנימיניפרופילי חברות05/08/127753 צפיות
חברת עדי תקשורת ומערכות בע"מ מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של פתרונות תקשורת. חברת עדי תקשורת עוסקת בפתרונות בתחומי התקשורת האלחוטית ובתחומי התקשורת הקווית.

מאת: אברהם בנימיניהפקות אירועים05/08/12816 צפיות
חברת עדי תקשורת ומערכות מפעילה מחלקת השכרות למכשירי קשר ומירס והשכרת טלפונים סללולריים מזה כ-4 שנים. לחברת עדי תקשורת מגוון רחב של מכשירי קשר בכל תחומי התדרים המורשים לעבודה בישראל,מכשירי מירס בתקשורת פרטית וקבוצתית,אביזרים נלווים והתאמתם לצרכי הלקוח. חברת עדי תקשורת מאפשרת ללקוחותיה להשכיר מכשירי קשר מירס וטלפונים סלולריים לתקופות קצרות או ממושכות. השכרת מכשירי קשר מירס וטלופונים סלולריים מתאימים למגוון אירועים ופעילויות

מאת: אברהם בנימיניטלפונים סלולריים31/07/12822 צפיות
מידע על ציוד קשר לטיוליים

מאת: אברהם בנימיניענפי ספורט31/07/121184 צפיות
מידע על ציוד קשר לארועי ספורט

מאמרים נוספים בנושא תקשורת המונים

מאת: yuval ozתקשורת המונים28/04/131589 צפיות
מהי בעצם מרכזיה וכיצד יכולה להועיל לעסק שלך?

מאת: דניאל seoתקשורת המונים04/10/127381 צפיות
במיוחד כשהילדים גדלים ואתם רוצים כבר לקנות בית משלכם, כדאי לזכור שמשכנתא זה לא משחק ילדים. חשוב מאוד לדעת המון דברים לפני שלוקחים משכנתא והדרך הכי טובה לדעת אותם זה על ידי ייעוץ עם אנשים שמבינים בכך. כמו כן, יש כל כך הרבה פרטים שאנשים מהשורה פשוט לא מתעסקים איתם.

מאת: יקותיאלי עודדתקשורת המונים11/09/127857 צפיות
הספרות 0,1,2,3,4,5,6,7,8,9 מוכרות לרוב אוכלוסיית העולם, ללא הבדל ארץ ושפה. עובדה זו מאפשרת לפתח שיטת תקשורת נוחה ופשוטה בין זרים, הדוברים שפות שונות וכותבים בכתבים שונים, למרות שאיש אינו יודע את שפת רעהו. בשיטת התקשורת המוצעת יינתנו מספרים למילים שמושיות, היינו מספר אישי לכל מילה. כל מספר יתאים למילה אחת בלבד, מילה בעלת אותו מובן, בכל שפה. אנשים זרים ירשמו ויחליפו ביניהם פתקים ובהם קבוצות של מספרי מילים ובאמצעות רשימות מתאימות - "מפתחות" שהוכנו מראש, יוכלו להבין איש את רעהו.

מאת: שירה כהןתקשורת המונים24/05/128040 צפיות
סיכום מאמר; עלייתו של ציבור הקוראים

מאת: liatootתקשורת המונים14/04/128174 צפיות
מאז ומתמיד בני האדם היו מתקשרים ביניהם, אך צורת ההתקשרות שינתה את פניה מהעת העתיקה ועד היום, במאמר זה סקירה קצרה של מראה התקשורת מאז ועד היום.

מאת: שחףתקשורת המונים31/08/108059 צפיות
אמצעי התקשורת מקיפים אותנו ומשפיעים על סדר היום הציבורי. לימודי תקשורת ועיתונאות מקנים ידע תיאורטי מקיף לצד התנסות מעשית נרחבת, ומאפשרים להשתלב בתחום התקשורת במגוון תפקידים מרתקים.

מאת: אברהם בלוךתקשורת המונים10/10/098572 צפיות
מאפיין תרבות שהוא אחד מהבולטים בעיניי הוא השפה. כל פיריודה והמילים המאפיינות אותה, כל זרם באומנות ומילותיו הייחודיות לו – כל עם או חברה ומושגיה ומונחיה. בעשורים האחרונים אנחנו חוזים בהתפתחותו של סלנג בגוון חדש לחלוטין – סלנג כתוב המופיע באינטרנט.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica