חפש מאמרים:
שלום אורח
11.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

פעילותה של רבקה פאלוך

מאת: seoeyeפוליטיקה 12/09/20141861 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

רבקה פאלוך פעלה במשך השנים 2000-2006 כיועצת ראש הממשלה שרון לענייני דת או כמו שנהוג לכנות את התפקיד יועצת ראש הממשלה לענייני חרדים , בשנים אילו פעלה רבקה פאלוך על מנת לחבר בים קבוצות פוליטיות בעלות רקע שונה , סייעה רבות במו"מ הקואליציוני עם המפלגות החרדיות תוך כדי מציאת פתרונות לבעיות רבות שהיו שאותה עת על מנת להגיע לעמק השווה בין כל מפלגות הקואליציה .

סייעה רבות לעזרה בתחום החינוך החרדי והקצאת תקציבים לישיבות החרדיות .

רבקה פאלוך גם סייעה להרבה אנשים שנתקלו בבעיות בתחום של דת ומדינה כמו בנושאים של גיור , טיפול בתיקים של סרבני גט ובעיות בירוקרטיות אחרות מול מוסדות השלטון .

רבקה פאלוך סייעה רבות לפתרון בעיית הקברים בסלילת כביש 6 ופעלה למציאת פשרה מוסכמת על כל הצדדים על מנת לאפשר את הקמתו של כביש 6 ללא בעיות מיוחדות .

רבקה פאלוך פעלה רבות על מנת לאפשר את מפעלי ההזנה בבתי הספר בשנת 2006 , סייעה רבות בתקציבים למוסדות רווחה שפועלים למען אוכלוסיות חלשות בישראל .

פעלה לשמירת הסטטוס קוו בנושאי דת ומדינה בישראל עדכון חוק נישואין וגירושים , השתתפה בועדה לפתרון מצוקת הדיור בקרב האוכלוסיה החרדית .

השתתפה בהקמת פורומים לקידום תעסוקה לחרדים וייעוץ למכללות אקדמיות לחרדים על מנת לקדם את ההשכלה הכללית בקרב הציבור החרדי על מנת שיוכלו בעתיד להשתלב בשוק העבודה בישראל .

 תגיות המאמר: רבקה פאלוך


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

שירותי קידום אתרים באינטרנט , כתיבה והפצת תכנים מקצועיים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת seoeye

מאת: seoeyeצילום29/05/171141 צפיות
כמה עקרונות של צילום מוצלח

מאת: seoeyeצילום03/11/16790 צפיות
סריקה כללית על המושג DPI

מאת: seoeyeשיפוצים17/06/15569 צפיות
מברגה מקיטה היא אחת המברגות המובילות בשוק. היום כמעט לכל בית יש מברגה שמחליפה את המברג הפשוט והעבודה בידיים ובשרירים. המברגה לא רק חוסכת לנו מאמץ, אלא גם זמן יקר, במיוחד אם אנחנו בעלי מקצוע. למעשה, מברגה מקיטה כל כך נפוצה היום שניתן למצוא אותה אצל כל בעל מקצוע בין אם הוא שיפוצניק, מוסכניק, מתקין מזגנים, חשמלאי רכב או כל בעל מקצוע אחר. מברגה מקיטה היא חלק בלתי נפרד מכלי העבודה שלנו.

מאת: seoeyeדת ומדינה11/11/141583 צפיות
פירוט לגבי ייעוץ במגזר החרדי

מאת: seoeyeייעוץ עסקי10/09/14698 צפיות
מספר דרכים שבהם ניתן לגייס כספים לקמפיין פוליטי.

מאת: seoeyeקולנוע24/06/14686 צפיות
מאמר ביקורת על הסרט ד"ר פומרנץ

מאת: seoeyeקולנוע30/04/14954 צפיות
ביקורת על הסרט מפריח היונים .

מאמרים נוספים בנושא פוליטיקה

מאת: אדיר בנימיניפוליטיקה 18/01/19584 צפיות
הרפורמה בדמות הגבלת כהונת ראש הממשלה היא עוד אחת מיני רבות שהמחוקקים שלנו מנסים לייבא מארה"ב, מבלי להבין את שיעור הנזק שנגרם מערבוב של מין שאינו עם מינו. דוגמאות בולטות מן העבר: "שיטת הפריימריס" ו"החוק לבחירה ישירה של ראש ממשלה". אם הייתה כאן דאגה אמיתית לאיכות השלטון בישראל היו המציעים מתמקדים בקידום הצעת חוק להגבלת קדנציות לראשי ערים. ברשויות המקומיות זה הרי ממש מתבקש. שם הבעיה הרבה יותר חמורה.

מאת: אדיר בנימיניפוליטיקה 18/08/18578 צפיות
העיסוק המדיני-פוליטי, על פי גישתו של אריסטו היא "האומנות השלטת" על כל האומניות האחרות; ברגע שמקבלים את ההנחה כי העיסוק הפוליטי הוא בגדר מעשה אומנות, הרי שמתוקף כך גם מתחייבת המסקנה שהכישרון לעסוק בתחום, אינו נרכש, אלא בהכרח מולד.

מאת: חגי הופרפוליטיקה 10/01/161875 צפיות
הימין מחזיק באידיאולוגיה של ארץ ישראל השלמה שהובטחה לאבות, והשמאל מחזיק באידיאולוגיה של הישמעות לחוק הבינלאומי המורה להשיב שטחים כבושים ולחובה המוסרית שלכל אדם יהיו זכויות בסיסיות, שכוללות גם זכות בחירה וייצוג, אבל אלה ואלה מכופפים את האידיאלים הנעלים שלהם בפני המציאות והריהם ריאליסטים-פרגמטיסטים.

מאת: חגי הופרפוליטיקה 05/07/151892 צפיות
ראשית אומר כי איני חושב שבדברים הבאים אחדש הרבה, שהרי הסכסוך הישראלי-פלסטינאי כה ממשוך שהכול כבר נאמר עליו ותמונת המצב ידועה. ובכל זאת.

מאת: אברהם פכטרפוליטיקה 12/12/137265 צפיות
בכנס, במכללה האקדמית נתניה, שעסקה בנושא של החלטת בג"צ, להדיח ראשי עיר מכהנים, עקב חשדות למעשי עבירה שנעברו לכאורה בתפקידם, השתתפו פרופ' פרידמן, שר המשפטים לשעבר, והשופט העליון אליהו מצא לשעבר. שניהם היו בדעה כי בג"צ הלך רחוק מדי, מעבר לסמכויותיו וגילה אקטיביזם שיפוטי מנוגד לחוק הכנסת. לדעתי – כשנוצר וואקום או לאקונה בחוק או איחור וגמגום מצד הכנסת, יכול בג"צ למלא את החור השחור בהתנהלות הציבורית ובמלחמה בשחיתות בפסיקה אקטיביסטית עד לחקיקה בכנסת.

מאת: אברהם פכטרפוליטיקה 16/05/131146 צפיות
שלטון חזק, שלטון בעל יכולת פעולה רחבה ללא סחיטה ואיומים מצד רסיסי מפלגות, הוא לטובת העם עם ארגז כלים דמוקרטי לשלטון יציב. אחוז חסימה של 4% - אינה המצאה רגעית וכבר דנים בסוגיה זו, מזה שני עשורים. חסימה של מפלגות קטנות – אינה פגיעה במיעוט ולא פגיעה בחופש ההתארגנות או הבעת דעה ועמדה. כדי להתמודד ולהשפיע, אפשר להתאחד, אפשר להתאגד ואפשר גם להצטרף כסיעה למפלגות קיימות. משילות טובה ונמרצת – היא גם צורך וגם הכרח.

מאת: ענת רובינרפוליטיקה 29/03/131336 צפיות
מאות לוביסטים פועלים בכנסת. האם פעולתם טובה היא או רעה?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica