חפש מאמרים:
שלום אורח
30.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מזון לכלבים ובעלי חיים אחרים - ויטמינים ותוספות

החלטת להתחדש בבעל חיים, איזה יופי איזה אושר, איזה כיף תוספת חדשה לחיים שלך, בהחלט מעניין מאד. עוד לפני נושא החינוך לא פחות חשוב נושא המזון, איזה מזון לבעלי חיים עליי לרכוש עבור בעל החיים שלי? האם מזון יקר או מזון שעלותו סבירה, האם עליי להתייעץ עם וטרינר? שאלות כאלה ואחרות אתה צריך להשיב עליהם לפני שאתה מקבל החלטה איזה מזון אתה צריך לקנות לבעל החיים שלך כדאי שתבדוק כמה דברים: קודם כל במשך השנים ההמלצות של הוטרינרים לגבי סוגי מזון לכלבים ובכללי מזון לבעלי חיים שונים השתנו, אתה צריך להתעדכן מה טוב ביותר עבור הכלב שלך.

מזון יבש למשל הוא מזון המעניק לבעל החיים חלבונים, חלבונים כידוע זה דבר חיוני וחשוב בהתפתחות בעלי חיים. לא סתם חברות מזון רבות משקיעות זמן יקר בניסיון לשפר את איכות המזון, חשבו בעל החיים זקוק לטוב ביותר, הכלב כבר אמרו זאת קודם לכן הוא חברו הטוב ביותר של האדם זה נכון, אבל האם אתה יכול להיוועץ עם הכלב שלך בכל הנוגע לאיכות המזון שלו? סביר להניח שלא, לכן אתה זה שצריך לקבל את ההחלטה, חשבו אנחנו מקבלים החלטות חשובות בחיים מדי יום, חלקן חשובות יותר חלקן חשובות פחות, למשל: איזה בגד ללבוש לעבודה לאיזה מקום בילוי נצא השבוע? אנשים מקבלים כל מיני החלטות בחיים, אבל ההחלטה בדבר מזון לבעלי חיים היא החלטה חשובה. מדוע? כי מדובר בבריאות הכלב שלך, בבריאות החתול שלך, אתה צריך לבחור את הטוב ביותר. הכלב שלך למרות שהוא נחשב לחבר הכי טוב שלך, הכלב שלך, יודע את כל הסודות שלך, אבל בהחלטה הזאת אתה נדרש להחליט לבד.

ההחלטה בדבר קנייה של מזון לחתולים, לכלבים, ולבעלי חיים באופן כללי, היא החלטה חשובה, מדוע? כיוון שאפשר ללמוד הרבה על המזון באמצעות התוויות. חשבו לרגע תוויות למה הן נוצרו? תוויות הן דבר חשוב מאד הן מסמנות את הדברים החשובים שעליך לקרוא, חס וחלילה אתה לא רוצה שיקרה משהו רע לכלב שלך נכון? וודאי שלא אתה אוהב את הכלב שלך וצריך לדאוג לו לכן מה עלייך לעשות? לקרוא את התוויות, תתפלא כמה אתה יכול ללמוד על מזון לבעלי חיים באמצעות קריאת תוויות, כל מה שאתה צריך זה זוג עיניים טובות או זוג משקפיים כדי לקרוא את התווית ואתה יודע מה טוב לכלב שלך. אז אילו דברים טובים לכלב שלך? ישנם מספר דברים חיוניים עבור בעל החיים שלך, למשל: מינרלים, מינרלים אחראים על תפקוד מערכות, איזה מערכות שאלת את עצמכם? ובכן מערכת העצבים למשל או מערכת השתן, תאר לך שבעל החיים שלך לא יקבל מספיק מינרלים מה יקרה אז, יכול להיווצר מצב שהמערכת שלו לא תהיה תקינה. מה עוד חשוב בבחירה של מזון לבעלי חיים? חלבונים, מה תפקיד החלבונים? חלבונים חשובים מאד עבור מערכת השרירים, לסיכום מזון משפיע על בריאות הכלב שלכם, העניקו לו את הטוב ביותר.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אקסטרה - קידום אתרים

מאת: אקסטרה - קידום אתריםעסקים - כללי12/05/14730 צפיות
שוק המנעולנים הינו מגוון מאוד - הוא מכיל מנעולנים מקצועיים, מוסמכים ומלאי ניסיון אך גם מנעולנים חסרי ניסיון אשר עלולים לגרום לנזקים ולבזבוז כספים. מנעולן טוב יהיה בעל מקצוע שסיים קורס מנעולנות, עבר הכשרות, הסמכות, קיבל אישור מטעם משטרת ישראל (כך שאין לו עבר פלילי), וצבר ניסיון. כאשר מחפשים מנעולן, חשוב לפנות אל מנעולן באזור קרוב. מנעולן אשר מספק שירותים בעיר אחרת או במקום רחוק יותר, עשוי לגבות מחיר גבוה יותר מהמחיר הסטנדרטי.

מאת: אקסטרה - קידום אתריםרפואה סינית22/05/13814 צפיות
רפואה סינית מהווה תחליף לרפואה המערבית שכולם מכירים. הטיפול ברפואה הסינית הוא שילוב של מזרח ומערב, ולכן מטופלים יכולים ליהנות משני העולמות. מעבר לשיפור במצבם של המטופלים רפואה סינית תורמת גם לשמירת מצב הרוח של המטופלים. במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא כיצד טיפול ברפואה הסינית מסייע הן לסטודנטים הלומדים את התחום והן למטופלים.

מאת: אקסטרה - קידום אתריםבריאות ורפואה כללי20/05/13904 צפיות
גסטרוסקופיה נחשבת לאחת הבדיקות השכיחות ביותר ברפואה המבוצעת לצורך אבחון וטיפול במחלות של מערכת העיכול העליונה. מטרת הבדיקה היא הסתכלות רחבה באיברי מערכת העיכול העליונה. בנוסף לצפייה בפרטים של מערכת העיכול ניתן לבדוק גידולים , לשלוף גופים זרים. מה כוללת הכנה לבדיקת גסטרואנטרולוגיה- המידע במאמר שלפניכם.

מאת: אקסטרה - קידום אתריםאדריכלות פנים19/05/13723 צפיות
בעת בניית בית יש להיעזר בבעלי מקצוע מומחים בתחום הבנייה והעיצוב. עיצוב בית יפה מתחיל במחשבה תחילה. כיום ניתן למצוא מגוון דרכים שונות לעצב את הבית ולהשאיר רושם על אורחים ובני משפחה. מיהם בעלי המקצוע שיסייעו לכם לעצב את הבית- כל התשובות במאמר שלפניכם.

מאת: אקסטרה - קידום אתריםניקיון16/05/13745 צפיות
רוב האוכלוסייה לא מבינה את החשיבות של ניקוי פריטי ריהוט שונים בצורה מקצועית ולא בבית. ניקוי פריטי ריהוט למשל, שטיח אצל חברה מקצועית יכול לחסוך לכם זמן וכסף, בייחוד כאשר מדובר במקרה של שריפה ובו אין לכם את הכלים המתאימים לניקוי שטיחים או וילונות.

מאת: אקסטרה - קידום אתריםניקיון16/05/13664 צפיות
רוב האוכלוסייה לא מבינה את החשיבות של ניקוי פריטי ריהוט שונים בצורה מקצועית ולא בבית. ניקוי פריטי ריהוט למשל, שטיח אצל חברה מקצועית יכול לחסוך לכם זמן וכסף, בייחוד כאשר מדובר במקרה של שריפה ובו אין לכם את הכלים המתאימים לניקוי שטיחים או וילונות.

מאת: אקסטרה - קידום אתריםביטוח דירה09/05/132477 צפיות
לעתים אנשים מחליטים לשפץ את הדירה שלהם שיפוץ מקיף או חלקי.עבודות שיפוצים יכולות להיות רחבות ולכלול החלפה של המטבח הישן בחדש, שבירת קירות , בניית מחיצות. ההחלטה לשפץ את הבית היא החלטה שמתקבלת בכובד ראש כתוצאה מהרצון לחלק את שטח הדירה בצורה טובה יותר. שיפוץ הבית מחייב אתכם להודיע לחברת הביטוח שלכם על הצורך בביטוח דירה על מנת להגן עליכם מפני נזקים של רטיבות.

מאמרים נוספים בנושא חיות מחמד

מאת: דודישחיות מחמד29/03/183811 צפיות
הגידול במספר בתי האב בהם יש חיות מחמד (כלב או חתול) הוביל להתפתחות מטורפת בענף המזון לחיות. היום כשאתם נכנסים לחנות יש כמות רבה של מותגים על המדפים וכל כך קשה לבחור.

מאת: דודישחיות מחמד19/09/172883 צפיות
יש לא מעט דברים שיש להיערך אליהם כשמחליטים לצרף למשפחה חבר חדש בדמות כלבלב. כלומר, כל חיית מחמד דורשת היערכות מסוימת, אבל אני חושב שיסכימו איתי רוב האנשים, שכלב בבית דורש קצת יותר הערכות ונכונות והשקעה

מאת: דודישחיות מחמד07/05/173720 צפיות
הכלב הוא לא רק חברו הטוב ביותר של האדם, הוא גם אוכל השאריות שהאדם מגניב לו מתחת לשולחן הטוב בעולם. ואוכל דברים שנפלו על הרצפה במטבח הטוב בעולם.

מאת: נטלי הרוש חיות מחמד03/11/16997 צפיות
על גידול תוכי קוקטייל כחיית מחמד

מאת: נטלי הרוש חיות מחמד01/08/162169 צפיות
תופעת נטישת חיות המחמד גדלה עם הזמן מזמינים אתכם לקרוא קצת מה עובר עליה שם בחוץ...אחרי שהתרגלה לתנאי בית חום ואהבה..

מאת: דודישחיות מחמד22/03/165427 צפיות
אנחנו אוהבים את הכלב שלנו כמו ילד. אנחנו משחקים אתו, מפנקים אותו, מדברים אליו, מתכרבלים אתו ורוצים את הטוב ביותר בשבילו

מאת: דודישחיות מחמד14/03/165468 צפיות
אימצתם גור? איזה כיף! תתחדשו בחבר החדש והכי טוב שיהיה לכם! בטח חשוב לכם שהוא יתפתח ויגדל בצורה הבריאה והנכונה ביותר

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica