חפש מאמרים:
שלום אורח
26.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שיווק רשתי - הקדמה למי שרוצה להתחיל

מאת: עוזיעסקים מהבית14/07/2009660 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

body {margin:8px} .tr-field {font:normal x-small arial}אני רוצה לדבר איתך היום על אפשרויות על האפשרויות שקיימות בשבילך היוםאפשרויות שאז לא היו לך והיום יש ואפשריות אז היו והיום כבר לא קיימות , אז בואנראה , בעבר מקום עבודה מסודר היה נכס עצום שמבטיח לך פנסיה ותנאים כלכליים ומצבפיננסי מעולה , פעם זה באמת היה כך, היום לעומת זאת שום עבודה לא מבטיחה את עצמהלעובדים שלה בימים של היי-טק ומשבר ועולם מתחדש כל אחד שלא עומד בקצב יכול למצואעצמו בחוץ.
וגם אם אתה עומד בקצב הזה בגיל 40-45 הממונים עליך כבר מתחילים להטיל בזהספק רק בגלל הגיל שלך והחדשות הרעות ? החדשות הרעות הן שאם אתה מפוטר אתה רחוק 20שנה מהפנסיה במקרה הטוב ואתה בלי עבודה שזה עוד יותר גרוע עכשיו זה רלוונטי גםלצעירים שבינינו !!! 
העובדה היא שהכנסה נוספת ובטוחה הפכה לקורח המציאות וכברכמה שנים שיש דרך ליצור אותה יחסית במהירות במאמץ מהנה ולא מתסכל ומאוד מאוד מתגמל, הדרך הזאת נקראת שיווק רשתי שמוכרת בשם גם שיווק רב שכבתי או שיטת הפירמידה, העץושאר שמותיה...
הרעיון הוא ברור אתה קונה מוצר בעלות חד פעמית או חודשית ועצם הקנייה שלאותו המוצר מאפשרת לך להקים עץ משפחה, תחתיך (האבא) יהיו 4 אנשים שצירפת (הילדים)לכל אחד מהם יהיו 4 ילדים משלו (הנכדים) ולכל אחד מהם יהיו 4 ילדים (נינים) וכךהלאה ...
יוצא מזה שלך יכולים להיות
1.       4 ילדים
2.       16נכדים
3.       64 נינים
4.       256 בני נינים
5.       1024 נכדינינים
6.       וכך זה ממשיך לעיתים עד הדור ה-10
ועל כל אחד מהאנשים האלה אתה מקבל תגמול באחוזים אפילו שאת רוב המוחלט(90% ויותר) לא אתה מצרף אלא "בני המשפחה שלך בשושלת" הם הביאו מישהו ואתה מקבלתגמול על זה שאתה הבאת אותם והם הביאו מישהו בקיצור יש כאן עניין של לבנות בסיסאיתן כל אחד מצרף את 4 אנשי השיווק (ולא המכירות) הכי טובים שהוא יכול וככה נוצרהעץ האולטימטיבי שמכניס כסף לכולם מכולם .
זהו מאמר הקדמה ולכן אני לא אכנס לעומק לעניין המספרים אתן לך רק דוגמאקטנה נניח שעל מוצר חודשי שעולה 70 ₪ לחבר בתוכנית אתה מקבל עמלה ממוצעת של 5 אחוזויש לך 1000 אנשים שזה מספרים שאחרי שנה – שלוש בהחלט ריאליים, ייצרת לעצמך הכנסהפאסיבית של 3500 ₪ וזה גדל משם בצורה מאוד מהירה. ואם זה נשמע לך המן זמן קח בחשבוןשברגע שיש לך 15 אנשים אתה כבר לא משלם על המוצר כי התגמולים שלך מהאנשים האלהמכסים את התשלום שלך .
במאמר הבא אני אכתוב על הדוגמאות ותקבולים ואני ידבר על למה כל כך הרבהאנשים נכשלים בשיווק הרשתי אני יגלה לך כאן , שזה בגלל הפחד מדחייה אבל אני ירחיבעליו ועל כל הנקודות הפיקנטיות במאמר הבא , בינתיים , אם אתה לא רוצה לחכות לו אתהמוזמן להיכנס  לאתר האינטרנט שלי ולהירשם לרשימת הדיוור שתספק לך טיפים נהדריםבנושא: www.new-generation-agent.com


ואפילו לקבל הסבר על התוכנית המעולה שאני חבר בה אשמח לדבר איתך ובכלמקרה אשמח לשמוע שקראת גם את המאמר הבא , זה חשוב זה בשבילך , וזה בשביל ההצלחה שלשנינו , להתראות בינתיים...
אני עוזי , בן 24 ואני מתמחה ביצירת הכנסות פאסיביות באמצעות :נדל"ן,אינטרנט,ושיווק רשתי.       
אני מזמין אותך להצטרף לרשימת חברי הזהבהחינמית שלי בנושא יצור הכנסה פאסיבית באתר:
www.new-generation-agent.com
הרשימה תספק לך על בסיס שבוע מיילים נהדרים עם ידע שכל אדם שחפץ ליצורלעצמו הכנסה פאסיבית פשוט חייב לדעת , הדרך ליצירת הכנסה פאסיבית מתחילה כאן!!!
קדימה עשה את הצעד והירשם לרשימת חברי הזהבשלי!:) 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

היי אני עוזי , בן 24 ואני מתמחה ביצירת הכנסות פאסיביות באמצעות : נדל"ן,אינטרנט,ושיווק רשתי.

אני מזמין אותך להצטרף לרשימת חברי הזהב החינמית שלי בנושא ייצור הכנסה פאסיבית באתר :

www.new-generation-agent.com

הרשימה תספק לך על בסיס שבוע מיילים נהדרים עם ידע שכל אדם שחפץ ליצור לעצמו הכנסה פאסיבית פשוט חייב לדעת , הדרך ליצירת הכנסה פאסיבית מתחילה כאן !!!

קדימה עשה את הצעד והירשם לרשימת חברי הזהב שלי!?:)

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת עוזי

מאת: עוזיעסקים מהבית14/01/10695 צפיות
הטיפ של היום יעסוק בתכנון זמן ,נהוג לחלק את המשימות שלנו ל-4 רבדים הרובד החשוב והדחוף, הרובד החשוב והלא דחוף , הרובד הדחוף והלא חשוב והאחרון הלא חשוב והלא דחוף . הבעיה של רוב האנשים שעובדים כיום מהבית היא שהם מבלים יותר מדי זמן ברבדים הדחופים במקום בחשובים כך שנוצר מעין מעגל כיבוי שריפות שקשה מאוד לצאת ממנו .

מאת: עוזיעסקים מהבית13/01/10800 צפיות
הטיפ של היום יעסוק בתכנון זמן בכל מה שקשור לעסק מהבית , ובכן , בכל הקשור לניהול הזמן שלנו כשאנחנו עובדים מהבית , יש פוטנציאל גדול לכאוס של בזבוז זמן מול המחשב הטלוויזיה האינטרנט,פייס-בוק אימייל וכיוצא בזה , חשוב לדעת לחלק את הזמן שלנו שבכל שעה נדע מהן הפעולות החיוניות שאנחנו חייבים לנקוט כדי לקדם את העסק שלנו .

מאת: עוזיעסקים - כללי16/12/09879 צפיות
היום אני רוצה לדבר על הגמישות שיש לך בעסק ביתי משלך , ברגע שאתה ביססת לעצמך עסק מצליח כמובן ששעות הפעילות נקבעות בידך ולפי סדר העדיפויות שלך אני בכלל לא מדבר על להתעכב בפקקים וכדומה אבל יש כאן מלכודת שחשוב מאוד לא ליפול בה

מאת: עוזיעסקים מהבית02/12/09918 צפיות
היום אני רוצה לדבר על היתרונות שיש לעסק מהבית לעומת משרה רגילה , היתרון הבולט ביותר הוא כמובן הנוחות בלי פקקים מרגיזים בבוקר בלי בוס על הראש להיות אדון לעצמך , יתרון בולט נוסף הוא יכול המינוף של השכר שלך מה זאת אומרת?

מאת: עוזיעסקים מהבית25/11/09716 צפיות
אנחנו חייבים להחליט שלוקחים את העסק ברצינות אחרת הוא לא יתרומם , אי אפשר להצליח בהקמת עסק מהאינטרנט , ב-2-3 בשבוע בהתחלה צריך להשקיע כדי שהעסק יפרח , בגלל שאנחנו עוסקים כאן בטיפים ולא בחינוך (וטוב שכך) אני אתן את המלצתי.

מאת: עוזיעסקים מהבית20/11/09798 צפיות
יש כמה תכונות שבלעדיהם לא ממש כדאי לנו לפתוח עסק מהבית חשוב להבין שפתיחת עסק מהבית הוא בעצם העברת אחריות מוחלטת עליכם ויש אנשים שהם לא מתאימים למצב הזה לדוגמא אנשים שהם פחות אחראיים למה בעצם ?

מאת: עוזיעסקים מהבית18/11/09819 צפיות
בסדרת טיפים לכל האנשים ששוקלים לפתוח קריירה שנייה או עבודה נוספת מהבית הכנתי עבורך סדרה יפה של טיפים שימושיים ומועילים על מנת שהדרך תהיה לך קלה יותר ונוחה יותר אני מקווה שתהנה הטיפים יפורסמו על בסיס דו יומי , ככה שאני ממליץ מאוד מידי יומיים להציץ ברידר ולחטוף את הטיפ.

מאמרים נוספים בנושא עסקים מהבית

מאת: יעקב שמילעסקים מהבית10/07/143712 צפיות
פרילנסרים רבים וותיקים מכירים את השיטה. להיות עצמאי ללא פתיחת תיק. האם זה משתלם בכלל?

מאת: אמיר פטיטועסקים מהבית01/12/137539 צפיות
בימינו הרבה מאוד בני אדם אפילו קלטו שדרך האינטרנט הם יכולים בהשקעה בהחלט בינונית כדי להתחיל לייצר תוצאות במיוחד יפות והתחילו להתעסק כמו כן במידה ו דבר זה במשרה הוגנת או תמיד מספר זמן בשבוע. כדי להבחין היאך לעשות כסף דרך האינטרנט אתה לא רצוי די הרבה מומחיות וממש לא רצוי כמעט ותק לפני הכול כי אם קשר לבני אדם שכבר מתחילים את הגורמים.

מאת: kesef88עסקים מהבית10/07/13951 צפיות
כסף באינטרנט | כסף קל | לעשות כסף באינטרנט חברות ישראליות רבות משלמות לצרכנים כסף רב בתמורה למידע אודות הרגלי הצריכה, מילוי שאלונים במגוון נושאים, וכן בתמורה לחוות דעת על מוצרים שונים. השיטה פועלת כך: הסקרים נשלחים ישירות למייל, אותו אתם תתנו בשעת ההצטרפות לאתרים, כאשר אתם ממלאים אותם בזמנכם הפנוי. בגמר הסקר אותו מילאתם, נזקף לזכותכם זיכוי כספי. כאשר תצברו סכום מינימאלי, תוכלו להמיר אותו לכסף או תלושי שי. * ניתן לצרף חברים ולהרוויח על כל חבר 15 נקודות - כל 500 נקודות זה 50 ש"ח

מאת: kesef88עסקים מהבית10/07/13930 צפיות
כסף באינטרנט | כסף קל | לעשות כסף באינטרנט חברות ישראליות רבות משלמות לצרכנים כסף רב בתמורה למידע אודות הרגלי הצריכה, מילוי שאלונים במגוון נושאים, וכן בתמורה לחוות דעת על מוצרים שונים. השיטה פועלת כך: הסקרים נשלחים ישירות למייל, אותו אתם תתנו בשעת ההצטרפות לאתרים, כאשר אתם ממלאים אותם בזמנכם הפנוי. בגמר הסקר אותו מילאתם, נזקף לזכותכם זיכוי כספי. כאשר תצברו סכום מינימאלי, תוכלו להמיר אותו לכסף או תלושי שי. * ניתן לצרף חברים ולהרוויח על כל חבר 15 נקודות - כל 500 נקודות זה 50 ש"ח

מאת: כסף באינטרנטעסקים מהבית05/06/13950 צפיות
סקרים בתשלום - השיטה פועלת כך: הסקרים נשלחים ישירות למייל, אותו אתם תתנו בשעת ההצטרפות לאתרים, כאשר אתם ממלאים אותם בזמנכם הפנוי. בגמר הסקר אותו מילאתם, נזקף לזכותכם זיכוי כספי. כאשר תצברו סכום מינימאלי, תוכלו להמיר אותו לכסף או תלושי שי.

מאת: כסף באינטרנטעסקים מהבית30/04/131240 צפיות
סקרים בתשלום - השיטה פועלת כך: הסקרים נשלחים ישירות למייל, אותו אתם תתנו בשעת ההצטרפות לאתרים, כאשר אתם ממלאים אותם בזמנכם הפנוי. בגמר הסקר אותו מילאתם, נזקף לזכותכם זיכוי כספי. כאשר תצברו סכום מינימאלי, תוכלו להמיר אותו לכסף או תלושי שי.

מאת: טיפ ווינרעסקים מהבית17/11/127785 צפיות
בטוח ישבתם ואמרתם לעצמכם , יאללה אם רק הייתי שם עוד 100 שקל לעוד כפול או משולש הייתי מביא 16 בטוטו! , אבל לא תמיד אפשר להשקיע ל כך הרבה.... אז זהו, שעם קבוצת המיליונרים אפשר ועוד בסכומים הרבה יותר קטנים! בטוח ישבתם פעם עם חברים שלכם וראיתם תוצאות לוטו שמישהו זכה ב-10 מיליון ש"ח בלוטו , ואמרתם לחבר שלכם : " יודע מה , לא בא לי 10 מיליון , מספיק לי עכשיו 50,000 , רק בשביל לשלם על ה....." - מי מאיתנו לא חשב על זה ואמר שהיה מוכן לקבל את הכסף הזה ?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica