חפש מאמרים:
שלום אורח
16.04.2014
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

איך מוציאים ויזה לארצות הברית

ויזה לארצות הברית לתושבים אזרחי ישראל היא נושא בירוקרטי מסובך, גם אם מדובר בסופו של דבר במסמך פשוט ביותר. ראשית, קיימים כל העת עדכונים ושינויים בכל מה שקשור לתנאי הוצאת ויזה. שנית, ישנם סוגי ויזה רבים שלכל אחד מהם תנאי קבלה שונים. שלישית, השיקולים למתן ויזה לארצות הברית משתנים בהתאם לארץ הלידה, הגיל, המצב המשפחתי, הסטאטוס המקצועי, מטרת הנסיעה, מצב חשבון הבנק ומשתנים רבים נוספים. עם כל המורכבות של הנושא, ישנם מדי שנה ישראלים רבים שבקשת הויזה שלהם מאושרת על ידי השגרירות האמריקאית, בין אם לצרכי טיול, עבודה, לימודים או לצרכים אחרים. כדי להכנס לסטטיסטיקה של אלה שאישרו את בקשתם, ישנן כמה עובדות שכדאי לדעת לפני שמתחילים את תהליך הבקשה וכן כמה טיפים שבהם כדאי להצטייד לקראת הוצאת ויזה לארה"ב.

ויזה לארצות הברית – סוגי ויזה

הנסיעה לארצות הברית יכולה להתבצע לצורך מטרות שונות, החל מביקור קרובים, דרך טיול ועד עבודה, פתיחת עסק, לימודים או השתקעות. ויזה לארצות הברית אמורה להתאים למטרת הנסיעה, ובירור מטרת הנסיעה נעשה על ידי טופס הגשת הבקשה לויזה. מאוחר יותר, מתקיים וידוא נוסף של מטרת הנסיעה בזמן הראיון בשגרירות ארצות הברית, שבה יושב נציג של השגרירות, מעיין במסמכים שמבקש הויזה מתבקש להביא עימו ושואל שאלות בקשר למטרת הנסיעה. כל זאת כדי לוודא שכוונת הנסיעה המוצהרת היא הכוונה האמיתית ושקיימת אצל המועמד אפשרות ויכולת למלא אחר כוונת הנסיעה המוצהרת. בהתאם למסקנות מאותו תהליך יקבל המבקש ויזה לארצות הברית שתתאים לאחת המטרות הבאות: ביקור קצר, ביקור קרובים, עבודה זמנית, עבודה ארוכת טווח, השתתפות בכנס או השתלמות, התלוות לקרוב משפחה מדרגה ראשונה, ויזת מעבר, ועוד.

מדיניות מתן ויזה לארצות הברית

בכל מה שקשור למתן ויזה לארצות הברית, המדיניות של משרד ההגירה האמריקאי נוטה להשתנות בהתאם למציאות ולנסיבות. כך למשל, מאז פיגועי האחד עשר בספטמבר, (מגדלי התאומים), הוחלט שכל אדם שנולד במדינה עויינת לארצות הברית כגון עירק, אירן ומדינות אחרות, נדרש למלא טופס בקשה מיוחד. כמו כן בעקבות אירועים אחרים התבטלה האפשרות להנפיק לישראלים ויזת עבודה זמנית לתקופות מסויימות. כיוון שמדובר במדיניות הפכפכה שמגיבה לאירועים פוליטיים ומדיניים, לשינויים שמתרחשים מחוץ לארצות הברית ולשינויים שמתרחשים בתוכה, מבקשי ויזה לארצות הברית מוצאים את עצמם לא פעם מבולבלים ולא בטוחים כיצד לגשת למילוי הטופס, כיצד לנהוג בראיון, מה לומר, איך לתכנן את שלבי הוצאת הויזה ומה תהיה עבורם האסטרטגיה הטובה ביותר על מנת להשיג את הויזה הנכספת.

טיפים להוצאת ויזה לארצות הברית

בתהליך בקשת ויזה לארצות הברית חשוב להיות עקביים ולצהיר אך ורק הצהרות שניתנות להוכחה. זהו אולי הכלל החשוב ביותר שמסייע בהצלחת התהליך ובסיומו המיוחל: אישור בקשת הויזה. מומלץ לברר מראש מהם המסמכים הנדרשים, מהן נקודות התורפה בכל סוג ויזה ומיהו המועמד האידיאלי לקבלת ויזה, ולהשתדל לעמוד ברף הגבוה שמציבים פקדי ההגירה בשגרירות. אם הדרישה היא להראות שלוש משכורות אחרונות, כדאי להשתדל לעבוד יותר או לעבוד בשתי עבודות בשלושת החודשים שקודמים לבקשת הויזה. אם יש צורך לפרט את תכנית הנסיעה, כדאי להכין תכנית שעומדת בתקציב הריאלי שעומד לרשותכם. ככל שהתמונה המצטיירת לעיני הפקיד או הפקידה שמעיינים במסמכים, בבקשה ועורכים את הראיון היא תמונה הגיונית וברורה יותר, שעומדת בתנאי אישור הבקשה, כך יש סיכוי גדול יותר שתאושר לכם ויזה לארצות הברית.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

באדיבות איזיויזה ואתר מכה המספקים שירותי הוצאת ויזה לארה"ב מכל הסוגים. קביעת ראיון אישי במשרדי שגרירות ארה"ב ומילוי טפסים להגשת בקשה לקבלת ויזה לארה"ב

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ויזה לארה"ב

מאת: ויזה לארה"בתיירות ונופש - כללי26/06/11493 צפיות
ויזה לארה"ב מגיעה בפורמט אחיד אבל הדרכים להשיג אותה הן רבות. אפשר לבקש ויזת תייר למטרת ביקור קצר או טיול, ויזת עבודה כדי לעבוד בארה"ב ואף ויזת סטודנט שמאפשרת ללמוד

מאת: ויזה לארה"בדרושים20/10/10498 צפיות
ויזה לארה"ב דרך השגרירות היא הדרך היחידה להבטיח את השהות בארה"ב. הכניסה לשטחי ארה"ב, כולל הוואי, מותנית בהנפקת ויזה לארה"ב טרם הנסיעה. ישנם סוגים שונים של ויזות שניתן להנפיק כגון ויזת עבודה

מאמרים נוספים בנושא תיירות ונופש - כללי

מאת: קופירייטינג פלוסתיירות ונופש - כללי02/04/1453 צפיות
אחת החוויות המרעננות ביותר בנמצא היא הזמנת מקום באחד מבתי מלון הספא הנמצאים בכל אזורי הארץ. בכל מקום ומקום מוצעות שפע רב של חבילות טיפולים, והמחירים? בהחלט שווים לכל נפש במיוחד בהשוואה לחופשות בצימרים או כמובן חופשה מעבר לים.

מאת: קופירייטינג פלוסתיירות ונופש - כללי31/03/1459 צפיות
צאו ליום חופש מפנק וקבלו את כל האנרגיות שלכם בחזרה. אתם מוזמנים לשכוח את כל מה שידעתם והכרתם עד היום על ספא או טיפולי ספא. הספא היום עובר שדרוגים בלתי רגילים ומעניק שירותים מגוונים הרבה יותר מעבר לעיסוי או רביצה בלתי נגמרת בג'קוזי, אתם צריכים רק לבחור ולהתרשם מהסגנונות הקיימים

מאת: קופירייטינג פלוסתיירות ונופש - כללי09/03/1497 צפיות
האם ניתן לצאת לחופשה, נופש ויום פינוק ובד בבד לחסוך? האם באמת ישנו דבר כזה שנקרא חופשה חסכונית? כמה מכם אולי יקומו ויגידו שבמחירים של היום ניתן לכל היותר לצאת לחופשה באחת הרפתות בארץ.... אבל ליצירתיים ולאה מכם החושבים מחוץ לקופסא ישנן אופציות אשר מסוגלות להעניק להם חופשה אפילו כמה פעמים בשנה במחירים זולים הרבה יותר משתי חופשות בשנה בלבד... כיצד?

מאת: primemediaתיירות ונופש - כללי02/03/1468 צפיות
כמו בהרבה תחומים אחרים, רודוס מציעה מגוון עשיר, רחב וטעים של סגנונות קולינאריים, עם דגש על המטבח היווני, הרווי במתכוני דגים, שמן זית וכל טוב מעדנים ים תיכוניים. אבל אל דאגה – רודוס לא מזניחה גם את הילדים ואת חובבי האוכל הפחות אקזוטי וגם למי שמאושר רק כשמשולש פיצה בידו – יש המלצות מצויינות.

מאת: primemediaתיירות ונופש - כללי02/03/1467 צפיות
כמו בהרבה תחומים אחרים, רודוס מציעה מגוון עשיר, רחב וטעים של סגנונות קולינאריים, עם דגש על המטבח היווני, הרווי במתכוני דגים, שמן זית וכל טוב מעדנים ים תיכוניים. אבל אל דאגה – רודוס לא מזניחה גם את הילדים ואת חובבי האוכל הפחות אקזוטי וגם למי שמאושר רק כשמשולש פיצה בידו – יש המלצות מצויינות.

מאת: מלך האינטרנטתיירות ונופש - כללי27/02/14103 צפיות
בישראל רק בשנים האחרונות החל הטרנד של השכרת חדרים לפי שעה בקריות ובכלל בכל הארץ. מה חשוב לדעת שאתם מחפשים חדרים להשכרה בקריות?

מאת: כתיבת מומחיםתיירות ונופש - כללי19/02/1489 צפיות
מה לעשות בירושלים עם ילדים ? שאלת השאלות...אתם הרי רוצים להגיע לירושלים כדי לסייר במקומות החשובים הקיימים בה. בכל זאת, היא חלק חשוב ממורשת עמנו.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported