חפש מאמרים:
שלום אורח
07.12.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ניהול נכון של מסד נתונים בחברה

מאת: nati bentovניהול ידע06/05/2012875 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

להצליח בעסקים - קניית עסק חדש על כל ההיבטים היא לא משימה פשוטה, בינינו, אפילו לא קרוב, בנוסף להשקעה הכלכלית היא דורשתהבנה של הסקטור העסקי אליו שייכת החברה, הבנת עולם הניהול וללא צל של ספק, נסיון וידע. מעבר לזה החלק שיותר מתסכל, הוא כמובן ההכרה בעובדה שגם אחרי שנה שהרווחים גבוהים, הסיפור עדיין לא נגמר.

מדוע, אתם תוהים? בעקבות הסיבה הפשוטה שאע"פ שחברה מצליחה ושורדת את תלאות השנה השנייה, זה רחוק מלהיות מספיק - כי אנו רוצים להצליח ולפרוח מעבר למצב הנוכחי. אך חשוב להבין שככל שהחברה גדלה, מוטת השליטה של המנהלים צונחת. אז מה יכול לעזור למנהלים לנהל ולבקר טוב יותר?

בינה עסקית - זה הפתרון?

לבתי עסק קטנים כמו סניף של פיצה הנושא הניהולי הוא לכל הדעות פשוט יותר מאשר לחברות ענק, ובדר"כ לא מחייב התקנת פתרונות טכנולוגיים ייחודיים. אך בחברות ובעסקים גדולים שמחזורם נמוך מ-150 מיליון, בדרך כלל צריכים גם כדי להתנהל ולנהל טוב את המתרחש בפירמה וקל וחומר בשביל לפתח את העסק, קצת "סיוע חיצוני".

איזה כלים טכנולוגיים עושים למנהלים חיים קלים

תחום טכנולוגי נפלא שמתפתח לו בשנים האחרונות, בעיקר בארצות הברית, הוא הנושא של תוכנות וכלי בינה עסקית; כל הפיתוחים השייכים לתחום זהנועדו לסייע לדרג הניהולי בשלבי קבלת ההחלטות ובהגעה לתובנות ניהוליות וכלכליות בנוגע למתרחש בארגון שלהם.

השקעה באמצעים כמו מסד נתונים, מסדי נתונים או פתרונות מחשוב אחרים, הם דוגמאות משניות לכלים העומדים לרשות הסגל הבכיר של החברה. בכל כלי או טכנולוגיה שתבחרו מהתחום המעניין של מערכות המידע תהנו מיכולות מהותיות לעסק כגון אחזור מידע, סידור והתמודדות עם מסות עצומות של נתונים, שילוב בין מידע ממקורות שונים ומקבילים בארגון ועוד, ככה שמשימת הניהול נהיית יותר טריוויאלית, וניתן באמצעות הגיון בריא וחשיבה מושכלת להפיק לקחים ולהשתפר.

כפי שנאמר בהתחלה, יש מספר רב של דרכים ואמצעים נוחים לשכלול וייעול תהליכים בעסק שלכם, כך שכל שנותר זה פשוט לעשות את הצעד הראשון ולהיעזר במומחים בנושא של בינה עסקית, שמסוגלים לעזור ולאפיין בצורה האיכותית ביותר את החלקים החלשים בארגון תוך התאמתהאמצעים המתאימים ביותר.

בכל שאלה אני מזמין אתכם להתייעץ איתי.
 תגיות המאמר: בינה עסקית, מסד נתונים


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

nati bentov

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת nati bentov

מאת: nati bentovבניין ואחזקה - כללי06/06/12940 צפיות
לרוב האנשים העברת המשרד זהו שלב משמח. זהו זמן טוב לבצע סדר בחפצים, לעבור על הדברים הישנים, לסדר קצת ולהתחדש. על אף הכל, כשעוברים דירה כדאי להקפיד ולבחור חברת הובלות מקצועית שתעביר בשבילנו את החפצים היקרים לליבנו ותאפשר לנו מעבר קל וזריז ככל האפשר.

מאת: nati bentovהפקות אירועים06/06/12977 צפיות
איך היום משאירים רושם במשתה? זאת בהחלט אחת ההתלבטויות הקריטיות ביותר שכל איש מחפש מידע לגביה לפני ארגון הארוע המשמעותי. לנושא זה אין פיתרון חד משמעי, אולם כעת יש המון דרכים המאפשרות להרים את הארוע שלכם ולשדרג אותו למיוחד ולא כמו כל ארוע יום יומי.

מאת: nati bentovהדברה06/06/121106 צפיות
איזה אדם לא חווה את התופעה המלחיצה הבאה, באים בלילה לחדר האמבטיה ומגלים תיקנים שעירים. מקקים וחרקים אחרים הם מפגע לא קטן, ומעבר לאי נעימות, לעיתים הם מסכנים את בריאותנו. אז מה אפשר לעשות במקרים בהם יש דבורים אצלנו בבית?

מאת: nati bentovהפקות אירועים06/06/121025 צפיות
צילום ארועים חשובים – כולם משתמשים בשירות שמקל עלינו להיזכר בארועים המשמחים ביותר בחיינו בדיוק. התחתנתם במסיבה ענקית? ערכתם בריתה לבת? היום אנו לא יכולים שלא לשכור צוות צילום שיעקוב אחריכם ויתעד כל שנייה חשובה מהארוע החד-פעמי. אחר כך כשתרצו להיזכר תוכלו לשים את קלטת החתונה ותוכלו לראות ביחד את האירוע המרגש.

מאת: nati bentovבניין ואחזקה - כללי06/06/121272 צפיות
בשביל רבים מהאנשים מעבר דירה זהו תהליך משמח ומרגש. מדובר על שלב טוב לעשות סדר בחיים, לעבור על הדברים הישנים, לסדר קצת ולהכניס את החדש. עם זאת, כאשר עוברים דירה מומלץ להקפיד ולבחור חברה שתעביר עבורנו את הרכוש ושתאפשר מעבר נעים וקל במידה האפשרית.

מאת: nati bentovהפקות אירועים06/06/121219 צפיות
הפקה של אירועים היא סוגייה לא קלה. מפגשים חברתיים מורכבים מהמון פרטים קטנים, כשכל פרמטר חייב יחס בנפרד. כשמגיעים ליום האירוע כל הנוכחים יוצאים מרוצים, אחרי שהפקתם ארוע בלתי נשכח!

מאת: nati bentovהפקות אירועים05/06/121007 צפיות
צילום אירועים – השירות הכי נפוץ אשר נותן לתעד את האירועים המשמעותיים ביותר באופן מדויק. חוגגים בר מצווה? סבא חוגג תשעים? כיום אנחנו כבר לא יכולים שלא לקחת צוות צילום שלם שיוכל לצלם כל רגע חשוב מהאירוע הגדול שלכם. בעתיד כשתרצו להיזכר פשוט הפעילו את הדיוידי או עיינו באלבום ותראו את האירוע המאושר.

מאמרים נוספים בנושא ניהול ידע

מאת: בנימין קלינגרניהול ידע16/09/21325 צפיות
הגשת הבקשה לרישיון עסק בתל אביב- מיידע ראשוני על בעל העסק או מיופה כוחו להגיש את הבקשה המלאה (כולל המסמכים הנדרשים) למרכז שירות הלקוחות של אגף רישוי עסקים. את אגרת רישוי העסקים ניתן לשלם בעת הגשת הבקשה. הערה – בקשה ליציאת שותף מהעסק לא כרוכה בתשלום אגרה. הבקשה לרישיון עסק מוגשת לרשות הרישוי העירונית. על הבקשה לרישיון לכלול:

מאת: בנימין קלינגרניהול ידע16/06/21466 צפיות
צו הריסה מנהלי קשה לבטל- האומנם? בהמשך פסק דין בו בוטל צו הריסה מנהלי. בהתאם להוראות סעיף 238א(ח) לחוק התכנון והבניה, תשכ"ה-1965 (להלן – החוק), לא יבטל בית המשפט צו הריסה מנהלי, אלא אם התברר שהבניה ביחס אליה הוצא הצו בוצעה כדין או שהצו אינו דרוש לשם מניעת עובדה מוגמרת לטענת המבקשים, במתן צו ההריסה נפלו מספר פגמים, שבגינם יש לבטל את צו ההריסה, כפי שיפורט להלן: א. בניית הסככה הסתיימה למעלה משישים יום לפני מתן צו ההריסה. לפיכך לא ניתן היה להוציא את צו ההריסה; ב. צו ההריסה אי

מאת: בנימין קלינגרניהול ידע29/03/21397 צפיות
הרפורמה ברישוי עסקים מדינת ישראל קידמה רפורמה בתחום רישוי עסקים, שמטרתה לשפר ולייעל את הליכי הרישוי ולהקל ככל הניתן על בעלי העסקים ועל המעוניינים לפתוח עסקים חדשים, כל זאת, תוך הקפדה על הוראות חוק רישוי עסקים ומטרותיו. משרדנו גוייס כחלק מהליך למידת צרכי בעלי העסקים וכיום מסייע בהליך הרישוי לבעלי העסקים תוך כדי חסכון בעלויות וזמן יקר.

מאת: שלום כהןניהול ידע17/08/161366 צפיות
אתם מכירים ישראלי שלא מרכיב משקפי שמש? האמת היא, שקשה למצוא אנשים כאלה, ובצדק: בישראל השמש חזקה ביותר כך שעלינו להגן על העיניים מפניה. עם זאת, לא תמיד קל להתרגל למשקפיים ומי שעדיין אין לו את ההרגל הזה צריך לעשות משהו בנידון.

מאת: רוןניהול ידע12/06/161116 צפיות
מאמר על זכיינות למכירה

מאת: אבי דוידיניהול ידע17/11/151835 צפיות
כיום, על מנת לבצע השוואת מחירי סלולר, צריך פשוט להיכנס לאתר שמאפשר לראות את כל האפשרויות הקיימות. בעידן שבו יש שפע של מידע, ניתן לענות על צרכיו של הצרכן, מבלי לגרור אותו לשיחות ממושכות עם נציגי השירות במרכזי המכירה או בטלפון. הלקוח בעצמו יכול לראות את כל החבילות והמכשירים הקיימים, להשאיר את פרטיו ובזאת מסתיים חלקו. את המשך התהליך תבצענה החברות עצמן, שיצרו עמו קשר בהקדם.

מאת: דניאל מוריץניהול ידע14/01/154389 צפיות
כאשר אתם נדרשים לנהל מלאי בחנות שלכם, עליכם לחשוב כיצד יהיה אפשר לעשות זאת בצורה הטובה ביותר. אתם בעצם מחפשים שיטה מסוימת של קידוד, אשר תאפשר לכם לתת סימן מוסכם וקבוע לכל מוצר, וכאשר אותו סימן יהיה מזוהה במערכת - אותו מוצר גם יוזן. הדבר כמובן חוסך את הצורך לכתוב בכל פעם את שמו של המוצר או לחפש אותו בקטלוג - בוודאי כאשר מדובר על מאות או אפילו אלפי מוצרים שונים. אז מה יכול להיות הפתרון לכך?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica