חפש מאמרים:
שלום אורח
06.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

חיית מחמד חדשה בבית...

מאת: נטלי הרוש חיות מחמד03/10/2012764 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

רגע מרגש בבית, יש לכם חיית מחמד חדשה ואתם לא באמת יודעים כיצד עליכם לנהוג. אין זה משנה איזו חיה עוברת לגור אתכם, המשנה הוא שעליכם לקחת בחשבון מספר דברים בטרם תארחו את חיית המחמד על דרך קבע בביתכם.

מאין הגיע הגור החדש? האם הגיע מהרחוב? האם זו אגודה או שאולי מבת השכנים? כל השאלות הללו תצטרכנה לעלות ובראש ובראשונה, תגיע גם בחירת ווטרינר בבאר שבע או מרפאה ווטרינרית מתאימה. כך בעצם תשיגו את השקט האומר כי החיה מחוסנת ובריאה. לאחר שתבצעו פעולה זו, תצליחו להסיר דאגה מלבכם ויפה שעה אחת קודם.

על בחירת וטרינר בבאר שבע

מיותר לציין, אם הגור שהגיע לביתכם נלקח מהרחוב, תצטרכו לחסנו לפני כל הדברים. באמצעות וטרינר חרום בבאר שבע או ווטרינר בבאר שבע, תוכלו לחסן את החיה מיידית ולהכניסה הביתה ללא חשש. בטרם תכניסו את חיית המחמד, חשוב כי תעבור בדיקה ראשונית על מנת שזו תשלול מחלה ויראלית העלולה להחמיר את מצב החיה בעקבות החיסון אשר בוצע חלילה בעת דגירתה של המחלה.

מידע שימושי לגבי חיסונים

היתרון של ביקור אצל וטרינר בבאר שבע, טמון ביכולתו לתת לכם מידע באשר למצב חיית המחמד שהגיחה לחייכם בפתאומיות. במסגרת ביקור תקבלו מידע על גזע החיה, על האוכל המתאים, על הטיפול הרצוי ואפילו על בעיות מולדות הנסתרות מן העין. במידה והחלטתם לבצע חיסונים בגור הקטן, רצוי שלא תוציאו אותו החוצה עד לסיום החיסונים.

חשוב לומר, גם אם קיבל הגור חיסון אחד הוא עדיין חשוף לחיידקים ומחלות. את החיסונים תתחילו בגיל חודש וחצי ושבועיים לאחר מכן תעניקו לגור את החיסון הכפול לאחר מכן את החיסון המשושה השני ובסופו של דבר את חיסון הכלבת עם הכנסת השבב האלקטרוני לסיום סיומת.

חשוב לציין, חיסון המשושה נועד להגן על חיית המחמד מ-6 מחלות לפחות. אחת מהמחלות גורמת לבעיות ברירית מערכת העיכול, גורמת להקאות וחוסר נוחות, שלשולים וכל מיני השלכות העלולות להקשות עליכם בגידול חיית המחמד בעתיד.

חשיבותו של השבב האלקטרוני הינו לסייע לכם למצוא את החיה האהובה שלכם באמצעות תג זיהוי מתאים. כמו כן, באמצעות שבב זה, ניתן לדעת כי החיה מחוסנת ואינה מסוכנת בחופשיותה לאף אדם אחר.

טיפים כיצד ללמד את חיית המחמד על ניקיון

כיצד תלמדו את חיית המחמד לעשות צרכיה אל מחוץ לבית? פשוט מאוד, תפסו את הגור  בהפתעה ואז הבהילו אותו בצעקת אזהרה. כך תוציאו אותו החוצה והוא יורגל למצב הלא מוכר. אל תשכחו כי גור הינו ההשוואה הקלאסית לתינוק הזקוק ללמידה המתאימה, עם זאת היזהרו שהרי נאמר כי אסור להוציא את הגור עד לסיום החיסונים, במקום זאת, תוכלו לייצר עבורו ערוגת חול המדמה את חוץ הבית.

רוצה לדעת יותר >>

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אתר מקיף וערכי בנושא לימודי ספרדית...    http://easy-spanish.co.il

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נטלי הרוש

מאת: נטלי הרוש רכב30/06/191104 צפיות
קונים רכבים לפירוק מציעים לכם שירות קניית רכבים לפירוק ולברזל. הרכבי הנמכרים הינם מגוונים מכל סוג, דגם, מצב וכ'. בהנחה שרכבכם הוא לאחר תאונה, תקלות חוזרות ונשנות שאינן ברות תיקון, הפתרון המעולה של קניית רכבים לפירוק יכולה לתת מענה מצוין עבורכם.

מאת: נטלי הרוש רכב31/05/191264 צפיות
קונים רכבים לפירוק מציעים רכישת רכבים על מגוון סוגיהם ובמצבים שונים. אין משנה דגם הרכב, שנת הרכב וכ', האם הרכב תקין או שהוא במצב המוגדר כ"טוטלוס". בכל מקרה, יהיה ניתן למכור את הרכב לקונה רכבים לפירוק.

מאת: נטלי הרוש רכב31/03/191408 צפיות
אם ברשותכם רכב ללא טסט על שמכם ואין בו כל שימוש בהווה או שימוש ייעודי בעתיד, דעו, זה מתכון לבעיות. מעבר לכך שבזמן הזה הרכב מעלה אבק בחנייה, הוא עשוי להיות מחויב באגרות וקנסות. אז למה שלא תמכרו את הרכב לקונה רכבים לפירוק ותמנעו מהעלויות הללו? נסביר.

מאת: נטלי הרוש רכב28/02/191226 צפיות
אנשים רבים משאירים מאחור בעיות כמו אלה, מה זה אומר? הרכב ישן אז משאירים בחנייה וזה הכל פתרנו את הבעיה. אז זהו..ש..לא. רכבים ישנים מביאים עמם בעיות לא מעטות.. למשל, קנסות בשל גרימת זיהום אוויר פוטנציאלית או ממשית ולכן הזנחה לא באה בחשבון. לטובת הכלל ולטובת בעל הרכב יש לטפל בבעיה. הפתרון הטוב ביותר לרכבים הישנים מהסוג שעתיד בקרוב לצאת מכלל שימוש זה לפנות לקונים רכבים לפירוק.

מאת: נטלי הרוש וטרינריה31/01/191838 צפיות
אם היינו יודעים כמה חתולים וכלבים מומתים כיוון שהתרבותם אינה נעצרת על ידי עיקור וסירוס.. כלבים וחתולים רבים משוטטים ברחובות וחלקם לצערנו עשויים למות באופן טבעי בשל קשיי ההישרדות בחוץ. אם יש לכם כלב או חתול, זו אחת ההמלצות החמות שהיינו מציעים לכם לעשות.

מאת: נטלי הרוש רכב31/01/191313 צפיות
מה אנחנו יודעים על מגרשי פירוק? מבחינת רבים מאתנו, הכינוי המוכר הוא "מגרש גרוטאות". רכבים במצבים לא תקינים מגיעים לשם, רכבים שלמעשה כבר אין שימוש בהם והם הורדו מהכביש מסיבות שונות. במגרשים אלו, מגרשי ה"גרוטאות" ניתן למצוא דווקא אוצרות לא קטנים.. נסביר.

מאת: נטלי הרוש רכב30/01/191117 צפיות
הרכב העייף והישן, זה שבזמן אמת עושה לכם הרבה בושות ועושה בעיות בהנעה, בנסיעה שאינה חלקה, הדלתות חורקות ובאופן כללי הוא לא נראה להיט ורואה מוסך יותר מאשר הוא אמור. אם זה המצב חברים יקרים, אנחנו היינו ממליצים לכם שהנסיעה הבאה שלכם תהיה למגרש פירוק..

מאמרים נוספים בנושא חיות מחמד

מאת: דודישחיות מחמד29/03/183587 צפיות
הגידול במספר בתי האב בהם יש חיות מחמד (כלב או חתול) הוביל להתפתחות מטורפת בענף המזון לחיות. היום כשאתם נכנסים לחנות יש כמות רבה של מותגים על המדפים וכל כך קשה לבחור.

מאת: דודישחיות מחמד19/09/172805 צפיות
יש לא מעט דברים שיש להיערך אליהם כשמחליטים לצרף למשפחה חבר חדש בדמות כלבלב. כלומר, כל חיית מחמד דורשת היערכות מסוימת, אבל אני חושב שיסכימו איתי רוב האנשים, שכלב בבית דורש קצת יותר הערכות ונכונות והשקעה

מאת: דודישחיות מחמד07/05/173636 צפיות
הכלב הוא לא רק חברו הטוב ביותר של האדם, הוא גם אוכל השאריות שהאדם מגניב לו מתחת לשולחן הטוב בעולם. ואוכל דברים שנפלו על הרצפה במטבח הטוב בעולם.

מאת: נטלי הרוש חיות מחמד03/11/16971 צפיות
על גידול תוכי קוקטייל כחיית מחמד

מאת: נטלי הרוש חיות מחמד01/08/162142 צפיות
תופעת נטישת חיות המחמד גדלה עם הזמן מזמינים אתכם לקרוא קצת מה עובר עליה שם בחוץ...אחרי שהתרגלה לתנאי בית חום ואהבה..

מאת: דודישחיות מחמד22/03/165346 צפיות
אנחנו אוהבים את הכלב שלנו כמו ילד. אנחנו משחקים אתו, מפנקים אותו, מדברים אליו, מתכרבלים אתו ורוצים את הטוב ביותר בשבילו

מאת: דודישחיות מחמד14/03/165386 צפיות
אימצתם גור? איזה כיף! תתחדשו בחבר החדש והכי טוב שיהיה לכם! בטח חשוב לכם שהוא יתפתח ויגדל בצורה הבריאה והנכונה ביותר

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica