חפש מאמרים:
שלום אורח
18.12.2017
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

היתרונות בעבודה עם מורה פרטית באנגלית

לחלק מהתלמידים קיימת מחויבות גדולה ללימודים- הם מבינים את החשיבות שבהם לעתידם ורוצים להשקיע בתקופה הזו את כל המאמצים שלהם במיוחד במקצועות המרכזים. לעומת זאת, לפעמים הכיתה אינה המקום האידיאלי לקבל את הלמידה שהם צריכים ויש להיעזר במידה עם מורה פרטית באנגלית.

זכרו שמורה פרטית אינה לתלמידים מתקשים או "מופרעים" בלבד- ישנם תלמידים רבים שמתקשים להתרכז ולהבין את החומר בגלל הכמות הגדולה של התלמידים בכיתה או שיש להם הפרעת קשב וריכוז- האשמה אינה תמיד על התלמיד אלא גם בנסיבות. אז מדוע למעשה כדאי לעבוד עם מורה פרטית באנגלית?

מיקוד- התלמיד יכול להתמקד בכל הקשיים שלו במקצוע שלפעמים גם הוא בעצמו לא יודע מהם. המורה מכוונת אותו לעבודה שהוא צריך לעשות שתקדם אותו ותתרום להבנה נרחבת של הנושא, התגברות על הקשיים ואי ההבנות שיש לו בנושא.

עבודה נוספת- מן הסתם שהשקעה נוספת במקצוע מסוים אוטומטית נותנת לתלמיד קרש קפיצה טוב יותר, וזה התפקיד של המורה- להיות כחיזוק לשיעורים בבית הספר ולשיעורים הבית שהתלמיד מבצע ממילא, יש לציין כי זה אינו תחליף ועל התלמיד להשתדל גם בבית הספר.

אווירת למידה טובה- הלמידה עם המורה נעשית בחדר שקט ונוח שבו התלמיד יכול להתרכז אך ורק במה שהמורה מלמדת אותו- הוא יכול לבצע תרגילים בשקט ולמקד את הראש שלו ללמידה עצמה ולא במה שמסביב. גם אם התלמיד מתקשה לשבת במקום וללמוד המורה שם בכדי להכווין אותו ללמידה אפקטיבית.

מורה פרטית לאנגלית נועדה כדי לחזק את התלמיד בתחום מסוים וממוקד. האפקטיביות שיש בלמידה שכזו היא בעלת יתרונות רבים לתלמיד ורק ממספר שיעורים בשבוע הוא יכול להתקדם בקצב מהיר מאוד בחומר ולשלוט בו ברמה הדרושה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אורית להב - מורה פרטית לעברית, אנגלית ולשון.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת orit_lahav

מאת: orit_lahavחינוך ולימודים - כללי09/08/15716 צפיות
מבחני הבגרות ידועים כפסגת לימודי התיכון. הם המדד העיקרי (בצירוף עם המגנים) לציון הסופי שהתלמיד יקבל בתעודת הבגרות שלו ולכן מהווים חלק חשוב ב'קריירת התיכון' של כל תלמיד. על מנת להתכונן למבחנים אלה יש צורך בלמידה ממוקדת ואינטנסיבית שלפעמים התלמיד אינו מצליח לעשות בכוחות עצמו ושיעורי בתי הספר. כאן נכנס הצורך בעבודה עם מורה פרטית לעברית.

מאמרים נוספים בנושא חינוך ולימודים - כללי

מאת: איתמר כוכביחינוך ולימודים - כללי01/11/17404 צפיות
תוצאות משאל המרצה הטוב - 2016/17 הפקולטה להנדסת תעשייה וניהול בטכניון שנת לימודים 2016/17

מאת: איתמר כוכביחינוך ולימודים - כללי12/12/16524 צפיות
חברה בע"מ (בעירבון מוגבל), הינה למעשה הגדרה משפטית. המשמעות היא, שהחברה מהווה ישות משפטית וחשבונאית נפרדת מבעליה. כתוצאה מכך, לא ניתן לרדת לנכסי הבעלים כתוצאה מהתחייבות החברה. דהיינו, לא ניתן לדרוש מבעלי החברה לשלם מכיסיהם עבור חובות החברה, ולא ניתן לתבוע את הבעלים בגין פעולות וחובות החברה (בהנחה שפעלו כדין).

מאת: איתמר כוכביחינוך ולימודים - כללי07/12/16555 צפיות
מחזור כב' – כיתות: תאנה, תמר תקופת לימודים מס' 1: 03.11.2016 – 30.12.2016 קורס :4080 חשבונאות פיננסית למנהלים Email: cpa-adv-itamar@bezeqint.net mobile: 050-5443671

מאת: SEOMANחינוך ולימודים - כללי29/02/16701 צפיות
אחת ולתמיד - מה מותר לעשות עם עבודות אקדמיות ועבודות סמינריון שניתן להוריד מהאינטרנט ומה אסור? מהם ההשלכות? וכיצד משתמשים בצורה נכונה בעבודות הללו?

מאת: אופירחינוך ולימודים - כללי04/11/151397 צפיות
אם אתם מחפשים ללמוד משהו, בין אם אתם רק מתחילים את החיים שלכם ורוצים לפתח קריירה ובין אם אתם מאלו שהחליטו באמצע החיים לעשות את השינוי המיוחל ולהתחיל פרק חדש בחיים עומדות בפניכם לא מעט אפשרויות. פעם, כשהיו מדברים על לימודים רציניים הכוונה הייתה ללימודים אקדמאיים מה שהיה לוקח כמה שנים, והיום לעומת זאת לימודים שלאחר מכן יש מה לעשות איתם יכולים להיות קורס בתחום מסוים מה שלאחר מכן יבטיח מקום עבודה.

מאת: ליאורה מרוםחינוך ולימודים - כללי08/09/15689 צפיות
ספרי הלימוד הדיגיטליים מתבססים על תכנית הלימודים הפורמאלית של משרד החינוך. הספרים מהווים פוטנציאל לשינוי דרכי ההוראה-למידה-הערכה.ספרים דיגיטליים איכותיים מכילים את כל חומר הלימוד הנדרש ורצפי הלמידה ומשלבים פדגוגיה החדשנית השואפת לטפח מיומנויות של חשיבה מסדר גבוה, למידה שיתופית ואישית, טיפול במידע דיגיטאלי.

מאת: orit_lahavחינוך ולימודים - כללי09/08/15716 צפיות
מבחני הבגרות ידועים כפסגת לימודי התיכון. הם המדד העיקרי (בצירוף עם המגנים) לציון הסופי שהתלמיד יקבל בתעודת הבגרות שלו ולכן מהווים חלק חשוב ב'קריירת התיכון' של כל תלמיד. על מנת להתכונן למבחנים אלה יש צורך בלמידה ממוקדת ואינטנסיבית שלפעמים התלמיד אינו מצליח לעשות בכוחות עצמו ושיעורי בתי הספר. כאן נכנס הצורך בעבודה עם מורה פרטית לעברית.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica