חפש מאמרים:
שלום אורח
24.08.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

יסודות צור בבית שמש

מאת: שלום כהןבתים משותפים08/11/2016693 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בית שמש הינה עיר מתפתחת שקצב הגדילה בה מסחרר. העיר , פותחת את שעריה לתושבים מרחבי הארץ, ובפרט את הציבור הדתי. חברת יסודות צור מתאימה לכלל הציבור הדתי את הבניה שלה כגון: שיפוץ, הרחבת שכונות, הקמת שכונות חדשות ופרויקטים של פינוי בינוי ומאפשרת לציבור זה לחוות ולקבל את הנוחות והדיוק הנדרש לאורח החיים הדתי.

אורח חיים דתי מצריך מבנים כגון ישיבות תורניות, בתי כנסת ומקוואות ולצד כל אלו גם אלמנטים יחודיים בבניה הביתית שכוללים כיורים בהפרדת בשר וחלב, מעלית בפיקוד שבת ועוד. חברת יסודות צור מתאימה באופן אישי למזמין את כל האלמנטים הללו ודואגת לעמוד בכל הדרישות, התקנים והתקציבים הנתונים בחוזה ההתקשרות בינה לבין הלקוח.

תרומתנו לפיתוח העיר

יסודות צור הינה מחברות היזמות, תכנון ובניה המובילות באיזור בית שמש וירושלים כאשר שמה הולך לפניה בכל הקשור לבניה ששית שמש. חברת יסודות צור אחראית על פרויקטים רבים של בניה יש מאין, הרחבות והתחדשות עירונית בבית שמש כגון: נוף צורים - רמת אברהם, סאן גארדס - בית שמש, על הנחל ברמת בית שמש א', גבעת ירושלים בבית שמש, נופי השמש ועוד. כל פרויקט ופרויקט נבחר אצלנו בקפידה, ואנו דואגים שיעמוד בקו אחד עם הסטנדרטים שלנו. מלבד התקנים ואיכות הבניה חשובה לנו ניראות העיר והסביבה ואנחנו דואגים לבחור את סביבת השניה באיזורים בעלי פוטנציאל, בקרבה לכבישים וצירים ראשיים, לתחבורה ציבורית ועם חיבורים ראויים לתשתיות השונות.

אין חכם כבעל נסיון

כשחושבים על פרויקט בניה, ניתן להסתבך ולטבוע בערימות הבירוקרטיה לפני שטרם ננקט אף צעד אחד. פרויקטים רבים מתבטלים באמצע הדרך לאחר שהושקעו זמן ומאמץ רבים והאכזבה היא גדולה. חברת יסודות צור מתמחה בפרויקטים של התחדשות עירונית, חידוש מבנים ותיקים והוספת מבנים חדשים במרקם עירוני חדיש, שדרוג תשתיות וחידוש פני שכונות ובכל אלו היא מספקת תהליך בטוח ורגוע - כי אין חכם כבעל נסיון!

חברתנו מתמחה ביזום פרויקטים רבים ומגוונים, והרקורד העשיר מדבר בעד עצמו.

בנוסף, אנו מתמחים בארגון וניהול קבוצות רכישה ; איתור ורכישת הקרקע, ניהול התכנון, ניהול הביצוע, מימון, שירות, משכנתאות, בדק וליווי משפטי. כמו כן, חברת יסודות צור מתמחה ביזום, תכנון ובניה של שכונות מגורים שלמות כולל פיתוח תשתיות ציבוריות ומבני ציבור, מבני תעשייה והיי-טק.

אנו נלווה אתכם  בכל שלבי הפרויקט: התכנון, הבניה, קשר עם הרוכשים, הרישום, התנהלות מול הרשויות, גופי התכנון, הבנקים והבדק וכל אלו תוך מתן שירות אישי ואדיב וליווי צמוד בשקיפות מלאה וכל אלו תוך חסכון בזמן ובעלויות!

 תגיות המאמר: יסודות צור


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שלום כהן

מאת: שלום כהןאירועים וחתונות – כללי15/11/17852 צפיות
כאשר מגיעים מועדים מיוחדים במהלך השנה, כמו ימי הולדת, הגעה לעולם של חיים חדשים, ימי נישואים ועוד, כולנו מחפשים אחר המתנה המושלמת בעזרתה נוכל להגיד "מזל טוב" או לומר לצד השני שאנו חושבים עליו.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי10/02/17566 צפיות
אם אתם רוצים לבצע פינוי ירושה, לעתים יש לכם לוח זמנים קצר במיוחד לבצע זאת. אולי אתם צריכים למכור את הדירה או להשכיר אותה והזמן משחק תפקיד.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי10/02/17559 צפיות
אם קיבלתם דירה בירושה, כדאי לטפל בדירה בזריזות ולא להמתין. אם תפנו בזריזות את הדירה תוכלו להשכיר אותה או למכור אותה ולא להפסיד כסף בזמן שעובר.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי10/02/17583 צפיות
לאחר שקרוב שלכם נפטר, במיוחד אם מדובר באדם שהיה קרוב לכם מאוד, אתם עוברים לרוב תקופה לא קלה, במיוחד אם ליוויתם את אותו אדם בימיו האחרונים ובימי מחלתו.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי05/02/17565 צפיות
בעבר הרחוק היה הרפד בעל מקצוע מבוקש. לקראת חגי תשרי והאביב היו מחליפים את הריפוד של הספות והכורסאות.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי05/02/17528 צפיות
הוא שאל, ואת ענית כן, הוא קנה טבעת ואת ענדת, שניכם רצתם לטלפון והתחלתם לספר למשפחות ולחברים שהינה זה קורה ואתם מתחילים לחפש אחר אולמות אירועים בצפון

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי05/02/17542 צפיות
לעתים יש לדעת לעצור את השגרה ולהבין שאתם עומדים לשנות על מנת להוביל להמשך שגרה יותר מהנה.

מאמרים נוספים בנושא בתים משותפים

מאת: אבי דוידיבתים משותפים21/04/19471 צפיות
המלצות לבחירה נכונה של צבע לחדר מדרגות.

מאת: שלמה פריבתים משותפים18/07/17730 צפיות
אחזקת מבנים בכפר יונה, יכולה לסייע למי שגרים בבתים משותפים. כפר יונה היא עיר בת כ-21,000 תושבים, שנמצאת ממזרח לעיר נתניה. חשוב לתחזק היטב בתים משותפים, על מנת שאיכות החיים של הדיירים תהיה גבוהה.

מאת: ליאורבתים משותפים03/05/17661 צפיות
אחזקת מבנים בעיר תל אביב, מאפשרת לכם לגור בבניין מטופח. אחזקת מבנים, מאפשרת לבניין המשותף, ולחצר שלו, להיות במצב טוב מאוד. חברה לאחזקתם של מבנים, יכולה לדאוג לכך, שהבניין והחצר, יהיו מטופחים, לאורך כל השנה.

מאת: שלום כהןבתים משותפים05/12/16656 צפיות
עיצוב המטבח הינו אחד האתגרים הגדולים ביותר בעיצוב ביתכם.

מאת: בנימין קלינגרבתים משותפים25/11/16597 צפיות
מהם התנאים להוצאת צו הריסה מנהלי? סעיף 238א(א) לחוק קובע, כי תנאי להוצאת צו הריסה מינהלי על-ידי יו"ר ועדה מקומית לתכנון ובנייה, הנו הגשת תצהיר חתום בידי מהנדס הוועדה המקומית, המציין כי לפי ידיעתו הוקם הבניין ללא היתר בנייה או בחריגה מהיתר בנייה, כי לפי ידיעתו לא נסתיימה הקמת הבניין או שנסתיימה לא יותר מששים ימים לפני הגשת התצהיר, וכי ביום הגשת התצהיר הבניין לא מאוכלס או שהוא מאוכלס תקופה שאינה עולה על שלושים יום. כמו כן מורה סעיף 238א(ב) לחוק, כי לא יינתן צו הריסה מינהלי אלא לאחר התייעצות עם הי

מאת: ליאורבתים משותפים06/11/16688 צפיות
אחזקת מבנים ברחובות (שהיא עיר בת כ-130,000 תושביםׂ), מסייעת לשמור על בנייני מגורים, במצב טוב מאוד. נעים לגור בבניין שמתוחזק היטב, ושהגינה שסביבו מטופחת ויפה. אפשר לבחור בחברת אחזקת מבנים, בעלת ניסיון, שתסייע לכם.

מאת: ליאורבתים משותפים05/10/16887 צפיות
ניהול ועד בית באור יהודה, יכול להיות בעזרת חברת ניהול. חברת הניהול, תוריד חלק מהעומס אשר מוטל, על חברי ועד הבית. חברת הניהול, תהיה אחראית על כל חוזי העבודה, של בעלי המקצוע שמבצעים עבודות תחזוקה בבניין.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica