חפש מאמרים:
שלום אורח
21.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

יסודות צור בבית שמש

מאת: שלום כהןבתים משותפים08/11/2016797 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בית שמש הינה עיר מתפתחת שקצב הגדילה בה מסחרר. העיר , פותחת את שעריה לתושבים מרחבי הארץ, ובפרט את הציבור הדתי. חברת יסודות צור מתאימה לכלל הציבור הדתי את הבניה שלה כגון: שיפוץ, הרחבת שכונות, הקמת שכונות חדשות ופרויקטים של פינוי בינוי ומאפשרת לציבור זה לחוות ולקבל את הנוחות והדיוק הנדרש לאורח החיים הדתי.

אורח חיים דתי מצריך מבנים כגון ישיבות תורניות, בתי כנסת ומקוואות ולצד כל אלו גם אלמנטים יחודיים בבניה הביתית שכוללים כיורים בהפרדת בשר וחלב, מעלית בפיקוד שבת ועוד. חברת יסודות צור מתאימה באופן אישי למזמין את כל האלמנטים הללו ודואגת לעמוד בכל הדרישות, התקנים והתקציבים הנתונים בחוזה ההתקשרות בינה לבין הלקוח.

תרומתנו לפיתוח העיר

יסודות צור הינה מחברות היזמות, תכנון ובניה המובילות באיזור בית שמש וירושלים כאשר שמה הולך לפניה בכל הקשור לבניה ששית שמש. חברת יסודות צור אחראית על פרויקטים רבים של בניה יש מאין, הרחבות והתחדשות עירונית בבית שמש כגון: נוף צורים - רמת אברהם, סאן גארדס - בית שמש, על הנחל ברמת בית שמש א', גבעת ירושלים בבית שמש, נופי השמש ועוד. כל פרויקט ופרויקט נבחר אצלנו בקפידה, ואנו דואגים שיעמוד בקו אחד עם הסטנדרטים שלנו. מלבד התקנים ואיכות הבניה חשובה לנו ניראות העיר והסביבה ואנחנו דואגים לבחור את סביבת השניה באיזורים בעלי פוטנציאל, בקרבה לכבישים וצירים ראשיים, לתחבורה ציבורית ועם חיבורים ראויים לתשתיות השונות.

אין חכם כבעל נסיון

כשחושבים על פרויקט בניה, ניתן להסתבך ולטבוע בערימות הבירוקרטיה לפני שטרם ננקט אף צעד אחד. פרויקטים רבים מתבטלים באמצע הדרך לאחר שהושקעו זמן ומאמץ רבים והאכזבה היא גדולה. חברת יסודות צור מתמחה בפרויקטים של התחדשות עירונית, חידוש מבנים ותיקים והוספת מבנים חדשים במרקם עירוני חדיש, שדרוג תשתיות וחידוש פני שכונות ובכל אלו היא מספקת תהליך בטוח ורגוע - כי אין חכם כבעל נסיון!

חברתנו מתמחה ביזום פרויקטים רבים ומגוונים, והרקורד העשיר מדבר בעד עצמו.

בנוסף, אנו מתמחים בארגון וניהול קבוצות רכישה ; איתור ורכישת הקרקע, ניהול התכנון, ניהול הביצוע, מימון, שירות, משכנתאות, בדק וליווי משפטי. כמו כן, חברת יסודות צור מתמחה ביזום, תכנון ובניה של שכונות מגורים שלמות כולל פיתוח תשתיות ציבוריות ומבני ציבור, מבני תעשייה והיי-טק.

אנו נלווה אתכם  בכל שלבי הפרויקט: התכנון, הבניה, קשר עם הרוכשים, הרישום, התנהלות מול הרשויות, גופי התכנון, הבנקים והבדק וכל אלו תוך מתן שירות אישי ואדיב וליווי צמוד בשקיפות מלאה וכל אלו תוך חסכון בזמן ובעלויות!

 תגיות המאמר: יסודות צור


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שלום כהן

מאת: שלום כהןעסקים - כללי26/01/20121 צפיות
בתחום ההייטק חיפוש העבודה מתמקד פעמים רבות לא רק במשרה עצמה, בתנאי השכר וכדומה, אלא גם בחברה עצמה. כיום ישנן חברות מובילות אשר רבים חושקים בעבודה בהן, חברות אשר מובילות את רשימת החברות המבוקשות בזכות תנאי עבודה מעולים שהן מציעות לעובדים, סביבת עבודה גמישה ואיכותית יותר, אופציות קידום נרחבות ועוד.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי30/12/19250 צפיות
רוצים להתקבל לעבודה בחברת הייטק מסויימת? מחפשים גישה אל חברות ההייטק הגדולות והמובילות בישראל? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי01/12/19365 צפיות
עומדים לפני גיוס עובדים משמעותי לחברה שלכם? רוצים לפרסם מודעות דרושים הייטק במקומות אשר יובילו אתכם לקבלת קורות חיים ממועמדים איכותיים אשר באמת מתאימים למה שאתם מחפשים? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי28/11/19373 צפיות
רוצים לחזק את השיווק והפרסום של העסק שלכם ולהזמין רולאפ איכותי וייחודי שיסייע לכם בכך? רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים במקום הטוב ביותר ממנו אתם מבצעים את ההזמנה? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי21/11/19421 צפיות
עומדים לרכוש מגהץ קיטור חדש? רוצים להכיר קצת יותר את הטכנולוגיות השונות בתחום בכדי שתוכלו לבחור את מגהץ הקיטור הטוב והנכון ביותר בשבילכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןבר ובת מצווה17/11/19405 צפיות
עומדים לחגוג לילד שלכם בר מצווה? התקציב שלכם מוגבל? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון ביותר.

מאת: שלום כהןבריאות גיל הזהב29/09/19609 צפיות
בחירת מסגרת דיור מוגן מתבטאת הן בצורך של החוסה והן ביכולות המימון של האפוטרופוס. ישנן מסגרות דיור מוגן המיועדות לחוסים קשים הסובלים מלקויות נפשיות כבדות, לצד מסגרות שנועדו רק לחוסים קלים ביותר.

מאמרים נוספים בנושא בתים משותפים

מאת: פורטל בתיםבתים משותפים21/01/20149 צפיות
דאגה לתחזוקת הנכסים שבבעלותכם יכולה להתגלגל לסוף רשימת סדרי העדיפויות שלכם, אולם קחו בחשבון שתחזוקה ראויה יכולה למנוע תקלות וכתוצאה מכך קריאות חירום. בנוסף היא שומרת על הנכס, כמו גם על הערך שלו לאורך השנים. הגנה על הנכס להשכרה שלכם בעונה הגשומה דורשת מכם לבצע את הפעולות הבאות ברשימה, וכך לשמור עליו מטופח וראוי למגורים.

מאת: אבי דוידיבתים משותפים21/04/19868 צפיות
המלצות לבחירה נכונה של צבע לחדר מדרגות.

מאת: שלמה פריבתים משותפים18/07/17825 צפיות
אחזקת מבנים בכפר יונה, יכולה לסייע למי שגרים בבתים משותפים. כפר יונה היא עיר בת כ-21,000 תושבים, שנמצאת ממזרח לעיר נתניה. חשוב לתחזק היטב בתים משותפים, על מנת שאיכות החיים של הדיירים תהיה גבוהה.

מאת: ליאורבתים משותפים03/05/17738 צפיות
אחזקת מבנים בעיר תל אביב, מאפשרת לכם לגור בבניין מטופח. אחזקת מבנים, מאפשרת לבניין המשותף, ולחצר שלו, להיות במצב טוב מאוד. חברה לאחזקתם של מבנים, יכולה לדאוג לכך, שהבניין והחצר, יהיו מטופחים, לאורך כל השנה.

מאת: שלום כהןבתים משותפים05/12/16746 צפיות
עיצוב המטבח הינו אחד האתגרים הגדולים ביותר בעיצוב ביתכם.

מאת: בנימין קלינגרבתים משותפים25/11/16669 צפיות
מהם התנאים להוצאת צו הריסה מנהלי? סעיף 238א(א) לחוק קובע, כי תנאי להוצאת צו הריסה מינהלי על-ידי יו"ר ועדה מקומית לתכנון ובנייה, הנו הגשת תצהיר חתום בידי מהנדס הוועדה המקומית, המציין כי לפי ידיעתו הוקם הבניין ללא היתר בנייה או בחריגה מהיתר בנייה, כי לפי ידיעתו לא נסתיימה הקמת הבניין או שנסתיימה לא יותר מששים ימים לפני הגשת התצהיר, וכי ביום הגשת התצהיר הבניין לא מאוכלס או שהוא מאוכלס תקופה שאינה עולה על שלושים יום. כמו כן מורה סעיף 238א(ב) לחוק, כי לא יינתן צו הריסה מינהלי אלא לאחר התייעצות עם הי

מאת: ליאורבתים משותפים06/11/16779 צפיות
אחזקת מבנים ברחובות (שהיא עיר בת כ-130,000 תושביםׂ), מסייעת לשמור על בנייני מגורים, במצב טוב מאוד. נעים לגור בבניין שמתוחזק היטב, ושהגינה שסביבו מטופחת ויפה. אפשר לבחור בחברת אחזקת מבנים, בעלת ניסיון, שתסייע לכם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica