חפש מאמרים:
שלום אורח
27.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

עבודה מהבית + כסף באינטרנט: איך לעשות כסף ?!?

מאת: שחר לויעסקים מהבית02/01/2010912 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

                                פרויקט שיווק חדש באינטרנט

כשהשתחררתי מהצבא לפני שנתיים וחצי (נכון לשנת 2010) לא ידעתי מה אני הולך לעשות בחיים שלי, אמרו לי שחר:

"אתה הולך לקבל בום בשחרור" ובאמת כמה ימים אחרי שחרורי מצה"ל הרגשתי שאני מרחף באוויר והרגשה מבולבלת תפסה אותי במשך כמה חודשים...

עלו במוחי רעיונות לעתיד כמו לימודים לתואר ראשון, מציאת עבודה "בטוחה" בה אשאר כל חיי – אתם יודעים המסלול הקבוע "והבטוח" להצלחה !

בין כל המחשבות שעברו במוחי תמיד ניסיתי לחשוב איך אצליח להשיג כסף בשביל להגשים את חלום חיי העיקרי והוא להיות משקיע נדל"ן !

מיד אחרי שחרורי מצאתי עבודות נחמדות שדרכן הצלחתי לחסוך כמה דולרים והכול על מנת להגשים את החלום: להיות משקיע נדל"ן (הרי בשביל נדל"ן צריך איזשהו סכום התחלתי).

הייתי נטול אנרגיה לחלוטין, רק המחשבה שאני צריך לקום כל בוקר לעבודה קשה עייפה אותי לגמרי !

מהר מאוד הבנתי שבשכר מינימום ייקח לי כמה שנים טובות לחסוך כסף כדי להגשים את החלום ותוך כדי חיפשתי אלטרנטיבה אחרת בה אוכל לאסוף כסף בצורה יותר מהירה !

הרגשתי שבתוך תוכי מתחבא שחר היזם שפשוט מחכה לצאת החוצה להתחיל לפעול ולעשות דברים בצורה קצת אחרת !

ואז הגיע השינוי.....

נחשפתי לפרויקט שיווק ענק בו אוכל להגשים את כל מטרותיי והכול דרך עבודה מהבית !

תחילה לא הבנתי על מה כל המהומה והתחלתי לחקור את התחום בחשדנות !

הרגשתי שמדובר בפרויקט שיווק כל כך עוצמתי שיש בכוח שלו לקחת אותי ובתוך זמן קצר יחסית להכניס לי כסף לכיס בצורה נוחה ויעילה בנוחות הביתית !

היום בגיל 23 אני מרגיש מצוין לגבי העתיד הכלכלי שלי, רמת האנרגיה שלי עלתה לשמיים וכול יום אני פשוט מזנק מהמיטה בבוקר לעוד יום עבודה מהנה ופורה מול המחשב הביתי.

כיום הכסף מגיע אליי בצורה פשוטה, עם הרבה הנאה וסיפוק, והכול דרך עבודה מהבית !!!

לא רק אני מרגיש את ההנאה והסיפוק מתחום העבודה מהבית, ישנם עוד עשרות מיליוני צעירים מסביב לעולם שמרגישים בדיוק כמוני.

תחום העבודה מהבית הולך ומתפתח בקצב מסחרר ולפי התחזיות של מומחים ברחבי העולם בשנים הקרובות הולכים להצטרף לתחום עוד מיליוני אנשים.

השאלה העיקרית היא: האם אנחנו הולכים להשתתף בחגיגה ולקחת חלק מהעוגה שנקראת תחום העבודה מהבית ?!? או שאנחנו מוותרים ?!?

אז אם אתה צעיר שמחפש להרוויח כסף באמצעות האינטרנט ניתן להגיש מועמדות לגבי פרויקט שיווק חדש באתר הבא: http://newisraeligroup.com/

נ.ב: הפרויקט מתאים גם לאנשים לא צעירים (:  

שיהיה בהצלחה !

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

"שחר חדש ברשת"

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שחר לוי

מאת: שחר לויעסקים מהבית30/01/101175 צפיות
מכירים את הימים האלו שפשוט אין כוח לקום בבוקר ולצאת לעבודה ? אין כוח לפקקים בדרך לעבודה והבוס גם ככה שם עלינו עין בנושא האיחורים (הכול בגלל הפקקים המעצבנים) ובכל זאת אין לנו ברירה ועם כל הקושי אנחנו מגיעים לעבודה בבוקר חסרי חשק לחלוטין ! אם אתם מזדהים עם התיאור הזה בהחלט צריך לבוא שינוי שיגרום לדברים להיראות בצורה אחרת ויותר נינוחה...

מאת: שחר לוישיווק רב שכבתי23/01/10882 צפיות
"כדורגל ?!? מה אתה מוצא במשחק הזה ?? 22 אנשים רצים אחרי כדור ועוד יש שופט שמנהל את העניינים ?? נשמע מאוד מוזר..." לא פעם אני שומע את המשפט הזה מאנשים שכדורגל זה לא הצד הכי חזק בשבילם, אבל בשבילי כדורגל זה משהו "שתפס" אותי עוד בגיל קטן, לפני שידעתי איך קוראים לי...

מאת: שחר לויעסקים מהבית16/01/10919 צפיות
כשהייתי נוסע באוטובוס בבוקר, בימים בהם הייתי תלמיד תיכון בירושלים, הייתי חושב מה אני רוצה להיות כשאהיה גדול ? ובין מחשבה למחשבה הייתי מסתכל מהחלון על האנשים שתקועים בפקקים (אתם יודעים ירושלים), נוסעים במכונית בדרך לעבודה אותה הם לא כל כך מחבבים ועל הדרך זורקים לי מבט קטן של ייאוש...

מאת: שחר לויעסקים מהבית09/01/10812 צפיות
כשאני מסתכל היום על זוג צעיר, שרק מתחיל את החיים שלהם ביחד עם המון אהבה ואכפתיות אחד כלפי השני, אני חושב לעצמי שאותו זוג הולך לעבור אתגרים כלכליים לא קלים בכלל !!! בואו ניקח לדוגמא זוג צעיר שמתחיל חיים משותפים העונים לשם דני ודנה, שמשתכרים בשכר ממוצע במדינתנו הקטנטונת.

מאת: שחר לויעסקים מהבית26/12/09900 צפיות
תחום העבודה מהבית הולך וצובר תאוצה בשנים האחרונות בקצב מסחרר ! למי מכם שמכיר את הסרט "הסוד" יכול כבר לראות את חלוקת הידע שחולקים איתנו מנהיגים גדולים מכל תקופות ההיסטוריה ומכל התחומים לגבי הסוד להצלחה בחיים ! כיום יותר ויותר אנשים בכל רחבי העולם נחשפים לידע עצום באינטרנט שבו ניתן להשתמש ולהצליח בכל תחום שהוא בחיים !

מאת: שחר לוישיווק רשתי21/12/09884 צפיות
הכותרת של המאמר הזה קצת מוזרה: "השנה הגרועה בחיי?!?" אז האם השנה שעברה עליי ממאי 2008 ועד מאי 2009 הייתה באמת הגרועה בחיי? אז כמובן שההיפך הוא הנכון, השנה שעברה עליי הייתה הטובה בחיי ואני אסביר גם למה!

מאת: שחר לויעסקים מהבית21/12/091577 צפיות
מיתון עולמי, בכל תקופה שהיא בהיסטוריה, תמיד היה משהו נוראי שמפחיד את רובנו... רק המילה "מיתון" כשלעצמה מפחידה המון אנשים ברחבי העולם! פיטורים בחברות ענק, קיצוצים בשכר ופאניקה מאפיינים תקופה מלחיצה שכזאת.

מאמרים נוספים בנושא עסקים מהבית

מאת: יעקב שמילעסקים מהבית10/07/143741 צפיות
פרילנסרים רבים וותיקים מכירים את השיטה. להיות עצמאי ללא פתיחת תיק. האם זה משתלם בכלל?

מאת: אמיר פטיטועסקים מהבית01/12/137585 צפיות
בימינו הרבה מאוד בני אדם אפילו קלטו שדרך האינטרנט הם יכולים בהשקעה בהחלט בינונית כדי להתחיל לייצר תוצאות במיוחד יפות והתחילו להתעסק כמו כן במידה ו דבר זה במשרה הוגנת או תמיד מספר זמן בשבוע. כדי להבחין היאך לעשות כסף דרך האינטרנט אתה לא רצוי די הרבה מומחיות וממש לא רצוי כמעט ותק לפני הכול כי אם קשר לבני אדם שכבר מתחילים את הגורמים.

מאת: kesef88עסקים מהבית10/07/13992 צפיות
כסף באינטרנט | כסף קל | לעשות כסף באינטרנט חברות ישראליות רבות משלמות לצרכנים כסף רב בתמורה למידע אודות הרגלי הצריכה, מילוי שאלונים במגוון נושאים, וכן בתמורה לחוות דעת על מוצרים שונים. השיטה פועלת כך: הסקרים נשלחים ישירות למייל, אותו אתם תתנו בשעת ההצטרפות לאתרים, כאשר אתם ממלאים אותם בזמנכם הפנוי. בגמר הסקר אותו מילאתם, נזקף לזכותכם זיכוי כספי. כאשר תצברו סכום מינימאלי, תוכלו להמיר אותו לכסף או תלושי שי. * ניתן לצרף חברים ולהרוויח על כל חבר 15 נקודות - כל 500 נקודות זה 50 ש"ח

מאת: kesef88עסקים מהבית10/07/13973 צפיות
כסף באינטרנט | כסף קל | לעשות כסף באינטרנט חברות ישראליות רבות משלמות לצרכנים כסף רב בתמורה למידע אודות הרגלי הצריכה, מילוי שאלונים במגוון נושאים, וכן בתמורה לחוות דעת על מוצרים שונים. השיטה פועלת כך: הסקרים נשלחים ישירות למייל, אותו אתם תתנו בשעת ההצטרפות לאתרים, כאשר אתם ממלאים אותם בזמנכם הפנוי. בגמר הסקר אותו מילאתם, נזקף לזכותכם זיכוי כספי. כאשר תצברו סכום מינימאלי, תוכלו להמיר אותו לכסף או תלושי שי. * ניתן לצרף חברים ולהרוויח על כל חבר 15 נקודות - כל 500 נקודות זה 50 ש"ח

מאת: כסף באינטרנטעסקים מהבית05/06/13994 צפיות
סקרים בתשלום - השיטה פועלת כך: הסקרים נשלחים ישירות למייל, אותו אתם תתנו בשעת ההצטרפות לאתרים, כאשר אתם ממלאים אותם בזמנכם הפנוי. בגמר הסקר אותו מילאתם, נזקף לזכותכם זיכוי כספי. כאשר תצברו סכום מינימאלי, תוכלו להמיר אותו לכסף או תלושי שי.

מאת: כסף באינטרנטעסקים מהבית30/04/131282 צפיות
סקרים בתשלום - השיטה פועלת כך: הסקרים נשלחים ישירות למייל, אותו אתם תתנו בשעת ההצטרפות לאתרים, כאשר אתם ממלאים אותם בזמנכם הפנוי. בגמר הסקר אותו מילאתם, נזקף לזכותכם זיכוי כספי. כאשר תצברו סכום מינימאלי, תוכלו להמיר אותו לכסף או תלושי שי.

מאת: טיפ ווינרעסקים מהבית17/11/127830 צפיות
בטוח ישבתם ואמרתם לעצמכם , יאללה אם רק הייתי שם עוד 100 שקל לעוד כפול או משולש הייתי מביא 16 בטוטו! , אבל לא תמיד אפשר להשקיע ל כך הרבה.... אז זהו, שעם קבוצת המיליונרים אפשר ועוד בסכומים הרבה יותר קטנים! בטוח ישבתם פעם עם חברים שלכם וראיתם תוצאות לוטו שמישהו זכה ב-10 מיליון ש"ח בלוטו , ואמרתם לחבר שלכם : " יודע מה , לא בא לי 10 מיליון , מספיק לי עכשיו 50,000 , רק בשביל לשלם על ה....." - מי מאיתנו לא חשב על זה ואמר שהיה מוכן לקבל את הכסף הזה ?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica