חפש מאמרים:
שלום אורח
18.07.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מאמר מפרגן על לירון הליצן - מומלץ! לקריאה!

מאת: לירוןימי הולדת06/01/20181426 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מאמר מפרגן שכתבועל לירון הליצן מהו ליצן ליום הולדת האולטימטיבי? איך תבטיחו כיתקבלו תמורה נאה לכספכם, הילד יהיה מאושר והיומולדת יוכתר כהצלחה? מה עושה בעצם ליצן למוצלח והאם הכול כה מובן מאליו...? השבועערכנו לבתנו ולחברתה הטובה יום הולדת משותפת של גיל 6. 35ילדים תוססים ומלאי מרץ החלו להגיע בזה אחר זה ליומולדת בשעת אחר צהריים נעימה שלחודש אוקטובר. יוםההולדת עמד להתחיל. מכיווןששעון החורף דחק בנו תכננו לקיים את ההפעלה שעה וחצי ללא הפסקה, בשאיפה לתפוס אתשעות האור שעוד נותרו. תכננושהילדים ישתו ויאכלו רק לאחר ההפעלה. האםהצליחה התוכנית? האם לא הגזמנו בשאיפה שלנו שהקטנים יהיו מרוכזים שעה וחצי ללא שוםהפסקה? אכן,הצלחה החששותשלנו התפוגגו מיד אחרי שתי הדקות הראשונות. לאחרשכולם הגיעו וקבלו קעקועי גוף מרהיבים, הליצן קרא להם לשבת. והם ישבו. (למעשה הוארק שאל: " מי יישב ראשון?!" ובחלקיק שנייה כולם ישבו). ואז,מה הוא לא עשה? לכתוב "עשה שמח" יישמע פשוט מדי. כי זה נראה קל, אבל מדובר בעבודהקשה. בכישרוןובמקצועיות הוא טווה חוטים - חוטים של מלאכת מחשבת: בספונטאנית, בשובבות, בקלילות,ובהמון הומור הוא יצר אווירה נעימה מלאת בטחון, אושר והנאה לבנות היומולדתולאורחיהן; תחקראת הילדים על המורה, על הכיתה, על הצבעים האהובים והטריף את בנות היומולדת ואתהאורחים הצעירים בהומור משעשע של כיתה א', שכל כך התאים להם. (העיקרון הוא לגרוםלילדים להתבלבל בתשובות לשאלות בחרוזים שלו - כמה פשוט!). ואחריהחמש דקות האלו הם היו שלו. "למסמר"ילדים הילדיםהיו מרותקים. איך אומרים? כחומר ביד היוצר. הםשרו, צחקו, רקדו, עודדו, התחרו, שיחקו והיו פשוט מאושרים. הם שיתפו פעולה מהתחלהועד הסוף. דרבוקות, מוזיקה, פרסים, ריקודים, צחוקים, לימבו, מעגלים. לאהיה רגע דל. ברורמאליו? ממש לא. הסתכלתימהצד וחשבתי: לליצן הזה יש את האינטליגנציה והיכולת לרתק כיתה שלמה של ילדי כיתהא', ללא שום רצון מצידם לשתות, לאכול, לעשות פיפי או סתם להתבכיין לאמא שתישאר.במשך שעה וחצי. כמה מרשים! האםיש מורה בבית הספר שמצליחה לרתק כך ילדים? בקושי ל - 45 דקות. האםמישהו מהילדים הפריע במהלך ההפעלה? ממש לא. היהפשוט כיף צרוף. חלומותמתוקים בלילה,לפני שנרדמה, אמרה לי הילדה שזה היה היום המאושר בחייה. שהיא רוצה את הליצן הזה גםביומולדת של שנה הבאה. זה,בשתי מילים, מה שנקרא: ליצן מקצוען. השורההתחתונה: 1.כדאילהשקיע כסף במפעיל מקצועי וטוב ולא לחפש בהכרח את הזול ביותר. 2.קחומפעיל אשר ראיתם באופן אישי או אשר קיבלתם עליו המלצות מפי חברים קרובים או מפיהילד שלכם. 3.המפתחותלהצלחת אירוע: מפעיל דייקן, מקיים הבטחות (חלוקת פרסים, מהלך התוכנית וכד') וכזהשמשאיר מאחוריו ילדים מאושרים. זה אומר הכול. 4.ליצןמבוקש וטוב "סוגר" את זמני ההופעות שלו מראש ויומנו מתמלא בקצב שיא. אין חוכמות. 5.מפעילטוב חייב להיות מעודכן לגבי תוכניות הטלוויזיה בהם צופים הילדים, אילו שירים "חמים"אצלם, ודמויות נערצות על בנים ועל בנות. 6.מפעילטוב גורם לכל הילדים להשתתף, לא רק לדומיננטיים. 7.מפעילמקצועי ישתמש במגוון פעילויות המפעילות מגוון אינטליגנציות: מוזיקלית, גופנית,ויזואלית וכו'. 8.מפעילטוב הוא מפעיל רגיש, דינאמי וזורם אך עם תוכנית הפעלה מגובשת ומאורגנת. 9.רגע,מפעיל טוב יכול להיות מורה ?! ושיהיהבמזל טוב ! כלהזכויות שמורות לנטע דורון 2007©

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת לירון

מאת: לירוןימי הולדת06/01/181495 צפיות
מאמר מפרגן על לירון הליצן

מאת: לירוןימי הולדת06/01/181536 צפיות
בחירת הפעלות ליום הולדת/ ליצן ליום הולדת

מאת: לירוןימי הולדת05/01/181273 צפיות
מחפשים הפעלה יום הולדת מומלצת? אספו עבורכם כמה טיפים שיעזור לכם למציאת הפעלה.

מאת: לירוןהפקת אירועים22/07/101672 צפיות
איך בעצם בחורים ליצן ליום הולדת ברשת האינטרנט העמוסה מאוד בליצנים שמחלטרים על ימין ועל שמואל, איך מבדלים בין ליצן מקצוען לליצן שמחלטר?! בטיפים בדף אני ינסה לעזור לכם ולתת לכם טיפים שיעזרו לכם לבחור כמה שיותר טוב ליצן מקצועי ואיכותי.

מאת: לירוןימי הולדת16/04/101849 צפיות
יום הולדת ספיידרמן לילדים עם הדמות הפופולרית יום הולדת ספיידרמן מיוחדת עם הגיבור העל האהוב על ילדכם. חוויה ייחודית שספיידרמן מגיע ליום הולדת שהילדים לא ישכחו לעולם! גיבור העל ספיידרמן יגיע לביקור ליום הולדת ויקח את ילדכם למסע מרתק ויהפנט את כולם. בהופעה רב וגונית שהילד/ה מתחפשים לספיידרמן האדום ולספיידרמן השחור.

מאת: לירוןהפקת אירועים28/09/091456 צפיות
איך לבחור ליצן מוצלח? כמה עצות זהב מחפשים ליצן? ליצנים? ליצנית? במאמר זה כמה עצות מלירון הליצן.

מאת: לירוןהפקת אירועים30/04/091525 צפיות
תיכון מוקפד של מסיבת יום הולדת לילדים - טיפים קצרים

מאמרים נוספים בנושא ימי הולדת

מאת: עידן אברהמיימי הולדת13/06/181818 צפיות
כולנו אוהבים חוויות, אקסטרים ועוד, כאשר אנו רוצים לספק לילדים שלנו אחר צהריים מהנה ומקפיץ בלי לרוקן את הארנק, מומלץ לחפש השכרת מתנפחים בזול.

מאת: עידן אברהמיימי הולדת07/06/181458 צפיות
כולנו מחפשים לתת לאירוע שלנו טאצ' מיוחד, חגיגת יום הולדת או כל אירוע אחר, מתנפחים לילדים הופכים את האירוע למושלם. מתנפחים לילדים הם מוצר שכולנו כבר מכירים מהילדות, הם חרוטים לנו עמוק בתודעה כחוויה שאף ילד לא יכול לפספס, מתנפחים לילדים הם כמו סנפלינג או חוויה מרגשת אחרת שחווים המבוגרים, האפשרות לקפוץ ולהשתולל בלי החשש של הנפילות והכאבים מעניקים לילדים חוויה שונה ומהנה, הם יוכלו על המתנפחים לעשות כל פעלול שלא העזו לעשות על האדמה המוצקה.

מאת: עידן אברהמיימי הולדת25/05/181790 צפיות
רציתם לארגן מסיבת יום הולדת חגיגית לילד שלכם? מעוניינים לחגוג ולהפעיל מסיבה אטרקטיבית לחברים שלו? השכרת מתנפחים לימי הולדת זה רעיון נהדר!

מאת: עידן אברהמיימי הולדת12/02/181747 צפיות
המתקנים המתנפחים היו ועודם המתקנים האהובים ביותר על כל ילד. הם הולכים ומשתבחים עם השנים כאשר כיום ניתן למצוא מתנפחים המשלבים אתגרים שונים המעניקים למתקנים הללו ממד אטרקטיבי במיוחד. השכרת מתקנים מתנפחים מהווה כיום מענה אולטימטיבי למגוון מטרות כמו הפעלה לימי הולדת, הפעלות לקייטנות או סתם כך ליום של כיף. איך נבחר את המתקנים המתאימים כדי ליהנות מכל היתרונות שלהם?

מאת: לירוןימי הולדת06/01/181495 צפיות
מאמר מפרגן על לירון הליצן

מאת: לירוןימי הולדת06/01/181536 צפיות
בחירת הפעלות ליום הולדת/ ליצן ליום הולדת

מאת: לירוןימי הולדת05/01/181273 צפיות
מחפשים הפעלה יום הולדת מומלצת? אספו עבורכם כמה טיפים שיעזור לכם למציאת הפעלה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica