חפש מאמרים:
שלום אורח
03.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תחזוקת נכסים להשכרה במהלך החורף

מאת: פורטל בתיםבתים משותפים21/01/2020583 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

דאגה לתחזוקת הנכסים שבבעלותכם יכולה להתגלגל לסוף רשימת סדרי העדיפויות שלכם, אולם קחו בחשבון שתחזוקה ראויה יכולה למנוע תקלות וכתוצאה מכך קריאות חירום. בנוסף היא שומרת על הנכס, כמו גם על הערך שלו לאורך השנים.

הגנה על הנכס להשכרה שלכם בעונה הגשומה דורשת מכם לבצע את הפעולות הבאות ברשימה, וכך לשמור עליו מטופח וראוי למגורים.

· שכרו חברת ניהול בית משותף אם אתם מגלים שתחזוקה זו היא מכם והלאה, שכרו חברת ניהול ועד בית שעובדת עם בעלי מקצוע לבית ולכן יכולה לתאם עבודות תחזוקה ממש בקלות וכך לחסוך מכם את המאמץ.

· בדקו בידוד ואיטום – בדיקה שגרתית של בידוד ואיטום הבית יכולה למנוע מכם השקעה גדולה בעתיד (במקרה של חדירת מים או נזילות שלא טופלו), לייעל את הבית מבחינה אנרגטית ולשפר את היעילות של מערכות החימום והאוורור.

· מערכות אינסטלציה – כאשר הטמפרטורה יורדת מתחת לאפס המים בצינורות יכולים לקפוא, במידה והצינורות אינם מבודדים כמו שצריך. בעלי מקצוע מיומנים יכולים לבדוק את תקינותן של מערכות האינסטלציה בנכס שלכם.

· עבודות גינון – עצים גדולים מצלים ומסוככים בעונת הקיץ, אך בחורף יכולים להוות גורם סיכון, במיוחד כאשר הם נמצאים בסביבת מגורים. חברת אחזקת מבנים תזמין גננים לביצוע עבודות גיזום ותחזוקת הגינה והחצר.

· מרזבים נקיים – מרזבים מנתבים את המים אל מחוץ לבניין ולכן חשוב לבדוק שהם נקיים על מנת שלא תהיה בהם הצטברות של מים או סתימה. סתימה במרזבים יכולה להוביל לנזילות ולחדירת מים אל פנים הבית.

· בדקו תשתיות חיצוניות – בדיקה של מרפסות, משטחים חיצוניים והכניסות לבניין היא הכרחית כאשר רוצים למנוע דליפות, ריקבון, עובש או נזקים. במקרה ויש מעקות מומלץ לוודא שהם מסוגלים לספק תמיכה טובה בתנאי חוץ מאתגרים.

· בדיקה של מערכת החשמל – מים שחודרים למערכות החשמל עלולים להוות גורם סיכון ואף לפגוע באספקת החשמל לתוך המבנה. כדי להימנע מקצרים יש להבטיח שמערכות החשמל יבצעו את תפקידן על הצד הטוב ביותר, כך שתוכלו להשתמש במוצרי החשמל ובאמצעי החימום שלכם.

לסיכום, בין אם בכוחות עצמכם ובין אם בעזרתה של חברת ניהול ואחזקת בתים עליכם לדאוג שעבודות התחזוקה יתבצעו בזמן במטרה להכין את המבנה המשותף לכל עונה, קל וחומר לעונה הגשומה.

לפרטים נוספים ותכנים נוספים בתחום ניהול בתים בקרו בפורטל בתים

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

המאמר נכתב ע"י חברת קידום אתרים 

המנהלת את פורטל - "בתים"  

הפורטל המוביל בישראל בנושא בתים ומבנים

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת פורטל בתים

מאת: פורטל בתיםבתים משותפים05/03/20414 צפיות
עונת האביב כבר נמצאת ממש מעבר לפינה ואתם יודעים מה זה אומר? שהגיע הזמן להתחיל להתארגן. אילו פעולות תחזוקה חשוב לבצע לקראת האביב והעונה החמה? וכיצד חברת ניהול תעזור לכם?

מאת: פורטל בתיםבתים משותפים31/12/133442 צפיות
חברת ניהול ואחזקת בתים היא כיום חזיון נפוץ בבנייני מגורים רבים בישראל. בכל רחבי הארץ מרבית הבניינים החדשים מנהלים את ענייני הבניין שלא באמצעות ועד בית פנימי אלא אך ורק באמצעות חברת ניהול חיצונית. מהם השירותים שמציעות חברות ניהול ואחזקת מבנים? מה היתרון הגדול בניהול מבנים חיצוני?

מאת: פורטל בתיםהפקות אירועים20/10/13426 צפיות
אנשים רבים נאלצים ולעיתים אפילו מעדיפים לקיים את האירוע שלהם בחורף. לעיתים אפילו במקום פתוח כמו גן אירועים, חוף ים וכו'. השאלה המרכזית במקרה של חתונה בחורף במקום פתוח או אירוע חגיגי, חברתי אחר היא כיצד ליצור תשתית טובה ונוחה לאורחים ולאירוע עצמו.

מאת: פורטל בתיםרכב22/07/13607 צפיות
ביו דיזל כיום מהווה חלופה משמעותי וטובה למדיי לשימוש בדלק רגיל המבוסס על נפט לתחבורה ותעשיה. חלק מהמגמה של השימוש בביו דיזל נובע מהמודעות הגוברת והולכת של מניעת זיהום סביבתי והגנה על הסביבה. כמו גם צמצום השימוש והבזבוז במשאבי טבע.

מאת: פורטל בתיםתחבורה ורכב - כללי17/02/13611 צפיות
סולר הוא דלק המשמש לתחבורה, לחימום ולעוד מגוון שימושים. היתרון של הסולר הוא בכך שהוא זול, יעיל יולתר מבחינה אנרגטית ובטוח. איך תבחרו את החברה הטובה ביותר לאספקת סולר? קראו במאמר הזה

מאת: פורטל בתיםבר ובת מצווה17/02/13899 צפיות
בר מצווה הוא אחד הארועים המשמעותיים בחייו של כל נער יהודי. היכן כדאי לחגוג את האירוע החשוב הזה? באולם אירועים? בגן אירועים? ואולי בלל בבית הכנסת ליד הבית או בכותל? על זאת ועוד קראו במאמר הבא

מאת: פורטל בתיםעסקים - כללי17/02/13601 צפיות
כאשר עורכים אירוע בחוץ עולה הצורך להשכיר ציוד וריהוט מתאים לאירוע. במאמר זה נסקור את האופציות העומדות בפני מארגן האירועים וכן דברים שיש להביא בחשבון בעת השכרת ציוד וריהוט לאירועים.

מאמרים נוספים בנושא בתים משותפים

מאת: פורטל בתיםבתים משותפים05/03/20414 צפיות
עונת האביב כבר נמצאת ממש מעבר לפינה ואתם יודעים מה זה אומר? שהגיע הזמן להתחיל להתארגן. אילו פעולות תחזוקה חשוב לבצע לקראת האביב והעונה החמה? וכיצד חברת ניהול תעזור לכם?

מאת: אבי דוידיבתים משותפים21/04/19948 צפיות
המלצות לבחירה נכונה של צבע לחדר מדרגות.

מאת: שלמה פריבתים משותפים18/07/17898 צפיות
אחזקת מבנים בכפר יונה, יכולה לסייע למי שגרים בבתים משותפים. כפר יונה היא עיר בת כ-21,000 תושבים, שנמצאת ממזרח לעיר נתניה. חשוב לתחזק היטב בתים משותפים, על מנת שאיכות החיים של הדיירים תהיה גבוהה.

מאת: ליאורבתים משותפים03/05/17805 צפיות
אחזקת מבנים בעיר תל אביב, מאפשרת לכם לגור בבניין מטופח. אחזקת מבנים, מאפשרת לבניין המשותף, ולחצר שלו, להיות במצב טוב מאוד. חברה לאחזקתם של מבנים, יכולה לדאוג לכך, שהבניין והחצר, יהיו מטופחים, לאורך כל השנה.

מאת: שלום כהןבתים משותפים05/12/16808 צפיות
עיצוב המטבח הינו אחד האתגרים הגדולים ביותר בעיצוב ביתכם.

מאת: בנימין קלינגרבתים משותפים25/11/16727 צפיות
מהם התנאים להוצאת צו הריסה מנהלי? סעיף 238א(א) לחוק קובע, כי תנאי להוצאת צו הריסה מינהלי על-ידי יו"ר ועדה מקומית לתכנון ובנייה, הנו הגשת תצהיר חתום בידי מהנדס הוועדה המקומית, המציין כי לפי ידיעתו הוקם הבניין ללא היתר בנייה או בחריגה מהיתר בנייה, כי לפי ידיעתו לא נסתיימה הקמת הבניין או שנסתיימה לא יותר מששים ימים לפני הגשת התצהיר, וכי ביום הגשת התצהיר הבניין לא מאוכלס או שהוא מאוכלס תקופה שאינה עולה על שלושים יום. כמו כן מורה סעיף 238א(ב) לחוק, כי לא יינתן צו הריסה מינהלי אלא לאחר התייעצות עם הי

מאת: שלום כהןבתים משותפים08/11/16883 צפיות
בית שמש הינה עיר מתפתחת שקצב הגדילה בה מסחרר. העיר , פותחת את שעריה לתושבים מרחבי הארץ, ובפרט את הציבור הדתי. חברת יסודות צור מתאימה לכלל הציבור הדתי את הבניה שלה כגון: שיפוץ, הרחבת שכונות, הקמת שכונות חדשות ופרויקטים של פינוי בינוי ומאפשרת לציבור זה לחוות ולקבל את הנוחות והדיוק הנדרש לאורח החיים הדתי.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica