חפש מאמרים:
שלום אורח
27.10.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אביב הגיע פסח בא: הכינו את הבית המשותף לקראת האביב

מאת: פורטל בתיםבתים משותפים05/03/2020711 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

עונת האביב כבר נמצאת ממש מעבר לפינה ואתם יודעים מה זה אומר?שהגיע הזמן להתחיל להתארגן.
אילו פעולות תחזוקה חשוב לבצע לקראת האביב והעונה החמה?וכיצד חברת ניהול תעזור לכם?

בהינתן ההזדמנות רבים מאתנו יעדיפו לדלג על התענוג ולהימנע עד כמה שניתן מפעולות תחזוקה בבית המשותף.
בדיוק לשם כך יש חברת ניהול.

חברת ניהול בית משותף דואגת לכל הפרטים הקטנים, סוגרת את כל הקצוות ובכך מאפשרת לכם להמשיך בשגרת חייכם ללא הפרעה. יחד עם זאת כן מומלץ שתהיו עם היד על הדופק ותבדקו שפעולות התחזוקה הבאות אכן מבוצעות.

מערכת כיבוי האש

בתקופת האביב לא פעם אנו מתמודדים עם מזג אוויר שרבי אשר חלילה יכול לגרום לשריפות. זה לא חריג וקרה כבר בארץ בעבר, ואף מתרחש עכשיו ביעדים שונים בעולם. בין אם אתם מתגוררים באזורי סיכון ובין אם לא, מומלץ מאוד לוודא שמערכת כיבוי האש של הבניין נמצאת במיטבה, שיש את כל הציוד הדרוש ושכל המרכיבים תקינים כך שהמערכת תעבוד פיקס בעת צרה.

ניקיון הבניין

אחרי כל הגשמים, ההצפות והבוץ אין זמן טוב יותר מהאביב לבצע עבודות ניקיון. ישנן עבודות תחזוקה וניקיון רבות שיש לבצע כמו למשל תחזוקת הגינה של הבניין והכנתה לקיץ על ידי ניכוש עשבים ושתלית פרחים עונתיים, שכירת חברת ניקיון שתבצע ניקיון מעט יותר יסודי למרחב הציבורי, לחלונות, לחדרי המדרגות ועוד.

הדברה

שמחה רבה האביב הגיע ועמו גם מזיקים מסוגים שונים. כאשר השמש מציצה מציצות גם נמלים, התיקנים מגיעים לביקור וכולם מחפשים מזון בסביבת המגורים. לכן רגע לפני שזה קורה מומלץ להזמין שירות הדברה ופשוט להקדים את המאוחר. ישנם סוגים שונים של שירותי הדברה, לרבות הדברה ירוקה, אשר אינה דורשת מכם לפנות את המבנה ויכולה לספק את המענה הנדרש.

איטום ונזילות

לעיתים בעונת החורף לא ניתן לטפל בנזילות, רטיבות ובעיות איטום. אם ידוע שהיו כאלה, האביב הוא הזמן הנכון להזמין את שירותיה של חברה שמתמחה בתחום על מנת שתטפל בכל הבעיות שנתגלו לפני החורף הבא. אז עשו בדיקה, שימו לב אם ישנם סדקים בבטון, סימנים של רטיבות או סימני שחיקה ועדכנו את חברת הניהול להמשך טיפול.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

המאמר נכתב ע"י חברת קידום אתרים 

המנהלת את פורטל - "בתים"  

הפורטל המוביל בישראל בנושא בתים ומבנים

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת פורטל בתים

מאת: פורטל בתיםבתים משותפים21/01/20800 צפיות
דאגה לתחזוקת הנכסים שבבעלותכם יכולה להתגלגל לסוף רשימת סדרי העדיפויות שלכם, אולם קחו בחשבון שתחזוקה ראויה יכולה למנוע תקלות וכתוצאה מכך קריאות חירום. בנוסף היא שומרת על הנכס, כמו גם על הערך שלו לאורך השנים. הגנה על הנכס להשכרה שלכם בעונה הגשומה דורשת מכם לבצע את הפעולות הבאות ברשימה, וכך לשמור עליו מטופח וראוי למגורים.

מאת: פורטל בתיםבתים משותפים31/12/133481 צפיות
חברת ניהול ואחזקת בתים היא כיום חזיון נפוץ בבנייני מגורים רבים בישראל. בכל רחבי הארץ מרבית הבניינים החדשים מנהלים את ענייני הבניין שלא באמצעות ועד בית פנימי אלא אך ורק באמצעות חברת ניהול חיצונית. מהם השירותים שמציעות חברות ניהול ואחזקת מבנים? מה היתרון הגדול בניהול מבנים חיצוני?

מאת: פורטל בתיםהפקות אירועים20/10/13464 צפיות
אנשים רבים נאלצים ולעיתים אפילו מעדיפים לקיים את האירוע שלהם בחורף. לעיתים אפילו במקום פתוח כמו גן אירועים, חוף ים וכו'. השאלה המרכזית במקרה של חתונה בחורף במקום פתוח או אירוע חגיגי, חברתי אחר היא כיצד ליצור תשתית טובה ונוחה לאורחים ולאירוע עצמו.

מאת: פורטל בתיםרכב22/07/13646 צפיות
ביו דיזל כיום מהווה חלופה משמעותי וטובה למדיי לשימוש בדלק רגיל המבוסס על נפט לתחבורה ותעשיה. חלק מהמגמה של השימוש בביו דיזל נובע מהמודעות הגוברת והולכת של מניעת זיהום סביבתי והגנה על הסביבה. כמו גם צמצום השימוש והבזבוז במשאבי טבע.

מאת: פורטל בתיםתחבורה ורכב - כללי17/02/13646 צפיות
סולר הוא דלק המשמש לתחבורה, לחימום ולעוד מגוון שימושים. היתרון של הסולר הוא בכך שהוא זול, יעיל יולתר מבחינה אנרגטית ובטוח. איך תבחרו את החברה הטובה ביותר לאספקת סולר? קראו במאמר הזה

מאת: פורטל בתיםבר ובת מצווה17/02/13936 צפיות
בר מצווה הוא אחד הארועים המשמעותיים בחייו של כל נער יהודי. היכן כדאי לחגוג את האירוע החשוב הזה? באולם אירועים? בגן אירועים? ואולי בלל בבית הכנסת ליד הבית או בכותל? על זאת ועוד קראו במאמר הבא

מאת: פורטל בתיםעסקים - כללי17/02/13635 צפיות
כאשר עורכים אירוע בחוץ עולה הצורך להשכיר ציוד וריהוט מתאים לאירוע. במאמר זה נסקור את האופציות העומדות בפני מארגן האירועים וכן דברים שיש להביא בחשבון בעת השכרת ציוד וריהוט לאירועים.

מאמרים נוספים בנושא בתים משותפים

מאת: פורטל בתיםבתים משותפים21/01/20800 צפיות
דאגה לתחזוקת הנכסים שבבעלותכם יכולה להתגלגל לסוף רשימת סדרי העדיפויות שלכם, אולם קחו בחשבון שתחזוקה ראויה יכולה למנוע תקלות וכתוצאה מכך קריאות חירום. בנוסף היא שומרת על הנכס, כמו גם על הערך שלו לאורך השנים. הגנה על הנכס להשכרה שלכם בעונה הגשומה דורשת מכם לבצע את הפעולות הבאות ברשימה, וכך לשמור עליו מטופח וראוי למגורים.

מאת: אבי דוידיבתים משותפים21/04/191018 צפיות
המלצות לבחירה נכונה של צבע לחדר מדרגות.

מאת: שלמה פריבתים משותפים18/07/17952 צפיות
אחזקת מבנים בכפר יונה, יכולה לסייע למי שגרים בבתים משותפים. כפר יונה היא עיר בת כ-21,000 תושבים, שנמצאת ממזרח לעיר נתניה. חשוב לתחזק היטב בתים משותפים, על מנת שאיכות החיים של הדיירים תהיה גבוהה.

מאת: ליאורבתים משותפים03/05/17852 צפיות
אחזקת מבנים בעיר תל אביב, מאפשרת לכם לגור בבניין מטופח. אחזקת מבנים, מאפשרת לבניין המשותף, ולחצר שלו, להיות במצב טוב מאוד. חברה לאחזקתם של מבנים, יכולה לדאוג לכך, שהבניין והחצר, יהיו מטופחים, לאורך כל השנה.

מאת: שלום כהןבתים משותפים05/12/16854 צפיות
עיצוב המטבח הינו אחד האתגרים הגדולים ביותר בעיצוב ביתכם.

מאת: בנימין קלינגרבתים משותפים25/11/16777 צפיות
מהם התנאים להוצאת צו הריסה מנהלי? סעיף 238א(א) לחוק קובע, כי תנאי להוצאת צו הריסה מינהלי על-ידי יו"ר ועדה מקומית לתכנון ובנייה, הנו הגשת תצהיר חתום בידי מהנדס הוועדה המקומית, המציין כי לפי ידיעתו הוקם הבניין ללא היתר בנייה או בחריגה מהיתר בנייה, כי לפי ידיעתו לא נסתיימה הקמת הבניין או שנסתיימה לא יותר מששים ימים לפני הגשת התצהיר, וכי ביום הגשת התצהיר הבניין לא מאוכלס או שהוא מאוכלס תקופה שאינה עולה על שלושים יום. כמו כן מורה סעיף 238א(ב) לחוק, כי לא יינתן צו הריסה מינהלי אלא לאחר התייעצות עם הי

מאת: שלום כהןבתים משותפים08/11/16933 צפיות
בית שמש הינה עיר מתפתחת שקצב הגדילה בה מסחרר. העיר , פותחת את שעריה לתושבים מרחבי הארץ, ובפרט את הציבור הדתי. חברת יסודות צור מתאימה לכלל הציבור הדתי את הבניה שלה כגון: שיפוץ, הרחבת שכונות, הקמת שכונות חדשות ופרויקטים של פינוי בינוי ומאפשרת לציבור זה לחוות ולקבל את הנוחות והדיוק הנדרש לאורח החיים הדתי.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica