חפש מאמרים:
שלום אורח
27.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

 

נוטריון רם אפרתי מאמרים אחרונים של הכותב

 
   
   
 
חברה: משרד עו"ד ונוטריון רם אפרתי

אתר אינטרנט: www.ephratilaw.co.il/

צור קשר: צור קשר

אודות הכותב:

משרד עו"ד ונוטריון רם אפרתי

 
     
 
 
   
  מאמרים אחרונים מאת נוטריון רם אפרתי  
 

אבחון ליקויי למידה לילד בשנים הראשונות בבית הספר

מאת: נוטריון רם אפרתישירותים לעורכי דין01/10/14742 צפיות
השנים הראשונות בבית הספר הן בעלות משמעות מיוחדת לילד, וקריטיות להתעצבותו כאדם בריא פסיכולוגית. בשנים אלו מתרחש עיצוב משמעותי של הערך העצמי, נרכשות באופן מתודי מיומניות למידה, מופנמים נושאי לימוד בסיסיים וחיוניים להמשך ההבניה הלימודית, ומשתכללת היכולות לפעול לבד, בקבוצה וכחלק ממערכת. לכן אבחון ליקויי למידה בתקופת חיים זו יכול לסייע מאד לתמודדות עם קשיים, להעניק להם פתרון נדרש בזמנו, ליידע את הסביבה ואנשי המקצוע כמו מורים ומשרד החינוך בדבר הקשיים הממשיים מולם הילד מתמודד במהלך הלימודים ולתרום למת
למאמר המלא...

אבחון דידקטי מקצועי -לעלות על המסלול הנכון

מאת: נוטריון רם אפרתיחוק ומשפט - כללי01/10/14917 צפיות
כולנו רוצים את הטוב ביותר עבור ילדנו. אנו רוצים שיגשימו אפשרויות שלא היו לנו, שיהיו חברותים ובטוחים, שיתקדמו בניתור במעלה החווקים בסולם החיים, שיתמסרו לעניין השכלתי ומקצועי, ושיגדלו להיות מבוגרים שלמים ומאושרים. על מנת להגשים את השאיפות הללו ולתרום להתפתחות הילד שלנו באופן מיטבי עלינו להיות ערניים לכול קושי שילדנו מבטא, קושי לימודי או תפקודי, חוסר חשק ניכר להתמודד מול מטלות לימודיות, וקשיים שהמערכת הלימודית והמורה בראשן מזהים בהתמודדות של הילד בכיתה.
למאמר המלא...

אבחון לקויות למידה ואבחון TOVA במרכז מוביל ומוכר

מאת: נוטריון רם אפרתיחוק ומשפט - כללי01/10/14825 צפיות
בין מימוש הפוטנציאל הלימודי שלנו ויכולתנו להגשים את אותו פוטנציאל במציאות עומדים לנו לעיתים לרועץ לקויות למידה שונות והפרעות קשב וריכוז. על מנת לשחרר את הפוטנציאל הטמון בנו, ולתת לו ביטוי מלא במציאות יש לטפל בלקויות הלמידה, לאבחנן ולתת להם מענה ספציפי, לצד אבחון הפרעות הקשב והריכוז ומתן טיפול מתאים. אבחון TOVA - Test of Variables of Attention, מתמקד באבחון המצאות ורמת השפעתה של הפרעת הקשב והריכוז הידועה גם בשם ADD , ובדיקה האם הפרעה זו משולבת גם עם היפראקטיביות, שילוב הנקרא ADHD
למאמר המלא...

אישורי נוטריון רם אפרתי- כי את עתידכם מפקידים רק אצל מומחים

מאת: נוטריון רם אפרתיחוק ומשפט - כללי01/10/14807 צפיות
בחיים ישנן צמתים חשובים שלצליחתם אנו צריכים אישור פורמלי המעיד על תקפותם החוקית. זה נכון למסמכי לימודים המעידים על השכלתנו והכשרתנו, למסמכים המעידים על הסטטוס האישי שלנו כזוג, שארי בשר וכדומה, לויזה, לקבלת משכנתא ועוד. עורך הדין האחראי על מתן תוקף פורמלי לנתונים הללו הוא הנוטריון המוסמך על פי חוק לסקור ולחתום כמעיד על מיהמנותם של הנתונים.
למאמר המלא...

נוטריון מקצועני ושירותי תרגום למגוון ענק של שפות- משרד רם אפרתי

מאת: נוטריון רם אפרתיחוק ומשפט - כללי01/10/14777 צפיות
עבודת הנוטריון מצריכה שליטה בהבנת החוק, אמינות אולטימטיבית, יכולת לתרגם למספר גדול של שפות, וקפדנות דקדקנית שחלה על קוצו של יוד. לכן על מנת לבחור נוטריון עליכם להקפיד על בחירת משרד בעל ניסיון מוכח בתחום, גישה שירותית מחויבת ללקוח, ומוניטין שמקנה למסמך שלכם ערך אמתות לא מעורער. משרד כזה של נוטריון בתל אביב שאסור לכם לוותר על שירותיו הוא משרדו של רם אפרתי. המשרד עונה על כול הפרמטרים של אמינות, ניסיון, וקפדנות מקצועית, ומוסיף לה גם ערכי שירות אדיב ואיכפתי, ואפשרות יעוץ בדרישות החוק ועריכת המסמכים
למאמר המלא...

נוטריון רם אפרתי לביצוע מקצועי ושירותי

מאת: נוטריון רם אפרתיחוק ומשפט - כללי01/10/14751 צפיות
נוטריון הוא מי שמורשה על פי החוק לאשר מסמכים חיוניים למיצוי מהלכים בחיינו. אישורי נוטריון מעידים על מהימנות המסמכים המוגשים לרשויות השונות בארץ ובחו''ל, על אמיתותם, ועל זהות מי שמגיש אותם כזהות אמת של בעל המסמכים. הנוטריון הינו עורך דין בעל ניסיון של למעלה מעשר שנים בשדה המשפט הרגיל, שלאחריהם רכש השכלה נוספת ומעמד חוקי לאמת ולהעיד על אמיתות המסמכים המוגשים לו. אם דרוש לכם נוטריון בתל אביב רם אפרתי הוא האיש שלכם. לעו''ד אפרתי ניסיון של למעלה מ-22 שנים בייצוג משפטי מול ערכאות שונות.
למאמר המלא...

אישורי נוטריון - מה הם בכלל?

מאת: נוטריון רם אפרתיחוק ומשפט - כללי01/09/14907 צפיות
בשביל להבין מה הם אישורי נוטריון יש צורך להבין קודם מיהו הנוטריון. הנוטריון הוא בעצם עורך דין, כזה שהוסמך לפי החוק לחתום על מסמכים שונים, מסמכים שמוצגים בבית המשפט כאילו עורך הדין עצמו הגיע ונתן עדות חיה. הצורך באישורים הללו נבע מכך שלא תמיד עורך הדין יכול להגיע לבית המשפט ולהעיד באופן פיזי וכן הבאה של עורך דין להעיד כרוכה לעיתים בעלות לא מבוטלת ולכן אישורים נוטריוניים הם מעין תחליף לעדות עצמה וכך הם מתקבלים בבית המשפט.
למאמר המלא...

כל מה שנחוץ לדעת על אישורי נוטריון

מאת: נוטריון רם אפרתיחוק ומשפט - כללי30/07/14976 צפיות
בשנת 1976 נחקק בישראל חוק הנוטריונים במטרה לקבע את סמכותו ומעמדו של המקצועי של הנוטריון. בחוק זה נקבע כי תואר נוטריון יוענק רק לעורך דין בעל ותק של עשר שנים במקצוע ועבר הכשרה המסמיכה אותו לשמש כנוטריון. עוד נקבע כי נוטריון הוא בעל הסמכות המשפטית בעלת התוקף החזק ביותר במערכת המשפט בישראל ועל סמכותו לא ניתן לערער. לפיכך אישורי נוטריון מעניקים את הגושפנקה האיתנה ביותר שיש בנמצא. בכל הקשור לאמינות ללא רבב הם מצויים בפסגת החוק הישראלית.
למאמר המלא...

המפתח לחיפוש נוטריון בתל אביב

מאת: נוטריון רם אפרתיחוק ומשפט - כללי30/07/14838 צפיות
בבואכם לחפש נוטריון בתל אביב קיימים מספר גורמים שכדאי שיהיו נר לרגליכם. חשוב שתדעו כי מבחינת הירארכיית החוק בישראל נוטריון הוא סמכות עליונה עליה אין עוררין (על פי המשתמע מחוק הנוטריון 1976). לפיכך מוטלת חשיבות רבה מאין כמותה על זהותו של הנוטריון שאתם בוחרים.
למאמר המלא...

אילו אישורי נוטריון קיימים ולמה נדרש נוטריון על מנת לספק אותם

מאת: נוטריון רם אפרתיחוק ומשפט - כללי29/06/141138 צפיות
נוטריון הוא עורך דין שהוסמך על פי החוק לאמת, לערוך ולאשר מסמכים משפטיים שונים. עבור בית משפט ישראלי אישורים נוטריוניים מהווים את אישור מקוריותם וחוקיותם של מסמכים משפטיים שונים לרבות תרגומים של מסמכים אלו לשפות שונות. אישורי נוטריון נועדו אם כן, על מנת אשר מסמכים משפטיים שמהווים ראיות או הוכחות חוקיות בתהליכים משפטיים או במסגרת חתימות על חוזים ועל צוואות. מה שמסדיר את הפעילות המקצועית של נוטריונים בארץ וקובע אילו אישורים הם יוכלו להנפיק, מתי ובאילו תנאים, הוא החוק הישראלי משנת 1976.
למאמר המלא...

<< 7 6 5 4 3 2 1 >>
 
     
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica