חפש מאמרים:
שלום אורח
18.01.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

זק"א מוקירה טובה

בה"י,

זק"א מוקירה טובה

במסגרת מסיבת ט"ו בשבט צנועה למתנדבי המשמר האזרחי של זק"א מחוז תל אביב, ערכה היחידה טכס פרידה ואיחולי הצלחה לפקד אבי ניב, שפרש מזיהוי ירקון ועבר ליחידת להב 433 וקיבלה את פניו של איש זיהוי ותיק ומנוסה, פקד אלי הורן, שהיה בעבר טכנאי מז"פ במרחב ירקון ולאחר מכן עבר למדור זיהוי חללים במטה הארצי וכעת שב לפקד על יחידת הזיהוי במרחב ירקון.

מטרת האירוע הוא מחד להוקיר טובה לידיד היחידה ששיתף פעולה לאורך ארבע שנות כהונתו כרמ"ח זיהוי ירקון, לטובת המטרה הנעלה של "חסד של אמת" ובכך גם להנחיל באותה הזדמנות לבא אחריו, את אופן העבודה המשותפת והפורה בין אנשי הזיהוי והחקירות לבין מתנדבי זק"א תל אביב.

ראשון הדברים שהוזמן על ידי מנחה הערב, המ' צבי חסיד, הוא מפקד זק"א ת"א,רפ"ק מ' חיים נוגלבלט, שסיכם את התקופה ולא חסך מילים בשבחו של אבי ניב ושל מחליפו המוכר היטב לבאי המקום, אשר ליווה בהדרכה וברכישת ציוד ייעודי לזק"א ומכיר את פעילותה היטב.

לאחריו הודה בהתרגשות רבה פקד אבי ניב על האירוע, הוא לא חסך מילות תודה והערכה למתנדבים על פעילותם המקצועית והמסורה גם בזירות פליליות אחרות בהם נדרשה עזרתם של המתנדבים, בכח אדם או בציוד. בסיום העניק פקד אבי ניב תעודת הוקרה ליחידה בה כתב: "למתנדבי זק"א מחוז תל אביב, עם סיום תפקידי כרמ"ח זיהוי ירקון ברצוני להביע את הערכתי ותודתי הרבה על פועלכם בשנים בהן פיקדתי על המחלק. הייתם שותפים מלאים לעבודת המחלק וסייעתם רבות בזירות בהן טיפל המחלק במהלך שנות פיקודי. הסיוע היה לא רק בנושא הטיפול בגופות אלא גם בסיוע לוגיסטי בזירות שונות. בטוחני כי תמשיכו בעבודתכם המסורה אותה אתם מבצעים בדבקות ובנחישות. יישר כח. אבי ניב, פקד, רמ"ח זיהוי ירקון 2006-2010".

דברי ברכה השמיע מחליפו פקד אלי הורן, שסיפר על שיתוף הפעולה עם היחידה עוד בטרם נכנס לתפקיד, כמו העברת גופות התיירים משדה דב למכון לרפואה משפטית. בטלפון אחד הגיעו שמונה מתנדבים, שתוך 40 דקות כבר כל הגופות היו בדרך למכון. אלי הורן הבטיח להמשיך במסורת של עבודה משותפת כי הוא מכיר את יכולותיה של היחידה ומקצועיותם של מתנדביה.

לאחר הדברים, הוענקה תעודת מזכרת נצח מהיחידה לפקד אבי ניב וכן ספר תהילים מהודר עם ברכת הדרך לפקד אלי הורן. דברי סיום השמיע ס' מפקד זק"א ת"א, פקד מ' חיים לורבר, שדיבר על נושא הרישום של הפעילות ועמידה בכללי משמעת וסדר.

שי נאה לכבוד ט"ו חוברת "פירותיך מתוקים, הוענקה לכל משתתף וכיבוד עשיר מפירות בהם נשתבחה ארץ ישראל נפרס לכבוד המשתתפים.

  נכתב על ידי זק"א תל אביב

 

 

 תגיות המאמר: משמר אזרחי, זקא תל אבי


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

 סגן ד"ר אבי זלבה דובר אק"מ

משטרת ישראל

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת סגן ניצב ד"ר אבי זלבה

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות15/03/111235 צפיות
אני מבקש לציין במיוחד את דבריו החמים של הממ"ז על מתנדבי המחוז, האק"מ בהחלט כיכב בנאומו כמו גם בסרט שהוקרן על המחוז, את הכנס כיבדו בנוכחותם מספר ראשי ערים הנמצאות בתחומי המחוז, מפכלי"ם לשעבר וממ"זים לשעבר,

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות15/03/111621 צפיות
שומרים על הקהילה ועל הבית- אגף קהילה ומשמר אזרחי, מספק מסגרת חברתית קהילתית המאפשרת לכל אזרח לשמור על ביתו, על משפחתו ועל המדינה. האגף מפעיל מערך של כ 40,000 מתנדבים מהם 36,000 בגירים. מידי יום מעורבים 2,000 אזרחים בעשייה קהילתית מאתגרת, במגוון תפקידי שיטור בליבת העשייה של משטרת ישראל, כתף אל כתף עם שוטרי משטרת ישראל.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות15/03/111569 צפיות
בשנים האחרונות התפרסמו דו"חות ביקורת וסקרים רבים, שהעידו על הצורך בביצוע שינויים מהותיים בפעילות האגף. תכנית העבודה של אגף קהילה ומשמר אזרחי לשנת 2011 מהווה תוצר של תהליך עיבוד וניתוח מורכב של צורכי העבודה, כפי שעלו בממצאי הדו"חות, ולאור דיונים מקיפים עם יחידות השטח ובמטות.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהאקטואליה13/03/111362 צפיות
הכיכר היחודית והיחידה בארץ "כיכר המישמר האזרחי "הוקמה על ידי ובמימון עמותת"ידידי המישמר האזרחי "באר שבע שגם היא בודדה מסוגה בישראל. הח"מ היה בין מקימיה (של הכיכר)בסיוע של הרשות . הכיכר נחנכה במסגרת ארועי 35 שנה לאק"מ שהתקיימו בעירי.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהאקטואליה13/03/111144 צפיות
הכיכר היחודית והיחידה בארץ "כיכר המישמר האזרחי "הוקמה על ידי ובמימון עמותת"ידידי המישמר האזרחי "באר שבע שגם היא בודדה מסוגה בישראל. הח"מ היה בין מקימיה (של הכיכר)בסיוע של הרשות . הכיכר נחנכה במסגרת ארועי 35 שנה לאק"מ שהתקיימו בעירי.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהשיווק מגזרים13/03/118452 צפיות
רפ"ק חן ערך סקירה מסכמת על הפעילות האכיפתית בשנה שחלפה ושם דגשים לגבי האכיפה בשנה הנוכחית. השנה הכריז ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי על כל רובעי העיר כאיזור סטרילי מבחינת ההתייחסות לתרבות הנהיגה. משטרת התנועה של אשדוד תשים דגשים של אכיפה עם הסברה ומניעה תוך הסתייעות בתגבור של משטרת התנועה הארצית.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות13/03/111919 צפיות
המתנדבים עיכבו את הנהג לצורך זיהוי ובעוד שהם ממתינים לניידת שבדרך הנ"ל החל לפתע לרוץ לעבר שדה החיטה הרטוב והחשוך. המתנדבים דלקו אחריו בריצה והצליחו לתפוס אותו מנסה לשכב ולהסתתר בחיטה, כמובן שהבחור נעצר ואז הוחלט לערב גם את מתנ"א דרום בתמונה

מאמרים נוספים בנושא הודעות לעיתונות - כללי

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי25/10/19359 צפיות
תכנסות נשים ,תהליך עומק בן שלושה ימים בכפר מצוקי דרגות המשקיף לנופי ים המלח. סופשבוע של טקסים ומופעים, מגוון רחב של סדנאות ב-5 מרחבי מעל לל 50מנחות ואמניות מעולות ועוד הפתעות! 3ימים ו-2 לילות, במרחב נשי ייחודי, קסום ומאפשר. מרחב של ריפוי והעצמה, תנועה ויצירה, התבוננות ומודעות, בריאות ובריאה, פעילות ומנוחה...

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי24/02/191284 צפיות
הזדמנות להפגש , לחוות, להיות למדוט, לרקוד, לנוע לנשום, לגעת בלב… סופשבוע מלא בסדנאות ואנשים בריקודים ומפגשים בהנחיית מנחים מובילים מצוות “מארג” וכמובן עם סוג’יי ומורן במשך 3 ימים נצעד יחד בנבכיה של הטנטרה והתרפיה נכיר עוד את עצמנו, נלמד את פעימות הלב ,סופשבוע שכולו חוויה טנטרית רכה ומלאת קסם בואו לחגוג את החיים – למצוא בית לאהבה

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי20/03/182435 צפיות
כנס מקצועי של מתרגלי טאי צי בכל הרמות שיועבר על ידי מיטב מורי הטאי צ'י בארץ . מטרתו של הכנס היא תרגול משותף של מספר סגוננות שכל משתתף יחווה ושיתוף מספר רב ככל הניתן של אנשים באורח החיים הבריא פיזי ונפשי וקידום הטאי צי בארץ.

מאת: בנימין קלינגרהודעות לעיתונות - כללי29/12/165010 צפיות
תכנית המתאר הראשונה לעיר תל-אביב-יפו, תא/5000, אושרה למתן תוקף על ידי הועדה המחוזית ונחתמה בתאריך 18.12, על ידי ראש העירייה רון חולדאי. התכנית, אשר חלה על כל שטחה המוניציפלי של העיר, קובעת את מגמות התכנון ואופן התפתחותה של העיר, עד לשנת היעד 2025. כותרת אושרה תכנית המתאר החדשה של תל-אביב-יפו תקציר תכנית המתאר הראשונה לעיר תל-אביב-יפו, תא/5000, אושרה למתן תוקף על ידי הועדה המחוזית ונחתמה בתאריך 18.12, על ידי ראש העירייה רון חולדאי. התכנית, אשר חלה על כל שטחה המוניציפלי של העיר, קובעת את מגמות התכנון ואופן התפתחותה של העיר, עד לשנת היעד 2025.

מאת: tiloniהודעות לעיתונות - כללי20/10/165870 צפיות
האם ניתן לערער על סירוב לויזה לארה"ב? אכן ניתן לערער על סירוב לויזה לארה"ב אם אתם חושבים שלא הייתה לכך סיבה מוצדקת. אם הסיבה לסירוב היא על פי סעיף 214b)) לחוק ההגירה האמריקאי, אין זו סיבה מספקת לסירוב. במקרה הזה תוכלו לערער על הסירוב באופן מידי ולא לחכות חצי שנה כמו שנדרש בסעיף

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי13/04/165858 צפיות
מורי בילדינג חושפת שלושה פרויקטי פיתוח שמובילים ל-2020 ומעבר לה

מאת: רועי בן עמיהודעות לעיתונות - כללי05/04/167653 צפיות
ב-2002 עשו על מני נחמן כתבה כלבוטק. בה התוכנית שפטה את האופן בה הוא נתן שירותים לחברת אקווהנט שהיה אז הבעלים שלה. האמת היא שהתוכנית טענה שמהירויות האינטרנט נמוכות יותר בפועל מאשר מה שצויין בחבילה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica