חפש מאמרים:
שלום אורח
15.11.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מבצע אכיפה באשדוד

בשישי נערך מבצע טרקטורונים מוצלח, 13 בעלי טרקטורונים נעצרו. נהג שיכור במיוחד נתפס בשישי ע"י שוטרי התנועה באשדוד. בדיקת רמת האלכוהול העלתה שמדובר ברמה שגבוהה פי 4 מהמותר

כתב : יעקבי שמעון , מתנדב במשטרת התנועה באשדוד

  ביום שישי 12/2/10 נערך מבצע משטרתי מקיף נגד רוכבי טרקטורונים הנוהגים בפראות ולא שועים לחוקי התעבורה. לאחר שאזרחים רבים שלחו מכתבי תלונה ללשכת התנועה של המשטרה, בהם הביעו תרעומת כלפי נהגי טרקטורונים המפירים את השלווה והביטחון ברחובות מגוריהם ומסכנים את שלום הציבור, החליטו שוטרי ימת"א וימ"ר את"ן להתייחס לנושא בכובד ראש ובכל חומרת הדין. במשך שלושה חודשים תיצפתו שוטרים מוסווים אחר תנועת נהגי הטרקטורונים, צלמו אותם ואספו ראיות ומידע רב על נהיגתם הפרועה. 
ביום שישי האחרון נעצרו 13 בעלי טרקטורונים על ידי ימ"ר את"ן (היחידה המרכזית של אגף התנועה) בשיתוף מתנדבי התנועה והובאו לתחנת המשטרה שם נפתחו להם תיקים פליליים והם יועמדו לדין באשמות שונות: נהיגה בקלות ראש, נהיגה בחוסר זהירות, נהיגה ללא לוחיות זיהוי, נהיגה ללא קשת ביטחון, נהיגה ללא קסדות, הרכבת נוסע ללא היתר, סיכון חיי אדם, אי ציות לתמרורים, נסיעה בתחום עיר ועוד ועוד.
אחד הנהגים שנעצרו נצפה נוהג בשלילה ולכן הובא לשיפוט מהיר כבר במוצאי שבת. הטרקטורונים נלקחו לתחנת המשטרה ויישארו שם כמוצגים משפטיים עד סיום ההליכים המשפטיים נגד בעליהם.
זה קרה באשקלון. בשלב הבא תנקוט המשטרה צעדים דומים בערים אחרות במרחב, כולל אשדוד. מן הראוי להזכיר כי לפני שבועיים (30/01/10) נפצע קשה רוכב טרקטורון בשד' תל-חי באשדוד בעת שהתנגש ברכב חונה, וביום רביעי (10/02/10) בערב נפצע קשה רוכב טרקטורון אחר בחולות ליד רחוב שוהם ברובע ט"ו.
רמת האלכוהול פי 4 מהמותר 
ביום שישי במהלך סיור שיגרתי של ניידת תנועה נעצר נהג שנחשד נוהג בשכרות, ממנו נדף ריח חריף של אלכוהול כאילו יקב שלם נשפך עליו. בבדיקת ינשוף נמצא שהוא שיכור ברמה של 950 מיקרוגרם אלכוהול בליטר אויר נשוף. לשם ידיעה כללית הרמה המכסימלית המותרת היא 240. הווי אומר הנהג שתה לשוכרה ועבר את הסף פי ארבע. 
בחקירתו טען ששתה בקבוק בירה אחד. הוא הובא לשימוע בו במקום בפני קצין תנועה. רישיון הנהיגה שלו נשלל מנהלתית ל- 30 יום ורכבו נלקח ממנו ל- 30 יום. כמו כן הוא יועמד לדין בו יהיה צפוי לשלילת רישיון נהיגה לשנתיים ימים.
ערב קודם לכדו מתנדבי ית"ם אשדוד בן-מיעוטים כשהוא גונב אופניים. בבדיקה התברר שהוא שב"ח (שוהה בלתי חוקי). ועוד במסגרת אכיפה נגד שכרות לכדו מתנדבי התנועה שני פורצים על חם. 
ראש אגף תנועה במרחב לכיש רפ"ק דוד ועקנין משבח את תרומתם של מתנדבי התנועה לביטחון משתמשי הדרך ולשלוותם של תושבי העיר.
 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

 סגן ד"ר אבי זלבה דובר אק"מ

משטרת ישראל

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת סגן ניצב ד"ר אבי זלבה

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות15/03/111209 צפיות
אני מבקש לציין במיוחד את דבריו החמים של הממ"ז על מתנדבי המחוז, האק"מ בהחלט כיכב בנאומו כמו גם בסרט שהוקרן על המחוז, את הכנס כיבדו בנוכחותם מספר ראשי ערים הנמצאות בתחומי המחוז, מפכלי"ם לשעבר וממ"זים לשעבר,

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות15/03/111589 צפיות
שומרים על הקהילה ועל הבית- אגף קהילה ומשמר אזרחי, מספק מסגרת חברתית קהילתית המאפשרת לכל אזרח לשמור על ביתו, על משפחתו ועל המדינה. האגף מפעיל מערך של כ 40,000 מתנדבים מהם 36,000 בגירים. מידי יום מעורבים 2,000 אזרחים בעשייה קהילתית מאתגרת, במגוון תפקידי שיטור בליבת העשייה של משטרת ישראל, כתף אל כתף עם שוטרי משטרת ישראל.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות15/03/111545 צפיות
בשנים האחרונות התפרסמו דו"חות ביקורת וסקרים רבים, שהעידו על הצורך בביצוע שינויים מהותיים בפעילות האגף. תכנית העבודה של אגף קהילה ומשמר אזרחי לשנת 2011 מהווה תוצר של תהליך עיבוד וניתוח מורכב של צורכי העבודה, כפי שעלו בממצאי הדו"חות, ולאור דיונים מקיפים עם יחידות השטח ובמטות.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהאקטואליה13/03/111331 צפיות
הכיכר היחודית והיחידה בארץ "כיכר המישמר האזרחי "הוקמה על ידי ובמימון עמותת"ידידי המישמר האזרחי "באר שבע שגם היא בודדה מסוגה בישראל. הח"מ היה בין מקימיה (של הכיכר)בסיוע של הרשות . הכיכר נחנכה במסגרת ארועי 35 שנה לאק"מ שהתקיימו בעירי.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהאקטואליה13/03/111121 צפיות
הכיכר היחודית והיחידה בארץ "כיכר המישמר האזרחי "הוקמה על ידי ובמימון עמותת"ידידי המישמר האזרחי "באר שבע שגם היא בודדה מסוגה בישראל. הח"מ היה בין מקימיה (של הכיכר)בסיוע של הרשות . הכיכר נחנכה במסגרת ארועי 35 שנה לאק"מ שהתקיימו בעירי.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהשיווק מגזרים13/03/118426 צפיות
רפ"ק חן ערך סקירה מסכמת על הפעילות האכיפתית בשנה שחלפה ושם דגשים לגבי האכיפה בשנה הנוכחית. השנה הכריז ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי על כל רובעי העיר כאיזור סטרילי מבחינת ההתייחסות לתרבות הנהיגה. משטרת התנועה של אשדוד תשים דגשים של אכיפה עם הסברה ומניעה תוך הסתייעות בתגבור של משטרת התנועה הארצית.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות13/03/111897 צפיות
המתנדבים עיכבו את הנהג לצורך זיהוי ובעוד שהם ממתינים לניידת שבדרך הנ"ל החל לפתע לרוץ לעבר שדה החיטה הרטוב והחשוך. המתנדבים דלקו אחריו בריצה והצליחו לתפוס אותו מנסה לשכב ולהסתתר בחיטה, כמובן שהבחור נעצר ואז הוחלט לערב גם את מתנ"א דרום בתמונה

מאמרים נוספים בנושא הודעות לעיתונות - כללי

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי25/10/19103 צפיות
תכנסות נשים ,תהליך עומק בן שלושה ימים בכפר מצוקי דרגות המשקיף לנופי ים המלח. סופשבוע של טקסים ומופעים, מגוון רחב של סדנאות ב-5 מרחבי מעל לל 50מנחות ואמניות מעולות ועוד הפתעות! 3ימים ו-2 לילות, במרחב נשי ייחודי, קסום ומאפשר. מרחב של ריפוי והעצמה, תנועה ויצירה, התבוננות ומודעות, בריאות ובריאה, פעילות ומנוחה...

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי24/02/191040 צפיות
הזדמנות להפגש , לחוות, להיות למדוט, לרקוד, לנוע לנשום, לגעת בלב… סופשבוע מלא בסדנאות ואנשים בריקודים ומפגשים בהנחיית מנחים מובילים מצוות “מארג” וכמובן עם סוג’יי ומורן במשך 3 ימים נצעד יחד בנבכיה של הטנטרה והתרפיה נכיר עוד את עצמנו, נלמד את פעימות הלב ,סופשבוע שכולו חוויה טנטרית רכה ומלאת קסם בואו לחגוג את החיים – למצוא בית לאהבה

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי20/03/182188 צפיות
כנס מקצועי של מתרגלי טאי צי בכל הרמות שיועבר על ידי מיטב מורי הטאי צ'י בארץ . מטרתו של הכנס היא תרגול משותף של מספר סגוננות שכל משתתף יחווה ושיתוף מספר רב ככל הניתן של אנשים באורח החיים הבריא פיזי ונפשי וקידום הטאי צי בארץ.

מאת: בנימין קלינגרהודעות לעיתונות - כללי29/12/164977 צפיות
תכנית המתאר הראשונה לעיר תל-אביב-יפו, תא/5000, אושרה למתן תוקף על ידי הועדה המחוזית ונחתמה בתאריך 18.12, על ידי ראש העירייה רון חולדאי. התכנית, אשר חלה על כל שטחה המוניציפלי של העיר, קובעת את מגמות התכנון ואופן התפתחותה של העיר, עד לשנת היעד 2025. כותרת אושרה תכנית המתאר החדשה של תל-אביב-יפו תקציר תכנית המתאר הראשונה לעיר תל-אביב-יפו, תא/5000, אושרה למתן תוקף על ידי הועדה המחוזית ונחתמה בתאריך 18.12, על ידי ראש העירייה רון חולדאי. התכנית, אשר חלה על כל שטחה המוניציפלי של העיר, קובעת את מגמות התכנון ואופן התפתחותה של העיר, עד לשנת היעד 2025.

מאת: tiloniהודעות לעיתונות - כללי20/10/165775 צפיות
האם ניתן לערער על סירוב לויזה לארה"ב? אכן ניתן לערער על סירוב לויזה לארה"ב אם אתם חושבים שלא הייתה לכך סיבה מוצדקת. אם הסיבה לסירוב היא על פי סעיף 214b)) לחוק ההגירה האמריקאי, אין זו סיבה מספקת לסירוב. במקרה הזה תוכלו לערער על הסירוב באופן מידי ולא לחכות חצי שנה כמו שנדרש בסעיף

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי13/04/165818 צפיות
מורי בילדינג חושפת שלושה פרויקטי פיתוח שמובילים ל-2020 ומעבר לה

מאת: רועי בן עמיהודעות לעיתונות - כללי05/04/167313 צפיות
ב-2002 עשו על מני נחמן כתבה כלבוטק. בה התוכנית שפטה את האופן בה הוא נתן שירותים לחברת אקווהנט שהיה אז הבעלים שלה. האמת היא שהתוכנית טענה שמהירויות האינטרנט נמוכות יותר בפועל מאשר מה שצויין בחבילה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica