חפש מאמרים:
שלום אורח
10.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מבצע אכיפה באשדוד

בשישי נערך מבצע טרקטורונים מוצלח, 13 בעלי טרקטורונים נעצרו. נהג שיכור במיוחד נתפס בשישי ע"י שוטרי התנועה באשדוד. בדיקת רמת האלכוהול העלתה שמדובר ברמה שגבוהה פי 4 מהמותר

כתב : יעקבי שמעון , מתנדב במשטרת התנועה באשדוד

  ביום שישי 12/2/10 נערך מבצע משטרתי מקיף נגד רוכבי טרקטורונים הנוהגים בפראות ולא שועים לחוקי התעבורה. לאחר שאזרחים רבים שלחו מכתבי תלונה ללשכת התנועה של המשטרה, בהם הביעו תרעומת כלפי נהגי טרקטורונים המפירים את השלווה והביטחון ברחובות מגוריהם ומסכנים את שלום הציבור, החליטו שוטרי ימת"א וימ"ר את"ן להתייחס לנושא בכובד ראש ובכל חומרת הדין. במשך שלושה חודשים תיצפתו שוטרים מוסווים אחר תנועת נהגי הטרקטורונים, צלמו אותם ואספו ראיות ומידע רב על נהיגתם הפרועה. 
ביום שישי האחרון נעצרו 13 בעלי טרקטורונים על ידי ימ"ר את"ן (היחידה המרכזית של אגף התנועה) בשיתוף מתנדבי התנועה והובאו לתחנת המשטרה שם נפתחו להם תיקים פליליים והם יועמדו לדין באשמות שונות: נהיגה בקלות ראש, נהיגה בחוסר זהירות, נהיגה ללא לוחיות זיהוי, נהיגה ללא קשת ביטחון, נהיגה ללא קסדות, הרכבת נוסע ללא היתר, סיכון חיי אדם, אי ציות לתמרורים, נסיעה בתחום עיר ועוד ועוד.
אחד הנהגים שנעצרו נצפה נוהג בשלילה ולכן הובא לשיפוט מהיר כבר במוצאי שבת. הטרקטורונים נלקחו לתחנת המשטרה ויישארו שם כמוצגים משפטיים עד סיום ההליכים המשפטיים נגד בעליהם.
זה קרה באשקלון. בשלב הבא תנקוט המשטרה צעדים דומים בערים אחרות במרחב, כולל אשדוד. מן הראוי להזכיר כי לפני שבועיים (30/01/10) נפצע קשה רוכב טרקטורון בשד' תל-חי באשדוד בעת שהתנגש ברכב חונה, וביום רביעי (10/02/10) בערב נפצע קשה רוכב טרקטורון אחר בחולות ליד רחוב שוהם ברובע ט"ו.
רמת האלכוהול פי 4 מהמותר 
ביום שישי במהלך סיור שיגרתי של ניידת תנועה נעצר נהג שנחשד נוהג בשכרות, ממנו נדף ריח חריף של אלכוהול כאילו יקב שלם נשפך עליו. בבדיקת ינשוף נמצא שהוא שיכור ברמה של 950 מיקרוגרם אלכוהול בליטר אויר נשוף. לשם ידיעה כללית הרמה המכסימלית המותרת היא 240. הווי אומר הנהג שתה לשוכרה ועבר את הסף פי ארבע. 
בחקירתו טען ששתה בקבוק בירה אחד. הוא הובא לשימוע בו במקום בפני קצין תנועה. רישיון הנהיגה שלו נשלל מנהלתית ל- 30 יום ורכבו נלקח ממנו ל- 30 יום. כמו כן הוא יועמד לדין בו יהיה צפוי לשלילת רישיון נהיגה לשנתיים ימים.
ערב קודם לכדו מתנדבי ית"ם אשדוד בן-מיעוטים כשהוא גונב אופניים. בבדיקה התברר שהוא שב"ח (שוהה בלתי חוקי). ועוד במסגרת אכיפה נגד שכרות לכדו מתנדבי התנועה שני פורצים על חם. 
ראש אגף תנועה במרחב לכיש רפ"ק דוד ועקנין משבח את תרומתם של מתנדבי התנועה לביטחון משתמשי הדרך ולשלוותם של תושבי העיר.
 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

 סגן ד"ר אבי זלבה דובר אק"מ

משטרת ישראל

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת סגן ניצב ד"ר אבי זלבה

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות15/03/111301 צפיות
אני מבקש לציין במיוחד את דבריו החמים של הממ"ז על מתנדבי המחוז, האק"מ בהחלט כיכב בנאומו כמו גם בסרט שהוקרן על המחוז, את הכנס כיבדו בנוכחותם מספר ראשי ערים הנמצאות בתחומי המחוז, מפכלי"ם לשעבר וממ"זים לשעבר,

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות15/03/111690 צפיות
שומרים על הקהילה ועל הבית- אגף קהילה ומשמר אזרחי, מספק מסגרת חברתית קהילתית המאפשרת לכל אזרח לשמור על ביתו, על משפחתו ועל המדינה. האגף מפעיל מערך של כ 40,000 מתנדבים מהם 36,000 בגירים. מידי יום מעורבים 2,000 אזרחים בעשייה קהילתית מאתגרת, במגוון תפקידי שיטור בליבת העשייה של משטרת ישראל, כתף אל כתף עם שוטרי משטרת ישראל.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות15/03/111626 צפיות
בשנים האחרונות התפרסמו דו"חות ביקורת וסקרים רבים, שהעידו על הצורך בביצוע שינויים מהותיים בפעילות האגף. תכנית העבודה של אגף קהילה ומשמר אזרחי לשנת 2011 מהווה תוצר של תהליך עיבוד וניתוח מורכב של צורכי העבודה, כפי שעלו בממצאי הדו"חות, ולאור דיונים מקיפים עם יחידות השטח ובמטות.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהאקטואליה13/03/111442 צפיות
הכיכר היחודית והיחידה בארץ "כיכר המישמר האזרחי "הוקמה על ידי ובמימון עמותת"ידידי המישמר האזרחי "באר שבע שגם היא בודדה מסוגה בישראל. הח"מ היה בין מקימיה (של הכיכר)בסיוע של הרשות . הכיכר נחנכה במסגרת ארועי 35 שנה לאק"מ שהתקיימו בעירי.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהאקטואליה13/03/111216 צפיות
הכיכר היחודית והיחידה בארץ "כיכר המישמר האזרחי "הוקמה על ידי ובמימון עמותת"ידידי המישמר האזרחי "באר שבע שגם היא בודדה מסוגה בישראל. הח"מ היה בין מקימיה (של הכיכר)בסיוע של הרשות . הכיכר נחנכה במסגרת ארועי 35 שנה לאק"מ שהתקיימו בעירי.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהשיווק מגזרים13/03/118555 צפיות
רפ"ק חן ערך סקירה מסכמת על הפעילות האכיפתית בשנה שחלפה ושם דגשים לגבי האכיפה בשנה הנוכחית. השנה הכריז ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי על כל רובעי העיר כאיזור סטרילי מבחינת ההתייחסות לתרבות הנהיגה. משטרת התנועה של אשדוד תשים דגשים של אכיפה עם הסברה ומניעה תוך הסתייעות בתגבור של משטרת התנועה הארצית.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות13/03/111984 צפיות
המתנדבים עיכבו את הנהג לצורך זיהוי ובעוד שהם ממתינים לניידת שבדרך הנ"ל החל לפתע לרוץ לעבר שדה החיטה הרטוב והחשוך. המתנדבים דלקו אחריו בריצה והצליחו לתפוס אותו מנסה לשכב ולהסתתר בחיטה, כמובן שהבחור נעצר ואז הוחלט לערב גם את מתנ"א דרום בתמונה

מאמרים נוספים בנושא הודעות לעיתונות - כללי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי10/07/2014 צפיות
בומברדייה (TSX: BBD.B) אישרה את התמיכה שלה בהתחייבויות שהודיעה עליהן אלסטום מוקדם יותר היום לטפל בבעיות פוטנציאליות שהועלו על ידי הנציבות האירופית בקשר לרכישה של אלסטום את בומברדייה תחבורה, כולל ההקניה של נכסים מסוימים שמוחזקים כעת על ידי בומברדייה תחבורה

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי08/07/2020 צפיות
- ועדות הלסינקי המוסדיות מאשרות פרוטוקול שלב 2 מתוקן עם חולות חדשות שיירשמו ויקבלו מנה של 2.5 mg, מנה של 1.5 mg או פלצבו -

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי03/07/2035 צפיות
אחרי שהושלמה הרכישה של טק דטה על ידי קרנות שמנוהלות על ידי חברות מסונפות של אפולו, ההשקעה תבוצע בחמש השנים הבאות

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי03/07/2038 צפיות
אנדרסן גלובל הודיעה על התקשרותה בהסכם לשיתוף פעולה עם חברת המיסים עם מלוא השירותים שנמצאת בסן חואן, פוארטו ריקו BDO Tax LLC, וזאת הופעת הבכורה של הארגון באזור

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי24/06/2045 צפיות
אנדרסן גלובל מודיעה על הכניסה שלה לשוק של גמביה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם Fajara Chambers, חברת עורכי דין מפג'רה, בהמשיכה את ההתרחבות המהירה שלה באפריקה שמשמשת כחלק בלתי נפרד מהנוכחות הגלובלית של הארגון.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי23/06/2045 צפיות
היום בוועידה הבינ"ל על מחשבי על (ISC) הוכרז שמחשב העל Fugaku, מערכת שפותחה במשותף על ידי RIKEN ו-Fujitsu Limited, ומבוססת על טכנולוגיית Arm®, זכה למקום הראשון ברשימת TOP500. אחרי שהוכתר למחשב העל הכי יעיל בעולם ברשימת Green500 בנובמבר 2019, Fugaku קיבל היום גם את הכבוד הגדול ביותר ברשימת HPCG, דירוג של בוחני ביצועים ביישומים מהעולם האמיתי, וה-HPL-AI, שנותן ציונים לביצועים במשימות שמשמשות ביישומים של בינה מלאכותית.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי18/06/2047 צפיות
Retail Pro International (RPI) המפתחת של התוכנה הגלובלית Retail Pro POS שצוינה כתוכנה לנקודות מכירה הטובה ביותר לשוק הביניים של הקמעונאות, השלימה את החלק השלישי של וובינר שמגלה שבע תובנות שקמעונאים יצטרכו להפיק מהנתונים שלהם כשהם פותחים מחדש אחרי מגיפת קוביד-19.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica