חפש מאמרים:
שלום אורח
01.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מצויינות במרחב לכיש

דוברות   מרחב   לכיש

טלפון        086771458

                                                                                                22   פברואר      2010  

ערב מצוינות 2010.

מצוינות היא ערך המניע את הארגון על אנשיו לשיפור מתמיד, חתירה להישגים, יוזמה וחדשנות.

בערב חגיגי במעמד ממ"ז דרום, ניצב יוחנן דנינו, ובהשתתפות סממ"ז דרום, מפקדי מרחב לכיש לדורותיהם,נשיא קרנות השוטרים, קצינים, שוטרים, מתנדבים, נציגי משפחות שכולות וגמלאים הובלט ערך המצוינות והוענקו תעודות הוקרה לשוטרים שהצטיינות בשנת 2009 וליחידות המצטיינות במרחב לכיש.

בערב מיוחד התכנסו כולם, לראות, לשמוע ולהרגיש מהי מצוינות, מהו הערך המוסף הזה שגורם לכולנו לרצות להיות טובים יותר.

הערב החל בסרט- ובו כל סמלי המצוינות הנמצאים בקונצנזוס הלאומי, הספורטאים המצטיינים, זוכי פרס נובל, אנשים שהגיעו להישגים ייחודיים, הישגים שתרמו לכולנו, בסרט הוצגה גם תרומתו של מרחב לכיש בהצטיינות ברמה הארצית:  יחידת הטכנולוגיה של מרחב לכיש שזכתה ב2009 בפרס המצוינות על הישגים טכנולוגיים ועל רמת שירות גבוהה. הפרס הוענק לה ע"י המטה הארצי , כמו כן צוין הישגו של רס"מ אבי זגורי שזכה להיבחר כמצטיין הנשיא בשנת 2009.

מפקד מרחב לכיש, נצ"מ אלון לבבי, ציין את הישגי המרחב בשנת 2009- כשההישג של 100%  פענוחים במקרי רצח זכה לתשואות רבות. מפקד המרחב העלה על נס את היקף העשייה העצום במרחב, היקף העשייה שהוא למעשה "בלתי נתפס", כך הוצגו נתונים כדלקמן: תגובה ל100,000 אירועי סיור בשנה שהם כ- 270 אירועים ליממה, טיפול בכ-3000 עצורים וחילוט של 15 מיליון ₪. אחד הנתונים המפתיעים הוא המופע מרחב לכיש בגוגל 2009 ושם הופיע המותג מרחב לכיש 22,000 פעמים. כמו כן ציין ממ"ר לכיש בחיוך את דף הפייסבוק של מרחב לכיש המונה 154 חברים.

בערב יוחד פרק לנצחון הרוח את הגוף. הובא סיפורו המרגש של רס"מ חיים שיקלי רכז המודיעין של תחנת קמ"א שלפני כשלוש שנים נפצע פציעה קשה מאוד, שכב בטיפול נמרץ כשבועיים ובשל חומרת הפציעה ספק היה אם יחיה, אולם הוא לא ויתר, חזר לתפקוד מלא ואף חזר לעבודה ומזה כשנה הוא מתפקד "בלי הנחות" כרכז המודיעין של קמ"א. זאת גם בזכות תמיכה מלאה של חבריו ומפקדיו לעבודה.

מפקד מרחב לכיש ציין בפרק ייחודי את חשיבותו של האדם במרכז העשייה "האדם השוטר המתנדב ימשיכו לעמוד במרכז תשומת הלב המרחבית. המשאב האנושי  ולא כקלישאה הינו המרכיב העיקרי בארגון... שוטר מחויב הוא שוטר שיודע שהארגון מחויב גם אליו" אמר ובקשר ישיר  הוענקו תעודות הצטיינות לשוטרים המצטיינים. ואלה שמות השוטרים המצטיינים:

תחנת אשדוד- רס"ל ירוחם שלמה, שוטר סיור.

תחנת אשקלון- רס"מ אלכס שניטמן, חוקר אלמ"ב.

תחנת קרית גת- רס"מ דן מורסיאנו, ראש קבוצת סיור.

תחנת קמ"א- רס"מ יצחק לוק, שוטר קהילתי.

תחנת שדרות- רס"מ עודד דבורה, חוקר פשעים חמורים.

מעבר ארז- רס"ר בונזח יהודה, ראש משמרת ביקורת גבולות.

ימ"ר לכיש- רס"מ מיכאל קפוזה, חוקר בימ"ר לכיש.

ימ"ר לכיש זכתה גם כיחידה מצטיינת.

מז"פ לכיש- רס"מ ירון זיו.

אג"מ לכיש- רס"ב שמוליק רביבו.

מטה מרחב לכיש- רס"ב גילה עשור.

אק"מ לכיש- מתנדב מרום אהרון.

כמו כן נבחרו מצטיין בטיחות רפ"ק נפתלי גבאי ומצטיין שירות רס"ב אנטון ברגר.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

 סגן ד"ר אבי זלבה דובר אק"מ

משטרת ישראל

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת סגן ניצב ד"ר אבי זלבה

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות15/03/111265 צפיות
אני מבקש לציין במיוחד את דבריו החמים של הממ"ז על מתנדבי המחוז, האק"מ בהחלט כיכב בנאומו כמו גם בסרט שהוקרן על המחוז, את הכנס כיבדו בנוכחותם מספר ראשי ערים הנמצאות בתחומי המחוז, מפכלי"ם לשעבר וממ"זים לשעבר,

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות15/03/111655 צפיות
שומרים על הקהילה ועל הבית- אגף קהילה ומשמר אזרחי, מספק מסגרת חברתית קהילתית המאפשרת לכל אזרח לשמור על ביתו, על משפחתו ועל המדינה. האגף מפעיל מערך של כ 40,000 מתנדבים מהם 36,000 בגירים. מידי יום מעורבים 2,000 אזרחים בעשייה קהילתית מאתגרת, במגוון תפקידי שיטור בליבת העשייה של משטרת ישראל, כתף אל כתף עם שוטרי משטרת ישראל.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות15/03/111592 צפיות
בשנים האחרונות התפרסמו דו"חות ביקורת וסקרים רבים, שהעידו על הצורך בביצוע שינויים מהותיים בפעילות האגף. תכנית העבודה של אגף קהילה ומשמר אזרחי לשנת 2011 מהווה תוצר של תהליך עיבוד וניתוח מורכב של צורכי העבודה, כפי שעלו בממצאי הדו"חות, ולאור דיונים מקיפים עם יחידות השטח ובמטות.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהאקטואליה13/03/111396 צפיות
הכיכר היחודית והיחידה בארץ "כיכר המישמר האזרחי "הוקמה על ידי ובמימון עמותת"ידידי המישמר האזרחי "באר שבע שגם היא בודדה מסוגה בישראל. הח"מ היה בין מקימיה (של הכיכר)בסיוע של הרשות . הכיכר נחנכה במסגרת ארועי 35 שנה לאק"מ שהתקיימו בעירי.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהאקטואליה13/03/111179 צפיות
הכיכר היחודית והיחידה בארץ "כיכר המישמר האזרחי "הוקמה על ידי ובמימון עמותת"ידידי המישמר האזרחי "באר שבע שגם היא בודדה מסוגה בישראל. הח"מ היה בין מקימיה (של הכיכר)בסיוע של הרשות . הכיכר נחנכה במסגרת ארועי 35 שנה לאק"מ שהתקיימו בעירי.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהשיווק מגזרים13/03/118489 צפיות
רפ"ק חן ערך סקירה מסכמת על הפעילות האכיפתית בשנה שחלפה ושם דגשים לגבי האכיפה בשנה הנוכחית. השנה הכריז ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי על כל רובעי העיר כאיזור סטרילי מבחינת ההתייחסות לתרבות הנהיגה. משטרת התנועה של אשדוד תשים דגשים של אכיפה עם הסברה ומניעה תוך הסתייעות בתגבור של משטרת התנועה הארצית.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות13/03/111946 צפיות
המתנדבים עיכבו את הנהג לצורך זיהוי ובעוד שהם ממתינים לניידת שבדרך הנ"ל החל לפתע לרוץ לעבר שדה החיטה הרטוב והחשוך. המתנדבים דלקו אחריו בריצה והצליחו לתפוס אותו מנסה לשכב ולהסתתר בחיטה, כמובן שהבחור נעצר ואז הוחלט לערב גם את מתנ"א דרום בתמונה

מאמרים נוספים בנושא הודעות לעיתונות - כללי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי31/03/2017 צפיות
Aptorum Group Limited (Nasdaq: APM) ("Aptorum Group"), חברת תרופות ביולוגיות שמתמקדת בפיתוח של תרופות חדשניות כדי להתמודד עם צרכים רפואיים גלובליים שלא נענו כולל אך לא רק בתחומים של מחלות יתומות, זיהומיות, ומטבוליות, הודיעה היום שהיא מתחילה בפרויקט מחקר ופיתוח נוסף שמטרתו קבוצת נגיף הקורונה והשלימה סינון ראשוני במסגרת הפלטפורמה Smart-ACT™, פלטפורמה לגילוי תרופות חדשות ושעברו שינוי ייעוד, כדי לבחור מתוך יותר מ-2,600 תרופות של מולקולות קטנות שאושרו לפחות שלוש מועמדות פוטנציאליות למחקר קדם קליני נוסף נגד מחלת נגיף הקורונה

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי28/03/2024 צפיות
- נתוני הסמנים הביולוגיים אחרי שלושה החדשים מהניסוי הקליני שלב 2 של EB613 צפויים ברבעון השני של 2020 ונתונים נוספים צפויים ב-2020 ותחילת 2021 -- המימון שהושלם בדצמבר 2019 מממן את החברה לתוך הרבעון השני של 2021

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי18/03/2075 צפיות
GetSwift Limited (ASX: GSW) ("גטסוויפט" או "החברה"), ספקית מובילה של תוכנה כשירות של טכנולוגיית לוגיסטיקה, הודיעה על הקמתה של מועצה מייעצת חדשה ועל המינוי של מושל ורמונט לשעבר הווארד דין והגנרל (בדימוס) מרק באומן כשיושבי ראש משותפים.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי17/03/2085 צפיות
חברות פונות ללמידה מתוקשבת כדי למנוע את התפשטות נגיף הקורונה, ולהכין את העובדים לעבוד וללמוד מרחוק

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי17/03/2088 צפיות
NanoViricides, Inc. (NYSE American: NNVC) ("החברה") מובילה בפיתוח של טיפולים מאוד יעילים נגד נגיפים המבוססים על פלטפורמת ננו תרופות ("החברה"), מוסרת עדכון על מאמציה לפתח תרופה לנגיף הקורונה החדש העכשווי SARS-CoV-2 שגורם לקוביד-19.

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי25/10/19661 צפיות
תכנסות נשים ,תהליך עומק בן שלושה ימים בכפר מצוקי דרגות המשקיף לנופי ים המלח. סופשבוע של טקסים ומופעים, מגוון רחב של סדנאות ב-5 מרחבי מעל לל 50מנחות ואמניות מעולות ועוד הפתעות! 3ימים ו-2 לילות, במרחב נשי ייחודי, קסום ומאפשר. מרחב של ריפוי והעצמה, תנועה ויצירה, התבוננות ומודעות, בריאות ובריאה, פעילות ומנוחה...

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי24/02/191567 צפיות
הזדמנות להפגש , לחוות, להיות למדוט, לרקוד, לנוע לנשום, לגעת בלב… סופשבוע מלא בסדנאות ואנשים בריקודים ומפגשים בהנחיית מנחים מובילים מצוות “מארג” וכמובן עם סוג’יי ומורן במשך 3 ימים נצעד יחד בנבכיה של הטנטרה והתרפיה נכיר עוד את עצמנו, נלמד את פעימות הלב ,סופשבוע שכולו חוויה טנטרית רכה ומלאת קסם בואו לחגוג את החיים – למצוא בית לאהבה

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica