חפש מאמרים:
שלום אורח
06.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מצויינות במרחב לכיש

דוברות   מרחב   לכיש

טלפון        086771458

                                                                                                22   פברואר      2010  

ערב מצוינות 2010.

מצוינות היא ערך המניע את הארגון על אנשיו לשיפור מתמיד, חתירה להישגים, יוזמה וחדשנות.

בערב חגיגי במעמד ממ"ז דרום, ניצב יוחנן דנינו, ובהשתתפות סממ"ז דרום, מפקדי מרחב לכיש לדורותיהם,נשיא קרנות השוטרים, קצינים, שוטרים, מתנדבים, נציגי משפחות שכולות וגמלאים הובלט ערך המצוינות והוענקו תעודות הוקרה לשוטרים שהצטיינות בשנת 2009 וליחידות המצטיינות במרחב לכיש.

בערב מיוחד התכנסו כולם, לראות, לשמוע ולהרגיש מהי מצוינות, מהו הערך המוסף הזה שגורם לכולנו לרצות להיות טובים יותר.

הערב החל בסרט- ובו כל סמלי המצוינות הנמצאים בקונצנזוס הלאומי, הספורטאים המצטיינים, זוכי פרס נובל, אנשים שהגיעו להישגים ייחודיים, הישגים שתרמו לכולנו, בסרט הוצגה גם תרומתו של מרחב לכיש בהצטיינות ברמה הארצית:  יחידת הטכנולוגיה של מרחב לכיש שזכתה ב2009 בפרס המצוינות על הישגים טכנולוגיים ועל רמת שירות גבוהה. הפרס הוענק לה ע"י המטה הארצי , כמו כן צוין הישגו של רס"מ אבי זגורי שזכה להיבחר כמצטיין הנשיא בשנת 2009.

מפקד מרחב לכיש, נצ"מ אלון לבבי, ציין את הישגי המרחב בשנת 2009- כשההישג של 100%  פענוחים במקרי רצח זכה לתשואות רבות. מפקד המרחב העלה על נס את היקף העשייה העצום במרחב, היקף העשייה שהוא למעשה "בלתי נתפס", כך הוצגו נתונים כדלקמן: תגובה ל100,000 אירועי סיור בשנה שהם כ- 270 אירועים ליממה, טיפול בכ-3000 עצורים וחילוט של 15 מיליון ₪. אחד הנתונים המפתיעים הוא המופע מרחב לכיש בגוגל 2009 ושם הופיע המותג מרחב לכיש 22,000 פעמים. כמו כן ציין ממ"ר לכיש בחיוך את דף הפייסבוק של מרחב לכיש המונה 154 חברים.

בערב יוחד פרק לנצחון הרוח את הגוף. הובא סיפורו המרגש של רס"מ חיים שיקלי רכז המודיעין של תחנת קמ"א שלפני כשלוש שנים נפצע פציעה קשה מאוד, שכב בטיפול נמרץ כשבועיים ובשל חומרת הפציעה ספק היה אם יחיה, אולם הוא לא ויתר, חזר לתפקוד מלא ואף חזר לעבודה ומזה כשנה הוא מתפקד "בלי הנחות" כרכז המודיעין של קמ"א. זאת גם בזכות תמיכה מלאה של חבריו ומפקדיו לעבודה.

מפקד מרחב לכיש ציין בפרק ייחודי את חשיבותו של האדם במרכז העשייה "האדם השוטר המתנדב ימשיכו לעמוד במרכז תשומת הלב המרחבית. המשאב האנושי  ולא כקלישאה הינו המרכיב העיקרי בארגון... שוטר מחויב הוא שוטר שיודע שהארגון מחויב גם אליו" אמר ובקשר ישיר  הוענקו תעודות הצטיינות לשוטרים המצטיינים. ואלה שמות השוטרים המצטיינים:

תחנת אשדוד- רס"ל ירוחם שלמה, שוטר סיור.

תחנת אשקלון- רס"מ אלכס שניטמן, חוקר אלמ"ב.

תחנת קרית גת- רס"מ דן מורסיאנו, ראש קבוצת סיור.

תחנת קמ"א- רס"מ יצחק לוק, שוטר קהילתי.

תחנת שדרות- רס"מ עודד דבורה, חוקר פשעים חמורים.

מעבר ארז- רס"ר בונזח יהודה, ראש משמרת ביקורת גבולות.

ימ"ר לכיש- רס"מ מיכאל קפוזה, חוקר בימ"ר לכיש.

ימ"ר לכיש זכתה גם כיחידה מצטיינת.

מז"פ לכיש- רס"מ ירון זיו.

אג"מ לכיש- רס"ב שמוליק רביבו.

מטה מרחב לכיש- רס"ב גילה עשור.

אק"מ לכיש- מתנדב מרום אהרון.

כמו כן נבחרו מצטיין בטיחות רפ"ק נפתלי גבאי ומצטיין שירות רס"ב אנטון ברגר.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

 סגן ד"ר אבי זלבה דובר אק"מ

משטרת ישראל

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת סגן ניצב ד"ר אבי זלבה

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות15/03/111311 צפיות
אני מבקש לציין במיוחד את דבריו החמים של הממ"ז על מתנדבי המחוז, האק"מ בהחלט כיכב בנאומו כמו גם בסרט שהוקרן על המחוז, את הכנס כיבדו בנוכחותם מספר ראשי ערים הנמצאות בתחומי המחוז, מפכלי"ם לשעבר וממ"זים לשעבר,

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות15/03/111701 צפיות
שומרים על הקהילה ועל הבית- אגף קהילה ומשמר אזרחי, מספק מסגרת חברתית קהילתית המאפשרת לכל אזרח לשמור על ביתו, על משפחתו ועל המדינה. האגף מפעיל מערך של כ 40,000 מתנדבים מהם 36,000 בגירים. מידי יום מעורבים 2,000 אזרחים בעשייה קהילתית מאתגרת, במגוון תפקידי שיטור בליבת העשייה של משטרת ישראל, כתף אל כתף עם שוטרי משטרת ישראל.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות15/03/111637 צפיות
בשנים האחרונות התפרסמו דו"חות ביקורת וסקרים רבים, שהעידו על הצורך בביצוע שינויים מהותיים בפעילות האגף. תכנית העבודה של אגף קהילה ומשמר אזרחי לשנת 2011 מהווה תוצר של תהליך עיבוד וניתוח מורכב של צורכי העבודה, כפי שעלו בממצאי הדו"חות, ולאור דיונים מקיפים עם יחידות השטח ובמטות.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהאקטואליה13/03/111455 צפיות
הכיכר היחודית והיחידה בארץ "כיכר המישמר האזרחי "הוקמה על ידי ובמימון עמותת"ידידי המישמר האזרחי "באר שבע שגם היא בודדה מסוגה בישראל. הח"מ היה בין מקימיה (של הכיכר)בסיוע של הרשות . הכיכר נחנכה במסגרת ארועי 35 שנה לאק"מ שהתקיימו בעירי.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהאקטואליה13/03/111226 צפיות
הכיכר היחודית והיחידה בארץ "כיכר המישמר האזרחי "הוקמה על ידי ובמימון עמותת"ידידי המישמר האזרחי "באר שבע שגם היא בודדה מסוגה בישראל. הח"מ היה בין מקימיה (של הכיכר)בסיוע של הרשות . הכיכר נחנכה במסגרת ארועי 35 שנה לאק"מ שהתקיימו בעירי.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהשיווק מגזרים13/03/118570 צפיות
רפ"ק חן ערך סקירה מסכמת על הפעילות האכיפתית בשנה שחלפה ושם דגשים לגבי האכיפה בשנה הנוכחית. השנה הכריז ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי על כל רובעי העיר כאיזור סטרילי מבחינת ההתייחסות לתרבות הנהיגה. משטרת התנועה של אשדוד תשים דגשים של אכיפה עם הסברה ומניעה תוך הסתייעות בתגבור של משטרת התנועה הארצית.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות13/03/111993 צפיות
המתנדבים עיכבו את הנהג לצורך זיהוי ובעוד שהם ממתינים לניידת שבדרך הנ"ל החל לפתע לרוץ לעבר שדה החיטה הרטוב והחשוך. המתנדבים דלקו אחריו בריצה והצליחו לתפוס אותו מנסה לשכב ולהסתתר בחיטה, כמובן שהבחור נעצר ואז הוחלט לערב גם את מתנ"א דרום בתמונה

מאמרים נוספים בנושא הודעות לעיתונות - כללי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי05/08/2013 צפיות
אנטרה ביו בע"מ (NASDAQ: ENTX), מובילה בפיתוח של תרופות של מולקולות גדולות שניתנות דרך הפה, הודיעה כי חברי צוות הניהול שלה ישתתפו וירטואלית בכנס ביוטכנולוגיה ביום שני, 10 באוגוסט, 2020 ב-12:30 (שעון קיץ).

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי05/08/2014 צפיות
הביצועים החזקים משקפים עמידה איתנה של הפעילות העסקית וחוזק של מותגים

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי02/08/2025 צפיות
אנדרסן גלובל מודיעה על כניסה שלה לקוטונו, בנין, עם ההוספה של חברת שיתוף הפעולה Fiduciaire Conseil and Assistance (FCA), חברת מיסים ועריכת דין עם מלוא השירותים שהוקמה לפני עשרים שנה.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי31/07/2035 צפיות
Madison Realty Capital (MRC) הודיעה שמינתה את בריאן צ'ייז למנהל התפעול הראשי החדש שלה, כדי לתמוך בפונקציות התפעול ועסקי הליבה של החברה, וגם בהתרחבות הכלל ארצית שלה. צ'ייז יהיה מנהל התפעול הראשי הראשון ב-16 שנות ההיסטוריה של החברה ויהיה כפוף ישירות למנהלי ההשקעות והמייסדים המשותפים של MRC ג'וש זיגן ובריאן שץ.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי30/07/2038 צפיות
הרבעון משקף הוצאה חד פעמית בגלל ההסדר הגלובלי עם משרד המשפטים

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי30/07/2034 צפיות
בומברדייה (TSX: BBD.B) תפרסם את התוצאות הפיננסיות שלה ברבעון השני שהסתיים ב-30 ביוני 2020 ב-6 באוגוסט 2020.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי29/07/2035 צפיות
אנדרסן גלובל מודיעה על הופעת הבכורה שלה בטוגו באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם אחת מחברות המיסים ועריכת דין הגדולות ביותר בלומה, VAS Consulting, ומרחיבה את רוחב הכיסוי שלה בהמשיכה לבנות את הפלטפורמה שלה במערב אפריקה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica