חפש מאמרים:
שלום אורח
01.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

פלילים באשדוד ובאשקלון

דוברות  מרחב    לכיש

טלפון         086771458

2         מרץ          2010

 

אשדוד.

חטיפת תיק במסכת פורים-

ביום שני, 26.2.10, בשעות אחה"צ הגיעה למשטרת אשקלון תושבת העיר בת 59 והתלוננה כי זמן קצר קודם לכן, בשעה שהלכה ברגל באזור המדרחוב באשקלון ושוחחה בנייד, הגיח לפתע בחור צעיר אשר החל מושך ממנה את תיקה האישי. המתלוננת,לדבריה, התנגדה, אלא שהבחור משך בחוזקה, היא נפלה על הארץ והוא נמלט בריצה עם תיקה. עוד מסרה שהחשוד עטה על פניו מסכת פורים, וכי תיקה הכיל בין היתר, כרטיס בנקט. חקירת האירוע הוטלה על צוות חוקרי התשאול, רס"מ עוזי קטני ורס"מ שלומי כרמי, ותוך זמן קצר קיבלו לידיהם החוקרים תצלומים מסניף בנק בו נראים שני צעירים תושבי אשקלון המוכרים היטב למשטרה בשעה שאלה מנסים, זמן קצר לאחר חטיפת התיק, לבצע פעולות תוך שימוש בכרטיס הבנקט שנגנב מהמתלוננת. תוך זמן קצר נעצרו השניים, קטינים, האחד בן 17 והשני בן 15. בחקירתם קשר עצמו בן ה-15 וטען כי חברו הוא זה שביצע את השוד ושיתף אותו רק בשלב מאוחר יותר. ואילו בן ה-17 הכחיש תחילה קשר לאירוע אולם בהמשך קשר עצמו והטיל את האשמה על חברו הצעיר. השניים נלקחו לבית המשפט וכתב אישום בעניינם יוגש עם סיום החקירה.

התגלתה כמות גדולה של ג'ינסים מוברחים-

ב 01/03/10 בשעת בוקר מוקדמת התהלכה אישיות ציבורית בכירה לאורך חוף הים באשקלון כחלק משגרת יום של ספורט ורענון , חפץ גדול ובלתי מזוהה לכד את עיינו כשהוא צף בסמוך לקו המים . מייד הזעיק האזרח את משטרת אשקלון , מחלקת החבלה החלה לטפל בפריט שבתחילה נחשד כמטען נפץ כפי שקרה בשבועות האחרונים , בסיום הטיפול של החבלן הוברר כיח מדובר בכמות מכנסי ג'ינסים גדולה אשר הוברחה ככל הנראה מאחת האוניות או ממקור לא ידוע , הפריטים נבדקו היטב על ידי החבלן והועברו להמשך איפול רשויות המכס , משטרת אשקלון שבה וקוראת לכל אזרחי האזור לא לגעת בפריטים לא מזוהים אשר נפלטים מן הים מאחר ויתכן מאוד כי מדובר במטען שנשלח על ידי גורמים עוינים .

תקיפת נהג

בשבוע שעבר נסע אזרח העיר לאיטו במכוניתו, תוך כדי כך הבחין כי רכב אשר נסע לפניו ביצע עבירת תנועה והוא החליט לצפור על מנת להזהיר את אותו נהג , שני צעירים אשר ישבו ברכב לא " אהבו " בלשון המעטה את " הערה " שניתנה להם והם החליטו לפעול  " להענשת " אותו אזרח תמים , בתחילה הם יידו אבן על מכוניתו תוך שהם רודפים אחריו בנסיעה פרועה , כשהגיעו לרמזור אדום יצאו מן הרכב והחלו לתקוף את אותו אזרח בחומרה , זה הוציא את מכשיר הטלפון הנייד שהיה ברשותו וביקש לצלם את המעורבים ומכוניתם אך הם תפסו את המכשיר הנייד והשליכו אותו מידיהם .

משטרת אשקלון פתחה בחקירת המקרה ותוך שמן קצר הצליחה ללכוד את שני התוקפים , מעצרם הוארך האחד בארבעה ימים ואילו השני מעצרו הוארך בשלושה ימים , בתום תקופת המעצר בכוונת המשטרה להגיש כנגדם כתב אישום חמור בגין מעשיהם  , מפקד תחנת אשקלון סנ"צ חיים בלומפלד ציין כי כל אירוע של תקיפת אזרח סתם , אלימות או בריונות יטופלו בכל החומרה ואנו נמצה את הדין עם אותם פורעים .

 תגיות המאמר: אשקלון, מרחב לכיש, אשדוד


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

 סגן ד"ר אבי זלבה דובר אק"מ

משטרת ישראל

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת סגן ניצב ד"ר אבי זלבה

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות15/03/111265 צפיות
אני מבקש לציין במיוחד את דבריו החמים של הממ"ז על מתנדבי המחוז, האק"מ בהחלט כיכב בנאומו כמו גם בסרט שהוקרן על המחוז, את הכנס כיבדו בנוכחותם מספר ראשי ערים הנמצאות בתחומי המחוז, מפכלי"ם לשעבר וממ"זים לשעבר,

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות15/03/111655 צפיות
שומרים על הקהילה ועל הבית- אגף קהילה ומשמר אזרחי, מספק מסגרת חברתית קהילתית המאפשרת לכל אזרח לשמור על ביתו, על משפחתו ועל המדינה. האגף מפעיל מערך של כ 40,000 מתנדבים מהם 36,000 בגירים. מידי יום מעורבים 2,000 אזרחים בעשייה קהילתית מאתגרת, במגוון תפקידי שיטור בליבת העשייה של משטרת ישראל, כתף אל כתף עם שוטרי משטרת ישראל.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות15/03/111592 צפיות
בשנים האחרונות התפרסמו דו"חות ביקורת וסקרים רבים, שהעידו על הצורך בביצוע שינויים מהותיים בפעילות האגף. תכנית העבודה של אגף קהילה ומשמר אזרחי לשנת 2011 מהווה תוצר של תהליך עיבוד וניתוח מורכב של צורכי העבודה, כפי שעלו בממצאי הדו"חות, ולאור דיונים מקיפים עם יחידות השטח ובמטות.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהאקטואליה13/03/111396 צפיות
הכיכר היחודית והיחידה בארץ "כיכר המישמר האזרחי "הוקמה על ידי ובמימון עמותת"ידידי המישמר האזרחי "באר שבע שגם היא בודדה מסוגה בישראל. הח"מ היה בין מקימיה (של הכיכר)בסיוע של הרשות . הכיכר נחנכה במסגרת ארועי 35 שנה לאק"מ שהתקיימו בעירי.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהאקטואליה13/03/111179 צפיות
הכיכר היחודית והיחידה בארץ "כיכר המישמר האזרחי "הוקמה על ידי ובמימון עמותת"ידידי המישמר האזרחי "באר שבע שגם היא בודדה מסוגה בישראל. הח"מ היה בין מקימיה (של הכיכר)בסיוע של הרשות . הכיכר נחנכה במסגרת ארועי 35 שנה לאק"מ שהתקיימו בעירי.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהשיווק מגזרים13/03/118489 צפיות
רפ"ק חן ערך סקירה מסכמת על הפעילות האכיפתית בשנה שחלפה ושם דגשים לגבי האכיפה בשנה הנוכחית. השנה הכריז ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי על כל רובעי העיר כאיזור סטרילי מבחינת ההתייחסות לתרבות הנהיגה. משטרת התנועה של אשדוד תשים דגשים של אכיפה עם הסברה ומניעה תוך הסתייעות בתגבור של משטרת התנועה הארצית.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות13/03/111946 צפיות
המתנדבים עיכבו את הנהג לצורך זיהוי ובעוד שהם ממתינים לניידת שבדרך הנ"ל החל לפתע לרוץ לעבר שדה החיטה הרטוב והחשוך. המתנדבים דלקו אחריו בריצה והצליחו לתפוס אותו מנסה לשכב ולהסתתר בחיטה, כמובן שהבחור נעצר ואז הוחלט לערב גם את מתנ"א דרום בתמונה

מאמרים נוספים בנושא הודעות לעיתונות - כללי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי31/03/2018 צפיות
Aptorum Group Limited (Nasdaq: APM) ("Aptorum Group"), חברת תרופות ביולוגיות שמתמקדת בפיתוח של תרופות חדשניות כדי להתמודד עם צרכים רפואיים גלובליים שלא נענו כולל אך לא רק בתחומים של מחלות יתומות, זיהומיות, ומטבוליות, הודיעה היום שהיא מתחילה בפרויקט מחקר ופיתוח נוסף שמטרתו קבוצת נגיף הקורונה והשלימה סינון ראשוני במסגרת הפלטפורמה Smart-ACT™, פלטפורמה לגילוי תרופות חדשות ושעברו שינוי ייעוד, כדי לבחור מתוך יותר מ-2,600 תרופות של מולקולות קטנות שאושרו לפחות שלוש מועמדות פוטנציאליות למחקר קדם קליני נוסף נגד מחלת נגיף הקורונה

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי28/03/2025 צפיות
- נתוני הסמנים הביולוגיים אחרי שלושה החדשים מהניסוי הקליני שלב 2 של EB613 צפויים ברבעון השני של 2020 ונתונים נוספים צפויים ב-2020 ותחילת 2021 -- המימון שהושלם בדצמבר 2019 מממן את החברה לתוך הרבעון השני של 2021

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי18/03/2075 צפיות
GetSwift Limited (ASX: GSW) ("גטסוויפט" או "החברה"), ספקית מובילה של תוכנה כשירות של טכנולוגיית לוגיסטיקה, הודיעה על הקמתה של מועצה מייעצת חדשה ועל המינוי של מושל ורמונט לשעבר הווארד דין והגנרל (בדימוס) מרק באומן כשיושבי ראש משותפים.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי17/03/2085 צפיות
חברות פונות ללמידה מתוקשבת כדי למנוע את התפשטות נגיף הקורונה, ולהכין את העובדים לעבוד וללמוד מרחוק

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי17/03/2088 צפיות
NanoViricides, Inc. (NYSE American: NNVC) ("החברה") מובילה בפיתוח של טיפולים מאוד יעילים נגד נגיפים המבוססים על פלטפורמת ננו תרופות ("החברה"), מוסרת עדכון על מאמציה לפתח תרופה לנגיף הקורונה החדש העכשווי SARS-CoV-2 שגורם לקוביד-19.

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי25/10/19661 צפיות
תכנסות נשים ,תהליך עומק בן שלושה ימים בכפר מצוקי דרגות המשקיף לנופי ים המלח. סופשבוע של טקסים ומופעים, מגוון רחב של סדנאות ב-5 מרחבי מעל לל 50מנחות ואמניות מעולות ועוד הפתעות! 3ימים ו-2 לילות, במרחב נשי ייחודי, קסום ומאפשר. מרחב של ריפוי והעצמה, תנועה ויצירה, התבוננות ומודעות, בריאות ובריאה, פעילות ומנוחה...

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי24/02/191567 צפיות
הזדמנות להפגש , לחוות, להיות למדוט, לרקוד, לנוע לנשום, לגעת בלב… סופשבוע מלא בסדנאות ואנשים בריקודים ומפגשים בהנחיית מנחים מובילים מצוות “מארג” וכמובן עם סוג’יי ומורן במשך 3 ימים נצעד יחד בנבכיה של הטנטרה והתרפיה נכיר עוד את עצמנו, נלמד את פעימות הלב ,סופשבוע שכולו חוויה טנטרית רכה ומלאת קסם בואו לחגוג את החיים – למצוא בית לאהבה

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica