חפש מאמרים:
שלום אורח
06.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

פלילים באשדוד ובאשקלון

דוברות  מרחב    לכיש

טלפון         086771458

2         מרץ          2010

 

אשדוד.

חטיפת תיק במסכת פורים-

ביום שני, 26.2.10, בשעות אחה"צ הגיעה למשטרת אשקלון תושבת העיר בת 59 והתלוננה כי זמן קצר קודם לכן, בשעה שהלכה ברגל באזור המדרחוב באשקלון ושוחחה בנייד, הגיח לפתע בחור צעיר אשר החל מושך ממנה את תיקה האישי. המתלוננת,לדבריה, התנגדה, אלא שהבחור משך בחוזקה, היא נפלה על הארץ והוא נמלט בריצה עם תיקה. עוד מסרה שהחשוד עטה על פניו מסכת פורים, וכי תיקה הכיל בין היתר, כרטיס בנקט. חקירת האירוע הוטלה על צוות חוקרי התשאול, רס"מ עוזי קטני ורס"מ שלומי כרמי, ותוך זמן קצר קיבלו לידיהם החוקרים תצלומים מסניף בנק בו נראים שני צעירים תושבי אשקלון המוכרים היטב למשטרה בשעה שאלה מנסים, זמן קצר לאחר חטיפת התיק, לבצע פעולות תוך שימוש בכרטיס הבנקט שנגנב מהמתלוננת. תוך זמן קצר נעצרו השניים, קטינים, האחד בן 17 והשני בן 15. בחקירתם קשר עצמו בן ה-15 וטען כי חברו הוא זה שביצע את השוד ושיתף אותו רק בשלב מאוחר יותר. ואילו בן ה-17 הכחיש תחילה קשר לאירוע אולם בהמשך קשר עצמו והטיל את האשמה על חברו הצעיר. השניים נלקחו לבית המשפט וכתב אישום בעניינם יוגש עם סיום החקירה.

התגלתה כמות גדולה של ג'ינסים מוברחים-

ב 01/03/10 בשעת בוקר מוקדמת התהלכה אישיות ציבורית בכירה לאורך חוף הים באשקלון כחלק משגרת יום של ספורט ורענון , חפץ גדול ובלתי מזוהה לכד את עיינו כשהוא צף בסמוך לקו המים . מייד הזעיק האזרח את משטרת אשקלון , מחלקת החבלה החלה לטפל בפריט שבתחילה נחשד כמטען נפץ כפי שקרה בשבועות האחרונים , בסיום הטיפול של החבלן הוברר כיח מדובר בכמות מכנסי ג'ינסים גדולה אשר הוברחה ככל הנראה מאחת האוניות או ממקור לא ידוע , הפריטים נבדקו היטב על ידי החבלן והועברו להמשך איפול רשויות המכס , משטרת אשקלון שבה וקוראת לכל אזרחי האזור לא לגעת בפריטים לא מזוהים אשר נפלטים מן הים מאחר ויתכן מאוד כי מדובר במטען שנשלח על ידי גורמים עוינים .

תקיפת נהג

בשבוע שעבר נסע אזרח העיר לאיטו במכוניתו, תוך כדי כך הבחין כי רכב אשר נסע לפניו ביצע עבירת תנועה והוא החליט לצפור על מנת להזהיר את אותו נהג , שני צעירים אשר ישבו ברכב לא " אהבו " בלשון המעטה את " הערה " שניתנה להם והם החליטו לפעול  " להענשת " אותו אזרח תמים , בתחילה הם יידו אבן על מכוניתו תוך שהם רודפים אחריו בנסיעה פרועה , כשהגיעו לרמזור אדום יצאו מן הרכב והחלו לתקוף את אותו אזרח בחומרה , זה הוציא את מכשיר הטלפון הנייד שהיה ברשותו וביקש לצלם את המעורבים ומכוניתם אך הם תפסו את המכשיר הנייד והשליכו אותו מידיהם .

משטרת אשקלון פתחה בחקירת המקרה ותוך שמן קצר הצליחה ללכוד את שני התוקפים , מעצרם הוארך האחד בארבעה ימים ואילו השני מעצרו הוארך בשלושה ימים , בתום תקופת המעצר בכוונת המשטרה להגיש כנגדם כתב אישום חמור בגין מעשיהם  , מפקד תחנת אשקלון סנ"צ חיים בלומפלד ציין כי כל אירוע של תקיפת אזרח סתם , אלימות או בריונות יטופלו בכל החומרה ואנו נמצה את הדין עם אותם פורעים .

 תגיות המאמר: אשקלון, מרחב לכיש, אשדוד


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

 סגן ד"ר אבי זלבה דובר אק"מ

משטרת ישראל

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת סגן ניצב ד"ר אבי זלבה

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות15/03/111311 צפיות
אני מבקש לציין במיוחד את דבריו החמים של הממ"ז על מתנדבי המחוז, האק"מ בהחלט כיכב בנאומו כמו גם בסרט שהוקרן על המחוז, את הכנס כיבדו בנוכחותם מספר ראשי ערים הנמצאות בתחומי המחוז, מפכלי"ם לשעבר וממ"זים לשעבר,

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות15/03/111701 צפיות
שומרים על הקהילה ועל הבית- אגף קהילה ומשמר אזרחי, מספק מסגרת חברתית קהילתית המאפשרת לכל אזרח לשמור על ביתו, על משפחתו ועל המדינה. האגף מפעיל מערך של כ 40,000 מתנדבים מהם 36,000 בגירים. מידי יום מעורבים 2,000 אזרחים בעשייה קהילתית מאתגרת, במגוון תפקידי שיטור בליבת העשייה של משטרת ישראל, כתף אל כתף עם שוטרי משטרת ישראל.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות15/03/111637 צפיות
בשנים האחרונות התפרסמו דו"חות ביקורת וסקרים רבים, שהעידו על הצורך בביצוע שינויים מהותיים בפעילות האגף. תכנית העבודה של אגף קהילה ומשמר אזרחי לשנת 2011 מהווה תוצר של תהליך עיבוד וניתוח מורכב של צורכי העבודה, כפי שעלו בממצאי הדו"חות, ולאור דיונים מקיפים עם יחידות השטח ובמטות.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהאקטואליה13/03/111455 צפיות
הכיכר היחודית והיחידה בארץ "כיכר המישמר האזרחי "הוקמה על ידי ובמימון עמותת"ידידי המישמר האזרחי "באר שבע שגם היא בודדה מסוגה בישראל. הח"מ היה בין מקימיה (של הכיכר)בסיוע של הרשות . הכיכר נחנכה במסגרת ארועי 35 שנה לאק"מ שהתקיימו בעירי.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהאקטואליה13/03/111226 צפיות
הכיכר היחודית והיחידה בארץ "כיכר המישמר האזרחי "הוקמה על ידי ובמימון עמותת"ידידי המישמר האזרחי "באר שבע שגם היא בודדה מסוגה בישראל. הח"מ היה בין מקימיה (של הכיכר)בסיוע של הרשות . הכיכר נחנכה במסגרת ארועי 35 שנה לאק"מ שהתקיימו בעירי.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהשיווק מגזרים13/03/118570 צפיות
רפ"ק חן ערך סקירה מסכמת על הפעילות האכיפתית בשנה שחלפה ושם דגשים לגבי האכיפה בשנה הנוכחית. השנה הכריז ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי על כל רובעי העיר כאיזור סטרילי מבחינת ההתייחסות לתרבות הנהיגה. משטרת התנועה של אשדוד תשים דגשים של אכיפה עם הסברה ומניעה תוך הסתייעות בתגבור של משטרת התנועה הארצית.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות13/03/111993 צפיות
המתנדבים עיכבו את הנהג לצורך זיהוי ובעוד שהם ממתינים לניידת שבדרך הנ"ל החל לפתע לרוץ לעבר שדה החיטה הרטוב והחשוך. המתנדבים דלקו אחריו בריצה והצליחו לתפוס אותו מנסה לשכב ולהסתתר בחיטה, כמובן שהבחור נעצר ואז הוחלט לערב גם את מתנ"א דרום בתמונה

מאמרים נוספים בנושא הודעות לעיתונות - כללי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי05/08/2013 צפיות
אנטרה ביו בע"מ (NASDAQ: ENTX), מובילה בפיתוח של תרופות של מולקולות גדולות שניתנות דרך הפה, הודיעה כי חברי צוות הניהול שלה ישתתפו וירטואלית בכנס ביוטכנולוגיה ביום שני, 10 באוגוסט, 2020 ב-12:30 (שעון קיץ).

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי05/08/2014 צפיות
הביצועים החזקים משקפים עמידה איתנה של הפעילות העסקית וחוזק של מותגים

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי02/08/2025 צפיות
אנדרסן גלובל מודיעה על כניסה שלה לקוטונו, בנין, עם ההוספה של חברת שיתוף הפעולה Fiduciaire Conseil and Assistance (FCA), חברת מיסים ועריכת דין עם מלוא השירותים שהוקמה לפני עשרים שנה.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי31/07/2035 צפיות
Madison Realty Capital (MRC) הודיעה שמינתה את בריאן צ'ייז למנהל התפעול הראשי החדש שלה, כדי לתמוך בפונקציות התפעול ועסקי הליבה של החברה, וגם בהתרחבות הכלל ארצית שלה. צ'ייז יהיה מנהל התפעול הראשי הראשון ב-16 שנות ההיסטוריה של החברה ויהיה כפוף ישירות למנהלי ההשקעות והמייסדים המשותפים של MRC ג'וש זיגן ובריאן שץ.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי30/07/2038 צפיות
הרבעון משקף הוצאה חד פעמית בגלל ההסדר הגלובלי עם משרד המשפטים

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי30/07/2034 צפיות
בומברדייה (TSX: BBD.B) תפרסם את התוצאות הפיננסיות שלה ברבעון השני שהסתיים ב-30 ביוני 2020 ב-6 באוגוסט 2020.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי29/07/2035 צפיות
אנדרסן גלובל מודיעה על הופעת הבכורה שלה בטוגו באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם אחת מחברות המיסים ועריכת דין הגדולות ביותר בלומה, VAS Consulting, ומרחיבה את רוחב הכיסוי שלה בהמשיכה לבנות את הפלטפורמה שלה במערב אפריקה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica