חפש מאמרים:
שלום אורח
06.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

פלילים באשדוד

דוברות   מרחב   לכיש

                                                                                                  טלפון        086771458

                                                                                                   3        מרץ         2010

 

אשדוד.

נער בן 13 נעצר ל-24 שעות בשל דקירה.

נער בן 13 דקר צעיר בן 18 בגבו רק בגלל דחיפה

ביום שלשי בקניון סימול באשדוד התפתחה קטטה בין שני נערים הרקע דחיפות ההדיות ללא שום סיבה ושום רקע קודם , במהלך הקטטה בין השניים הקטין שרק מלאו לו 13 שנה  שלף סכין ודקר את התוקף בן ה-18 בגבו. מאבטחים ואזרחים שהיו במקום תפסו את הדוקר והזעיקו את השוטרים . 

הנדקר פונה במצב קל לבית חולים. בפעילות מתוחכמת של רס"מ משה אדרי המש"ק הקהילתי האחראי על הקניון תישאל המתלונן ובבר את פרטי החשוד, המש"ק הקהילתי שהגיע לזירה מביתו בעקבות דיווח על האירוע, אסף ראיות מהזירה ובתרגיל חקירה הגיע לזהותו המלאה של החשוד, איתר אותו והוביל אותו לנעצר. ואילו הדוקר נעצר לחקירה ובשעות הערב הובא בפני שופט המעצרים שהחליט למרות גילו הצעיר להאריך את מעצרו ב 24 שע' נוספות 

 

נער בן 12 וחצי איים בסכין.

תלמיד בי"ס בן 12 וחצי  שלף סכין לעבר מדריך ביה"ס ואיים לדקור אותו .

ביום רביעי עוכב לחקירה תלמיד בי"ס בעקבות תלונה שהוגשה נגדו ע"י הנהלת ביה"ס. התלמיד נראה פונה למדריך בביה"ס וללא שום סיבה מאיים לדקור אותו, לדברי המדריך הוא הלך בפרוזדור בביה"ס תלמיד פנה אליו ואיים לדקור אותו, הוא לא יחס חשיבות לתלמיד והמשיך לדרכו. התלמיד שלף אולר מכיסו והניף לעבר המדריך ,המדריך  ההמום מהמעשה ענה כי הוא לא רוצה להידקר והזהיר את התלמיד. התלמיד עוכב לחקירה והואשם בהחזקת סכין ואיומים בחקירתו הודה שהחזיק בסכין וטען " חשבתי שהמדריך הוא תלמיד מבי"ס שלנו "  בסיום חקירתו הופה לשרות מבחן לנוער.

ממ"ר לכיש, נצ"מ אלון לבבי: "אנו ננקוט ביד קשה כלפי בני נוער הנושאים סכינים או חמור מזה, מעזים לעשות בסכין שימוש, חרף גילו הצעיר של החשוד ימוצה עמו הדין".

 

 

אלימות כלפי שוטרים

במוצאי שבת שוטרים שהיו בפעילות באזור הפאבים הבחינו בקטטה בין מס' צעירים שיכורים  המתקוטטים בניהם בסמוך לכניסה לפאב "וויב" השוטרים מפקח משנה דני בקר והבלשים רס"מ שמואל משה ודני כץ הגיעו על מנת להפריד בין המתקוטטים תוך כדי הפרדה בין קבוצת הצעירים התנפלו על השוטרים ותקפו אותם שלשה  מהמתקוטטים שגם תקפו את השוטרים נעצרו לחקירה מדובר בבני נוער בני 15-17 הנערים הואשמו רס"מ יגאל אלבסקי בתיגרה במקום ציבורי ותקיפת שוטרים והכשלת שוטרים במילוי תפקידם ונעצרו בקרוב יוגש נגדם כתבי אשום בהליך מזורז

קפה שחור

ביום שני נראה גבר בגל 30 היוצא מחנות יינות ביתן כשידיו משולבות מנהל החנות הבחין שהאיש מחזיק מתחת לידיו שקיות קפה שחור וכשנשאל מדוע הוא יוצא מהחנות בצורה כזאת טען בפני המנהל " שכחתי לשלם והוציא מתחת לבית השחי שלו 10 שקיות קפה שחור ומסרם למנהל " האיש עוכב לחקירה ומסר יש לי כסף לשלם רק שכחתי לשלם על הקפה " בתום חקירתו שוחרר בהרחקה מחנות יינות ביתן  .

שוהים בלתי חוקים ניסו לגנוב רכב

ביום שלשיש לפנות בקר אזרחית דיווחה למשטרה על שלשה צעירים שפורצים לרכב חונה ברח מצדה באשדוד,  השוטרים גבי דנילוב וקונסטנטין לוין ושוטרים נוספים   שהגיעו למקום סגרו את הרחוב ובחיפושים ברחוב הבחינו ברכב פרוץ חוטי חשמל קרועים ומכסה המנוע פרוץ ולידם שלשה תושבי שטחים המחזיקים ברשותם כלי פריצה רבים השלשה בני 20-25  תושבי השטחים שוהים בלתי חוקיים נעצרו לחקירה והואשמו ע"י רס"מ ראובן דהרי  בשהייה בלתי חוקית בניסיון  לגניבת רכב והחזקת כלי פריצה השלושה טענו שהם עובדים בבניינים סמוכים וטיילו והכחישו שניסיון לגנוב רכב  והיום יובאו להארכת מעצרם .

 תגיות המאמר: מרחב לכיש, אשדוד


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

 סגן ד"ר אבי זלבה דובר אק"מ

משטרת ישראל

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת סגן ניצב ד"ר אבי זלבה

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות15/03/111267 צפיות
אני מבקש לציין במיוחד את דבריו החמים של הממ"ז על מתנדבי המחוז, האק"מ בהחלט כיכב בנאומו כמו גם בסרט שהוקרן על המחוז, את הכנס כיבדו בנוכחותם מספר ראשי ערים הנמצאות בתחומי המחוז, מפכלי"ם לשעבר וממ"זים לשעבר,

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות15/03/111655 צפיות
שומרים על הקהילה ועל הבית- אגף קהילה ומשמר אזרחי, מספק מסגרת חברתית קהילתית המאפשרת לכל אזרח לשמור על ביתו, על משפחתו ועל המדינה. האגף מפעיל מערך של כ 40,000 מתנדבים מהם 36,000 בגירים. מידי יום מעורבים 2,000 אזרחים בעשייה קהילתית מאתגרת, במגוון תפקידי שיטור בליבת העשייה של משטרת ישראל, כתף אל כתף עם שוטרי משטרת ישראל.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות15/03/111593 צפיות
בשנים האחרונות התפרסמו דו"חות ביקורת וסקרים רבים, שהעידו על הצורך בביצוע שינויים מהותיים בפעילות האגף. תכנית העבודה של אגף קהילה ומשמר אזרחי לשנת 2011 מהווה תוצר של תהליך עיבוד וניתוח מורכב של צורכי העבודה, כפי שעלו בממצאי הדו"חות, ולאור דיונים מקיפים עם יחידות השטח ובמטות.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהאקטואליה13/03/111397 צפיות
הכיכר היחודית והיחידה בארץ "כיכר המישמר האזרחי "הוקמה על ידי ובמימון עמותת"ידידי המישמר האזרחי "באר שבע שגם היא בודדה מסוגה בישראל. הח"מ היה בין מקימיה (של הכיכר)בסיוע של הרשות . הכיכר נחנכה במסגרת ארועי 35 שנה לאק"מ שהתקיימו בעירי.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהאקטואליה13/03/111181 צפיות
הכיכר היחודית והיחידה בארץ "כיכר המישמר האזרחי "הוקמה על ידי ובמימון עמותת"ידידי המישמר האזרחי "באר שבע שגם היא בודדה מסוגה בישראל. הח"מ היה בין מקימיה (של הכיכר)בסיוע של הרשות . הכיכר נחנכה במסגרת ארועי 35 שנה לאק"מ שהתקיימו בעירי.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהשיווק מגזרים13/03/118491 צפיות
רפ"ק חן ערך סקירה מסכמת על הפעילות האכיפתית בשנה שחלפה ושם דגשים לגבי האכיפה בשנה הנוכחית. השנה הכריז ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי על כל רובעי העיר כאיזור סטרילי מבחינת ההתייחסות לתרבות הנהיגה. משטרת התנועה של אשדוד תשים דגשים של אכיפה עם הסברה ומניעה תוך הסתייעות בתגבור של משטרת התנועה הארצית.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות13/03/111949 צפיות
המתנדבים עיכבו את הנהג לצורך זיהוי ובעוד שהם ממתינים לניידת שבדרך הנ"ל החל לפתע לרוץ לעבר שדה החיטה הרטוב והחשוך. המתנדבים דלקו אחריו בריצה והצליחו לתפוס אותו מנסה לשכב ולהסתתר בחיטה, כמובן שהבחור נעצר ואז הוחלט לערב גם את מתנ"א דרום בתמונה

מאמרים נוספים בנושא הודעות לעיתונות - כללי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי01/04/2042 צפיות
תעשיית המשחקים הגלובלית מעודדת את השחקנים למלא אחר הנחיות הבריאות והבטיחות לגבי קוביד-19; מספקת מידע וקשר חברתי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי31/03/2056 צפיות
Aptorum Group Limited (Nasdaq: APM) ("Aptorum Group"), חברת תרופות ביולוגיות שמתמקדת בפיתוח של תרופות חדשניות כדי להתמודד עם צרכים רפואיים גלובליים שלא נענו כולל אך לא רק בתחומים של מחלות יתומות, זיהומיות, ומטבוליות, הודיעה היום שהיא מתחילה בפרויקט מחקר ופיתוח נוסף שמטרתו קבוצת נגיף הקורונה והשלימה סינון ראשוני במסגרת הפלטפורמה Smart-ACT™, פלטפורמה לגילוי תרופות חדשות ושעברו שינוי ייעוד, כדי לבחור מתוך יותר מ-2,600 תרופות של מולקולות קטנות שאושרו לפחות שלוש מועמדות פוטנציאליות למחקר קדם קליני נוסף נגד מחלת נגיף הקורונה

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי28/03/2043 צפיות
- נתוני הסמנים הביולוגיים אחרי שלושה החדשים מהניסוי הקליני שלב 2 של EB613 צפויים ברבעון השני של 2020 ונתונים נוספים צפויים ב-2020 ותחילת 2021 -- המימון שהושלם בדצמבר 2019 מממן את החברה לתוך הרבעון השני של 2021

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי18/03/2083 צפיות
GetSwift Limited (ASX: GSW) ("גטסוויפט" או "החברה"), ספקית מובילה של תוכנה כשירות של טכנולוגיית לוגיסטיקה, הודיעה על הקמתה של מועצה מייעצת חדשה ועל המינוי של מושל ורמונט לשעבר הווארד דין והגנרל (בדימוס) מרק באומן כשיושבי ראש משותפים.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי17/03/2090 צפיות
חברות פונות ללמידה מתוקשבת כדי למנוע את התפשטות נגיף הקורונה, ולהכין את העובדים לעבוד וללמוד מרחוק

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי17/03/2092 צפיות
NanoViricides, Inc. (NYSE American: NNVC) ("החברה") מובילה בפיתוח של טיפולים מאוד יעילים נגד נגיפים המבוססים על פלטפורמת ננו תרופות ("החברה"), מוסרת עדכון על מאמציה לפתח תרופה לנגיף הקורונה החדש העכשווי SARS-CoV-2 שגורם לקוביד-19.

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי25/10/19663 צפיות
תכנסות נשים ,תהליך עומק בן שלושה ימים בכפר מצוקי דרגות המשקיף לנופי ים המלח. סופשבוע של טקסים ומופעים, מגוון רחב של סדנאות ב-5 מרחבי מעל לל 50מנחות ואמניות מעולות ועוד הפתעות! 3ימים ו-2 לילות, במרחב נשי ייחודי, קסום ומאפשר. מרחב של ריפוי והעצמה, תנועה ויצירה, התבוננות ומודעות, בריאות ובריאה, פעילות ומנוחה...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica