חפש מאמרים:
שלום אורח
06.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

פלילים במרחב לכיש

קרית גת

תושבת ק.גת בת 21 התייצבה בתחנת המשטרה והתלוננה  על כך שחויבה  בחיובי האשראי חיוב של שקל ועשר אגורות, לטענתה החיוב הוא של חברה שאינה מכירה והיא מבקשת שחברת האשראי תזכה אותה בסכום המלא: שקל ועשר אגורות.

השוטר במרכז השירות לאזרח האזין לתלונתה, ביקש שתוציא תדפיס ותציג בפניו את ההורדה , המתלוננת שלא התעצלה הביאה תדפיס והציגה אותו לשוטר, נחושה בעמדתה ניגשה וצילמה העתק של התדפיס כראיה לטענתה, לאור נחישותה פתחה משטרת ק.גת בחקירה שהרי  "דין פרוטה כדין מאה".

אשדוד

במפגש מבוים בין שוטר ימ"ר לכיש לבין תושב הפזורה המשמש כשומר בבת הדר קבע שוטר הימ"ר עם החשוד לקנות ממנו חשיש. מאוחר יותר נפגשו השניים, החשוד מכר לשוטר כחצי קילו חשיש.  מיד עם ביצוע המכירה נעצר החשוד, בגין סחר בסם. נגד החשוד הוגש כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים.

 

 

בהמשך לפעילות היחידה המרכזית לכיש כנגד נוהגים בפסילה, נעצר השבוע תושב אשדוד שנהג בקטנוע וביצע עבירות תנועה רבות. בתצפית שנערכה ע"י ימ"ר לכיש, נצפה החשוד כשהוא נוהג בקטנוע כשנער מחזיק בו מאחור, הוא נהג בצורה שמסכנת חיי אדם תוך עלייה על המדרכה ונסיעה באור אדום. בפעילות הימ"ר, החשוד אותר ונתפס. מדובר באדם בן 31 שנהג בקטנוע ללא רשות בעליו, כשהוא בשלילת רישיון, נהיגתו הפראית סיכנה את חיי הקטין ואת חיי הנהגים על הכביש.

בתאריך 4.3.10  הוא הובא להארכת מעצר והיום, 8.3.10 הוגש נגדו כתב אישום.

סחורה מזויפת

בפעילות שוטרי תחנת אשדוד בחוף הקשתות הם הבחינו ברכב עמוס בסחורה ושלשה אנשים חשודים המתעסקים בסחורה , בחיפוש ברכבם נמצא שק ובו מספר  זוגות נעלי נייק וכמות גדולה מאוד של חולצות קורסט מזויפות השלשה נעצרו לחקירה . מחקירתם עלה שהשלושה קשורים לרשת המפיצה מותגים מזויפים באזור. נגד השלושה נפתח תיק בגין הפצת סחורה מזויפת והחקירה הועברה לטיפול מחלקה הונאה  במחוז דרום.

סכסוך שלא נשכח

סכסוך ישן  בין שתי משפחות  יריבות הוביל לקטטה המונית, פצועים, השחתת כלי רכב והשלכת בקבוק תבערה.

הסכסוך בין  המשפחות החל לפני מס' חודשים כששני אחים תאומים הסתכסכו עם משפחה יריבה ובסוף שבוע שעבר היו  התארגנויות בשני המחנות לנקמה וכל צד השתמש באלימות כלפי הצד השני ,בסוף השבוע האחרון הרוחות התלהטו,  המעורבים גייסו חברים ומכרים ונפגשו עם המשפחה היריבה, במהלך המפגש התפתחה קטטה המונית  והמעורבים תקפו ודקרו אחד את השני והשחיתו כלי רכב,

בפעילות מאומצת של משרד המודיעין והבילוש באשדוד נעצרו האחים התאומים בני 21, ושלושה מעורבים  ממחנה היריב אב ושני בניו ,כל המעורבים הואשמו ע"י חוקרי הפשעים רס"ב אמנון מקטובי רס"ב יעקב כהן ורס"מ יגאל אלבסקי בקטטה במקום ציבורי, פציעה ,חבלה במזיד בכלי רכב ושימוש בחומר מסוכן המעורבים הובאו בפני שופט המעצרים גיל דניאל שציין  כי מדובר בעבירות אלימות קשות וחמורות השופט הורה על מעצרם למשך חמישה ימי חקירה.

המשטרה מתכוונת להגיש כתבי אשום נגד המעורבים בהקדם.

 

נזקים לרכב

ביום ראשון גבר כבן 50 ניגש אל רכבו וגילה שריטות רבות על רכבו הוא זיהה את חברתו לשעבר עוזבת את המקום במהירות משראה זאת החליט להחזיר לה, הוא הגיע לרכבה, שבר לה את המראה, האישה לא נשארה חייבת, חזרה אל רכבו ושברה לו מראה, ככה והנזקים נמשכו ע"י הצדדים עד שהגבר החליט להגיש תלונה במשטרה נגדה.

האישה בת 50 נחקרה והודתה כי ראתה את חברה לשעבר ליד מועדון כשהוא נמצא בחברת אשה אחרת והיא נעלבה וחליטה לנקום בו לגרום נזקים לרכבו. נגד השניים נפתח תיק בגין חבלה במזיד ברכב ובתום חקירתם הם שוחררו בתנאי שלא יצרו קשר האחד עם השני, החומר יועבר לתביעות  להגשת כתב אשום.

ימ"ר לכיש- אשקלון.

בהמשך לפעילות התקיפה של ימ"ר לכיש כנגד סמים, חיפוש שנערך בביתו של תושב אשקלון בן 42, בסיוע כלבן נמצא סם מסוג הרואין אשר הוסלק בצורה ייחודית במסילה העליונה בוילון בביתו. נתפסה כמות של 21 גרם הרואין (כ-70 מנות סם). כנגד החשוד הוגש כתב אישום והוארך מעצרו.

 

 

 תגיות המאמר: מרחב לכיש


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

 סגן ד"ר אבי זלבה דובר אק"מ

משטרת ישראל

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת סגן ניצב ד"ר אבי זלבה

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות15/03/111267 צפיות
אני מבקש לציין במיוחד את דבריו החמים של הממ"ז על מתנדבי המחוז, האק"מ בהחלט כיכב בנאומו כמו גם בסרט שהוקרן על המחוז, את הכנס כיבדו בנוכחותם מספר ראשי ערים הנמצאות בתחומי המחוז, מפכלי"ם לשעבר וממ"זים לשעבר,

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות15/03/111655 צפיות
שומרים על הקהילה ועל הבית- אגף קהילה ומשמר אזרחי, מספק מסגרת חברתית קהילתית המאפשרת לכל אזרח לשמור על ביתו, על משפחתו ועל המדינה. האגף מפעיל מערך של כ 40,000 מתנדבים מהם 36,000 בגירים. מידי יום מעורבים 2,000 אזרחים בעשייה קהילתית מאתגרת, במגוון תפקידי שיטור בליבת העשייה של משטרת ישראל, כתף אל כתף עם שוטרי משטרת ישראל.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות15/03/111593 צפיות
בשנים האחרונות התפרסמו דו"חות ביקורת וסקרים רבים, שהעידו על הצורך בביצוע שינויים מהותיים בפעילות האגף. תכנית העבודה של אגף קהילה ומשמר אזרחי לשנת 2011 מהווה תוצר של תהליך עיבוד וניתוח מורכב של צורכי העבודה, כפי שעלו בממצאי הדו"חות, ולאור דיונים מקיפים עם יחידות השטח ובמטות.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהאקטואליה13/03/111397 צפיות
הכיכר היחודית והיחידה בארץ "כיכר המישמר האזרחי "הוקמה על ידי ובמימון עמותת"ידידי המישמר האזרחי "באר שבע שגם היא בודדה מסוגה בישראל. הח"מ היה בין מקימיה (של הכיכר)בסיוע של הרשות . הכיכר נחנכה במסגרת ארועי 35 שנה לאק"מ שהתקיימו בעירי.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהאקטואליה13/03/111181 צפיות
הכיכר היחודית והיחידה בארץ "כיכר המישמר האזרחי "הוקמה על ידי ובמימון עמותת"ידידי המישמר האזרחי "באר שבע שגם היא בודדה מסוגה בישראל. הח"מ היה בין מקימיה (של הכיכר)בסיוע של הרשות . הכיכר נחנכה במסגרת ארועי 35 שנה לאק"מ שהתקיימו בעירי.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהשיווק מגזרים13/03/118491 צפיות
רפ"ק חן ערך סקירה מסכמת על הפעילות האכיפתית בשנה שחלפה ושם דגשים לגבי האכיפה בשנה הנוכחית. השנה הכריז ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי על כל רובעי העיר כאיזור סטרילי מבחינת ההתייחסות לתרבות הנהיגה. משטרת התנועה של אשדוד תשים דגשים של אכיפה עם הסברה ומניעה תוך הסתייעות בתגבור של משטרת התנועה הארצית.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות13/03/111949 צפיות
המתנדבים עיכבו את הנהג לצורך זיהוי ובעוד שהם ממתינים לניידת שבדרך הנ"ל החל לפתע לרוץ לעבר שדה החיטה הרטוב והחשוך. המתנדבים דלקו אחריו בריצה והצליחו לתפוס אותו מנסה לשכב ולהסתתר בחיטה, כמובן שהבחור נעצר ואז הוחלט לערב גם את מתנ"א דרום בתמונה

מאמרים נוספים בנושא הודעות לעיתונות - כללי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי01/04/2042 צפיות
תעשיית המשחקים הגלובלית מעודדת את השחקנים למלא אחר הנחיות הבריאות והבטיחות לגבי קוביד-19; מספקת מידע וקשר חברתי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי31/03/2056 צפיות
Aptorum Group Limited (Nasdaq: APM) ("Aptorum Group"), חברת תרופות ביולוגיות שמתמקדת בפיתוח של תרופות חדשניות כדי להתמודד עם צרכים רפואיים גלובליים שלא נענו כולל אך לא רק בתחומים של מחלות יתומות, זיהומיות, ומטבוליות, הודיעה היום שהיא מתחילה בפרויקט מחקר ופיתוח נוסף שמטרתו קבוצת נגיף הקורונה והשלימה סינון ראשוני במסגרת הפלטפורמה Smart-ACT™, פלטפורמה לגילוי תרופות חדשות ושעברו שינוי ייעוד, כדי לבחור מתוך יותר מ-2,600 תרופות של מולקולות קטנות שאושרו לפחות שלוש מועמדות פוטנציאליות למחקר קדם קליני נוסף נגד מחלת נגיף הקורונה

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי28/03/2043 צפיות
- נתוני הסמנים הביולוגיים אחרי שלושה החדשים מהניסוי הקליני שלב 2 של EB613 צפויים ברבעון השני של 2020 ונתונים נוספים צפויים ב-2020 ותחילת 2021 -- המימון שהושלם בדצמבר 2019 מממן את החברה לתוך הרבעון השני של 2021

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי18/03/2083 צפיות
GetSwift Limited (ASX: GSW) ("גטסוויפט" או "החברה"), ספקית מובילה של תוכנה כשירות של טכנולוגיית לוגיסטיקה, הודיעה על הקמתה של מועצה מייעצת חדשה ועל המינוי של מושל ורמונט לשעבר הווארד דין והגנרל (בדימוס) מרק באומן כשיושבי ראש משותפים.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי17/03/2090 צפיות
חברות פונות ללמידה מתוקשבת כדי למנוע את התפשטות נגיף הקורונה, ולהכין את העובדים לעבוד וללמוד מרחוק

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי17/03/2092 צפיות
NanoViricides, Inc. (NYSE American: NNVC) ("החברה") מובילה בפיתוח של טיפולים מאוד יעילים נגד נגיפים המבוססים על פלטפורמת ננו תרופות ("החברה"), מוסרת עדכון על מאמציה לפתח תרופה לנגיף הקורונה החדש העכשווי SARS-CoV-2 שגורם לקוביד-19.

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי25/10/19663 צפיות
תכנסות נשים ,תהליך עומק בן שלושה ימים בכפר מצוקי דרגות המשקיף לנופי ים המלח. סופשבוע של טקסים ומופעים, מגוון רחב של סדנאות ב-5 מרחבי מעל לל 50מנחות ואמניות מעולות ועוד הפתעות! 3ימים ו-2 לילות, במרחב נשי ייחודי, קסום ומאפשר. מרחב של ריפוי והעצמה, תנועה ויצירה, התבוננות ומודעות, בריאות ובריאה, פעילות ומנוחה...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica