חפש מאמרים:
שלום אורח
09.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

עשר אצבעות לי יש

מאת: אופז ניילסציפורניים03/08/20101036 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

עיצוב ציפורניים הוא אמנות הדורשת יצירתיות ויכולות טכניות ומאפשרת להוסיף קישוט לידיים בווריאציות שונות ומגוונות.

אומנות זעירה על ציפורניים
רבות נכתב על טיפוליהמניקור המסייעים בשמירה על ידיים טופחות. את הטיפול אפשר לסיים בעיצובההציפורניים – החל במריחת לק פשוט על הציפורן וכלה בבניית תכשיטיםלציפורניים מחרוזים ואבני חן.

האפשרות להשתמש בסגנונות עיצוב שונים הפכה את קישוט הציפורן לאומנות בתהשגה לכל אישה. אומני ציפורניים משתמשים בפנינים, אבקות נוצצות, שיבוץ אבניקריסטל וחרוזים, מדבקות ואפילו פרחים יבשים. יש מעצבות ציפורניים שאףמחוררות את הציפורניים ומשחילות בהן חישוקים מחורזים, בדומה לעגילים. קייםגם שימוש רב בציור על הציפורניים בעזרת מכחולים עדינים המאפשרים ליצוראומנות בזעיר אנפין על גבי המשטח הציפורן המצומצם. סוגי העיצוב הם רבים,וכמעט בלתי מוגבלים, למעט העובדה שמדובר במשטח עבודה קטן. המגוון אף גורםלנשים רבות לעצב כל אחת מהציפורניים הצורה אחרת במקצת.

בנוסף, קיימות גם מדבקות ציפורניים, כאשר העיצובים על גבי המדבקות כברמוכנים וכולל דוגמאות גיאומטריות, פרחים, אבני חן וחרוזים. המכשור המשמשלצורך עיצוב הציפורניים כולל: צבעים ולק, דבקים ומכשירי חירור לציפורנייםומכחולים במגוון צורות, המשמשים בתהליך עיצוב וקישוט הציפורן. יש מעצבותשמשתמשות גם בקיסמים ליצירת ציורים עדינים במיוחד.

סגנונות קישוט שונים

את קישוט הציפורן ניתן להתאים לבגד אותו מתכוונים ללבוש או למצב הרוח.למשל, בגדים כהים או בהירים, אטומים או שקופים יכולים להשפיע על בחירת צבעיהציפורן או הקישוטים שיודבקו לה. בנוסף, ציפורניים מטופחות ומקושטות מסבותאליהן תשומת לב רבה. בנוסף, אבזור הציפורניים, כמו אבני חן וחרוזים, מעציםעוד יותר את תשומת הלב שמקבלות הציפורניים, ויש להשתמש בו בתבונה. מסיבהזו את קישוט הציפורניים יש להתאים לאירוע אליו מתכוונים להגיע: אין דיןציפורניים המקושטות לכבוד מסיבה נוצצת כדין ציפורניים המעוצבות לצורך אירוערשמי. למשל, למסיבה יתאים עיצוב מבריק ומרשים, ועומתו, לאירוע רשמי יתאיםעיצוב סולידי יותר.

בבחירת העיצוב, יש גם להתייחס לצורת הציפורן. לדוגמה, ניתן לעצבציפורניים בצורות שונות – עם קצה עגול, אובלי או ישר – ובהתאם לבחור אתהקישוטים, והצבעים המתאימים. למשל, עיצובים המתאימים לציפורניים ארוכות לאבהכרח מתאימים לציפורניים קצרות. עוד אלמנטים המשפיעים על עיצוב הציפורןהםמבנה האצבעות וכף היד, מראה העור (ידיים צעירות או מבוגרות), גוון העור(כהה או בהיר) וצבעו (ורדרד, צהבהב, או חום) ומבנה הציפורן (עבה, רחב, צראו קטן).

אופז ניילס- קורס בניית ציפורניים

 

 
     
     
     
   
   
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אופז ניילס

מאת: אופז ניילסיופי וטיפוח - כללי19/07/10937 צפיות
הפנים הם כרטיס הביקור שלנו. לא בכדי, לכל אלמנט בהן קיימת חשיבות עצומה. במכלול זה, לעיצוב הגבות נודעת חשיבות רבה, לא רק ביצירת אפקט נקי ונטול שיער מיותר.

מאת: אופז ניילסציפורניים09/06/10839 צפיות
מניקור ופדיקור הם טיפולים לטיפוח ולשיקום הציפורניים,הידיים והרגליים, המבוצעים על ידי מניקוריסטיות ופדיקוריסטיות שהוכשרו לכך. חלק מהטיפולים מיועדים לטפל בבעיות בריאותיות וחלקם קוסמטיים בלבד. במאמר זה נתאר את סוגי הטיפולים ומטרתם.

מאת: אופז ניילסנשים - כללי18/05/101150 צפיות
אחת הדרכים לטיפוח הציפורניים היא בניית ציפורניים – שיטה שבאמצעותה מאריכים את הציפורן ומעצבים אותה. עבור אלה שהתייאשו מהסיכוי לגדל ציפורניים בעצמן, מדובר בפתרון קל וזמין.

מאת: אופז ניילסנשים - כללי18/05/10890 צפיות
עיצוב ציפורניים הוא פעילות פנאי, פועל יוצא של תרבות השפע בה אנו חיים היום. טיפוח הציפורניים כולל מגוון של טיפולים: פדיקור ומניקור - רפואי או קוסמטי, מריחת ציפורניים בלק וציור עליהן, משיחת קרמים וטיפול באמצעות תכשירי טיפוח.

מאמרים נוספים בנושא ציפורניים

מאת: אביגיל ולרציפורניים06/09/151602 צפיות
בניית ציפורניים לכלה הינה חובה בסיסית לכל כלה לעתיד. אחד הרגעים המרגשים ביותר בחופה הינו רגע ענידת הטבעת. מאות זוגות עיניים מביטות בנשימה עצורה לעבר החופה בעת שהחתן מכריז "הרי את מקודשת לי בטבעת זו...". הצלם מכוון את הזום ומנציח את הרגע לכל הדורות שאחרי.

מאת: אביגיל ולרציפורניים06/09/151218 צפיות
בניית ציפורניים זהו אחד המקצועות הכי נפוצים במדינתנו הקטנטונת. כמעט בכל פינת רחוב (וגם בתחילתו ואמצעיתו) ניתן למצוא טכנאית ציפורניים עם לקוחות סביב לשעון. כל מי שלמד לפחות שיעור אחד במנהל עסקים מבין את הכלל הבא: היצע מול ביקוש. או בשפה שכולנו מבינים: יש הרבה עסקים לבניית ציפורניים כי יש הרבה נשים שאוהבות לטפח את הציפורניים שלהן.

מאת: ניב אבןציפורניים27/08/151094 צפיות
הטיפול הכי טוב בכל מקרה כזה ואחר הינו המניעה. לכן חשוב לשמור על הרגליים נקיות ולא להיות עם נעליים סגורות ולוחצות לאורך זמן. מלבד זאת ישנה חשיבות רבה מאוד לאופן בו גוזרים את הציפורניים. תמיד יש לגזור אותן בצורה ישרה ולא לגזור יותר מידי.

מאת: אביגיל ולרציפורניים04/08/151037 צפיות
טכנאיות ציפורניים וקוסמטיקאיות רבות מודעות ליתרונות הרבים הטמונים בשימוש בציוד איכותי ומשוכלל ולכן הן משתדלות לרכוש ציוד טכני מתקדם ורצוי עם לוגו של חברה מוכרת ומובילה. אחד הכלים החיוניים ביותר לקוסמטיקאיות וטכנאיות ציפורניים הם מנורות ומחממים. עבור טכנאית ציפורניים מכונת אולטרא UV הינה מוצר חובה בדיוק כשם שמחמם שעווה נמצא אצל הקוסמטיקאית במקום הראשון. רכישה של מנורות ומחממים איכותיים מקלה על הקוסמטיקאית וטכנאית הציפורניים את מלאכתן בצורה משמעותית.

מאת: אביגיל ולרציפורניים04/08/151023 צפיות
כיום ישנן מספר שיטות לבניית ציפורניים, כאשר הראשונה היא שיטת האקריל: בשיטה זאת משייפים את הציפורניים הטבעיות ולאחר מכן מורחים חומרים נוזליים לציפורניים ונוזל אקרילי. התוצאה המתקבלת היא- ציפורן חזקה במיוחד. עוד שיטה לבניית ציפורניים היא מריחת ג'ל לק. תחילת התהליך כוללת הענקת טיפול מניקור לציפורן כשלאחר מכן מורחים עליה כמה שכבות של ג'ל לק יציב במיוחד. כל שכבה מתייבשת בנפרד באמצעות מכשיר אולטרה סגול. לפי שיטה זו, התחזוקה למילוי יכולה להימשך עד חודש וחצי, אך הציפורניים הנבנות יהיו חלשות ופגיעות יותר מאשר בבניית ציפורניים על-ידי חומר אקרילי.

מאת: אביגיל ולרציפורניים04/08/15958 צפיות
כמובן שמעבר להשקעה ולהתמדה ישנו הפינוק שמגיע כתוספת ולצד שיח נשים פורה, על כוס קפה וחיוך נהנות הנשים מטיפול מפנק מידיה האמונות של בעלת המקצוע לה הן נשבעו אמונים בכל יד... אך זאת חשוב לדעת! כי נשים דעתניות המה - ואף לא אחת מהן תפקיר את עצמה בידי טכנאית חובבנית. על כן, מן ההכרח הוא, כי כל טכנאית ציפורניים המכבדת את עצמה ואת קהל לקוחותיה, תיאות לרכוש ציוד עבודה מהשורה הראשונה כשעל תקן "יד ימינה" של הטכנאית אמונה "ה"מכונה בהא הידיעה הלא היא – מכונת שיוף לציפורניים.

מאת: אביגיל ולרציפורניים21/07/15966 צפיות
N&D Nail Design משקיעה בתלמידותיה ובנוסף ללקיחת קורסים והדרכות בבניית ציפורניים, ניתן להישאר עם סיום השיעור על מנת לתרגל עם החברות לקורס ולרכוש בטחון בחומר הנלמד. בקורסים והדרכות תלמדי את שיטות בניית הציפורניים השונות: בניית ציפורניים בג'ל וכן בניית ציפורניים באקריל. בנוסף לכך יוקדשו שיעורים ללימוד עיצוב ציפורניים, מריחת לק, שימוש בחומרים שונים, תפקידם של כל החומרים והציוד המשמש טכנאית ציפורניים בעבודתה, הסבר על הפעולות הכימיות של החומרים המשמשים לבניית ציפורניים, מניקור ופדיקור רפואי וקוסמטי וכן טכניקות שונות לבניית ציפורניים על מנת שתלמידות הקורס תוכלנה להתאים לעצמן את שיטת הבנייה הנוחה להם ביותר.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica