חפש מאמרים:
שלום אורח
05.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

האם הכנסה פסיבית יכולה להתפתח להכנסה פסיבית באמת ?

באילו תנאים הכנסה נוספת עשוייה להפוך להכנסה פסיבית עבודה מקדימה לבחירת הכנסה נוספת

טרם בחירת מקור ההכנסה הנוספת, כדאי להכין "שיעורי בית" ע"מ להבטיח שאת הככנסה הנוספת נשעה במקום הנכון לנו ביותר.

 

א. באיזו מידה החברה או החונך האישי מספקת מוצרים תחרותיים בשוק ?

ב. האם לחברה מערך לוגיסטי ?

ג. באיזו מידה החברה או החונך האישי יכול לספק תמיכה אפקטיבית ?

ד. באיזו מידה ההכנסה הנוספת תתקיים לאורך זמן ותהייה בעלת פוטנציאל להפוך להכנסה פסיבית מלאה ?

 

 

הכנסה נוספת מול הכנסה פסיבית

 

הכנסה נוספת היא בעצם הכנסה "רגילה" לכל דבר ועניין אלא שהיא נספת להכנסה אחרת, בד"כ כזו שאנשים מחשיבים להכנסה מעבודה "מסודרת" או "רגילה".

הכנסה פסיבית היא הכנסה אשר אינה תלויה בזמן שבו משקיע הנהנה מההכנסה הפסיבית.

המשפט האחרון מדגיש את ההבדל העקרוני בין המודל הכלכלי לנרו חיים השכירים(במודע או שלא) לבין אלו אשר עובדים להקמת "נכס פסיבי", או במילים אחרות, נכס אשר ייצר להם הכנסה פסיבית.

 

 

הכנסה נוספת שהיא גם הכנסה פסיבית

סעיף "ד" בפסקא הקודמת מדגיש את הערך שבהכנסה נוספת שהיא הכנסה פסיבית, כזו המשאירה לנו זמן פנוי ומספקת לנו מקור איתן להכנסה שאינה תלוייה בזמן שלנו(מזמן יצירת הנכס).

"הסוד" של יצירת הכנסה פסיבית גלום במוטיבצייה העסקית של סוכנים למכור מוצר או שירות בעתיד.

כאשר מדובר במוצר או שירות ייחודי, פעילות הסוכנים תייצר למפעיל שלהם הכנסה פסיבית חאורך זמן, אשר אינה באה ל חשבון הסוכנים עצמם! להיפך, סוכנים שכאלה, אם חברו למדריכים מקצוענים, עשויים ליצר לעצמם הכנסה נוספת שהיא גם הכנסה פסיבית!

 

לסיכום, יצירת הכנסה נוספת שהיא הכנסה פסיבית אינה מובנת מאליה. במקרים רבים הכנסה פסיבית היא רק הכנסה נוספת ללא ערך פסיבי מוסף. הכנסה פסיבית דורשת מעט "ראיית הנולד", ובחירה מושכלת של מוצר, חברה, חונך אישי שיוביל את השכיר המעוניין בהכנסה נוספת, ליצירת הכנסה נוספת המבוססת על נכס פבסיבי שריר וקיים.

 

 

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אומגה 3 הדור החדש

הזדמנות עסקית לשכירים להכנסה נוספת

הזדמנות עסקית לשכירים עבודה מהבית

077-2080501

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מואיז אלוש - עסקי

מאת: מואיז אלוש - עסקייזמות עסקית28/10/10717 צפיות
הזדמנויות עסקיות לחיילים משוחררים הוא שילוב מלים נדיר! חיילים משוחררים "משוחררים" בד"כ מדאגות ומתכנים את הטיול המסורתי או לימודים לעתים. מסתבר שיש חיילים משוחררים אשר חושבים על עולם העסקים כבר בגיל צעיר. חיילים משוחררים אלו עשויים למצוא עצמם "אנשי עסקים" של ממש הודות לתכניות מיוחדות אשר מאפשרות לחיילים משוחררים הזדמנות עסקית להשתלב בעולם העסקים על חשבון המענק הצבאי הצנוע יחסית.

מאת: מואיז אלוש - עסקיעסקים מהבית28/10/101245 צפיות
הזדמנויות עסקיות לפנסיונרים הפכו נפוצות יותר ויותר מאחר ופנסיונרים לא מעטים מעוניינים ליצור לעצמם הכנסה נוספת לפנסיה החודשית. איזו הזדמנות עסקית מתאימה לאנשים אשר פרשו מעבודתם, ובאיזו מידה ניתן ליצר הכנסה נוספת שתתן מענה לצרכיהם של פנסיונרים.

מאת: מואיז אלוש - עסקייזמות עסקית12/10/10832 צפיות
שכירים רבים סבורים כי הם חיים בביטחון כלכלי, ואולם, כלכלה בזמן מיתון היא מדד טוב לחוסר היציבות אשר שרויים בו שכירים רבים במשק, גם ודווקא במקצועות מבוקשים. כיצד הכנסה נוספת יכולה לתרום ליציבות?

מאת: מואיז אלוש - עסקיבריאות26/09/101235 צפיות
תוספי מזון אומגה 3 נמכרים בעולם במיליארדי דולרים בשנה. מכון מחקר ישראלי חקר ומצא מקור צמחי חדש לחומצות שומן אומגה 3. שמן מרווה מרושתת שפותח במכון ולקני מסתמן כמקור מבטיח לאומגה 3. החברה המשווקת בשלבי פתיחת השוק הבינ"ל, ומשווקי שמן המרווה המרושתת נלהבים מתמיד.

מאת: מואיז אלוש - עסקייזמות עסקית18/08/10843 צפיות
הזדמנות עסקית היא פוטנציאל למימוש רווח כלכלי. הזדמנות עסקית עשוייה להראות אטרקטיבית במיוחד, מצד שני, הזדמנות עסקית כרוכה לעיתים בסיכון. מהם השיקולים להחירת הזדמנות עסקית וכיצד לבצע הערכה טובה של סיכון מול סיכוי ?

מאת: מואיז אלוש - עסקיעסקים מהבית18/08/10974 צפיות
העידן בו אנו חיים יוצר ביקוש להכנסה נוספת אצל זוגות ויחידים המעוניינים לשפר את איכות החים שלהם. הכנסה נוספת משפרת ללא ספק את איכות החיים במובן בכלכלי, אך כדי לשפר עוד יותר את איכות החיים, יותר ויותר אנשים פונים לכוון של עבודה מהבית, הן במשרה חלקית והן במשרה מלאה. מקומות עבודה "מסודרים" לא תמיד נאותים לספק לשכירים אפשרות כזו, ולכן שכירים מסוימים נעזרים בגורמי חוץ, כדי ליצור הכנסה נוספת, שחלקה יבוצע בשיטת "עבודה מהבית".

מאמרים נוספים בנושא יזמות עסקית

מאת: דניאל מלמדיזמות עסקית12/02/20367 צפיות
איש העסקים והיזם המצליח, בוריס וולפמן בואו לגלות מה הסוד של איש העסקים, איך הצליח בעולם העסקים. קריאה נעימה.

מאת: דניאל מלמדיזמות עסקית12/02/20360 צפיות
איש העסקים והיזם המצליח, בוריס וולפמן בואו לגלות מה הסוד של איש העסקים, איך הצליח בעולם העסקים. קריאה נעימה.

מאת: דניאל מלמדיזמות עסקית12/02/20346 צפיות
איש העסקים והיזם המצליח, בוריס וולפמן בואו לגלות מה הסוד של איש העסקים, איך הצליח בעולם העסקים. קריאה נעימה.

מאת: אלעד אוחנהיזמות עסקית28/08/19758 צפיות
להוביל עסק להצלחה ולרווחיות זו משימה מאתגרת. אומרים שאין מעלית לקומת ההצלחה ושחייבים לעלות במדרגות. צודקים! אבל בפורמט של זכיינות תוכלו לעלות במדרגות מהר יותר, ואפילו לדלג על חלקן בדרככם אל ההצלחה העסקית עליה אתם חולמים.

מאת: ישראל רף יזמות עסקית11/02/191374 צפיות
פסח בא! האביב בפתח, ועמו מתחילה עונת הפריחה והלבלוב זה הזמן האידיאלי לחבר את לקוחותיכם וצוות העובדים שלכם אל הטבע, כיצד? באמצעות עציצים ממותגים מתנות לפסח. מתנות ממותגות לפסח לא רק מעמיקות את הקשר עם הלקוחות שלכם, תורמות לשיווק שלכם ולזכירת המותג שלכם. בעזרת מסרים ממותגים בעציצים

מאת: ישראל רף יזמות עסקית28/06/18471 צפיות
המטרה של כל עסק, למצוא מתנה לראש השנה לשמח את הלקוחות והעובדים ולפרסם את העסק לטווח ארוך בהשקעה כספית קטנה יחסית. עציצים ממותגים כמוצרי פרסום זו דרך היעילה ביותר לעסק שלך. עציצים ממותגים עם לוגו ומסר אישי שלכם, מתנה לראש השנה שתמיד ישמחו לקבל, יוצג שנים רבות על שולחן הלקוחות

מאת: shlomy יזמות עסקית25/03/18598 צפיות
קניתם דירה חדשה? תתחדשו! לפני שאתם נכנסים לגור בדירה מומלץ לבצע מספר בדיקות תחילה בכדי לוודא שהבניה נעשתה כמצופה וקבלתם את מלוא התמורה,

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica