חפש מאמרים:
שלום אורח
06.10.2015
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תאומות או לא להיות

בנות מזל תאומים ,הלא הן התאומות,בולטות מאוד ביחידותן לעומת אחיותיהן בגלגל המזלות.יחודיות זו באה לידי ביטוי בראש ובראשונה במראה החיצוני של בנות המזל. כל בנות המזל, ללא יוצא מן הכלל, הגיעו לעולם עם מתנה יקרה מאוד והיא מתנת הנעורים. בנות המזל תראנה תמיד צעירות מגילן ויופיין יאופיין תמיד בחן נערי נצחי.מלבד מתנה זו מצויידת כל בת תאומים באביזר יופי יחודי ובולט. עיניים יפות במיוחד, עור קורן שער שופע חן, או רגלי איילה. בנות המזל מודעות בדרך כלל ליופיין הטבעי ואינן מתאפרות. ועד כאן דנו בעניין החיצוני של בנות מזל תאומים. אך מה קורה מעבר למסך היופי? האם באמת התאומים הוא מזל כפול וחצוי כמו שטוענים מרבית האסטרולוגים? או במילים אחרות, ההם באמת התאומים הם שני אנשים שונים זה מזה וחיים בתוך גוף אחד? ובכן, התשובה היא לא ולא. לא מניה ולא מקצתיה אלא מה? התאומים הוא החידה הגרולה של גלגל המזלות. ולקח לנו זמן רב מאוד לתהות על קנקנו. אפשר לחיות עם מזל תאומים לאורך שנים ,ויום אחד להתעורר ולהיות מופתעים עד תום. בנות התאומים מבחינתן עושות הכל כדי שלא נכיר אותן באמת, וזהו כמובן חלק מקסמן הטבעי. התאומים משול לבצל. יש לו קליפה ושכבות לרוב. אתם יכולים לנסות להוריד את הקליפה ולגלות את צבעו הלבן של הבצל, אך אם תנסו לקצוץ אותו יכול מאוד להיות שעיניכן תדמענה. ראו הוזהרתם. ומה קורה לבנות התאומים באינטראקציה זוגית?.. ובכן התאומות אינן משעממות את בן זוגן ולו לרגע. עד שבן זוגן לומד להכיר תכונה אחת שלהן מופיעה לה כבמטה קסם תכונה חדשה אותה לא הכיר כלל וכלל. שגרה היא מילה מאוסה ביותר אצל בנות המזל, והן תעשנה הכל כדי לשבור אותה. המצב שונה לחלוטין ביחסים שבין בנות מזל תאומים לבין צאצאיהן. זהו המקום היחידי בו התאומים נפתח ומוריד מעליו את כל המסכות והמחצלות. התאומים חי את חיי ילדיו וחווה את חוויותיהם ואפילו מתייחס להצלחות או לכשלונות צאצאיו כאילו היו הצלחותיו או כשלונותיו שלו.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

עליזה גבאי קרשבסקי 052-4710080

www.770.ybay.co.il

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת עליזה גבאי קרשבסקי

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה10/09/15335 צפיות
שנת תשע"ו, הבאה עלינו לטובה, היא שנת הישועות, בשנה זו נוכל לפתור בעיות שליוו אותנו שנים רבות ולהתשחרר קליל מאילוצים ועיכובים שעצרו את דרכנו. ברמה המיסטית עושה רושם שבשנת תשע"ו יש לנו צינור ישיר לשמיים תפילותינו ומשאלותינו נשמעות והחיים הופכים קלים יותר, כל מי שהרגיש מעוכב מבחינה כלשהי ירגיש משוחרר וחופשי בשנה זאת. שנה נפלאה בה שערי השמיים יהיו פתוחים לעיתים קרובות יותר.

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה07/04/09710 צפיות
מתוך כל השישה שהזכרתי לעיל, השור הוא הממוזל ביותר בענייני כספים לאורך כל שנת תשסט. כספים מגיעים אל השור ממקורות שונים ודי מפתיעים . החודשים תשרי, חשוון וכסלו מביאים את השור לסולם העלייה הכספית ומחודש טבת ועד חודש אב הוא ממשיך לעלות בהדרגה בשלבי סולם הכסף, שמעניקה לו באהבה רבה שנת תשס"ט.

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה07/04/091456 צפיות
מזל קשת, בהיותו מזל אש, מקיים מערכת יחסים מורכבת במיוחד עם מזלות האוויר. מזלות האוויר הם, כידוע, הדלי, התאומים והמאזניים. האוויר הוא מצד אחד, ליבה של האש, כי הרי בלי אוויר אי אפשר להבעירה, אך מצד שני, האוויר יכול להיות אויבה המושכע של האש ולכבותה. אכן, מערכת יחסים מורכבת ביותר, המאגדת בתוכה חיים ומוות במקביל.

מאת: עליזה גבאי קרשבסקירוחניות - כללי07/04/09610 צפיות
קלפי המסר הם אחד הכלים לקבלת תשובות מידיות על שאלה כזו או אחרת העומדת כרגע ללא תשובה. אנו כמהים לדעת ובגלל שהידיעה נוסכת בנו הרגשת בטחון אנו מעדיפים לקבל תשובה כאן ועכשיו.קלפי מסר נועדו לשם כך ובגלל הדרך הקלה למשתמש אנו אוהבים אותם כל כך.

מאת: עליזה גבאי קרשבסקידיאטה ותזונה07/04/09609 צפיות
האיסור על יסורי הנשמה, מדבר גם על האיסור להמנע מאכילה. המנעות מאכילה, כמו למשל במקרה של אנורקסיה - מייסרת את הנשמה. לנשמה יש טעימה רוחנית משלה, והיא רוצה לטעום קמעה מכל דבר. השובע הרוחני והשובע הנפשי חד הם, העין המביטה באוכל היא חלון לנשמה, ואם העין שבעה הנשמה שבעה.

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה07/04/09648 צפיות
וכעת בוודאי שואלים אתם בלבכם מה לכל זה ולמיסטיקה? ובכן הרבה מאוד.שלושת המזלות מצטיינים ביחודיות של כח מיוחד, רוחני ,שנובע מן הכפילות המצוייה בהם. הכפילות הזאת מאפשרת להם לדבוק בריאליה של החיים , אך גם להגביה עוף לעולם הרוחני.

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה07/04/091900 צפיות
חודש אפריל המסמל את הפריחה האביבית המשכרת, חובק בזרועותיו שני מזלות מנוגדים. מזל טלה ומזל שור. אפריל חודש של ניגודים. הטלה והשור, ששניהם נולדו באפריל מסמלים את הניגודים בחודש זה. אפשר להשוות את הטלה והשור לשני אחים שנולדו לאותה אם, אך שונים כל כך זה מזה. הטלה מזל אש, והשור מזל אדמה, שני יסודות המנוגדים זה לזה.

מאמרים נוספים בנושא אסטרולוגיה

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה10/09/15335 צפיות
שנת תשע"ו, הבאה עלינו לטובה, היא שנת הישועות, בשנה זו נוכל לפתור בעיות שליוו אותנו שנים רבות ולהתשחרר קליל מאילוצים ועיכובים שעצרו את דרכנו. ברמה המיסטית עושה רושם שבשנת תשע"ו יש לנו צינור ישיר לשמיים תפילותינו ומשאלותינו נשמעות והחיים הופכים קלים יותר, כל מי שהרגיש מעוכב מבחינה כלשהי ירגיש משוחרר וחופשי בשנה זאת. שנה נפלאה בה שערי השמיים יהיו פתוחים לעיתים קרובות יותר.

מאת: דודישאסטרולוגיה06/12/14241 צפיות
במשך שנים רבות השתרשה האמונה שקיים קשר של ממש בין המיקום של השמש, הירח וכוכבי הלכת לבין האירועים והמעשים בחייהם של בני האדם.

מאת: GILA ZOHARאסטרולוגיה10/07/141639 צפיות
המאמר בא לשפוך אור על מהות האסטרולוגיה המבוססת על נתונים מדעיים וסטטיסטיקה בת לפחות 4000שנה. אני כאסטרולוגית עם ניסיון של 34 שנה בהוראת אסטרולוגיה,יעוץ אישי מקצועי משפחתי והרצאות ועוד. המומה כל פעם מחדש מרמת הדיוק אליה אני מגיעה.אין ספק שהתקשורת והאסטרולגים גורמים נזק לתדמית האסטרולגיה..הם מרויחים כסף והאסטרולוגיה מפסידה.

מאת: aleshkinaאסטרולוגיה01/10/13542 צפיות
כמות גדולה - כדי שתוכל הצלחהבשנה הקרובה הולכת להיותהרווח לא משנה את היתרונות הטובים להתעלות כמה 1 כי מסוים מפורסם שפע המזל שלך. זה 12 החודשים לפיה תוכל לפתח הזדמנויות רגשות טובות וסוף העמוד הדברים יכול להתאים לטובתךותאפשר כדי שתוכל 12 חודשים של כראוי לרווחתה ושגשוג -וכל קורסבלהעיף. נצל אתההזדמנות שלך להיות הרבה זה יכול להיות 12 חודשיםואל תהסס ללכת במקרה שאתה מתבקשלהישגים שיוכלו למקסם את האחוזים הפוטנציאליים כמה האחרון וקשים.

מאת: aleshkinaאסטרולוגיה01/10/13549 צפיות
מותג חדש לגמרי 12 חודשים מתחילים וכל מרווח מסמלבגין כזה מלווה בהנאה ובציפייה , כולנו מקוויםלשנה טובה גדול יותר, בכל המקום בחיינו, בשנהשהיה נותנת לנו את המתנות . כל אחד מאיתנו עשוי לרצות ללמוד על מה מוכן לנו12 חודשים , ייתכן שתצטרך עםתחזית שנתית שאינו ציבורי תוכל לגלות בעיות האחרון .

מאת: aleshkinaאסטרולוגיה01/10/13363 צפיות
כולנו מכירים את רעיון אסטרולוגיה. כולנו יודעים שיש אנשים המוצאים את עצמם שמאמינים שזה הסלבריטאים יכולים לנבא את העתיד בצורה זו או אחרת. אנשים המוצאים את עצמם לא מעט נוהגים לקרוא את הטור של הורוסקופ בעיתון. הורוסקופ הוא למעשה תחזית אסטרולוגיה אישית. הורוסקופ נכתב על כל מזל ומזל: על דלי, על דגים, על טלה, ועל כל שאר המזלות על עולה בקנה אחד עם סדרם בגלגל המזלות. אנשים רבים מתכננים את הנוכחי שלהם או את בשבוע שלהם על בתגובה התחזית שנכתבה בטור הורוסקופ בעיתון, ובטוחים שזה הדבר שמסייע להם לחיות את חייהם

מאת: מאיהאסטרולוגיה19/05/13282 צפיות
אסטרולוגיה הורוסקופ הינה קיימת יש לי כבר מאות שנים, ועדיין מתקיימת. תורת האסטרולוגיה חודשית עוברת בדורות והינה שייכת גם לעבר

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica