חפש מאמרים:
שלום אורח
02.12.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

סריקת מסמכים

מאת: SEOnetoניהול ידע24/08/2010902 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

תארו לעצמכם ספרייה ענקית, שכוללת מאות אלפי ספרים. רק מי שעובד במקום שנים, יידע למצוא בקלות ספר מסוים שאחר המבקרים במקום רוצה לקרוא. עכשיו דמיינו שאותה ספריה הופכת לממוחשבת, ומיקומו של כל ספר מתועד במחשב. קל ופשוט נכון? זוהי בעצם הפעולה שמבצעת סריקת מסמכים עבור כל חברה.

סריקת מסמכים באלפים

לכל חברה יש אינספור מסמכים שנאגרים מידי יום. אם כולם יופנו לאותו מקום, הם ימלאו מהר מאוד חדר ממוצע. ארגזים על גבי ארזים של מסמכים. לכו תמצאו מסמך אחד בתוך כל אלו ולכו תשמרו על כל המסמכים שלכם תקינים ושלמים. במצב כזה, סריקה היא הפיתרון הטוב ביותר עבורכם.

סריקת מסמכים מתרגמת כל דף לקובץ

כולנו מכירים את הסורק – זוהי מכונה שימושית מאוד, שעוברת על כל דף בעזרת עינית משוכללת ולאחר סריקתו המלאה מתרגמת אותו לקובץ. מעתה, מה שאתם מחזיקים ביד נמצא גם על המחשב. וכך, בעזרת סריקת מסמכים, אתם מקבלים גיבוי לכל מסמך חשוב בו אתם מחזיקים בחברה.מעבר לזה, אתם יכולים כך למצוא כל מסמך בקלות רבה ביותר. כל קובץ של דף סרוק נשמר בשם מסוים. אתם יכולים לפתוח תיקיות לפי שמות ברורים, לתייג כל קובץ בשם מתאים ולדעת שגם אם תחפשו מסמך ספציפי בעוד שנה, תמצאו אותו ללא בעיות. זו בעצם יצירה של ארכיון דיגיטלי.

סריקת מסמכים לא תהיה יעילה ללא ארכיון דיגיטלי

הרי זו הסיבה העיקרית שבגללה חברות מבצעות בדרך כלל סריקת מסמכים – כדי לארגן אותם, לשמור עליהם ולהבטיח שניתן יהיה למצוא אותם בקלות. ישנן היום בשוק תוכנות רבות ליצירת ארכיון כזה, אבל אתם יכולים לעשות זאת גם לבד. כל מה שצריך הוא חשיבה הגיונית, ארגון ושמות שקל לזכור. תוך כמה דקות תוכלו ליצור לעצמכם ארכיון יעיל ביותר.

איפה מבצעים סריקת מסמכים?

ראשית, תוכלו לעשות זאת בעצמכם, אם תקנות סורק למשרד או לבית. אבל במקרה ומדובר באמת בהררים של מסמכים, מומלץ שתשתמשו בעזרה מקצועית – חברות המעניקות שירותים של סריקת מסמכים או לשכות סריקה, שהן מרכזים גדולים בהם ניתן לסרוק מסמכים רבים, בעזרת אנשי המקום.

להתכונן לקראת סריקת מסמכים

זה אולי נשמע קצת מיותר וטרחני, אך מדובר בעניין חשוב מאוד. אם אתם מעבירים את המסמכים לגורם חיצוני, עליכם להבטיח שהוא יוכל לסרוק כל מסמך בקלות. לכן, בדקו אילו מסמכים לא באמת נחוצים לכם לסריקה, הבטיחו כי המסמכים לא יגיעו מקומטים וכי הם נפרדים אחד מהשני, כדי לאפשר סריקת מסמכים מהירה וקלה.

סריקת מסמכים גם בבית הלקוח

אם מדובר במסמכים רגישים או סודיים, דעו כי אינכם חייבים למסור את הערימה לגורם זר. ישנן חברות המציעות סריקת מסמכים בביתו של הלקוח: הן מגיעות עם המכשור המיוחד לביתכם (או למשרד) ומבצעות את הסריקה בנוכחותכם. כך תבטיחו כי מסמכים לא ייאבדו או יישכחו במשרדי החברה, אלא יישארו כולם ברשותכם.

 תגיות המאמר: סריקת מסמכים


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מאמר זה נכתב ע"י כותב תכנים מקצועי בחברת קידום אתרים SEOneto.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת SEOneto

מאת: SEOnetoהדברה25/12/13792 צפיות
בימים בהם המזיקים רק הולכים ומתרבים, כדאי מאוד לבצע הדברה בביתכם, ומוקדם ככל האפשר: המזיקים מעלים את מפלס הלחץ, הורסים את המזון והרהיטים ואף כוללים

מאת: SEOnetoתחביבים28/10/13944 צפיות
"יש לי מכונת תפירה בבית". המשפט הזה, שעד לפני כמה שנים היה נחשב מגוחך ובלתי סביר, הוא היום שיא האופנה. כן, אם אתם רוצים להרגיש בעניינים, כדאי שתחפשו מכונות תפירה ותתחילו לעבוד

מאת: SEOnetoרפואה21/10/13940 צפיות
העולם שלנו הוא עולם אלקטרוני. כמעט כל דבר כאן, כל פריט וכל חפץ שבו אנחנו משתמשים עובד על בסיס אלקטרוני וככזה - הוא פולט אנרגיה החוצה, אל הסביבה

מאת: SEOnetoעיצוב גינות07/10/13847 צפיות
היום, לקנות סוככים זו לא בעיה רצינית, לכאורה. הרי פרוסות לפניכם שלל חנויות שמציעות סוכך לכל מטרה, ואינספור יבואנים שמציפים את השוק בשלל סוגים של סוככים

מאת: SEOnetoבר ובת מצווה12/03/13980 צפיות
דמיינו לעצמכם .... האורות נכבים... אתם מתרגשים... ואז.... הסרט שלכם מוקרן ע"ג מסך ענק לכל האורחים ...והכפיים ..... קליפים לבר מצווה , זה ממש.. לא מה שהיה פעם. היום , בכדי להפיק קליפים לבר מצווה טובים , צריך להבין בקולנוע , ולהיות מיומן ומקצוען אמיתי

מאת: SEOnetoהפקות אירועים07/03/13859 צפיות
שבירת השגרה על ידי הוצאת העובדים ליום כיף השתרשה כנורמה בעולם העסקי כבר לפני עשרות שנים. כיום כמעט ולא ניתן למצוא חברה שלא מקפידה על קיום יום כיף לעובדים לפחות אחת לשנה, אם לא פעמיים בשנה.

מאת: SEOnetoאירועים עסקיים06/03/13802 צפיות
אירועים עסקיים הם המראה הצלולה ביותר לבבואתה של חברה או של בית עסק. אירועים עסקיים מספקים את ההזדמנות או סגירת הגולל ליצירת קשרים עסקיים ומיתוג מול קולגות, לקוחות קיימים ופוטנציאלים וכמובן בעלי השפעה והון בתחומכם – תלוי בטיבו של האירוע.

מאמרים נוספים בנושא ניהול ידע

מאת: בנימין קלינגרניהול ידע16/09/21303 צפיות
הגשת הבקשה לרישיון עסק בתל אביב- מיידע ראשוני על בעל העסק או מיופה כוחו להגיש את הבקשה המלאה (כולל המסמכים הנדרשים) למרכז שירות הלקוחות של אגף רישוי עסקים. את אגרת רישוי העסקים ניתן לשלם בעת הגשת הבקשה. הערה – בקשה ליציאת שותף מהעסק לא כרוכה בתשלום אגרה. הבקשה לרישיון עסק מוגשת לרשות הרישוי העירונית. על הבקשה לרישיון לכלול:

מאת: בנימין קלינגרניהול ידע16/06/21462 צפיות
צו הריסה מנהלי קשה לבטל- האומנם? בהמשך פסק דין בו בוטל צו הריסה מנהלי. בהתאם להוראות סעיף 238א(ח) לחוק התכנון והבניה, תשכ"ה-1965 (להלן – החוק), לא יבטל בית המשפט צו הריסה מנהלי, אלא אם התברר שהבניה ביחס אליה הוצא הצו בוצעה כדין או שהצו אינו דרוש לשם מניעת עובדה מוגמרת לטענת המבקשים, במתן צו ההריסה נפלו מספר פגמים, שבגינם יש לבטל את צו ההריסה, כפי שיפורט להלן: א. בניית הסככה הסתיימה למעלה משישים יום לפני מתן צו ההריסה. לפיכך לא ניתן היה להוציא את צו ההריסה; ב. צו ההריסה אי

מאת: בנימין קלינגרניהול ידע29/03/21392 צפיות
הרפורמה ברישוי עסקים מדינת ישראל קידמה רפורמה בתחום רישוי עסקים, שמטרתה לשפר ולייעל את הליכי הרישוי ולהקל ככל הניתן על בעלי העסקים ועל המעוניינים לפתוח עסקים חדשים, כל זאת, תוך הקפדה על הוראות חוק רישוי עסקים ומטרותיו. משרדנו גוייס כחלק מהליך למידת צרכי בעלי העסקים וכיום מסייע בהליך הרישוי לבעלי העסקים תוך כדי חסכון בעלויות וזמן יקר.

מאת: שלום כהןניהול ידע17/08/161362 צפיות
אתם מכירים ישראלי שלא מרכיב משקפי שמש? האמת היא, שקשה למצוא אנשים כאלה, ובצדק: בישראל השמש חזקה ביותר כך שעלינו להגן על העיניים מפניה. עם זאת, לא תמיד קל להתרגל למשקפיים ומי שעדיין אין לו את ההרגל הזה צריך לעשות משהו בנידון.

מאת: רוןניהול ידע12/06/161111 צפיות
מאמר על זכיינות למכירה

מאת: אבי דוידיניהול ידע17/11/151831 צפיות
כיום, על מנת לבצע השוואת מחירי סלולר, צריך פשוט להיכנס לאתר שמאפשר לראות את כל האפשרויות הקיימות. בעידן שבו יש שפע של מידע, ניתן לענות על צרכיו של הצרכן, מבלי לגרור אותו לשיחות ממושכות עם נציגי השירות במרכזי המכירה או בטלפון. הלקוח בעצמו יכול לראות את כל החבילות והמכשירים הקיימים, להשאיר את פרטיו ובזאת מסתיים חלקו. את המשך התהליך תבצענה החברות עצמן, שיצרו עמו קשר בהקדם.

מאת: דניאל מוריץניהול ידע14/01/154379 צפיות
כאשר אתם נדרשים לנהל מלאי בחנות שלכם, עליכם לחשוב כיצד יהיה אפשר לעשות זאת בצורה הטובה ביותר. אתם בעצם מחפשים שיטה מסוימת של קידוד, אשר תאפשר לכם לתת סימן מוסכם וקבוע לכל מוצר, וכאשר אותו סימן יהיה מזוהה במערכת - אותו מוצר גם יוזן. הדבר כמובן חוסך את הצורך לכתוב בכל פעם את שמו של המוצר או לחפש אותו בקטלוג - בוודאי כאשר מדובר על מאות או אפילו אלפי מוצרים שונים. אז מה יכול להיות הפתרון לכך?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica