חפש מאמרים:
שלום אורח
10.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

בניית ציפורניים

מאת: cosmetics-israelציפורניים17/10/2010675 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אחת השיטות לטיפוח הציפורניים היא בניית ציפורניים – טכניקה שבאמצעותהמאריכים את הציפורן ומעצבים אותה. עבור אלה שאינן מצליחות לגדל ציפורנייםבעצמן, מדובר בפתרון קל וזמין.

קיימות כמה טכניקות לבניית ציפורניים:

שיטת האקריל: ציפורן עבה וחזקה
תהליך בנייתהציפורניים בטכניקה זו מבוצע באמצעות שיוף פני הציפורן הטבעית, מריחת חומרמקשר ועל גביו מריחת תערובת של נוזל ואבקת האקריל. כך יוצרים ציפורנייםמלאכותיות בכל צורה ואורך. בסיום הנחת החומר, טכנאית הציפורניים משייפת אתהציפורן בכדי להחליק את החומר וליצור ציפורניים חלקות ומבריקות. כל התהליךאורך בין שעה לשעתיים.

בטכניקה זו, צריך למלא את החלל הריק שנוצר בין העור לבין חלק הציפורןהחדש הצומח בין טיפול לטיפול לאחר כשלושה שבועות עד חודש. התוצאה המתקבלתהיא ציפורניים עבות יותר מהטבעיות, חזקות מאוד, שאינן גמישות ואינן נשברותבקלות.

שיטת הטבילה: השיטה מהירה יותר – הציפורן חזקה פחות
בדרךזו, הציפורן הטבעית משוייפת, ולאחר מכן נמרח על גבה חומר מקשר. אחר כך דבקמיוחד נמשח על החומר המקשר, ולאחר מכן הציפורניים נטבלות באבקת אקרילליצירת ציפוי. באמצעות שיטה זו אפשר לקבוע את עובייה של הציפורן באמצעותמספר טבילות באקריל. טכניקה זו מהירה יותר משיטת הציפוי האקרילי, אךהציפורן המתקבלת חזקה פחות. צריך לחזור על תהליך הציפוי אחת לשלושה שבועותלכל היותר.

ג'ל סיליקון: ציפורן דקיקה ובעלת ברק
בשיטה זו,לאחר שהציפורן הטבעית עוברת מניקור נמרחות עליה כ- 2-3 שכבות של ג’לבאמצעות מכחול. בין מריחה למריחה הציפורניים עוברות ייבוש בעזרת מכשירהכולל מנורת אולטרה ויאולט או בעזרת ספריי מיוחד , כתלות בסוג הג'ל.
תהליךהבנייה נמשך לרוב כשעה, ויש לחזור על מילוי הציפורן הטבעית שצמחה כל שלושהשבועות עד חודש וחצי המילוי הקודם. בשיטה זו הציפורן המתקבלת הינה בעלתמראה טבעי, מעט יותר עבה מהרגיל, אך עדיין היא חזקה פחות מציפורן הבנויהבאקריל. הציפורן מקבלת מראה טבעי, דקיק, שקוף ובעל ברק.


הדבקה אמריקאית: השיטה לציפורן זמנית
הדבקהאמריקאית היא פיתרון לאישה שאינה מעוניינת בבנייה, אלא רוצה ציפורנייםבאופן זמני. כך למשל, הדבקה מיועדת לנשים שלא מעוניינות בציפורנייםמלאכותיות ביום יום או נשים שהעבודה שלהן לא מאפשרת להן בנייה של ציפורנייםארוכות.

באופן כללי, הדבקת ציפורניים הינה הליך פשוט יחסית, ולכן ניתן להדביקןללא סיוע אשת מקצוע. מאידך יש לשים לב שנשים שאינן מיומנות בטכניקה זויכולות להדביק את הציפורניים בצורה לא אסטתית, להשתמש בכמות מאסיבית שלדבק, שעלול להראות מעבר לגבול הציפורן, או לחילופין, לא להשתמש בכמותמספיקה של דבק ולהסתכן בכך שהציפורן תיפול תוך זמן קצר.

יופי וטיפוח ן http://cosmetics-israel.org

 תגיות המאמר: פנים, יופי וטיפוח, לשיער


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

http://cosmetics-israel.org

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת cosmetics-israel

מאת: cosmetics-israelנשים - כללי15/09/10866 צפיות
טיפוח ציפורניים הוא סוג של מותרות, פועל יוצא של תרבות השפע בה אנו חיים היום. טיפוח הציפורניים כולל מגוון של טיפולים: פדיקור ומניקור - רפואי וקוסמטי, מריחת ציפורניים בלק וציור עליהן, מריחת קרמים ושימוש בתכשירי טיפוח.

מאמרים נוספים בנושא ציפורניים

מאת: אביגיל ולרציפורניים06/09/151584 צפיות
בניית ציפורניים לכלה הינה חובה בסיסית לכל כלה לעתיד. אחד הרגעים המרגשים ביותר בחופה הינו רגע ענידת הטבעת. מאות זוגות עיניים מביטות בנשימה עצורה לעבר החופה בעת שהחתן מכריז "הרי את מקודשת לי בטבעת זו...". הצלם מכוון את הזום ומנציח את הרגע לכל הדורות שאחרי.

מאת: אביגיל ולרציפורניים06/09/151196 צפיות
בניית ציפורניים זהו אחד המקצועות הכי נפוצים במדינתנו הקטנטונת. כמעט בכל פינת רחוב (וגם בתחילתו ואמצעיתו) ניתן למצוא טכנאית ציפורניים עם לקוחות סביב לשעון. כל מי שלמד לפחות שיעור אחד במנהל עסקים מבין את הכלל הבא: היצע מול ביקוש. או בשפה שכולנו מבינים: יש הרבה עסקים לבניית ציפורניים כי יש הרבה נשים שאוהבות לטפח את הציפורניים שלהן.

מאת: ניב אבןציפורניים27/08/151077 צפיות
הטיפול הכי טוב בכל מקרה כזה ואחר הינו המניעה. לכן חשוב לשמור על הרגליים נקיות ולא להיות עם נעליים סגורות ולוחצות לאורך זמן. מלבד זאת ישנה חשיבות רבה מאוד לאופן בו גוזרים את הציפורניים. תמיד יש לגזור אותן בצורה ישרה ולא לגזור יותר מידי.

מאת: אביגיל ולרציפורניים04/08/151026 צפיות
טכנאיות ציפורניים וקוסמטיקאיות רבות מודעות ליתרונות הרבים הטמונים בשימוש בציוד איכותי ומשוכלל ולכן הן משתדלות לרכוש ציוד טכני מתקדם ורצוי עם לוגו של חברה מוכרת ומובילה. אחד הכלים החיוניים ביותר לקוסמטיקאיות וטכנאיות ציפורניים הם מנורות ומחממים. עבור טכנאית ציפורניים מכונת אולטרא UV הינה מוצר חובה בדיוק כשם שמחמם שעווה נמצא אצל הקוסמטיקאית במקום הראשון. רכישה של מנורות ומחממים איכותיים מקלה על הקוסמטיקאית וטכנאית הציפורניים את מלאכתן בצורה משמעותית.

מאת: אביגיל ולרציפורניים04/08/151013 צפיות
כיום ישנן מספר שיטות לבניית ציפורניים, כאשר הראשונה היא שיטת האקריל: בשיטה זאת משייפים את הציפורניים הטבעיות ולאחר מכן מורחים חומרים נוזליים לציפורניים ונוזל אקרילי. התוצאה המתקבלת היא- ציפורן חזקה במיוחד. עוד שיטה לבניית ציפורניים היא מריחת ג'ל לק. תחילת התהליך כוללת הענקת טיפול מניקור לציפורן כשלאחר מכן מורחים עליה כמה שכבות של ג'ל לק יציב במיוחד. כל שכבה מתייבשת בנפרד באמצעות מכשיר אולטרה סגול. לפי שיטה זו, התחזוקה למילוי יכולה להימשך עד חודש וחצי, אך הציפורניים הנבנות יהיו חלשות ופגיעות יותר מאשר בבניית ציפורניים על-ידי חומר אקרילי.

מאת: אביגיל ולרציפורניים04/08/15946 צפיות
כמובן שמעבר להשקעה ולהתמדה ישנו הפינוק שמגיע כתוספת ולצד שיח נשים פורה, על כוס קפה וחיוך נהנות הנשים מטיפול מפנק מידיה האמונות של בעלת המקצוע לה הן נשבעו אמונים בכל יד... אך זאת חשוב לדעת! כי נשים דעתניות המה - ואף לא אחת מהן תפקיר את עצמה בידי טכנאית חובבנית. על כן, מן ההכרח הוא, כי כל טכנאית ציפורניים המכבדת את עצמה ואת קהל לקוחותיה, תיאות לרכוש ציוד עבודה מהשורה הראשונה כשעל תקן "יד ימינה" של הטכנאית אמונה "ה"מכונה בהא הידיעה הלא היא – מכונת שיוף לציפורניים.

מאת: אביגיל ולרציפורניים21/07/15950 צפיות
N&D Nail Design משקיעה בתלמידותיה ובנוסף ללקיחת קורסים והדרכות בבניית ציפורניים, ניתן להישאר עם סיום השיעור על מנת לתרגל עם החברות לקורס ולרכוש בטחון בחומר הנלמד. בקורסים והדרכות תלמדי את שיטות בניית הציפורניים השונות: בניית ציפורניים בג'ל וכן בניית ציפורניים באקריל. בנוסף לכך יוקדשו שיעורים ללימוד עיצוב ציפורניים, מריחת לק, שימוש בחומרים שונים, תפקידם של כל החומרים והציוד המשמש טכנאית ציפורניים בעבודתה, הסבר על הפעולות הכימיות של החומרים המשמשים לבניית ציפורניים, מניקור ופדיקור רפואי וקוסמטי וכן טכניקות שונות לבניית ציפורניים על מנת שתלמידות הקורס תוכלנה להתאים לעצמן את שיטת הבנייה הנוחה להם ביותר.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica