חפש מאמרים:
שלום אורח
24.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מפעילים לימי הולדת

מאת: רונה אביבימי הולדת04/11/2010960 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

הפעלות לילדים מלוות בדרך כלל על ידי ליצנים, קוסמים, מדריכי מתקנים מתנפחים, מנחי סדנאות אוכל, מספרי סיפורים ורבים אחרים. מפעילים אלו מציגים עצמם כבעלי ניסיון עם ילדים, ולנו ההורים נותר לבחור מיהו המתאים ביותר.

פעילויות אלה נפוצות בעיקר בהפעלות לימי הולדת ומיועדות בדרך כלל לילדים עד גיל 10, בהנחיית מפעיל אחד או שניים. המפעיל מגיע עם כל הציוד והתפאורה ליצירת החוויה המושלמת עבור ילדך. מלבד העזרים הטכניים, המפעיל צריך להיות מצויד בכלים מקצועיים שישלבו בין חינוך, אומנויות, משחק, יצירה, ופעילויות להעצמת הילד  שיעודדו שחרור, ביטוי והתחברות.

כיצד לבחור הפעלה ומפעיל ליום הולדת?

השאלה היא מה אנחנו מבקשים ליצור עבור הילד שלנו. ההנחה היא שמרבית ההורים מבקשים ליצור עבור ילדיהם חוויה מהנה המשלבת עקרונות חינוכיים. לפיכך, לא די בכך שההפעלות ילוו על ידי מפעילים אנרגטיים, בוגרי קורס ליצנות או עשיית קסמים. כשבוחרים מדריך הפעלות לילדים יש לשים דגש על ניסיוני החינוכי. מפעיל מוסמך צריך להציע דרכים יצירתיות שיקדמו את אופן החינוך הנכון לילדכם. כבר בשלבים ראשוניים של בירור ההפעלה, חשוב להבין מהם הערכים שהמפעיל מקדם, ומהי התרומה העיקרית של ההפעלה מלבד החוויה עצמה. 

על מה חשוב להקפיד בבחירת הפעלה ליום הולדת?

הפעלות לימי הולדת וכל סוג אחר של הפעלות לילדים יכולות לקום וליפול על אופי המפעיל. רצוי לבדוק את הרקע והניסיון של המפעיל בהוראה ופעילויות חינוכיות. כלומר, עדיף לשכור שירותיו של מפעיל שעסק בחינוך, עבר השתלמויות ומבין את הערך המוסף שיכול להיות לפעילות חווייתית. ברחבי הארץ ישנם אלפי מפעילים המציגים עצמם כמוסמכים, ותפקידנו לוודא על מה מסתמך ניסיונם. המפעיל צריך לדעת ליצור פעילויות יצירתיות שיותירו את ילדך במרכז, ועם זאת להשכיל לשלב את החברים בעשייה, לעודד התנסויות חדשות, לשתף את כל הקבוצה ולהותיר אחריו אווירה טובה ומגובשת.  

כל הורה הוא מפעיל מוסמך ליום הולדת

מה שיבטיח את איכות החוויה היא התאמה של המפעיל לאופי של ילדך. הפעלות לימי הולדת יכולות לעלות בין כמה מאות לכמה אלפים, ויש הורים שיעדיפו להפיק את האירוע באופן עצמאי. במובן מסוים אין מדריך מוסמך יותר מההורה עצמו. התייעצות עם אנשי מקצוע יכולה להביא להפקת אירוע מרשים, איכותי וחווייתי. ההורה מכיר את הילד, מכיר את חבריו, ומכיר את כל האלמנטים שיצרו אווירה שמחה ואנרגטית בהפעלה ליום ההולדת. שיתוף פעולה בין ההורים לבין מפעיל מוסמך הוא דרך מצוינת להפיק אירוע בלתי נשכח. ההורה יקפיד על הערכים החינוכיים והמפעיל ידאג שהדברים יקרו בדיוק באופן הנכון לילד.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

רונה מסיבונת מגוון הפעלות ילדים קסומות

רונה וצוות מסיבונת מפעילות ילדים מוסמכות בחינוך ילדים ואומנויות, משלבים משחק, יצירה ותנועה ככלים להעצמת הילד, שחרור ביטוי והתחברות, הפעלות בעלות ערך מוסף חינוכי ומעשיר.

 info@ronamesibo.net

טלפקס: 03-5298863     נייד: 050-6536662

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רונה אביב

מאת: רונה אביבבידור ופנאי - כללי04/11/101141 צפיות
למה חשובות פעילויות הורים - ילדים ?

מאת: רונה אביבימי הולדת04/11/10824 צפיות
כבר הזמנתם ליצן, אירחתם קוסם, שכרתם מזרקות שוקולד וביליתם עם הילד במתקנים מתנפחים. השאלה היא איך אפשר לחדש ומה החידושים בתחום הפעלות לימי הולדת.

מאת: רונה אביבימי הולדת04/11/10735 צפיות
כל הפעלה לילדים יכולה להיות מועשרת בתכנים ערכיים ולמעשה, בכל עשייה יש למידה. השאלה היא רק איך עושים את זה וכיצד מתעלים פעילות חווייתית למשמעותית יותר.

מאת: רונה אביבימי הולדת22/09/101524 צפיות
הפעלות לימי הולדת הן חוויה משמחת ומהנה בכל גיל. תינוקות, צעירים ומבוגרים מחכים ליום ההולדת שלהם, ומרגישים כל שנה מחדש כי זהו היום המיוחד שלהם. בשנים הראשונות, לפחות עד גיל 10, אנחנו ההורים מפיקים עבור ילדנו את הפעלות ימי ההולדת. אנחנו רוצים שייהנו, שיבלו, שיחגגו עם חבריהם. לצורך כך אנחנו בוחרים אטרקציות רבות, משחקים והפעלות שלהבנתנו יהיו לחוויה בלתי נשכחת. כל עוד אנחנו אחראים על היום המיוחד שלהם, חשוב שנקפיד כי הפעילויות יתאימו לגיל ולקצב ההתפתחות.

מאת: רונה אביבימי הולדת22/09/10920 צפיות
ביישנות ילדים היא תופעה נפוצה המוכרת להורים רבים: הלחיים הופכות סמוקות, הקול הופך חלש והמבט מושפל למטה. הפעלות לימי הולדת הן אירועים בהם הילד נמצא במרכז המסיבה. אך מה קורה כאשר הילד מתבייש? ילדים רבים מתרגשים בהפעלות מסוג זה ונוטים שלא לחוש בנוח. לעיתים חש ההורה תסכול על שהפיק הפעלה מיוחדת ליום הולדתו של הילד, שבינתיים בחר להיכנס לתוך הבית או להיצמד קרוב לאמא ולא לשחק.

מאמרים נוספים בנושא ימי הולדת

מאת: עידן אברהמיימי הולדת13/06/18922 צפיות
כולנו אוהבים חוויות, אקסטרים ועוד, כאשר אנו רוצים לספק לילדים שלנו אחר צהריים מהנה ומקפיץ בלי לרוקן את הארנק, מומלץ לחפש השכרת מתנפחים בזול.

מאת: עידן אברהמיימי הולדת07/06/18606 צפיות
כולנו מחפשים לתת לאירוע שלנו טאצ' מיוחד, חגיגת יום הולדת או כל אירוע אחר, מתנפחים לילדים הופכים את האירוע למושלם. מתנפחים לילדים הם מוצר שכולנו כבר מכירים מהילדות, הם חרוטים לנו עמוק בתודעה כחוויה שאף ילד לא יכול לפספס, מתנפחים לילדים הם כמו סנפלינג או חוויה מרגשת אחרת שחווים המבוגרים, האפשרות לקפוץ ולהשתולל בלי החשש של הנפילות והכאבים מעניקים לילדים חוויה שונה ומהנה, הם יוכלו על המתנפחים לעשות כל פעלול שלא העזו לעשות על האדמה המוצקה.

מאת: עידן אברהמיימי הולדת25/05/18934 צפיות
רציתם לארגן מסיבת יום הולדת חגיגית לילד שלכם? מעוניינים לחגוג ולהפעיל מסיבה אטרקטיבית לחברים שלו? השכרת מתנפחים לימי הולדת זה רעיון נהדר!

מאת: עידן אברהמיימי הולדת12/02/18906 צפיות
המתקנים המתנפחים היו ועודם המתקנים האהובים ביותר על כל ילד. הם הולכים ומשתבחים עם השנים כאשר כיום ניתן למצוא מתנפחים המשלבים אתגרים שונים המעניקים למתקנים הללו ממד אטרקטיבי במיוחד. השכרת מתקנים מתנפחים מהווה כיום מענה אולטימטיבי למגוון מטרות כמו הפעלה לימי הולדת, הפעלות לקייטנות או סתם כך ליום של כיף. איך נבחר את המתקנים המתאימים כדי ליהנות מכל היתרונות שלהם?

מאת: לירוןימי הולדת06/01/18557 צפיות
מאמר מפרגן על לירון הליצן

מאת: לירוןימי הולדת06/01/18553 צפיות
בחירת הפעלות ליום הולדת/ ליצן ליום הולדת

מאת: לירוןימי הולדת06/01/18491 צפיות
מאמר מפרגן על לירון הליצן - מומלץ! לקריאה!

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica