חפש מאמרים:
שלום אורח
21.05.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

צרכנות וצרכנים מחפשים מבצעים

מאת: דוד אלפסיהשוואת מחירים26/12/20101015 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כמה אנשים צריך כדי להשיג מבצעים חמים?

ראשית כל צריך להגיד שבעשור האחרון המון גברים ונשים מחפשים לעשות קנייה רק אם יש על המוצר שרצו הנחה חסר תקדים. יש בני אדם שמרבים לטעון שבמידה ולא תהיה הנחה הם מוכנים לחכות הרבה זמן, על אף שהמחיר נמוך בכל זאת. הודות לכך שחנויות מנסות דוקטרינות נפרדות בכדי להצליח למכור,  בכל עת בשנה אפשר להתבונן מבצעים או הנחות למוצרים שונים. אין ספק שמתי שקונים בחנות בזמן שיש הנחות או מבצע ים אז יש הרגשה יותר סבירה. כיום אפשר למצוא בקלות במרשתת הנחות ומבצעים נהדרים, הודות לטכנולוגיה ולאתרים השונים בתחום. בטרם רוכשים מוצר מסויים,  כנכתב למעלה קריטי לבצע בדק שוק באינטרנט.

צריך לזכור שאסור לעסק לנסות לבזוז את הלקוח ולא לתת הנחות, עקב כך שבמהלך השנים לקוחות יבינו שהעסק  משגר מבצעים לשווא. למרות שאפשר למצוא הנחה מעולה בעיתונים מחד גיסא,  באופן מעשי רוב הסיכוים שלקוחות בזמן האחרון לא עוסקים בגזירת קופונים. אך בפועל יש דרך אופציונאלית לחסוך כסף והיא מבצעים הניתנים משניה לשניה כפי שאומר הצרכן תומר פולרד. בארצות כמו ארצות הברית נהוג לעשות בדק שוק לפני קניה של מוצר, בנגוד למדינות כמו ארצות הברית בהן בודקים הנחות בעין ביקורתית בעזרת המלצות של מומחים כמו פרופסור דני אלטרמן. נשים וגברים כבר הבינו שלא כדאי להתפשר על ברירה צרכנית לא אולטימטיבית כמו הנחה שניתנת בסלולרי. ברמה הבינלאומית אנשים מחפשים מבצעים שיעזרו לחסוך כסף עוד פעם בקניה חוזרת באותו רגע.

לא כולם אוהבים מבצעים מסיבות צרכניות.

קיימים דוקטרינות אחרות לספק הנחות ללקוחות שפונים פורמלית לגופים המספקים הנחה מינורית, עקב כך שיש דוקטרינה שנחשבת למאטודה היותר טובה למתן מבצעים לצרכנים אחרים במשק. למרות שמבחינה פיננסית עסקים המספקים מבצעים מצליחים כספית,  מומחים לצרכנות מציינים שעדיף להשיא גדילה של הנחות שיביאו להוזלה משניה לשניה. כעקרון עסקים מרוויחים הרבה בדרך כלל מלקוחות חוזרים, באותו זמן לפרוצדורה המביאה לקוחות בכל עידן לעסק באופן מוגרל. כדאי לעסק סטאנדרטי המוכר מוצר אופטימלי לשקול הנחות. רוב הלקוחות מסתכלים על מבצעים בספקנות ובמצעים בחינה מעמיקה של השוק מקיף לפני קניה, באנטגוניזם לאופן האורגינאלי בו לקוחות פעלו פעם. כמו שנאמר יש להבין שבשל המהפכה הצרכנית קיים הצורך לתת הנחה גדולה ללקוחות.

בימים האחרונים נתקלתי בהרבה הנחות במרכזי הקניות ורציתי לציין דבר אחד מומלץ כל כך. חשוב לבצע בדק שוק ולוודא את האותיות הקטנות, כשמציעים לכם הנחות. הנחה מסוגלת להיות עולמית או פתוחה לכולם, אבל מצד שני היא מסוגלת להיות רק לאנשים שהם חברי מועדון ולטעמי לא לכל לקוח רגיל.

הרגל לקנות מוצרים במסגרות קניה קבוצתית.

כנכתב למעלה מבצעים יכולים לגרום לכם לעיתים לבזבז יותר כסף ממה שבדרך כלל תכננתם, כיוון שעתה מחיר המוצר הרבה יותר זול במסגרת קניה קבוצתית עם חברים שלכם. הנחה יכולה להיות כנזכר למעלה על מוצרים שונים כמו בגדים, רהיטים ומזון. אין ספק שלעיתים כדאי לשים לב לפרסומות ולוודא את מגוון הנחות או מבצעים בחנויות הנפרדות במטרה לרכוש בזול ובשביל שלא יגנבו אותכם סתם.

דוד רכש מוצר והוא הבין אחרי כן שהיה מדובר במוצר סטאנדרטי שנקנה לגמרי ללא הנחה משמעותית. עקב כך שבעת האחרונה כמו שהוזכר קודם לכן גברים ונשים מבצעים יותר קניות ללא שום ספק,  כפי שנדמה לי קניה ללא הנחות עושים כשיש מבצעים הניתנים באותה עת באמצעות מאתודה של משיכת בני אדם בזריזות על-ידי מחירים זולים. אנשי מחקר טוענים שאם הנחה תגיע עקב כך שמוכר מחפש יתרון כספי קטן תביא בעקרון לגדילה במכירות, עקב זה שמחיר מדהים מושך יותר נשים וגברים המחפשים הנחות. חברי הטוב שלמה פולרד מציין שכנראה שהוא אף בשנים עברו לא עשה סקר שוק לפני קנייה מחד גיסא. אבל למעשה כאמור כולם כבר יודעים שללא בדק שוק קשה למצוא מבצעים איכותיים. מחמת העובדה הזו אני אומר שמומלץ לחפש אלטרנטיבה אחרת להנחה העדיפה ביותר או הנחות ברכישה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

לכל אחד יש היכולת להמציא ביטויים ומילים חדשות שיוצרות שפה חדשה, סלנג מהווה את שיא הביטוי של השפה העממית החדשה הבאה מתוך מילים אשר מגיעות מתוך מוחו הקודח של העם המייצר עבורנו סלנג חדש.
זכרו שכל אחד יכול להוסיף בעצמו לשפת הסלנג, רק באמצעות הפעלת דמיון ויוזמה.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דוד אלפסי

מאת: דוד אלפסיפסיכומטרי03/03/111660 צפיות
כיוון שהמון גברים ונשים מבינים שכדאי לקבל ציון גבוה במבחן, לימודי פסיכומטרי אצל צעירים נמצאים בצמיחה מתמדת. עקב כך שהמבדק שם שונה במקצת, בארצות כמו פולין אוקראינה וארה"ב קורס פסיכומטרי מתנהל מעט אחר.

מאת: דוד אלפסיעסקי מזון02/03/112445 צפיות
כמעט תמיד הגדרה מיטבית של מכונות ממתקים בתקופה האחרונה תהיה באמצעות סקירה של המטרה הסבירה ביותר שבה עושים שימוש, עם זאת שיש מכונות אוטומטיות שהצליחו במהלך הזמן לספק שירות שהוא בפועל איכותי ממש גם עבור בני אדם שבודקים בעין ביקורתית.

מאת: דוד אלפסיבניין ואחזקה - כללי02/03/112748 צפיות
בימים אלה כל ארגון בין-לאומי ממליץ על מזגנים כשיטה שנחשבת לעניין עדיף בשביל לקרר חדר רגיל, היות ושוב יש אנשי מחקר שטוענים בהחלט שרכישה של מזגן תעזור לקרר בימהרה. כפי שנראה לי ביקור קצר ביפן יוכיח כמו שנכתב לפני כן שגם ממחה בינלאומי כמו לירן דוידוב טועה לפעמים על פי מה שאני יודע

מאת: דוד אלפסיקניות 21/02/111508 צפיות
קיימים אתרי אינטרנט רבים במגוון ארצות בתבל כמו אנגליה, רומניה וארה"ב אשר מספקים הטבות או מבצעים שונים בתקווה למשוך אליהם גולשים. לעניות דעתי אתרי אינטרנט אלו מהווים פלטפורמה שיווקית ומאפשרת ליצור תהליך של קירבה עם הלקוחות השונים.

מאת: דוד אלפסיעסקי מזון21/02/111637 צפיות
כאמור מכונות אוטומטיות כמו לדוגמה מכונות שתייה או מכונות אוטומטיות הם בהחלט הדרך הסבירה ביותר על מנת לפתוח עסק עצמאי. עדיף לבצע בוחן שוק אולטימטיבי ולוודא איפה עדיף להפעיל קו מכונות שתייה ואילו ממתקים נחוץ להחדיר בקו מכונות אוטומטיות.

מאת: דוד אלפסיבניין ואחזקה - כללי19/02/111562 צפיות
היות ולא נעשה בחינה מעמיקה של השוק באופן סטנדרטי במטרה לדלל את המעלה היותר טובה של מחירי מזגנים, לא תמיד מזגנים היו חזקים ביחודי לדעתי בפיריודה בשנים עברו. כיוון שאין אלטרנטיבה אופציונלית להזמנת מזגנים עקרונית בחודשי הקיץ החמים בימים האחרונים.

מאת: דוד אלפסיניקיון17/02/111607 צפיות
לפי מיטב הבנתי צריך לבחון באמצעות בדיקה מעמיקה של השוק איזו חברת אחזקת מבנים היא הכי סבירה עבורכם. קריטי לשים לב אם ניקיון בניינים כוללת ניקיון חדרי מדרגות וכן ניהול מבנים אופטימלי.

מאמרים נוספים בנושא השוואת מחירים

מאת: אלעד אוחנההשוואת מחירים23/11/195580 צפיות
שאלה נפוצה העולה במוחותיהם של אלו העומדים בפני רכישת מטבח חדש היא – היכן לבצע את ההזמנה: האם ראוי יותר לעשות זאת אצל נגר מנוסה ומיומן, או לחילופין – דרך חברת מטבחים גדולה ומוכרת

מאת: shiritהשוואת מחירים18/06/172986 צפיות
אם ברצונכם להתאים שערים פרטיים לביתכם, יש לדעת, היכן השער ימוקם

מאת: הנוסעת המתמידההשוואת מחירים15/04/173012 צפיות
איפה לחפש מלון בזול? אתר מומלץ למלונות? מנוע חיפוש לדילים,מנוע חיפוש למלונות,אפליקציות למלונות בעונת החגים ,פסח וחגי תישרי ובתקופת הקיץ והחופש הגדול אבל לא רק, בתרבות שלנו כיום מקובל לנסוע גם במהלך השנה לחופשות בזק באצצע או בסופשבוע,זוגית או משפחתית. אם ננתח את התקציב המשפחתי שלנו ,נבחין שההוצאה על חופשות עלתה עם השנים, המלונות בישראל התייקרו ומספר החופשות עלה.

מאת: articlestbdהשוואת מחירים01/06/161843 צפיות
עץ משרה רוגע, חמימות ושלווה. הדרך הפשוטה ביותר להביא לתוך הבית את הטבע. האם אפשר לעשות זאת במחיר משתלם במיוחד? מסתבר שכן!

מאת: אלטים ביטוח ופיננסיםהשוואת מחירים18/02/161733 צפיות
אנו מקבלים החלטות בחיי היום יום באמצעות השוואה בין אפשרויות, את ההשוואה אנו מבססים על מאפיינים, תועלות ועלות כלכלית, אז לפני הכל, חשוב שתדעו שגם למוצרים פיננסים יש אפשרות לעשות השוואת מחירים - עם דגש לענפי הביטוח השונים!

מאת: אבי דוידיהשוואת מחירים05/11/152455 צפיות
בשיטה המוכרת לכולם, ניתן לערוך השוואת מחירים על ידי חיפוש רוחבי של המוצר לו אתם זקוקים. כן, יש להתניע את הרכב ולטייל בין החנויות השונות המשווקות אותו, תוך ביצוע רישומים בטבלה. לאחר מכן, יש לגשת לרשת האינטרנט, במטרה לבדוק אם יתכן מחיר טוב יותר למוצר שאותו אתם מחפשים. גם זאת משימה לא קלה בכלל, בשל העובדה שישנם אתרים מרובים מאוד בכל תחום עיסוק.

מאת: ניב אבןהשוואת מחירים05/08/151692 צפיות
בדקו בכמה חנויות את המחירים ואף פעם אל תסתמכו על המחירים שמוצגים לכם בחנות הראשונה אליה אתם נכנסים, גם אם מצוין שם כי המחירים הינם לאחר הנחה. יכול מאוד להיות כי תמצאו את אותה מכונת הכביסה, אותו הדגם בדיוק, במחיר נמוך יותר או באותו המחיר שהוצע לכם במסגרת מבצע. גשו לכמה חנויות רשמו לעצמכם את המחירים והדגמים שהוצעו לכם ולאחר מכן החליטו מה הכי משתלם עבורכם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica