חפש מאמרים:
שלום אורח
01.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

רישיון לעסק-הכוונה במציאת מיקום נכון ובהליך קבלת רישיון העסק

מאת: בנימין קלינגרתעשייה12/02/20111183 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

קבלת רישיון עסק בדרך הקלה והבטוחה!!

מאותו הרגע שקיבלת החלטה לפתוח עסק ,מתחיל המרוץ שלך אחרי הזמן.

חשוב  לך לרוץ קדימה, לאתר את הנכס המתאים, ולצאת לדרך. הדבר האחרון שהיית רוצהעכשיו הוא להיכנס למבוך הבירוקראטי של הוצאת רישוי עסק. למי יש זמן??

עצתנו לך תישמע אולי מנוגדת לאינסטינקט המיידי שלך, אך הניסיון מוכיח כי הצעד הנבון ביותר הוא להתקדם  חכם,לאט אבל בטוח.

קל להתפתות לקיצורי דרך למיניהם – לחתוםעל חוזה שכירות בלי לבדוק מהו ייעוד הנכס (ואפשרויות הרישוי שבו) או להשקיע כספים בפתיחת העסק תוךטיפול בהליך קבלת הרישיון במקביל – אבל.. .המחיר של "קיצורי דרך" כאלה עלוללהיות גבוה ביותר.

הוצאת רישיון לעסק הוא  הליך מורכב המחייב ניסיון מקצועי ובקיאות בדרישות  החוק בדבר רישוי עסקים וחוק התכנון והבניה.בחירה בנכס שייעודו (על פי דיני תכנון ובנייה) תואם את אופי העסק, תכנוןהנדסי נכון, הגשת בקשות מיוחדות להיתרי בנייה או לשינוי ייעוד(שימוש חורג להיתר) – כל אלה ואחריםשיקולים שיש להביא בחשבון מראש.

צריך לדעת מהם אותם מהלכים שיהיו המשתלמים ביותר עבורך, וגם יאפשרו לרשות המקומית להגיד לך – "כן".

היתרון שלנו הוא בזיהוי ובתכנון המהלכים האלה. בלי לקיחת סיכונים, ובלי השקעות כספיות מיותרות.

אנו מציעים לך בדיקת היתכנות מקצועית של הנכס  ומלווים אותך משלב ראשוני זה ועד לקבלת רישיון העסק .

שלבי התהליך כוללים –

בדיקה מקדמית של הנכס והכנת חוות דעת לגבי אפשרויות השימוש בו .

מדידות אדריכליות והפקת תכנית עסק (לרבות תרשים סביבה ותכנית הנדסית של המבנה).

הכנת המסמכים הנדרשים לשם הגשה לרשות המקומית, והפקדתם בידי יחידת הרישוי. קבלת אישור עקרוני לפתיחת עסק מטעם הרשות המקומית; תשלום אגרה.

ליווי במהלך בחינת הבקשה על ידי גורמים רלוונטיים נוספים (משטרה, מכבי אש, משרדי ממשלה); הכנת בעל העסק לקראת ביקורת.

הדרכה לתיקון ליקויים נדרשים (במידת הצורך בלבד); העברת המסמכים לרשות לקבלת אישור סופי.

הנפקת רישיון עסק.

רישיון עסק לאולמות אירועים, רישיון עסק לגני אירועים, רישיון עסק לאולמות ספורט, רישיון עסקלמסעדות, רישיון עסק לאירועים, רישיון עסק לקייטנות, רישיון עסק לבארים,רישיון עסק לפאבים, רישיון עסק לאיצטדיון, רישיון עסק לקיוסק, רישיון עסקלבתי עסק, רשיון עסק לקניון,רישיון עסק לבית מלון, רשיון עסק לאכסנייה,רישיון עסק לבית אבות, רישיון עסק לבית מרקחת, ריישון עסק לתחנת דלק,רישיון עסק לקניון, רישיון עסק לחנות בקניון, רישיון עסק ל חנות קטנה,רישיון עסק לבריכת שחייה, רישיון עסק לקאנטרי, רישיון עסק למרכז ספורט,רישיון עסק לחדר כושר, רישיון עסק לפארק מים, רישיון עסק לקולנוע, רישיוןעסק לקרקס, רישיון עסק לאמפיתיאטרון, רישיון עסק לדיסקוטק, רישיון עסקלאולם שמחות, רישיון עסק למטווח, רישיון עסק למעגן, רישיון עסקלמפעל,רישיון יצרן.רישיון עסק למלון,רישיון לעסק בבנין ללא היתר,רישיוןלעסק בבנין עם חריגות בניה,

קלינגר תשמח לקדם  ולזרז את הטפול ברשיון העסק שלך!

אנו מטפלים ומלווים את ההליך מול כל הגורמים הרלוונטים עד לקבלת רשיון העסק!!

צלצל עוד היום לקלינגר   03-6990132

בית שמאי 7, רמת גן
טל': 3888813 - 052
פקס: 6990134 - 03
דוא"ל: klinger_b@bezeqint.net
www.klinger.co.il

תחומי ההתמחות שלנו כוללים: רישוי עסקים,שינוי תב"ע,טיפול בבקשות לשינוי ייעוד,שימוש חורג בנכס, תכנון אדרכלי, היתרי בנייה,בדיקות ותכנון קונסטרוקציה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

קלינגר היתרי בנייה, רישוי עסקים וייעוץ מוניציפלי
בית שמאי 7, רמת גן
טל': 3888813 - 052
פקס: 6990134 - 03
דוא"ל: klinger_b@bezeqint.net

|  כניסה לאתר  רישוי וייצוג מול הרשויות

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת בנימין קלינגר

מאת: בנימין קלינגרשירותים לעורכי דין14/04/20182 צפיות
האדריכל שלך הגיש בקשה להיתר בניה בתל אביב ואתה מעוניין לדעת מה קורה בתיק? השכן שלך הגיש בקשה לשימוש חורג? גן ילדים אולי? קלינגר שמחה להציג בפנכם את המערכת המקוונת למידע על בקשות להתרי בניה בתל אביב. משרדנו מקדם בקשות להתרי בניה ולא מעט נעזר במערכת חדשה זו.

מאת: בנימין קלינגראדריכלות14/04/20183 צפיות
מהו היתר בנייה? היתר בניה הינו רישיון לבניה שניתן על ידי וועדה מקומית לתכנון ולבניה או על ידי רשות הרישוי. נדרש להוציא היתר בבניית בית/בניין חדש או בשינויים המבוצעים בבית/בבניין קיים. היתרי בניה מגישים כיום בצורה מקוונת דרך המערכות הממוחשבות. שימוש חורג בנכס גם דורש היתר.

מאת: בנימין קלינגרחוק ומשפט - כללי13/04/20188 צפיות
הרבה אזרחים תמימים בנו פרגולה בחשיבה שעמדו בתקנות הפטור והופתעו כאשר קבלו צו הריסה בעקבות קרוי של הותקן נגד הגשם בעיקר. הוצאו אלפי צווי הריסה בנושא זה שסוף סוף מקבל מענה הולם בתיקון תקנות הפטור.

מאת: בנימין קלינגרעיצוב תעשייתי 12/04/20188 צפיות
הנחיות להליך קבלת ההיתר לשימוש חורג ההליך לקבלת ההיתר לשימוש חורג הינו תהליך מורכב ועיתים לא מוכר. במאמר זהנעשה כל שניתן על מנת להקל על הבנת הדרישות החוק והתקנות בנדון. רצ"ב הנחיות מפורטות. שרות זה ניתן לגולשי האתר , המיידע לנוחיותכם ועל אחריותכם בלבד.אלו שאינם מגישים את הבקשה דרכינו מומלץ שיקבלו סייוע מקצועי ומשפטי. לתשומת ליבכם, תהליך הוצאת היתר הבניה היינו הליך מנהלי מורכב ובעל היבטים תכנוניים וחוקיים רבים. לכן, מומלץ כי קלינגר תילווה בצמוד את ההליך כולו, ובכך תמנעו מ אי הבנות מקצועיות

מאת: בנימין קלינגרבניין ואחזקה - כללי10/04/20207 צפיות
הרבה מהלקוחות המרוצים של משרד בן קלינגר רישוי עסקים והתרי בניה שואלים רבות" במה עוד אתם יכולים לסייע?" החלטנו לפרסם לקהל הרחב פרופיל משרד המתאר את היכולות והשרותים שלנו מול משרדי התכנון,ממשל ועוד.

מאת: בנימין קלינגרשלטון מקומי05/04/20212 צפיות
יעוץ בהקמת עסק הצעד הראשון בין חלום למציאות מתחיל כאן. ​​​​כולנו שואפים להיות הבוסים של עצמנו אבל בפועל לא כל אחד מצליח. לרבים מאתנו יש יוזמות עסקיות מצוינות אך כדי להפוך אותן לעסק מניב ומשגשג נדרש תכנון, ידע בתחומים שונים והבנה עסקית. ​אם קורצת מהחומר האמיתי, נותר לך רק ללמוד איך עושים את זה נכון. אנו ב קלינגר רישוי עסקים נלווה אותך מהליך בדיקת המקום לפני השכרתו/רכישתו ועד קבלת רישיון העסק וההיתרים הנדרשים

מאת: בנימין קלינגרהתמודדות עם מצבי לחץ05/04/20247 צפיות
הסבר ותיאור כללי של מחלקת רישוי בניה בעיר הרצליה הנמצאת כיון במאמצי פיתוח רבים, אמונה מחלקת רישוי בניה על הפקת היתרי הבניה השונים שבאמצעותם ניתן יהיה לבנות ולפתח את העיר. תהליך הפקת היתר מלווה בבדיקות המשלבות בדיקות סטטוטוריות, זאת יחד עם בדיקת טיב התכנון המוצע המתבצע באמצעות בדיקת התאמה להנחיות המרחביות. בנוסף, נציגי מחלקת רישוי מסייעים במתן מידע וליווי המתכננים משלבי התייעצות ראשוניים ועד לשלב הפקת ההיתר.

מאמרים נוספים בנושא תעשייה

מאת: ניב אבןתעשייה07/05/191002 צפיות
מה היתרון של צבע אפוקסי עבור רצפה

מאת: ליאורתעשייה07/08/18918 צפיות
מכונות שרינק למפעלים שונים, מבצעות אריזה מהירה. מכונות השרינק, עוטפות את המוצר ביריעת ניילון. אחר כך, הן מלחימות את הניילון, ומקררות את פס ההלחמה.

מאת: SEOMANתעשייה26/02/18530 צפיות
מנוף הרמה הוא ללא ספק הכלי המקצועי ביותר עבור כל חברת בנייה אשר זקוקה למשאית מנוף הרמה לגובה.

מאת: shlomy תעשייה27/12/17546 צפיות
הספקה טכנית שוטפת לעסקים היא כמו הדלק שמניע את הגלגל, הידיעה שחומרי הגלם מסופקים באופן יעיל ומקצועי מייעלת את העובדה ומגדילה את התפוקה בכמה רמות

מאת: ליאורתעשייה03/08/17761 צפיות
מלגזות דרושות, במפעלי ייצור, בבתי אריזה של תוצרת חקלאית, ובמחסנים לוגיסטיים. הן משנעות סחורות בעזרת מזלג קדמי, שבעזרתו הן מעלות ומורידות את הסחורה.

מאת: Shiraתעשייה22/06/172023 צפיות
כספות לבנקים הם מהכספות המפורסמות ביותר. מי לא ראה סרטי שוד נועזים בהם צוות שודדים מיומן מגיע לבנק הומה באדם, מוציא כמה אקדחים, יורה באוויר ולוקח את כך הכסף גם מהלקוחות וגם מהבנק

מאת: ניב אבןתעשייה18/06/17867 צפיות
עד כמה שונה גם הדפסה דיגיטלית על בד מכל מה שאנחנו מכירים מן התחום עד כה? אולי ההבדל לא יהיה בולט מידי עבור הלקוח הסופי שמקבל את המוצר המוגמר אל מול עיניו, אבל עבור בתי עסק רבים מדובר בשינוי משמעותי שהופך את הבחירה של הדפסות על סוגים שונים של בדים ליותר רלבנטית מאי פעם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica