חפש מאמרים:
שלום אורח
05.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מים לשתייה בבית

מאת: אריק כהןצרכנות13/03/2011739 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מים הינם המוצר הבסיסי ביותר לצריכה יומיומית. אך לצערנו מי שתייה נקיים בבית אינם ברירת מחדל טבעית ויש סיבות רבות לכך. מי השתייה בישראל מסופקים משלושה מקורות עיקריים: הכנרת שמימיה מובלים דרך המוביל הארצי, מי תהום מקידוחי מים ומי מעיינות ונחלים. האחריות על מי השתייה מוטלת על חברת מקורות, אגודות מים פרטיות והרשויות המקומיות. קידמה טכנולוגית מביאה ברכה לעולם אך גם גורמת לזיהום מי השתייה ופוגעת במקורות מי השתייה: צפיפות יתר של מפעלי תעשייה ובתי מגורים, שימוש בחומרים כימיים ומסרטנים, שפכים ממפעלים תעשייתיים, ביתיים וחקלאיים שלא עברו סינון, דליפת דלקים וכן חלחול של חומרי דישון והדברה. בנוסף איכות מי השתייה מושפעת מריכוז המלחים המומסים במים. במי התהום קיים חשש להמלחה יתרה של המים וחדירת מי ים למי התהום עקב שאיבת יתר ומחסור במי גשמים שימלאו את מאגר המים. הפתרון הפשוט והקל ביותר לאספקה תדירה של מי שתייה נקיים ומסוננים בבית הינו רכישת מתקני מים כגון ברי מים ומיני בר.

בבית ישנם מתקני מים המחוברים לצנרת הביתית ולפיכך מספקים מים מסוננים ללא הפסקה, לעומת מתקני מים אחרים המוגבלים בגודל כד המים המינרלים המוצב עליהם. מתקני מים המחוברים כאמור לצנרת הביתית, מסננים את מי הברז דרך שלושה מסננים עיקריים, מסנן מיקרוני לסינון חול, מסנן פעם פעיל הסופח את הכלור ושאר טעמי לוואי, וגולת הכותרת נורת אולטרא סגול UV המחסלת את החיידקים המצויים במים. לפני רכישת מיני בר ובר מים חשוב לבדוק שהמתקנים בעלי תו ישראלי (1505) לסינון וטיהור מי השתייה וכן לוודא מתי צריך להחליף את המסננים השונים כאשר לרוב מסנן פעם פעיל צריך להחליף מדי חצי שנה ונורת UV מדי שנה. כתחליף זול יותר למתקני מים הביתיים ניתן להתקין מסננים על הצנרת החיצונית שמסננים לרוב אבנים וחול בלבד.

אך חשוב לזכור כי מיני בר או בר מים אינם רק מסננים את המים אלא מספקים נוחות שימוש אופטימאלית. בלחיצת כפתור פשוטה תקבלו מים קרים או חמים ואף מורתחים ללא צורך בקירור המים במקרר או בחימום המים בקומקום, דבר החוסך זמן, חשמל ומקום אחסון. בנוסף במתקני מיני בר או בר מים חדישים ומתקדמים קיים מסך דיגיטאלי המאפשר קביעה מדויקת של טמפרטורת המים וכן את הכמות המדויקת. במתקנים אלו גם קיים מנגנון בטיחות של ילדים קטנים מפני מים חמים. מיני בר הוא מתקן שתייה קומפקטי יותר ממתקן בר מים המיועד להצבה על שיש במטבח. בר המים מיועד להצבה על הרצפה ומתאים במקרים בהם שטח המטבח גדול אך שטח השיש קטן ועדיף להציב את המתקן על הרצפה. מתקני בר מים ומיני בר מעוצבים בעיצובים חדשניים במגוון צבעים ולמעשה מדובר בפריט עיצובי חובה לכל מטבח.

 תגיות המאמר: מתקני מים, בר מים, מיני בר


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אריק כהן

מאת: אריק כהןצרכנות17/08/11709 צפיות
מה כבר לא נאמר אודות איכות המים בישראל. הנושא מצוי בשנים האחרונות במרכז הכותרות והאמת הדעות חלוקות בלשון המעטה. בכל מקרה מוסכם על הכל כי מענה מושלם לבעיית איכות המים בין אם אסתטית או בריאותית ניתן על ידי מתקני מים מטהרים.

מאת: אריק כהןצרכנות14/07/11903 צפיות
הציבור בישראל חושש מלשתות את מי השתייה ישירות מהברז, אך אל דאגה הפתרון כבר נמצא, כל שעליכם לעשות הוא לרכוש מערכות מסנני מים לבית, בשוק קיימות מערכות מסנני מים חיצוניות, פנימיות ומובנות בהתאם לרצוני תכם והעדפתכם האישית.

מאת: אריק כהןצרכנות04/07/11790 צפיות
אם ברצונכם ליהנות ממים איכותיים ללא כל דאגה ובראש שקט מומלץ כי תרכשו לביתכם מתקני מים שיספקו לכם מים איכותיים וצלולים בזמינות מיידית.

מאת: אריק כהןצרכנות22/05/11922 צפיות
בעבר הלא רחוק הציבור בישראל יכול היה לשתות מי ברז ללא כל דאגה וחשש, אך לאחרונה נראה כי השתנו פני הדברים. שפכים תעשייתיים, חקלאיים ועירונים מצאו דרכם למאגרי המים וגרמו לזיהומם, רק לאחרונה משרד הבריאות אסר על תושבי קריית מוצקין לצרוך מי שתייה עקב זיהום שהתגלה במים והתושבים נאלצו לרכוש מים מינרלים לשתייה. הרתחת המים לא עזרה ונאסר על צריכתם בצורה חד משמעית. אם אתם רוצים לשתות מים בראש שקט תעשו לעצמכם טובה ותרכשו מתקני מים לשתייה.

מאת: אריק כהןצרכנות18/05/11733 צפיות
בריאותכם חשובה לכם והחלטתם להתחיל בדיאטה ואכילת פירות וירקות, אך שום דיאטה לא תהיה שלמה ללא הפסקת שתיית משקאות מוגזים והתחלת שתיית מים באופן תדיר. מים מכילים מינרלים חשובים כמו סידן ואבץ, הם נטולי קלוריות וכולם רק בריאות. אך לא הכל ורוד, מי השתייה בישראל אינם איכותיים כפי שהיו בעבר. רכישת מתקני מים לבית או למשרד תאפשר לכם ליהנות ממים נקיים ואיכותיים בראש שקט. להרחבה קרא את המאמר

מאת: אריק כהןצרכנות09/05/11941 צפיות
כשהיינו ילדים היינו נוהגים לשתות מים היישר מהברזיות בבית הספר או מהברז בבית ללא כל חשש, אך היום אם תראו את ילדכם שותה מברזייה יתמלא ליבכם בדאגה עקב איכות המים הירודה. שוק המים בישראל מצוי בעין הסערה כבר תקופה ארוכה ומתנהל ויכוח עז לגבי איכות מי השתייה. מומחים בתחום המים טוענים כי צבעם העכור של המים וטעם הלוואי של הכלור ניתנים לטיפול באמצעות רכישת מסנני מים או מתקני מים לשתייה, ומדובר בבעיות אסתטיות ולא בריאותיות.

מאת: אריק כהןצרכנות18/04/11736 צפיות
תזונה בריאה ונכונה הפכה בשנים האחרונות לחלק אינטגראלי מחיינו. עתה כבר ידוע לכל כי שתייה תדירה של מים שומרת על בריאותנו וגופינו. מחקרים הוכיחו כי מים מסייעים להפחתת מחלות סרטן, לב, התייבשות, כאבי ראש והרגשה כללית רעה. מתקני מים לשתייה יהפכו את הצורך החיוני של שתיית מים להרגל שבשגרה. עצם הימצאות מתקני מים כדוגמת מיני בר בבית, תגביר את הצריכה היומיומית ותשמור על בריאות המשפחה.

מאמרים נוספים בנושא צרכנות

מאת: Daniel.Bצרכנות10/02/20523 צפיות
הרכוש שלנו יקר לנו. אנחנו משקיעים משאבים בלתי מבוטלים בהגנה ובאמצעי ביטחון למניעת נזקים שעלולים להתרחש. זה נכון באשר לבתי מגורים וכמובן גם לבתי עסק או משרדים. כל אחד חושש מגורמים מפוקפקים ואנשים עם כוונות זדון שעלולים לעשות פעולות אשר לא ייעשו.

מאת: SEONET קידום אתריםצרכנות12/04/191678 צפיות
אנו מגיעים לפקוד את הקבר אחת לשנה, לרוב ביום השנה, לעיתים אנו הולכים לקבר שקשה לנו, שאנו מתגעגעים או רוצים להתייחד עם היקר לנו. בחרנו מצבה יפה שתכבד את הנפטר אבל לאחר בחירת מצבה חשוב לשמור על המצבה ולדאוג לניקיונה ולתחזוקתה

מאת: רוני הכהןצרכנות12/02/192049 צפיות
העולם של הצבע מספק ציפוי חכם שגם מכיל גוון וגם מכיל את המענה לתכלית אשר לשמה הצבע הזה נרכש.

מאת: אבי דוידיצרכנות02/01/192244 צפיות
בקצרה על צביעה בתנור תוך סקירת היתרונות הרבים של השיטה.

מאת: רוני הכהןצרכנות18/11/181990 צפיות
גם רכישה של מזרון זול בעלות שהיא באופן משמעותי יותר נמוכה מביאה אל תפקוד נהדר, אם רק עושים בחירה נכונה.

מאת: shiritצרכנות12/11/181886 צפיות
מעוניינים ליצוק בעסק שלכם הרגשה ביתית שתגרום לעובדים ולאורחים שלכם לאהוב כל יום בעבודה? אתם זקוקים למכונת קפה לעסק!

מאת: Shaiצרכנות09/09/181943 צפיות
איך בוחרים מקלחונים? על מה חשוב להקפיד בעת ביצוע ההזמנה? כל מה שרציתם לדעת על החלק החשוב ביותר בחדר המקלחת.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica