חפש מאמרים:
שלום אורח
10.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שמרו על המידע העסקי שלכם מוגן (מהבלוג של בני טל)

מאת : בני טל

הריגול התעשייתי והפחד מגניבתו של מידע עסקי הם החששות הגדולים ביותר הרובצים מדי יום לפתחו של בעל עסק – קטן או גדול ככל שיהיה. את המאמר שלפניכם נקדיש לכמה טיפים שיעזרו לכם להגן על העסק שלכם מפני חדירות בלתי רצויות העלולות לגרום לכם נזק ממשי.

* אל תחשפו את הרשת והשרת שלכם לגורמים חיצוניים – הדבר הראשון שיהיה עליכם לעשות על מנת להגן בצורה הטובה ביותר על המידע העסקי שלכם הוא לחסום כל גישה מבחוץ לרשת המחשבים העסקית שלכם. לצורך כך יהיה עליכם להקים חומת אש אשר תגן על כל הקבצים שיישמרו מאחוריה. היעזרו בשירותיה של חברת אבטחה מקצועית אשר תסייע לכם להגדיר את חומת האש הזו כך שהגישה לקבצים תתאפשר רק לבני האדם המורשים לעיין בהם.

עוד על בני טל

* צרו שרת דוא"ל נפרד – במקביל להפרדתה של רשת המחשוב שלכם מהעולם החיצון. יהיה עליכם לעשות את אותו הדבר לשרת הדוא"ל שלכם. הדואר האלקטרוני הוא אחד הצינורות הבולטים ביותר להעברתו של מידע סודי ועל כן, יהיה עליכם לתחום את משלוח המכתבים לכתלי החברה שלכם בלבד. ככל שהחברה שלכם גדולה יותר כך החיוניות הטמונה ביצירתו של שרת דואר אלקטרוני נפרד – מקבלת משנה תוקף.
* הגבילו את כמות ההרשאות למידע הרגיש – מעבר להפיכתה של מערכת המחשוב שלכם למבצר, יהיה עליכם להגביל מלכתחילה את כמות הרשאות העיון שניתנות לעובדי החברה שלכם. שימו לב כי כמות העובדים אשר תורשה על ידכם לגשת למידע הרגיש ביותר של החברה – יהיה מוגבל למינימום ההכרחי. כך הסיכון שהמידע ידלוף החוצה לגורמים בלתי מורשים – יקטן משמעותית.

* התקינו מערכות מעקב בבית העסק שלכם – כידוע, הפצתו של מידע עסקי רגיש לגורמים חיצוניים יכולה להיעשות גם באמצעות מסירה פיזית של התקן דיסק און קי נייד ואו דיסק צרוב רגיל. לכן, הקפידו להתקין מצלמות מעקב במעגל סגור אותן תוכלו להציב במקומות אסטרטגיים ברחבי בית העסק שלכם.

לסיכום, המידע העסקי שלכם הוא נכס אסטרטגי לכל דבר ועניין. הפצתו לגורמים מתחרים עלולה להנחית מכת מוות על העסק שלכם ועל כן ברור כי השמירה עליו הופכת לעדיפות עליונה מבחינתכם על כל המשתמע מכך.

בני טל – אל"מ במילואים, יו"ר חברת בי.טי.אס – בני טל סקיוריטי
 

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בני טל - אל"מ במילואים, יו"ר חברת בי.טי.אס - בני טל סקיוריטי
לפרטים נוספים :

http://www.bts-security.com/company-profile

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אל"מ במיל. בני טל

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון25/07/138293 צפיות
עונת הקיץ עמוסה במטיילים ובנופשים בערי התיירות בישראל, ובראשן אילת וטבריה. אחד האלמנטים החשובים ביותר עבור מלון הוא אבטחה קפדנית של שטחו. הדבר התחדד עוד יותר לפני יותר מעשור, לאחר הפיגוע הרצחני במלון פארק בנתניה.

מאת: אל"מ במיל. בני טלהודעות לעיתונות - כללי17/07/13940 צפיות
המודעות לספורט גדלה ומבורכת, אבל האנשים שעושים ספורט בשעות הלילה חשופים יותר לפושעים פוטנציאליים שעלולים להסב להם נזק. במציאות שבה אנחנו חיים, הפעילות הספורטיבית נדחקת לשעות הלילה, אחרי שאנשים מסיימים את חובותיהם בעבודה ובמשפחה.

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון12/07/131239 צפיות
הרצח המתועב שבוצע בסניף בנק הפועלים בבאר שבע יכול היה להימנע, אילו היו מטפלים בכשלי האבטחה.

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון03/07/131349 צפיות
את הוראות הפתיחה באש, ישראלים רבים מכירים עוד מהשירות הצבאי בצה"ל, בין אם היו לוחמים או אפילו בתפקידים אחרים אשר דרשו שמירה על הבסיס או מקומות אחרים. עם זאת, ההוראות עשויות להשתנות מעט ממקום למקום וכן גם בהתאם למצבים של צפיפות קהל, אירועים וכדומה. אם כן, מה הם הנהלים המקובלים?

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון20/06/131129 צפיות
זה קורה להרבה אנשים בחיים, וסביר להניח שגם אתם מכירים את המקרים האלו – שכיחת המפתח לבית, והמתנה מחוצה לו עד שאחד מבני המשפחה מגיע עם המפתח שלו. בדיוק בגלל מקרים כאלו, וגם מתוך ניסיון ליצור פתרון אבטחה שיתמודד עם פורצים, הומצא מנעול טביעת אצבע לדלתות, המכונה מנעול ביומטרי.

מאת: אל"מ במיל. בני טלהודעות לעיתונות - כללי11/06/13808 צפיות
המצב בו אדם מוצא את עצמו מותקף ברחוב, עשוי להוביל לשיתוק עקב פחד או חרדה. שמירה על קור רוח, ושימוש באמצעים נכונים, יכולים לאפשר התגוננות טובה יותר מפני מצב של תקיפה בלתי צפויה ברחוב.

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון21/05/131153 צפיות
כל חברת אבטחה יודעת שפתרון המיגון הטוב ביותר הוא אפוד המגן. תופתעו לשמוע שכיום השכפ"צים הכבדים והמסורבלים הופכים לקלים יותר, חסינים יותר ואפילו אפנתיים.

מאמרים נוספים בנושא עסקים - כללי

מאת: עוזי פלגעסקים - כללי10/05/20212 צפיות
ניתוח עפ"י מודל שרשרת הערך מסייע לזהות היכן נוצר הערך ומה ערכו במונחי עלות מימושו. צריך לזכור ששרשרת הערך טרם יצירתה בעסק, נוצרה בשלב מוקדם יותר כשרשרת ערך אצל ספקים שונים בשלבים קודמים, ועשויים להתווסף אליה שרשרות ערך נוספות של ספקים נוספים עד לסיכומה הסופי אצל הלקוח הסופי.

מאת: עוזי פלגעסקים - כללי03/05/20234 צפיות
גישת ניהול בצועים עסקיים באמצעות ניהול ובקרת מדדי בצוע מרכזיים הינה גישה ניהולית, המאפשרת לפקח ולבקר את ביצועי העסק ברמה שוטפת. הבקרה היא של יעדים שהוגדרו כמייצגים והשגתם תאפשר לממש את מטרות העסק.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי07/03/20280 צפיות
בודקים סקר שכר הייטק בכדי להבין את המצב שלכם ביחס לשוק? עומדים לפני ראיון עבודה ורוצים להיות בטוחים כי התשובה שלכם לשאלת ציפיות השכר תהיה נכונה? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: Daniel.Bעסקים - כללי26/02/20317 צפיות
חקירות פרטיות - אמון הוא מצרך בסיסי ונחוץ מאוד בחיים שלנו כבני אדם חברתיים. אנו מעוניינים לתת אמון בסובבים אותנו, ולבטוח במה שבני המשפחה או העמיתים בעבודה אומרים לנו.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי26/01/20425 צפיות
בתחום ההייטק חיפוש העבודה מתמקד פעמים רבות לא רק במשרה עצמה, בתנאי השכר וכדומה, אלא גם בחברה עצמה. כיום ישנן חברות מובילות אשר רבים חושקים בעבודה בהן, חברות אשר מובילות את רשימת החברות המבוקשות בזכות תנאי עבודה מעולים שהן מציעות לעובדים, סביבת עבודה גמישה ואיכותית יותר, אופציות קידום נרחבות ועוד.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי30/12/19496 צפיות
רוצים להתקבל לעבודה בחברת הייטק מסויימת? מחפשים גישה אל חברות ההייטק הגדולות והמובילות בישראל? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי01/12/19595 צפיות
עומדים לפני גיוס עובדים משמעותי לחברה שלכם? רוצים לפרסם מודעות דרושים הייטק במקומות אשר יובילו אתכם לקבלת קורות חיים ממועמדים איכותיים אשר באמת מתאימים למה שאתם מחפשים? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica