חפש מאמרים:
שלום אורח
09.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

כל מה שרציתם לדעת על לימודי גיטרה

תמיד חלמתם על נגינה בגיטרה, ולא חשבתם שתגשימו את חלומכם אי פעם ? עכשיו זה בדיוק הזמן המתאים. אפשר לעבור תהליך לימוד גיטרה בכל גיל וניתן לרכוש את המיומנויות הדרושות לניגון איכותי אם רק מתמקדים במטרה ומשקיעים בהשגתה.לימוד גיטרה דורש דברים רבים ומגוונים, אך הדבר החשוב ביותר להצלחת התהליך הוא רצון עז ובלתי מתפשר.

לימוד גיטרה מתקשר אצל אנשים רבים עם כישרון וגיל, ולכן נוטשים רבים את החלום שלהם ללמוד גיטרה. אך חשוב להבין שמעבר לכישרון, אחד המרכיבים המהותיים ביותר בתהליך הלימוד הוא רצון עז והתמדה. אין ספק שהתהליך קשה ונקודות שבירה יכולות לבוא בהמשך הדרך. אך חושב להבין שמעבר לכישרון דרוש מאמץ רב וממוקד ולכן אנשים רבים יכולים לעבור תהליך לימוד גיטרה בהצלחה.

תרגול מתמשך

לימוד גיטרה הוא כאמור תהליך ממושך הדורש תרגול רב. על מנת להפנים את הטכניקות השונות ולרכוש מיומנות גבוהה בשיטות הנגינה, יש לתרגל בצורה אינטנסיבית. לימוד עצמי באמצעות האינטרנט בהחלט אפשרי, אך יש לזכור שאינו בעל איכויות של לימוד אמיתי במסגרת שיעורים פרטיים. לימוד עצמי דורש תרגול רב, ויכולת ביקורת עצמית מפותחת.

גם לימוד גיטרה במסגרת שיעורים פרטיים דורש תרגול אינטנסיבי, ולכן יש להפנים את העובדה הפשוטה שקצב ההתקדמות תלוי בלעדית ביכולת ובמשמעת העצמית שלכם. מורה איכותי יכול בהחלט לקדם בצורה מהירה אך אין ספק שללא תרגול אינטנסיבי תהליך הלימוד יכשל.

התאמת הציפיות למציאות

חשוב להבין שאי אפשר להפוך לגיטריסט מצטיין בין לילה, וגם הגיטריסטים הידועים ביותר נזקקו לאלפי שעות תרגול לפני שהפכו לנגנים מצטיינים. לכן מומלץ להתאים את הציפיות שלכם מתהליך הלימוד למציאות, ולהפנים את העובדה שחלק מכריע מההתקדמות שלכם תלוי בלעדית בכם.

מורה איכותי ומנוסה היודע להעביר את החומר בצורה טובה הוא נכס לכל תלמיד, לכן מומלץ במיוחד להשקיע מאמץ במציאת מסגרת לימודית מתאימה ואיכותית. מעבר למורה ותנאים הטכניים, לימוד גיטרה תלוי אך ורק בכם. ככל שתתמידו יותר ותאהבו את עצם תהליך הלמידה, כך תצליחו יותר.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אופניים חשמליות לשמירה על הסביבה ומניעת זיהום האוויר

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יריב ברקוביץ

מאת: יריב ברקוביץאופניים16/07/13595 צפיות
כולנו בוודאי שומעים מדי יום, או לפחות מדי שבוע, על הבעייתיות אשר יוצר זיהום האוויר המאסיבי שמתרחש בחברה המודרנית המערבית: זיהום מתחנות כוח אשר משתמשות בשריפה של דלקים שונים, זיהום משריפה של דלק להסקה ולחימום, זיהום משריפה של ערימות אשפה ופסולת חקלאית, זיהום ממפעלי תעשייה שונים, ומעל הכל – זיהום הנוצר ממנועים של כלי רכב שונים. זיהום האוויר מורגש ברחבי העולם המערבי בעיקר בערים הגדולות, בהם מרוכזים המפעלים הגדולים ובהן יש את תנועת כלי הרכב הרבה ביותר. אין כל ספק כי ישנו קשר ממשי בין איכות החיים שלנ

מאת: יריב ברקוביץאופניים26/09/112055 צפיות
כיום אין זה כלל נדיר לראות אנשים בוחרים להשתמש מידי יום באופניים חשמליות. תחשבו שאם אתם בוחרים להשקיע כמה אלפי שקלים באופניים חשמליות, אתם בוחרים לחסוך כסף על דלק ובעיקר בוחרים לחסוך מידי בוקר את כאב הראש של הפקקים וחיפוש בלתי פוסק אחר חנייה או גם תשלום על חנייה שיכול להיות גבוה.

מאת: יריב ברקוביץאופניים18/09/112168 צפיות
בדלק וכמובן ידידותי לסביבה. אם תסתובבו ברחבי הערים הגדולות אל תתפלאו לראות אנשים נוסעים בהם סתם לשם הטיול או גם בדרכם לעבודה. ככה שגם אם אתם רוצים לקנות זוג של אופניים חשמליות זה לא בשמיים.

מאת: יריב ברקוביץאופניים18/09/111490 צפיות
בדלק וכמובן ידידותי לסביבה. אם תסתובבו ברחבי הערים הגדולות אל תתפלאו לראות אנשים נוסעים בהם סתם לשם הטיול או גם בדרכם לעבודה. ככה שגם אם אתם רוצים לקנות זוג של אופניים חשמליות זה לא בשמיים.

מאת: יריב ברקוביץאופניים12/09/112052 צפיות
אופניים חשמליים הם ללא ספק הטרנד הכי חם בקרב רוכבי אופניים בארץ ובעולם. אופניים חשמליים מאפשרים לכל אחד ואחת מאיתנו להתנייד באופן יעיל ונוח יותר ובפחות מאמץ. חוקי החזקת אופניים חשמליים משתנים ממדינה למדינה, ובמדינת ישראל, הן הוכנסו למסגרת החוק ככלי תחבורה רק בתחילת שנת 2010.

מאת: יריב ברקוביץאופניים04/09/111114 צפיות
מוצאים את עצמכם מבזבזים זמן יקר בפקקי ועומסי תנועה? מרגישים צורך באמצעי תחבורה פשוט ונוח שיאפשר לכם להתנייד בקלות ובנוחות? רוצים להגיע בזמן לכל מקום מבלי להתעכב על חיפוש חנייה וכדומה? אופניים חשמליים למטרת רכיבה עירונית הם ללא ספק הפתרון הדו גלגלי עבורכם!

מאת: יריב ברקוביץמסחר יומי23/08/111486 צפיות
הזירה האינטרנטית שופעת אפשרויות מבחר אלקטרוני וניתן לנהל מסחר במטבע חוץ מהבית באמצעות תוכנות שונות המוצעות ברשת. השירותים שנותנות החברות השונות מגוונים מאוד ומאפשרים לנהל מסחר יומי מורכב ואינטנסיבי ביעילות רבה. ניתן לנצל את הפלטפורמות השונות המוצעות על ידי החברות השונות לניהול מסחר יומי מקיף ולצבירת רווחים נאים מאוד, אך העיסוק בתחומים אלה דורש ידע מדוקדק ומיומנות גבוהה.

מאמרים נוספים בנושא שיעורים פרטיים

מאת: יוסי פנסושיעורים פרטיים06/05/131527 צפיות
מורה לתופים - לאזה מורה כדאי לנו לשלוח את הבן ? זו שאלה ששאלים אותה אלפי הורים לאזה מורה לשלוח את הילדים לשיעורים בנושא מורה לתופים ובכלל. במאמר ישנם מס' טיפים שיועילו להתמודד עם האתגר .אזה מורה לתופים

מאת: גד אבגישיעורים פרטיים18/11/127578 צפיות
אם יצא לך לשאול את עצמך, מהו למעשה קורס חוזים עתידיים וסחורות, אז הגעת למקום הנכון כדי לקבל את התשובה הברורה ביותר. מדובר באחד הקורסים המעניינים והמרתקים ביותר בתחומי שוק ההון. לא מדובר בעוד איזה קורס בורסה אלא מדובר בקורס מקצועי הרבה יותר.

מאת: מירה כהןשיעורים פרטיים10/10/127588 צפיות
הבולטים שבלימוד השפה, שאליהם ניתן להוסיף לבלות בחוץ לארץ בנוחות ובביטחון ואת סיבת מיצוי הפוטנציאל

מאת: מירה כהןשיעורים פרטיים22/09/127372 צפיות
שנוכל לתקשר עם אנשים ברחבי הגלובוס, לנגישות יותר טובה לאינפורמציה ולמטרות עבודה. ואומנם, תחום

מאת: דן מזרחישיעורים פרטיים12/09/127564 צפיות
בלימוד השפה, וניתן לכלול גם את היכולת לצאת לטיול במדינה אחרת בנוחות וסיבות כגון שאיפותינו לשיפור

מאת: דן מזרחישיעורים פרטיים04/09/127454 צפיות
. התוצאה של זה היא שלחצי מהישראלים יש לפחות תואר אחד אך רק חלקם מוצאים תעסוקה בתחום

מאת: רון בן איששיעורים פרטיים10/06/127660 צפיות
באנגלית. זה בולט במיוחד באינטרנט, שבו שמונים אחוזים מבין אתרי האינטרנט מתנהלים באנגלית.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica