חפש מאמרים:
שלום אורח
05.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

צוואות מעוררות מחלוקות בקרב בני משפחה

אנשים רבים שכותבים צוואות מאמינים כי קרובי המשפחה שלהם יכבדו את הבקשות שלהם, וצוואתם תקוים בהתאם לבקשתם . אנשים מדמיינים כיצד בני המשפחה שלהם נאספים ומקריאים את הצוואה לאחר מותם ופועלים בדיוק לפי ההוראות. הם חשובים לעצמם כי קבלת הירושה, משפרת בוודאות את חייבם של היורשים. אולם במציאות הדברים אינם פשוטים ולעיתים, התוכניות עשויות להשתבש ועתידם של היורשים לא יהיה מובטח. צוואה היא לא רק מסמך אנושי, אלא יותר מזה עבור אנשים רבים צוואה היא למעשה מסמך כלכלי הכולל הוראות מפורטות בדבר הנכסים שמיועדים ליורשים. כתיבת צוואה היא איננה עניין פשוט רבים מתלבטים רבות לפני כתיבת הצוואה מהסיבה הפשוטה, כי ברצונכם להבטיח את עתידם של היורשים . בפני כותב הצוואה עומדות החלטות קשות שעליו להחליט לבדו ללא התייעצות עם קרובים. רק לאחר שהחליט מה לכתוב הוא ניגש לשלב של כתיבת הצוואה. צוואות הן מקור לסכסוכים לא אחת, שומעים את המונח הקרב על הצוואות משמעו מלחמה של בני המשפחה בדבר חלוקת הירושה. כאשר אדם כותב צוואה הוא רואה לנגד עיני את יחסיו עם הקרובים לעיתים הוא לא מודע לכך שכל מה שיבחר לכתוב ישפיע על הקרובים שלו בייחוד, אם ירגישו שלא קיבלו מספיק. השילוב של הרצון לכתוב והרצון לרצות את בני המשפחה לעיתים יוצר בעיות בכל הקשור להוצאת הצוואה לפועל.

הגשת צו קיום צוואה  אצל עורך דין לענייני צוואות

אישור צוואה תלוי באופן בו נערכה הצוואה.צוואה שנערכה באופן מסודר אצל עורך דין ובנוכחות עדים  יש סיכוי רב לקבל אישור מהיר .לעומת זאת לצוואה שנמסרה בעל פה, יש סיכוי מופחת לקבל אישור מהיר. שכן צוואה שנמסרה בעל פה נחשבת לסוג של צוואה שלא מומלץ לבחור בה כיוון שיש קושי לאמת את הדברים שנאמרו. לכן לאנשים חשוב להם שרכושם יגיע ליורשים בדרך הטובה ביותר מומלץ שלא לבחור בצוואה מסוג זה, אלא לכתוב צוואה מסודרת אצל עורך דין לענייני צוואות. את פתיחת הצוואה יש לעשות אצל הרשם לענייניי ירושה. הרשם לענייני ירושה מוסמך לאשר את הצוואה. לשם הגשת בקשה צו קיום צוואה עליכם למלא מספר מסמכים  חשוב מאד למלא במדויק את המסמכים שכן מילוי לא נכון יגרום לעיכוב בקבלת צו קיום  צוואה.

 תגיות המאמר: צוואה, צוואות, צו


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אקסטרה - קידום אתרים

מאת: אקסטרה - קידום אתריםעסקים - כללי12/05/14742 צפיות
שוק המנעולנים הינו מגוון מאוד - הוא מכיל מנעולנים מקצועיים, מוסמכים ומלאי ניסיון אך גם מנעולנים חסרי ניסיון אשר עלולים לגרום לנזקים ולבזבוז כספים. מנעולן טוב יהיה בעל מקצוע שסיים קורס מנעולנות, עבר הכשרות, הסמכות, קיבל אישור מטעם משטרת ישראל (כך שאין לו עבר פלילי), וצבר ניסיון. כאשר מחפשים מנעולן, חשוב לפנות אל מנעולן באזור קרוב. מנעולן אשר מספק שירותים בעיר אחרת או במקום רחוק יותר, עשוי לגבות מחיר גבוה יותר מהמחיר הסטנדרטי.

מאת: אקסטרה - קידום אתריםרפואה סינית22/05/13826 צפיות
רפואה סינית מהווה תחליף לרפואה המערבית שכולם מכירים. הטיפול ברפואה הסינית הוא שילוב של מזרח ומערב, ולכן מטופלים יכולים ליהנות משני העולמות. מעבר לשיפור במצבם של המטופלים רפואה סינית תורמת גם לשמירת מצב הרוח של המטופלים. במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא כיצד טיפול ברפואה הסינית מסייע הן לסטודנטים הלומדים את התחום והן למטופלים.

מאת: אקסטרה - קידום אתריםבריאות ורפואה כללי20/05/13913 צפיות
גסטרוסקופיה נחשבת לאחת הבדיקות השכיחות ביותר ברפואה המבוצעת לצורך אבחון וטיפול במחלות של מערכת העיכול העליונה. מטרת הבדיקה היא הסתכלות רחבה באיברי מערכת העיכול העליונה. בנוסף לצפייה בפרטים של מערכת העיכול ניתן לבדוק גידולים , לשלוף גופים זרים. מה כוללת הכנה לבדיקת גסטרואנטרולוגיה- המידע במאמר שלפניכם.

מאת: אקסטרה - קידום אתריםאדריכלות פנים19/05/13733 צפיות
בעת בניית בית יש להיעזר בבעלי מקצוע מומחים בתחום הבנייה והעיצוב. עיצוב בית יפה מתחיל במחשבה תחילה. כיום ניתן למצוא מגוון דרכים שונות לעצב את הבית ולהשאיר רושם על אורחים ובני משפחה. מיהם בעלי המקצוע שיסייעו לכם לעצב את הבית- כל התשובות במאמר שלפניכם.

מאת: אקסטרה - קידום אתריםניקיון16/05/13758 צפיות
רוב האוכלוסייה לא מבינה את החשיבות של ניקוי פריטי ריהוט שונים בצורה מקצועית ולא בבית. ניקוי פריטי ריהוט למשל, שטיח אצל חברה מקצועית יכול לחסוך לכם זמן וכסף, בייחוד כאשר מדובר במקרה של שריפה ובו אין לכם את הכלים המתאימים לניקוי שטיחים או וילונות.

מאת: אקסטרה - קידום אתריםניקיון16/05/13678 צפיות
רוב האוכלוסייה לא מבינה את החשיבות של ניקוי פריטי ריהוט שונים בצורה מקצועית ולא בבית. ניקוי פריטי ריהוט למשל, שטיח אצל חברה מקצועית יכול לחסוך לכם זמן וכסף, בייחוד כאשר מדובר במקרה של שריפה ובו אין לכם את הכלים המתאימים לניקוי שטיחים או וילונות.

מאת: אקסטרה - קידום אתריםביטוח דירה09/05/132487 צפיות
לעתים אנשים מחליטים לשפץ את הדירה שלהם שיפוץ מקיף או חלקי.עבודות שיפוצים יכולות להיות רחבות ולכלול החלפה של המטבח הישן בחדש, שבירת קירות , בניית מחיצות. ההחלטה לשפץ את הבית היא החלטה שמתקבלת בכובד ראש כתוצאה מהרצון לחלק את שטח הדירה בצורה טובה יותר. שיפוץ הבית מחייב אתכם להודיע לחברת הביטוח שלכם על הצורך בביטוח דירה על מנת להגן עליכם מפני נזקים של רטיבות.

מאמרים נוספים בנושא דיני ירושה

מאת: yoni romדיני ירושה14/11/19276 צפיות
נקודת ההנחה אומרת כי אדם אשר החליט לכתוב צוואה עשה זאת על מנת להשאיר הוראות התואמות את רצונו. מימוש הצוואה משמעותה לכבד את בקשותיו של אותו אדם. לכן, רוב הצוואות יכובדו כפי שנכתבו. עם זאת לעתים ישנו תהליך של ביטול של הצוואה כאשר האדם עצמו יכול לשנות את דעתו ולהחליט לבטלה או לעדכן אותה.

מאת: yoni romדיני ירושה03/07/19701 צפיות
כשאדם קרוב אלינו נפטר זו בשורה לא נעימה במיוחד, לפעמים אפילו מכאיבה מאוד במידה ומודבר בבן משפחה קרוב או בן משפחה שנפטר בטרם עת. בנוסף לכאב הגדול על האובדן עצמו לעיתים מתעוררות בעיות נוספות שגורמות לכאב נוסף - בעיות הירושה שהותיר אחריו המנוח.

מאת: רוני הכהןדיני ירושה24/04/18707 צפיות
כדי למנוע ריבים מיותרים אנשים רבים לקראת הזקנה עורכים מול עורך דין ירושה את כל הנדרש במסמך ירושה מסודר לכל הילדים.

מאת: יוסף מימוןדיני ירושה19/08/151844 צפיות
מאמר זה בא לתת מידע על סוגי צוואות ובמה יכול לסייע עורך דין צוואות, ירושות ועזבונות מומחה.

מאת: רגב אלקיים דיני ירושה04/12/143292 צפיות
ראוי להדגיש, כיעצם ההכרה בבן כ"בן ממשיך" אינה מעניקה לבן הממשיך זכויות קנייניות במשק. משמעות הצהרת בעל המשק על בנו כ-'בן ממשיך' מהווה הגדרת מערכת היחסים שבין 'הבין הממשיך', האגודה, הסוכנות והמנהל – ותו לא! ללא אישור בכתב של בעל המשק, וללא חתימת בעל המשק על המסמכים הרלוונטיים, הבן הממשיך אינו רשאי לבנות במשק

מאת: הדסדיני ירושה18/09/141951 צפיות
לפי ספרי החוק במדינה קיימות מספר צורות לפיהן ניתן לערוך צוואה כדין

מאת: אלעד שנירדיני ירושה07/09/142176 צפיות
בקשה עבור צו ירושה הינו תהליך לא פשוט וחשוב לדעת כיצד יש להגיש את הבקשה ללשכת רשם הירושה בדרך הנכונה כדי למנוע סחבת לא הכרחית.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica