חפש מאמרים:
שלום אורח
03.12.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ללמוד מתמטיקה עם מורה

מאת: יעל מלמדבגרויות05/10/2011676 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
רוצים להתקבל ללימודי תואר? לא בטוחים איך תצליחו בחיים בלי בגרות?

אפשרי כי בימינו , תעודת בגרות טובה היא אינה תנאי מחייב כדי להתקבל לעבודה, ובעיקרון לא מהווה אינדיקציה על היכולת השכלית, בכל זאת עדיין כדאי שתהיה לכם אחת, מפני שהדבר נראה יותר טובבקורות החיים שלכם, ולפעמים אפילו חובה כדי להיכנס ללימודים אקדמיים. רוצים לדעת יותר על ללמוד מתמטיקה? בבקשה קיראו עוד.

איך עושים זאת?

ככל שתתנו לזמן לעבור אחרי סיום התיכון - יהיה לכם קשה יותר להתרגל שוב למסגרת הלימודים. בגלל זה, כדאי לכם להתחיל את התהליך כמה שיותר מהר. קל למצוא מספר גדול של מכוני לימוד מוכרים שאפשר להיעזר בהם. מידעעל מכונים כאלה תמצאו בלי בעיה בגוגל וכיו"ב. היה ואתם בסדיר, בקבע, או אם כרגע השתחררתם, תקבלו הנחות והטבות רבות עבור הקורסים השונים.

רק זיכרו שאתם כבר לא בבית ספר, לכן , קחו את הנושא הזה ברצינות יתרה והיו בוגרים, לא כמו כמו תלמידי בית ספר; עכשיו, כשיותר ברור לכם מה פחות או יותר אתם חפצים לעתיד שלכם, וקיבלתם אינפורמציה נוספת בתחום מסוים.

ומה אתם חושבים על הבחינה הפסיכומטרית?

הבחינה הפסיכומטרית נערכת בצורה שונה מזה שלציוני הבגרויות. למבחנים הפסיכומטריים יש חשיבות גדולה יותר מהמשקל של ציוני הבגרות, מה גם שהבחינה עצמה נוטה להיות קשה יותר, זאת על אף העובדה שהבחינה הפסיכומטרית לא מעידה על חוכמתכם. ציון הבחינה הפסיכומטרית בודק דווקא את הדרך בה אתם מתמודדים בעת מצבי לחץ, את זכרונכם וכמה הראש שלכם מאורגן.

אפילו אם מסיבה כלשהי ניגשתם והוצאתם ציון גרוע במבחן הראשון שלכם - זה לא בהכרח אומר שאין לכם את היכולת לעבור, רק שפשוט הפעם לא הלך במיוחד; כמו בראיון עבודה, מעטים מצליחיםלהוציא מעצמם את המקסימום ולהוציא את התוצאה הרצויה על ההתחלה. תמיד יש אפשרות להמשיך ולגשת לעוד מועדים, כל עוד יש לכם מספיק כסף ועמידות מנטאלית בשביל לגשת למועדים נוספים. את הציון הגבוה שתוציאו - מתעדים במשך שבע שנים.

בשלב הזה, אחרי שקראתם עוד אינפורמציה עלמתמטיקה 5 יחידות, ובהנחה ואתם כבר יודעיםבמה אתם מתעניינים ובאיזו עבודה אתם מעוניינים, זה הזמן שהידע הזה ינוצל למען עתידכם: הירשמו לאחד הקורסים, שפרו את הממוצע, ושפרו את ההערכה העצמית שלכם!
 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יעל מלמד

מאת: יעל מלמדפסיכומטרי18/01/121085 צפיות
ככל שהשנים עוברות לאחר סיום בי"ס - יהיה לכם קשה יותר להוציא תעודת בגרות. בגלל זה, שווה לפתוח בתהליך במהירות האפשרית. ישנם מספר גדול של מכוני לימוד

מאת: יעל מלמדבניין ואחזקה - כללי18/01/121037 צפיות
מנעולן עם תעודות צריך לשאת עימו תעודת יושרה שקיבל מהמשטרה. בתמורה, תפקידכם יהיה להציג בפניו עדות או הוכחה שאתם ללא ספק גרים בבית הנעול.

מאת: יעל מלמדצרכנות18/01/12958 צפיות
איך שוכרים טכנאי מקררים? איך שומרים על המקרר והמקפיא שלכם במצב תקין? איזה מקררים חדשים מומלצים לקניה?

מאת: יעל מלמדלימודים אקדמאיים18/01/12923 צפיות
בזמנים אלה, אין אדם שלא מבין שאם אין לנו איזושהי השכלה, קשה להתקדם בחיים. ככה זה בחיים, מעסיק לא רוצה לקחת מועמד או מועמדת בלי רקע בלימודים

מאת: יעל מלמדעסקים - כללי08/01/121139 צפיות
בין אם אתם רוצים לרכוש דירה חדשה ובין אם אתם צריכים לכסות את המינוס, מעת לעת תהיו בעלי זכאות להלוואה בריבית שפשוט כדאי לקחת. הלוואה הניתנת לכם עם ריבית מוצמדת נמוכה,

מאת: יעל מלמדלימודים אקדמאיים08/01/121036 צפיות
אנחנו חייבים להשקיע הרבה מחשבה בבחירת הלימודים העתידיים. וזאת בגלל סיבה פשוטה מאוד, שכן הבחירה הזאת משפיעה על שארית חיינו. ישנו סיכוי טוב, שהתואר הראשון שתלמדו, יהפוך בעתיד למקצוע בו תתעסקו בצורה מקצועית. כלומר, ללימודים הקודמים שלכם יש השפעה רבה על הקריירה שתפתחו. אז אין להקל ראש בעניין!

מאת: יעל מלמדבניין ואחזקה - כללי08/01/121006 צפיות
מקובל לחשוב שכמעט כל אדם נותר בשלב מסויים בחוץ בלי יכולת לחזור. במצב כזה, אפשר להיות היסטריים, או לבדוק מנעולנים. להשיג מקצוען בימים אלה - זאת מטלה מאוד פשוטה; אין בעיה למצוא המון אמני פריצות מומחיים שיכולים לבוא בכל זמן נתון.

מאמרים נוספים בנושא בגרויות

מאת: בגרויות31/01/211050 צפיות
מכללת נשיא טכנולוגיות - המטרה הראשית של לימודי הכשרה מקצועית אונליין היא שבסוף הלימודים תוכלו למצוא ולהשתלב בעבודה מתאימה לכישורים שלכם.

מאת: בגרויות31/01/21990 צפיות
מכללת נשיא טכנולוגיות - המטרה הראשית של לימודי הכשרה מקצועית אונליין היא שבסוף הלימודים תוכלו למצוא ולהשתלב בעבודה מתאימה לכישורים שלכם.

מאת: רונית שמאי שורץבגרויות19/06/172536 צפיות
אם הילד סיים כתה י' והידע שלו בלשון לא מדהים, נצלו את החופש הגדול לשיפור המצב. העניקו לו חמישה - שישה שעורים פרטיים והבטיחו לו יותר בטחון וציון גבוה יותר בבגרות המצפה לו בשנה הבאה, בתום כתה יא'. האתר scoolers.online יעזור לכם בקלות וביעילות.

מאת: בוגי אונלבגרויות06/01/149118 צפיות
בגרויות במתמטיקה דורשת הכנה יסודית, אין כל מקום להסחת דעת. ריכוז נחוץ לפתירת התרגילים המורכבים והתמדה לאורך זמן. אחת לשעה כדאי יהיה לקום, להתרענן ולחלץ עצמות. פינת הלימוד הזו תשמש אתכם להכנת שיעורי בית, תרגול אישי, שינון נוסחאות וחיזוק התחומים החלשים.

מאת: חיים קסלרבגרויות08/10/131771 צפיות
ישנם לא מעט ניגשים לבחינת פסיכומטרי המתקשים לעמוד במתכונתה הרגילה, לא עקב היעדר יכולות שכלית אלא בשל מגבלות מנטאליות או פיזיות. עבור מעומדים אלו מוצעות בחינות פסיכומטרי מותאמות בתנאים מיוחדים, שעל מנת להיות זכאים להן יש צורך בהרשמה מיוחדת ובהוכחת המוגבלות בפני יחידת במו"ת, שהינה מחלקה מיוחדת במרכז הארצי האמונה על מקרים אלו.

מאת: חיים קסלרבגרויות27/08/131465 צפיות
בגרות במתמטיקה מתקיימת במועדי חורף בין החודשים ינואר לפברואר, ובמועדי קיץ בין החודשים מאי ליולי. על מנת להצליח בבגרות זו הנחשבת בעיני רבים לקשה מכולן, חשוב להגיע מוכנים, ועדיף בעזרת קורס הכנה המתחיל כארבעה חודשים לפני הבגרות.

מאת: ליטל כץבגרויות18/08/131428 צפיות
מחירי ההשכלה הגבוהה ותנאי הקבלה הנוקשים גורמים לישראלים רבים לחפש תוכניות לימודים בארצות אחרות. בעיקר בתחומי ההיי טק, רפואה ומקצועות יוקרתיים נוספים קיים מספר קטן של מקומות ולכן לימודים בחו"ל הם פתרון יעיל, ולעתים אף זול יותר.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica