חפש מאמרים:
שלום אורח
12.08.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ריסוס נגד טרמיטים

מאת: רותם שרוניהדברה03/04/2012681 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כל הבית גדוש במזיקים? תיקנים השתלטו על האמבטיה היונים מתעקשות לכלכך דווקא לכם את האוטו מפחדים מנחשים בגינה זה הזמן להביא ריסוס נגד עכברים!

ריסוס נגד עכבישים זה שירות מאד חשוב, כי לא זאת בלבד שמעופפים וזוחלים למיניהם מהווים מטרד אסתטי, ריבוי מזיקים כגון ג'וקים ופרעושים, למשל, מסכן את בריאותכם.

כמה פרטים שחשוב לדעת כל מה שקשור לריסוס נגד טרמיטים:

- איש הדברה אמין, אשר משתמש בחומרים תקניים נוהג להציע אחריות על העבודה, בכדי שתוכלו לדעת שאתם מכוסים לכל מקרה ושלא תזכו לביקור מחודש מהמזיקים בתום תקופה קצרה.

- בנוסף, בקשו מאיש המקצוע שיציג בפניכם רישיון מדביר, כך תהיו רגועים שהוא מוסמך לעבוד עם כימיקלים.

- לאחר ריסוס בבית מותר ורצוי לנקות את המשטחים בסחבה לחה וללא חומרי ניקוי, אבל אסור לעשות ספונג'ה כללית, בשביל שלא לפגוע ביעילות החומרים.

- אם אתם מגדלים חיות מחמד, אל תשכחו לברר כמה זמן להמתין לפני שניתן להכניס אותן בחזרה הביתה. כמו כן נסו לברר אם יש אופציה להשתמש בחומרים שאינם מזיקים לבריאותן.

- בנוגע ליונים, עכברים, חולדות ועטלפים, ריסוס אינו הומאני ואינו מועיל, לכן יש ללכוד אותם ולשחרר בטבע בקרבת מקום. חולדות, למשל, מסוגלות לזהות רעל ממרחק רב ולכן בעלי חיים אלה פשוט נמנעים מלהתקרב לאזור. יונים יכולות להיכלא בגגות, למות שם ולהפוך למפגע בריאותי, שקשה מאוד לטהר.

ובאופן כללי, סילוק של אחד מבעלי החיים האלו מאזור המחייה שלו יוביל להשפעה אקולוגית חמורה, ולבסוף לריבוי במזיקים אחרים ונוראיים יותר, כגון נחשים, עקרבים ונדלים, שיתפסו את מקומם בשרשרת המזון.

- הקפידו לבצע ריסוס בזמנים קבועים בכל שנה, עדיף בסביבות חודש יוני, בכדי לשמור על הבית נקי באופן ממושך.

עצה קטנה לסיום- לא רוצים יותר נמלים בבית ובחצר? פשוט מועכים, ענפים של רוזמרין. מכניסים אותם לכלי סגור עם הרבה מים ומביאים אותם למצב הרתחה אחרי שהם מתקררים. מסננים את המים מהתבלין ומזליפים מים בחלקו של הבית או החצר האהוב על הנמלים והן לא יטרידו אתכם שוב זה כיף למצוא דוחה זוחלים ידידותי לסביבה.

 תגיות המאמר: ריסוס נגד טרמיטים


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דודי שמש מחירים וגם דודי שמש לכל המידע והמלצות

www.dvadimcenter.co.il

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רותם שרוני

מאת: רותם שרוניבתים משותפים06/04/12952 צפיות
למנוע תקלות בדודי שמש וחשמל מומלץ מאוד לקחת דוד עם מסנן אבנית, וכתחזוקה, לבצע שטיפה פנימית כל שנה-שנתיים.

מאת: רותם שרוניבניין ואחזקה - כללי05/04/12951 צפיות
ובמידה והמצב הכלכלי מאפשר, אולי שווה לשקול לקנות מזגן מסוג ''אינוורטר''. מזגנים בטכנולוגיית אינוורטר

מאת: רותם שרונישיפוצים04/04/12886 צפיות
בתחום של הריצוף למשל, כל אדם יכול לבחור שמא לרצף את הבית בשיש כלשהו, פורצלן, פרקט למינציה, שטיח או לינוליאום

מאת: רותם שרוניקורסים וסדנאות04/04/12807 צפיות
הצורך בהכשרה מקצועית הוא כרטיס להצלחה כלכלית, בין אם זה לימודי תואר ובין אם לימודי שוק ההון, אם אנו בני עשרים ומשהו

מאת: רותם שרוניביטוח רכב04/04/12737 צפיות
אל תחכו לדקה התשעים, כחודש לפני מועד סיום הביטוח תתחילו להתעניין במחירים, כך תוכלו להשוואה- לבדוק כמה פוליסות ולמצוא את המחיר

מאת: רותם שרונישיפוצים03/04/12705 צפיות
וחיצונית. אבל בלי שום קשר איזה סכום כסף נוכל להשקיע בו, לחלקנו הגדול אין את הידע המקצועי, ההכשרה, הזמן

מאת: רותם שרוניבגרויות03/04/121051 צפיות
שבתם מהטיול במזרח? וכעת? אתם צריכים למצוא את הכיוון שמתאים לכם, צריך לקחת ברצינות את כל נושא הלימודים להחליט

מאמרים נוספים בנושא הדברה

מאת: נט מדיה- בניית אתריםהדברה12/03/191382 צפיות
חברת הדברה תדאג שהבית יהיה נקי מכל האורחים הלא רצויים בין אם מדובר בתיקנים, עכברים או פשפש המיטה. אבל על מנת שאכן כך יקרה חשוב לבחור חברת הדברה מקצועית.

מאת: דוד לוקשביץהדברה22/02/181177 צפיות
הדברת פרעושים בחצר היא חלק בלתי נפרד מכל מבצע הדברה של פרעושים. אל החצר נכנסים בעלי חיים זרים, הם עלולים להיות נשאים של פרעושים. כאשר הפרעושים הנמצאים בחצר יזהו פונדקאי מתאים הם ינתרו לעברו ייטפלו אליו וימצצו את דמו. הפרעושים אוהבים לחיות בסביבה עם תנאי לחות גבוהים הקיימים בדרך כלל בין מצבורי אשפה במחילות ובמאורות של בעלי החיים. חשוב לנקות את החצר ולמנוע תנאים שיזמינו את הפרעושים.

מאת: דוד לוקשביץהדברה22/02/18916 צפיות
פשפשי המיטה כיום בישראל מהווים נזק אדיר ומטרד גדול לאדם. כאשר בסוף יום עבודה אנו שמחים ללכת לישון אין אנו מדמיינים בנפשנו ולא לרגע אחד כי יש לנו שותפים למיטה, מדובר בחרק המתפשט מהר ביותר ואלוף במחבואים, פשפשי המיטה גורמים לנו לגירודים עזים אלרגיות קשות היכולות אף להגיע לבתי חולים. הטיפול בו חייב להתבצע אך ורק על ידי מדביר בעל רישיון והיתר הדברה בפועל אל תתביישו לבקש היתר הדברה.

מאת: דוד לוקשביץהדברה21/02/18958 צפיות
הפשפשים והפרעושים שניהם חרקים שונים לחלוטין אחד ממשנהו, אך עדיין רבים מהאנשים מתבלבלים ביניהם. הפרעושים הם חרקים זעירים ביותר קטנים ואלופי העולם בניתור למרחק, לעומת גודל גופם הזעיר. נדבקים בכוח לפונדקאי. הפשפשים לעומתם מהלכים כרגיל ללא יכולת ניתור לגובה ובעל מראה מאוד תמים ובלתי מזיק, יכולתם להתחבא בסדקים צרים עד שיבוא הטרף. המכנה המשותף בין שניהם הוא הבוקר של אחרי המלווה בעקיצות רבות בכל הגוף, מגדרות ומאוד מכוערות, מהם דרכי ההדברה נגד שניהם.

מאת: דוד לוקשביץהדברה13/02/18976 צפיות
פרעושים הם סוגי חרקים. הפרעושים מונים בקירוב למעלה מאלפיים סוגים, אך בישראל מצויים רק כארבעים סוגים של פרעושים והפרעוש הנפוץ ביותר הוא "פרעוש החתול". הפרעושים אינם טפילים מסוכנים אך הם עלולים לעקוץ ולהטריד,

מאת: דוד לוקשביץהדברה13/02/18983 צפיות
כת הטבע החדשה שמאיימת על ישראל היא גדולה בסכנתה, אבל קטנה מאוד במימדים: נמלת האש האדומה גודלה פחות משני מילימטרים, אך היא מסוכנת לבעלי החיים ומכאיבה לבני האדם. היא התפשטה ברחבי הארץ מצפון ועד דרום, ופתרון לבעיה - אין.

מאת: דוד לוקשביץהדברה13/02/18915 צפיות
כת הטבע החדשה שמאיימת על ישראל היא גדולה בסכנתה, אבל קטנה מאוד במימדים: נמלת האש האדומה גודלה פחות משני מילימטרים, אך היא מסוכנת לבעלי החיים ומכאיבה לבני האדם. היא התפשטה ברחבי הארץ מצפון ועד דרום, ופתרון לבעיה - אין.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica