חפש מאמרים:
שלום אורח
20.04.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מהם צמחי מרפא? מתי נשתמש בהם?

את השימוש של צמחי מרפא ניתן כמעט בכל זרמי הרפואות כדוגמת הרפואה הקלאסית, העממית והמודרנית. צמחי מרפא משמשים לטיפול במחלות ומניעת מחלות הקיימות בגוף האדם. מה כוללים צמחי מרפא סיניים? ישנם דברים רבים תחת צמחי מרפא כדוגמת תכשירים, תמציות, אבקות, חלקי צמחים וכו'. פעולת הסינתזה של הצמח יוצרת חומרים המאפשרים ריפוי לבני אדם וכן גם לבעלי חים. צמחי מרפא הינם חלק מרפואה בוטנית. רפואה בוטנית כוללת עצלים, שיחים, פרחים, פירות וכו'.

צמחי מרפא בתרבויות השונות

צמחי מרפא לרוב מחולקים לקבוצות ניתן לראות צמחי מרפא סיניים שמגיעים מהתרבות והמסורת הסינית העתיקה ונכנסים תחת רפואה סינית, ניתן לראות צמחי מרפא שהגיעו מהתפוצות כדוגמת תימן, מרוקו וכו', וכן קבוצות של צמחי מרפא שבעצם צמחו וגדלו באזור שלנו וניתן לראות אותם בעיקר בשימוש של הבדואים.

צמחי מרפא – שימוש

צמחי מרפא מתחלקים לקבוצות. צמחי מרפא אשר ניתן לאכל אותם, במידה והחומרים אינם אכילים כמו שהם ניתן לבצע להם חליטה, הרתחה וכן חלק מהן יש להשרות באלכוהול. שיטת המיצוי של צמחי מרפא נקבע לפי הקבוצה שהרלוונטית עבור אותו צמח מרפא ספציפי.

צמחי מרפא תחת רפואה סינית

רפואה סינית כוללת בתוכה הרבה שיטות. רפואה סינית הינה רפואה שקיימת כבר כמה אלפי שנים. בתחילה הרפואה הקונבנציונלית לא הסכימה לקבל את שיטות רפואה סינית כחלק מתחום הרפואה מאחר והיא הייתה זרה עבורם ויותר נראתה להם כעבודת אלילים יותר ממשהו שבאמת יכול לסייע לאדם. עם השנים ניתן לראות שיטת טיפול זו של רפואה סינית כיותר ויותר נכנסת לחיינו, ניתן לראות זאת גם בקופות החולים השונות אשר מכניסות לסל הטיפולים שלהם שיטות שונות ששייכות לרפואה הסינית כדוגמת דיקור סיני, דיקור סיני הינו סוג טיפול אשר בעזרת החדרת מחטים קטנים לנקודות האנרגטיות בגוף דבר שגורם לשחרור האנרגיה של הצ'י העצורה בגוף דבר שעוזר לריפוי מחלות ומכאובים. כמו כן ניתן לראות תחת רפואה סינית שיטות טיפול וריפואי כדוגמת צמחי מרפא, צמחי מרפא הראו שיכולים להקל על בעיות פיזיות וכן על בעיות נפשיות. נראו מחקרים המראים כי השימוש בצמח מרפא מתאים עוצמת הכאב קטנה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אקסטרה - קידום אתרים

מאת: אקסטרה - קידום אתריםעסקים - כללי12/05/141138 צפיות
שוק המנעולנים הינו מגוון מאוד - הוא מכיל מנעולנים מקצועיים, מוסמכים ומלאי ניסיון אך גם מנעולנים חסרי ניסיון אשר עלולים לגרום לנזקים ולבזבוז כספים. מנעולן טוב יהיה בעל מקצוע שסיים קורס מנעולנות, עבר הכשרות, הסמכות, קיבל אישור מטעם משטרת ישראל (כך שאין לו עבר פלילי), וצבר ניסיון. כאשר מחפשים מנעולן, חשוב לפנות אל מנעולן באזור קרוב. מנעולן אשר מספק שירותים בעיר אחרת או במקום רחוק יותר, עשוי לגבות מחיר גבוה יותר מהמחיר הסטנדרטי.

מאת: אקסטרה - קידום אתריםרפואה סינית22/05/131250 צפיות
רפואה סינית מהווה תחליף לרפואה המערבית שכולם מכירים. הטיפול ברפואה הסינית הוא שילוב של מזרח ומערב, ולכן מטופלים יכולים ליהנות משני העולמות. מעבר לשיפור במצבם של המטופלים רפואה סינית תורמת גם לשמירת מצב הרוח של המטופלים. במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא כיצד טיפול ברפואה הסינית מסייע הן לסטודנטים הלומדים את התחום והן למטופלים.

מאת: אקסטרה - קידום אתריםבריאות ורפואה כללי20/05/131394 צפיות
גסטרוסקופיה נחשבת לאחת הבדיקות השכיחות ביותר ברפואה המבוצעת לצורך אבחון וטיפול במחלות של מערכת העיכול העליונה. מטרת הבדיקה היא הסתכלות רחבה באיברי מערכת העיכול העליונה. בנוסף לצפייה בפרטים של מערכת העיכול ניתן לבדוק גידולים , לשלוף גופים זרים. מה כוללת הכנה לבדיקת גסטרואנטרולוגיה- המידע במאמר שלפניכם.

מאת: אקסטרה - קידום אתריםאדריכלות פנים19/05/131182 צפיות
בעת בניית בית יש להיעזר בבעלי מקצוע מומחים בתחום הבנייה והעיצוב. עיצוב בית יפה מתחיל במחשבה תחילה. כיום ניתן למצוא מגוון דרכים שונות לעצב את הבית ולהשאיר רושם על אורחים ובני משפחה. מיהם בעלי המקצוע שיסייעו לכם לעצב את הבית- כל התשובות במאמר שלפניכם.

מאת: אקסטרה - קידום אתריםניקיון16/05/131184 צפיות
רוב האוכלוסייה לא מבינה את החשיבות של ניקוי פריטי ריהוט שונים בצורה מקצועית ולא בבית. ניקוי פריטי ריהוט למשל, שטיח אצל חברה מקצועית יכול לחסוך לכם זמן וכסף, בייחוד כאשר מדובר במקרה של שריפה ובו אין לכם את הכלים המתאימים לניקוי שטיחים או וילונות.

מאת: אקסטרה - קידום אתריםניקיון16/05/131079 צפיות
רוב האוכלוסייה לא מבינה את החשיבות של ניקוי פריטי ריהוט שונים בצורה מקצועית ולא בבית. ניקוי פריטי ריהוט למשל, שטיח אצל חברה מקצועית יכול לחסוך לכם זמן וכסף, בייחוד כאשר מדובר במקרה של שריפה ובו אין לכם את הכלים המתאימים לניקוי שטיחים או וילונות.

מאת: אקסטרה - קידום אתריםביטוח דירה09/05/132895 צפיות
לעתים אנשים מחליטים לשפץ את הדירה שלהם שיפוץ מקיף או חלקי.עבודות שיפוצים יכולות להיות רחבות ולכלול החלפה של המטבח הישן בחדש, שבירת קירות , בניית מחיצות. ההחלטה לשפץ את הבית היא החלטה שמתקבלת בכובד ראש כתוצאה מהרצון לחלק את שטח הדירה בצורה טובה יותר. שיפוץ הבית מחייב אתכם להודיע לחברת הביטוח שלכם על הצורך בביטוח דירה על מנת להגן עליכם מפני נזקים של רטיבות.

מאמרים נוספים בנושא רפואה סינית

מאת: רפאל רוזנסקירפואה סינית24/03/222688 צפיות
דיקור סיני לכאבי גב מתבצעים בקליניקה באמצעות מחטים דקות מאוד, חד פעמיות וסטריליות. אלו הן מחטים שמיוצרות במיוחד בעבור דיקור סיני. את המחטים מציבים בנקודות הדיקור שתואמות את המצב הרפואי והנפשי.

מאת: רפאל רוזנסקירפואה סינית28/01/222947 צפיות
על מנת לקבל את הטיפול המדויק ביותר נחוץ מטפל עם ניסיון ספציפי בטיפולי דיקור סיני לדיכאון וחרדה. חפשו מטפל מנוסה שמציע המלצות עדכניות ואותנטיות

מאת: רפאל רוזנסקירפואה סינית22/12/212993 צפיות
מחקרים רבים הוכיחו מעל לכל ספק את היעילות של הרפואה הסינית עם דגש על דיקור סיני. טיפולי דיקור סיני להרזיה אינם מלווים בכאב או תופעות לוואי

מאת: רפאל רוזנסקירפואה סינית17/10/213192 צפיות
רוצים לדעת איך מתבצע טיפול דיקור סיני לפוריות?

מאת: רפאל רוזנסקירפואה סינית24/08/213386 צפיות
איך בוחרים מטפל דיקור סיני בראשון לציון?

מאת: רפאל רוזנסקירפואה סינית11/07/213639 צפיות
טיפולי דיקור סיני חשוב לבצע באמצעות מטפל מנוסה ומוסמך. עליכם לבחור נכון את המטפל ולא למהר להתפשר על פחות מהטוב ביותר. מקצועיות של מטפל תבוא לידי ביטוי בתוצאות טובות יותר

מאת: רפאל רוזנסקירפואה סינית18/05/213684 צפיות
הרפואה הסינית ממליצה על שילוב של טיפולי דיקור סיני למחלת כרוהן יחד עם שינויים תזונתיים

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica