חפש מאמרים:
שלום אורח
18.08.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

פירסינג וקעקועים – אופנה חולפת?

מאת: מיכל זאומנות - כללי10/09/2012801 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

לא פעם יוצא לנו לראות אנשים שיש להם פירסינג וקעקועים על הגוף. לפעמים אנחנו אפילו לא מבחינים בפירסינגים ובקעקועים כיוון שהם נמצאים במקומות שמכוסים על ידי הבגדים או שלא נחשפים לעין רוב הזמן.

נראה משונה שמישהו יעשה פירסינג וקעקועים במקומות שלא חשופים לעין רוב הזמן, הרי שני אלו אמורים לשמש כמעין אקססורי לאדם, משהו שהוא ייחודי לו ושמאפשר לו להביע את עצמי בכל בחינה אפשרית.

ולמרות זאת, הרבה אנשים עושים פירסינג וקעקועים במקומות שקשה להבחין בהם. על כן, נשאלת השאלה, האם מכון קעקועים ופירסינגים הוא עניין של העבר? האם קעקועים ופירסינגים הם אופנה חולפת?

כדי לענות על השאלה הזו, בואו נבחן את היצע מכוני הקעקועים והפירסינגים שיש היום, שכן כמות המכונים (העובדים) יכולה להעיד על הביקוש.

ובכן, אפשר למצוא הרבה מכוני פירסינג בתל אביב וגם מכוני קעקועים, וכך גם ביתר הערים הגדולות, אך אלו נפוצים בעיקר באזורים מפותחים עם מאפיינים עירוניים. לעומת זאת, בקצות הצפון או הדרום של הארץ, איפה שיש הרבה שממה ומעט יישובים, מושבים וקיבוצים, צריך לנסוע רחוק כדי למצוא מכון פירסינג וקעקועים ללכת אליו.

אבל המיקום של  מכון קעקועים ופירסינגים לא ממש מהווה מדד לביקוש בכללותו, אלא רק למידת הביקוש באזורים מסוימים. בכל מקרה, נראה שהמכונים הם רבים, פזורים במגוון אזורים, וכן, יש להם ביקוש.

בוא נבחן גם את כל האנשים שעשו פירסינגים וקעקועים לפני כן- האם הם מתחרטים שעשו אותם? או שאולי היו רוצים לעשות עוד?

בדרך כלל, רוב האנשים שכבר עשו קעקוע או פירסינג בתל אביב היו רוצים לעשות לפחות עוד אחד. זו הסיבה שלהרבה מהאנשים שאוהבים פירסינגים וקעקועים יש כמה קעקועים או כמה פירסינגים.

מאז ומתמיד היו אנשים שהתנגדו לכל אופנת הקעקועים והפירסינגים- חלק התנגדו כי זה נוגד את האמונה שלהם וחלק התנגדו כי זה פשוט לא יפה בעיניהם. הרבה הורים לא מוכנים שילדיהם ילכו אל מכון קעקועים עם חברים אפילו, רק כדי שלא יתפתו גם הם "להשחית" את גופם. אבל לצדם, יש עדת מעריצים של כל סצנת הקעקועים והפירסינגים, וכל דור חדש יש עדת מעריצים.

אם כן, אם אופנת הקעקועים והפירסינגים לא חלפה עד היום, אחרי עשרות שנים שהיא קיימת בצורה שאנו מכירים אותה (היא עתיקה הרבה יותר, אך בתחילה לא הייתה הצהרה אופנתית), נראה שהיא גם לא תיעלם, ותלווה אותנו עוד עשורים רבים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מיכל ז

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מיכל ז

מאת: מיכל זבידור ופנאי - כללי27/11/142888 צפיות
משחקי קופסא הם המשחקים הכי טובים לילדים ביום סגרירי של חורף. כשהם תקועים בבית, אתם יכולים לשחק יחד איתם, והם גם יכולים להזמין אליהם חברים הביתה למשחק חברותי.

מאת: מיכל זצילום30/10/143326 צפיות
צילום אישי צריך להרגיש אישי, וכמובן גם להיות אסתטי ויפה ולהציג את שמחת החיים וכל הרגשות המציפים את האנשים בתמונה. בעזרת צילום מקצועי בקריות, יכולים תושבי האזור להשיג אלבומים אישיים נפלאים.

מאת: מיכל זאומנות - כללי14/10/143601 צפיות
מי שבאמת רציני לגבי קריירה בתעשיית הבידור צריך קודם כל להשיג אמרגן או משרד שייצג אותו, ימצא לו עבודות וידאג לאינטרסים שלו.

מאת: מיכל זתיירות ונופש - כללי30/09/143845 צפיות
רוצים ליהנות מהימים האחרונים של מזג האוויר הנינוח שיש אצלנו כאן בארץ? סוכות זה ככל הנראה ההזדמנות האחרונה שלכם. הנה כמה טיפים והמלצות לחופשה במהלך חג סוכות.

מאת: מיכל זמחשבים וטכנולגיה - כללי17/09/143939 צפיות
יש הבדל מהותי בין תחזוקה של מחשבים לבין תיקון מחשבים, ולא רק בעבודות עצמן שמבצעים הטכנאים. הנה הפרטים.

מאת: מיכל זעסקים - כללי17/08/144265 צפיות
כרמיאל היא עיר אומנם קטנה יחסית, אבל יש בה את כל השירותים ובתי העסק שהתושבים צריכים, וזה כולל חנויות פרחים שבהן אפשר לקנות עציצים, זרי פרחים ועוד. כמו כן, משלוחי פרחים בכרמיאל הם שירות נפוץ.

מאת: מיכל זטיולים בארץ15/07/144168 צפיות
חופשה בטבריה היא בין החופשות היחידות שיכולות להציע המולה ואנרגיה של עיר ובו זמנית גם רוגע ושלווה. רוצים גם וגם? טבריה היא המקום בשבילכם!

מאמרים נוספים בנושא אומנות - כללי

מאת: אופיראומנות - כללי28/02/22652 צפיות
תכשיט עתיק הם עולם ומלואו. אלו תכשיטים המושכים את תשומת הלב ומצריכים גם עולם הערכת תכשיטים מיוחדת בעלת חשיבות עבור תכשיטים הנשמרים בצורה שלמה. למשל, תכשיטים מתחילת המאה ה19, וגם לפני. הערכת תכשיטים הוא מקצוע שחשוב להכיר אותו היטב. כשמדובר על תכשיטים עתיקים, חשוב לדעת שצריך ללמוד את הנושא מהבסיס, על מנת לבצע הערכה ראויה ומדויקת. חלק מההערכה המובן חייבת להתבסס על המידע מבעלי התכשיטים. הקשר המשפחתי מאד חשוב כאן, וכל פיסת מידע מסייעת.

מאת: אופיראומנות - כללי18/01/22842 צפיות
אין הערכת אומנות הדומה אחת לשניה אך כל הערכת אומנות מתקיימת באותה הדרך ובאופן של התאמה אישית לסוג הפריט. פסל לדוגמא עובר תהליך אחר וזאת גם הסיבה שהאימות נעשה בהתאם לסוג הפריט.

מאת: danisapirאומנות - כללי07/01/22754 צפיות
דעו לכם כי חוגים למבוגרים בחיפה יכולים להעשיר את שעות הפנאי של המבוגרים ולהפוך אותם לכאלה שיהיו אנשים שמחים יותר. לאור זאת יהיה כדאי לכל אחד מכם לחפש אחר חוגים שיוכלו להתאים בדיוק לו ולהסב לו הנאה רבה. זה בוודאי יהיה מאוד חכם מצדכם ולא תרצו להתפשר בעניין הזה וזאת כאשר חושבים על הנושא הזה ומביאים בחשבון את כל ההיבטים השונים שיהיו קשורים לכך. אז אל תשכחו זאת.

מאת: דוד כהןאומנות - כללי23/09/202595 צפיות
דווקא בתקופה הנוכחית כשכולנו בבתים, מבלים ויוצאים פחות, זה הזמן לשדרג את ניראות הבית. ככה בוחרים היום תמונות לחדרי הבית.

מאת: Danaאומנות - כללי01/07/202718 צפיות
החזרה לשגרה לאחר תקופת ההסגר פתחה בפנינו דלתות חדשות בחיים. בין אם פתחנו עסק חדש לאחר תקופת הקורונה, או פתחנו מחדש את העסק, או התחלנו עבודה חדשה ופשוט רוצים להתחדש בציור קיר. זאת הייתה תקופה קשה לכולנו, בין אם כלכלית, נפשית, או גם וגם.

מאת: מסגרתאומנות - כללי01/01/203522 צפיות
הדפסה על קנבס בחיפה – הדפסה של תמונות מטיולים כאשר אנחנו מטיילים בעולם אנחנו מצלמים הרבה תמונות. תמונות אלו לא שוות הרבה אלא אם נפתח אותן ונדפיס אותן כך שנתלה אותן בבית שלנו. הדפסה על קנבס בחיפה יכולה לאפשר לנו להדפיס את התמונות הכי יפות מהטיולים שלנו

מאת: שלום כהןאומנות - כללי27/09/191819 צפיות
סרטי תדמית אנו פוגשים במסגרות כמו מערכות בחירות ובחירת ראשי איגודים ולשכות ציבוריות, אך בתחום המכירות יש לתחום הזה משמעות ענפה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica