חפש מאמרים:
שלום אורח
10.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ציסטות בשחלות: תסמינים ואבחון

מאת: ג.ט קראוןבריאות נשים31/10/20123778 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

ציסטות בשחלות: תסמינים ואבחון


ציסטה בשחלה היא בעית גינקולוגית נפוצה שיכול להשפיע על כל אישה, בכל שלב בחיים. מחלה כרונית זו היא קשה לאבחון לעתים, כמו הסימפטומים הם לא תמיד נראים לעין. עם זאת, זה חיוני לאבחנת מצבך כראוי שחלות ציסטות והמפה את הסימפטומים של המחלה על מנת להבטיח טיפול נאות. קודם אתה לאבחן את מצבו טוב יותר הם את השינויים של התאוששות. כדי לאבחן במדויק ציסטות בשחלות, אתה צריך להיות בקיא בסימפטומים של מצב זה.


אבחנה של ציסטות בשחלות:


ציסטות בשחלות בדרך כלל מאובחנות על ידי רופא נשים על בסיס הסימפטומים של המטופל ומערך של בדיקות. לפעמים, ציסטות בשחלות תצאנה לאור רק בבדיקה רפואית שגרתית או אגן כציסטות בשחלות יכולות להמשיך להתקיים ללא כל תסמינים. אישה הסובלת מציסטות בשחלות חייבת לשים לב לתופעות הבאות, אשר קשור באופן כללי עם מצב זה.


וסת לא סדיר: אותות וסת לא סדירים עובדה שכל זה לא טוב לבריאות הגינקולוגית שלך. נשים הסובלות מציסטות בשחלות סובלות מאמנוריאה, דימום כבד, וכו 'דימום קל לפיכך, כל חריגה חודשית או חריגות צריכה להיבדק באופן מיידי.


כאבים באגן: ציסטות בשחלות יכולות לגרום לכאבי אגן קשים לפני בזמן ואחרי הווסת. נשים רבות הסובלות מציסטה בשחלה גם חווות כאב במהלך קיום יחסי מין.


בעיה בשלפוחית ??השתן בנושא: ציסטות עלולות להפעיל לחצו על שלפוחית ??השתן. זה יכול להוביל לקושי בריקון השלפוחית. נשים גם לחוות דחף תכוף להשתין. לעתים קרובות, לרוקן את שלפוחית ??השתן יכול גם להוכיח להיות חוויה קשה.


פוריות: נשים רבות בגישת גינקולוג, כשהן לא מצליחות להרות. ציסטות בשחלות יכולות לעכב באופן משמעותי את הפוריות שלך. לעתים קרובות, הפלות גם אפשריות בגלל הסיבוכים הקשורים ציסטות בשחלות שלא טופלו.


תסמינים אחרים: ציסטות בשחלות יכולים לגרום לבחילות קוצרות נשימת כאבי בטן, הקאות, ואי נוחות כללית. הריון כמו סימפטומים גם הם נפוצים. שים לב שכל כאב ממושך צריך להיבדק באופן מיידי.

זה חיוני כדי להבין שלא כל התסמינים הנ"ל שחוו נשים הסובלות מציסטות בשחלות. חלק מהסימפטומים האלה לא יכול להיות קשור לציסטות בשחלות בכלל. לכן, זה תמיד הכי טוב כדי לקבל אבחון רפואי מלא על ידי איש מקצוע לפני התחלת טיפול נאות.


בדיקות:


יש מגוון של בדיקות שיכולה להיות מוחזקות על ידי הגינקולוג שלך בצורה נכונה כדי לאבחן את מצבך. כמה אלה כוללים בדיקות דם, בדיקת אגן, אולטרסאונד, בדיקת הריון פשוטה ועוד. בדיקות אלה מסייעים באבחנת ציסטות בשחלות הולמת ולשלול סיבוכים אפשריים אחרים.

הדרך היחידה יעילים לטיפול ומניעת ציסטות בשחלות היא באמצעות גישה הוליסטית רבה מימדית לריפוי.

בניגוד לגישה המקובלת העוסקת באיבר שנגרם או עם הסימפטומים של המחלה (ולעתים קרובות בטיפול אגרסיבי עם מספר עצום של תופעות לוואי), הגישה ההוליסטית מתייחסת לכל מחלה כחלק ממכלול, על ידי שחזור איזון טבעי לראשית באופן טבעי גוף תוך התמודדות עם כל גורם סיבתי שיוביל למצב. בדרך זו, הגישה הוליסטית לטיפול בציסטות בשחלות מציעה פתרון ארוך טווח, בטוח ועדין, ללא תופעות לוואי של תרופות או סיכון לניתוח תוך הקפדה על מניעת הישנות ציסטה בשחלת עתיד.

מאמר זה מבוסס על הספר, "להניס ציסטה בשחלה" מאת קרול פוסטר. קרול היא יועצת מחברת, חוקרת, תזונאית בריאות שהקדישה את חייה ליצירת הפתרון האולטימטיבי הוליסטית שחלות ציסטה מובטחת באופן קבוע כדי לרפא את כל הסוגים של ציסטות בשחלות ולשפר באופן דרמטי את האיכות הכוללת של החיים שלך, באופן טבעי, ללא שימוש בתרופות מרשם או ניתוח, וללא תופעות לוואי. למידע נוסף על ידי ביקור באתר האינטרנט שלה:
לקריאה

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

ג.ט קראון

בריאות וכושר הם המתכון לאושר

וכל השאר עוד יגיע...

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ג.ט קראון

מאת: ג.ט קראוןבריאות ורפואה כללי22/02/171118 צפיות
Before I opened up The Gout Code™ on my e-book reader, I had to ask myself a question: Is this really going to be something that actually teaches REALISTIC gout relief at home? I mean, I'm not a superhuman. I have (or rather, had) gout. I needed a guide that recognized that and empathized with my less than ideal habits which all people outside of the movies have.

מאת: ג.ט קראוןרפואה06/07/161286 צפיות
הורדת לחץ דם ללא תרופות הורדת לחץ דם וריפוי שאר מחלות ללא תרופות, מה שחברות התרופות לא ירצו שתקראו. שנו את אורח חייכם,נשמע מורכב לא? איך מתחילים בשינוי? במאמר זה אני אתן מספר נקודות חשובות שישומן כבר יתנו שינוי והורדת לחץ הדם, מומלץ לקרא כמה שיותר ללמוד ולישם ,יש ספרים ואתרים מעולים שילמדו אתכם איך להפחית את לחץ הדם וגם איך לחיות בלי תרופות מרשם בכלל..כן זה אפשרי..

מאת: ג.ט קראוןדיאטה ותזונה18/06/151177 צפיות
איך לרזות מהר בלי כדורים או תרגילים? אני מייד התחלתי לחפש בגוגל והצלחתי למצוא את אתר האינטרנט של דיאט 3 שבוע הרשמי. שם, ראיתי את וידאו על ידי תזונאי מקצועי שחשף צעד-אחר-צעד מה שנדרש כדי לרדת במשקל במהירות. הייתי בהלם, כי אף אחד לא היה אי פעם אמר לי את המידע הזה לפני! ביקרתי מאמנים אישיים, דיאטניות, ורופאים, ובכל השנים האלה, אף אחד לא הייתה אי פעם אמר לי סודות דיאטה אלה!

מאת: ג.ט קראוןבריאות ורפואה כללי10/05/151186 צפיות
למה סוכרת היא המגיפה הבאה? יש לך סוכרת? האם ניתן לרפא סוכרת ? לפי מאמר שקראתי, בשנת 2025 יהיו 300 מליון חולים בעולם!! לעומת 135 מליון חולים בשנת 1995 , יותר מהכפלה תוך שלושים שנה...מפחיד.

מאת: ג.ט קראוןדיאטה ותזונה18/02/151160 צפיות
איך הורדתי את השומן בדיאטת 3 השבועות? האם אתה מחפש לרדת במשקל במהירות? נמאס לך כל הונאות בחוץ כמו גלולות דיאטה ומוצרי infomercial שמבטיחים את העולם, אבל לא מספקים? אז יש לי הפתרון בשבילך! כולם אומר כי ירידה במשקל היא משימה קשה מאוד שלוקחת חודשים ולפעמים שנים, ושיש לך לאכול מזונות משעממים נורא לראות את כל תוצאות. אני יודע בודאות שזה לא נכון, כי אני איבדתי מעל 20 ק"ג ב 21 ימים בלבד באמצעות דיאטה סודית שמצאתי באינטרנט.

מאת: ג.ט קראוןבריאות גברים13/08/142905 צפיות
האם אתה לא מרוצה מהגובה שלך? האם אתה לא מרוצה עם הגובה שלך?, הוספת גובה,הגבהה,רוצה עוד ס"מ? ,נמוך מדי? ,להגביה את עצמי.. כיצד ניתן לשנות את זה אם אתה לא מרוצה עם הגובה שלך, מאמר זה מכיל כמה עצות מועילות על איך להגדיל את הגובה. האפשרויות שלך לגרום לך להגביה את עצמך ,עשוי להשתנות בהתאם לגיל שלך, אבל יש שיטות המשותפות לכולם שיכולות לגרום לך להיראות גבוה יותר ולהרגיש טוב יותר

מאת: ג.ט קראוןדיאטה ותזונה23/06/141851 צפיות
ביקורת וסקירה ונוס פקטור-הדיאטה אם אתם מחפשים מידע על פקטור ונוס הרשמי.... לכמה שאלות נפוצות איפה רוכשים את ונוס פקטור? (רק באינטרנט..) האם ונוס פקטור רכישה מאובטחת? (כן!) האם אצליח?

מאמרים נוספים בנושא בריאות נשים

מאת: shlomy בריאות נשים24/02/191935 צפיות
נשים רבות סבורות כי מדובר בניתוח נדיר, אך לא כך. בישראל מבוצעות כ 5000 כריתות רחם בכל שנה, ומדובר בניתוח מוכר ושכיח ברוב העולם. אמנם מדובר בניתוח המלווה בחששות רבים, אך אחוזי ההצלחה שלו גבוהים.

מאת: artikunoבריאות נשים05/03/148657 צפיות
לא כולנו נולדנו מושלמים. זה לא אומר שזה גזרה משמיים. ניתוחים פלסטיים מאפשרים לנו לעצב את המראה שלנו ולשנות את מה שאיננו אוהבים.

מאת: ירדן חוריבריאות נשים26/02/148283 צפיות
נשים רבות בוחרות לעשות ניתוח מחיצה באף בשביל לשפר את המראה שלהן, הבטחון העצמי והדימוי הגופני שהן מחזיקות על עצמן.

מאת: אודי ביגבריאות נשים06/11/138543 צפיות
אחת משלוש נשים תחווה דליפת שתן במהלך חייה. שכיחות התופעה עולה עם הגיל. נשים שעברו את גיל 64 יש להן 40% סיכוי לסבול מדליפת שתן. דליפת שתן בנשים שכיחה בעיקר במהלך ההריון ובסמוך ללידה. לעיתים היא חולפת מאליה ואולם לרוב מופיעה שוב עם הפסקת המחזור והשינויים ההורמונליים המתלווים לכך.

מאת: tkidumבריאות נשים28/10/138205 צפיות
במהלך השנים האחרונות חלה עלייה ברמת המודעות שלנו כלפי צורת חיינו. התחלנו לשים לב להשפעת התזונה על גופינו ותחושתנו, על חשיבות שתיית המים, התחלנו לשים לב לתכשירים בהם אנו משתמשים, למוצרי הקוסמטיקה שלנו, לזיהום האוויר והשפעתו הרעה על בריאותנו, לרמת הלחץ והחרדה שלנו ועוד. כתוצאה מעליית המודעות החלו אנשים רבים לקבל טיפולים אשר כלולים במסגרת הרפואה המשלימה. טיפולים כמו ארומתרפיה, דמיון מודרך, רפלקסולוגיה, רייקי, יוגה, מדיטציה ועוד, הפכו להיות מקובלים ופופולאריים בקרב הציבור ואנשים רבים הצליחו לשפר את

מאת: tkidumבריאות נשים28/10/138184 צפיות
אם אתם מעוניינים לשפר את התחושה שלכם - את הבריאות הנפשית, הרוחנית והפיזית שלכם, כדאי שתקפידו לחיות בצורה נכונה ובריאה. כדי לחיות בצורה מאוזנת ונכונה, יהיה עליכם להקפיד על המזון שאתם אוכלים, על כמות המים שאתם שותים (אנשים רבים אינם שותים מספיק מים), תצטרכו להקפיד על ביצוע פעילות גופנית, תצטרכו לשים לב לתכשירי הטיפוח שאתם מורחים על העור וכמובן, יהיה עליכם לנסות להפחית את רמת המתח והלחץ בחייכם.

מאת: tkidumבריאות נשים28/10/137942 צפיות
אם אתם מעוניינים לשפר את התחושה שלכם - את הבריאות הנפשית, הרוחנית והפיזית שלכם, כדאי שתקפידו לחיות בצורה נכונה ובריאה. כדי לחיות בצורה מאוזנת ונכונה, יהיה עליכם להקפיד על המזון שאתם אוכלים, על כמות המים שאתם שותים (אנשים רבים אינם שותים מספיק מים), תצטרכו להקפיד על ביצוע פעילות גופנית, תצטרכו לשים לב לתכשירי הטיפוח שאתם מורחים על העור וכמובן, יהיה עליכם לנסות להפחית את רמת המתח והלחץ בחייכם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica