חפש מאמרים:
שלום אורח
23.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

לימודי ביטוח

אם אתם נמצאים בימים אלה בשלב שבו אתם מתלבטים באיזה מסלול לימודים כדאי לכם לבחור ומחפשים מסלול שיכול לשמש אתכם לפיתוחה של קריירה בעלת אפשרויות רבות, ואם יש לכם נטייה אל עולמות הפיננסים והמתמטיקה – יש מספר קורסים מקצועיים אשר עשויים להתאים לכם.

אחד הנושאים המבוקשים ביותר בקרב תלמידים רבים אשר מחפשים את דרכם בשלב זה של החיים הוא לימודים הקשורים לתחום הביטוח. מקצוע הביטוח הוא מקצוע רב שנים שהולך ומתפתח. כיום העובדים בתחום עוסקים לא רק במכירות של ביטוחים כמו ביטוחי חיים, ביטוח רכב ועוד, אלא בשלבים המתקדמים של הקריירה הם עוסקים גם בתחומים כמו ניהול השקעות, ניהול תיקים וייעוצים בתחומי הפנסיה.

כדי לקבל הכשרה בתחום עליכם להירשם לקורס של לימודי ביטוח באחת מהמכללות השונות ברחבי הארץ אשר מכשירות תלמידים בנושא זה. הלימודים כוללים שורה ארוכה של נושאי יסוד כמו ביטוח נדל"ן, ביטוח רכב, ביטוח עסק, שמאות רכב, ביטוח נזקי גוף ועוד, וישנן מספר התמחויות. בתום הלימודים תקבלו תעודה, לאחר שתצלחו כמובן את המבחנים, ותוכלו להתחיל לחפש עבודה בתחום בחברות הביטוח השונות אשר פועלות בישראל ובסוכנויות הביטוח אשר משרתות אותן.

קורס מקצועי אחר אשר יכול להתאים למי שיש לו נטייה לעולמות הפיננסים והמתמטיקה, שהוא קורס קצר ופשוט יותר, הוא קורס הנהלת חשבונות. הקורס הזה יכשיר אתכם לתפקיד של מנהל חשבונות בחברה שבה תוכלו להשתלב. בד"כ מקובל להתחיל בקורס מספר 1 ומספר 2 ביחד, כאשר בסיום הקורסים הללו תוכלו להתחיל ולחפש משרות. לאחר מכן תוכלו להמשיך לקורס הנהלת חשבונות 3 שיאפשר לכם להתקדם ברמת הידע ובקריירה, ואם תרצו להמשיך לאחר מכן תוכלו להמשיך בקורסים נוספים כמו קורס חשב שכר בכיר, קורס ייעוץ מס ועוד.

הקבלה לקורס הנהלת חשבונות דורשת בד"כ 12 שנות לימוד או במקרה ולא סיימתם את שנות הלימוד כחוק עליכם לעבור בחינת כניסה במתמטיקה. בחלק מהמקרים תידרשו גם לעבור ראיון אישי. הלימודים כוללים נושאים כמו תקינה חשבונאית, כללי ועקרונות חשבונאיים מקובלים, חישובי רווח והפסד, חישובי ריבית ועוד. בתום הלימודים תידרשו לבצע פרוייקט גמר וכן לעבור שורת בחינות, בסיומן תקבלו תעודת בוגר קורס מנהלי חשבונות ותוכלו להתחיל ולהשתלב במקצועות שונים בתחום.

 



תגיות המאמר: קורסים


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

עופו איתנו על תוכן שיווקי

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת סנונית - שירותי תוכן

מאת: סנונית - שירותי תוכןטיפול בעור16/06/14589 צפיות
על פי ההערכות, קרוב ל-90% מבני הנוער סובלים במהלך ההתבגרות מאקנה. זוהי אחת הבעיות הנפוצות ביותר בקרב בני נוער וצעירים וההתמודדות איתה יכולה להיות לא פשוטה ולגרום לסבל רב לסובלים ממנה.

אם אתם מחפשים בימים אלה מסלול לימודים שיפתח לכם פתח לקריירה משתלמת וארוכה, ואם יש לכם משיכה אל עולמות הטכנולוגיה, כדאי לכם לשקול לימודים במסגרת של מסלול לתואר הנדסאי מכשור ובקרה.

מאת: סנונית - שירותי תוכןבריאות ורפואה כללי02/10/13787 צפיות
אחת הבעיות הרפואיות הנפוצות ביותר בעולם המערבי בשנים האחרונות, בעיה שהולכת והופכת למשמעותית יותר ויותר גם במדינות העולם השלישי, היא מחלות לב שנגרמות בשל אורח חיים לא בריא.

מאת: סנונית - שירותי תוכןביטוח - כללי29/07/13884 צפיות
אם יש לכם ראש למספרים, אם מתימתיקה לא מפחידה אתכם – ואם אתם מתלבטים בימים אלה באיזה מסלול לימודים כדאי לכם לבחור – שווה לכם לשקול להירשם למסלול של לימודי ביטוח.

מחפשים בימים אלה מסלול לימודים ומתלבטים באיזה מסלול כדאי לכם לבחור? שווה לכם לשקול להירשם ללימודים לתואר של הנדסאי חשמל.

מאת: סנונית - שירותי תוכןאילוף בעלי חיים29/07/131709 צפיות
מתים על בעלי חיים? כלבים עושים אתכם מאושרים? אתם משחקים עם כל כלב שעובר ברחוב? אם התשובות לשאלות האלה חיוביות, ואם אתם מחפשים בימים אלה קריירה - ומתלבטים מה ללמוד, שווה לכם לקחת קורס מאלפי כלבים.

מאת: סנונית - שירותי תוכןתכשיטים28/07/131033 צפיות
אם אתן מחפשות דרך למצוא תכשיטים מקוריים ומיוחדים שיהלמו את הלבוש שלכן ויאפשרו לכן להתבלט בשטח, שווה לכן לשקול לחפש מעצבי או מעצבות תכשיטים מקוריים שעובדים באופן עצמאי ומוכרים את מרכולתם ישירות דרך האינטרנט.

מאמרים נוספים בנושא לימודי תעודה ומקצוע

מאת: שלום כהןלימודי תעודה ומקצוע05/01/18807 צפיות
לימודים, בכל תחום שהוא, מאפשרים לנו להעמיק ולהרחיב את הידע שלנו, מה שתורם רבות להתפתחות האישית שלנו. לצד זאת, חשוב גם שהדברים שנלמד ישמשו אותנו בעתיד, ולא רק ימלאו את ראשנו בעובדות כאלו ואחרות. זו הסיבה לכך שאנשים פונים ללימודי תואר או לימודיים מקצועיים, ורוצים בכך לא רק לרכוש השכלה, אלא גם כלים שיאפשרו להם למצוא תעסוקה עתידית. למרבה השמחה, ישנו מקצוע שעונה על שתי הדרישות הללו, ויש לו יתרון חשוב נוסף – הוא מבוקש במיוחד.

מאת: שלום כהןלימודי תעודה ומקצוע03/01/18701 צפיות
לימודי הנהלת חשבונות בארץ נחשבים ללימודים מכווני תעסוקה אשר מטרתם היא להכשיר מנהלי חשבונות למעבר בחינות ההסמכה של משרד הכלכלה ולהשתלבות מהירה בתעשיית הנהלת החשבונות בארץ. תכנית הלימודים בקורסים השונים להנהלת חשבונות מורכבת באופן כמעט שווה משעות לימוד עיוני ושעות תרגול מעשי מבניהן ניתן למצוא שעות תרגול המוקדשות להקניית היכולות לעבודה בסביבה ממוחשבת.

מאת: שלום כהןלימודי תעודה ומקצוע03/01/18615 צפיות
תחום הנהלת החשבונות נלמד בארץ בצורה של קורסים המקנים השכלה מקצועית בתחום ברמות שונות של העמקה. בכדי להתחיל לעבוד כמנהל חשבונות מהשורה הדרישה הינה למעבר הקורס הראשון במסלול ללימודי הנהלת חשבונות ולמעבר הבחינה להסמכת מנהלי חשבונות מטעם משרד התעסוקה, לימודי הנהלת חשבונות כוללים 3 קורסים הניתנים ללמידה במתכונות לימודים מלאות וחלקיות.

מאת: שלום כהןלימודי תעודה ומקצוע03/01/18592 צפיות
אחת המטרות החשובות של כל מקצוע שלומדים, בין שמדובר בתואר או בלימודי תעודה, היא לספק את הכלים הנחוצים למען מציאת עבודה. ישנם מספר מקצועות שנחשבים למבוקשים במיוחד בהקשר הזה כשאחד מהם הוא הנהלת חשבונות. עם המקצוע הזה ניתן לצאת לשוק העבודה עם תעודה מקצועית שלא רק מאשרת שאתם מוסמכים לעסוק בתחום, אלא מאפשרת לכם לעסוק בתחום במגוון מקומות.

מאת: שלום כהןלימודי תעודה ומקצוע28/12/17546 צפיות
אחד מהדברים שכולנו שוקלים כאשר אנו פונים ללמוד מקצוע כזה או אחר הוא האם יש בו עתיד מקצועי, והאם נוכל להתפרנס ממנו בהצלחה. בשל הסיבה הזו, אנשים רבים פונים לפנות את אחד המקצועות שתמיד יש להם ביקוש בשוק, ולא רק זאת, אלא הביקוש עבורו הולך וגדל עם השנים – הנהלת חשבונות.

מאת: שלום כהןלימודי תעודה ומקצוע04/12/17686 צפיות
במציאות כלכלית בה כסף מהווה גורם מכריע הנהלת חשבונות מהווה את אחד המקצועות הנדרשים ביותר בשוק, כיום בכל חברה ניתן למצוא מחלקה שאחראית על תחום ניהול החשבונות ובה עובדים מנהלי חשבונות שתפקידם: פיקוח על מאזן ההוצאות וההכנסות של החברה, פיקוח על תזרים המזומנים, התנהלות מול גופי המיסוי וגופים ממשלתיים נוספים, התנהלות שכר מול עובדים, רישום וניהול של הפעולות הפיננסיות המבוצעות בארגון, חלוקת תקציב, ניהול פיננסי ועוד.

מאת: אסף דורילימודי תעודה ומקצוע30/11/161165 צפיות
קורס חשמלאי בודק כשרוצים להתעמק בנושא חדש ולהבין אותו לעומק, צריכים לקחת פסק זמן, לחשוב, לאסוף מידעים על הנושא, וכך להתפתח, זה הכיוון הנכון כאשר מעוניינים ללמוד ולהעשיר את הידע בתחום של חשמלאי,.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica