חפש מאמרים:
שלום אורח
15.07.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שזירת חרוזים- אומנות שימושית

מאת: אופיר בן צוראומנות - כללי14/11/20122502 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

שזירת חרוזים- אומנות שימושית


אמנות בהגדרתה היא פעולה שבסופה מתקבל פרי יצירתו של עולמו הפנימי של האומן, לכן היא דורשת דמיון ויצירתיות. היא מתפרשת בעיני המתבונן ואינה נעשית על פי תבנית קבועה ומחייבת, בכך מתבטא חופש היצירה של האומן. ישנם מקצועות ושימושים רבים לאומנות שלמעשה תופסת מקום מרכזי בתרבות.

אחד התחומים הבולטים של אומנות הוא האומנות השימושית, אשר מאפשרת לאנשים מן המניין לשפר את חוש היצירתיות שלהם. אומנות שימושית כשמה כן היא, ניתן להשתמש בה בתחומים רבים ועל ידי אנשים שאינם מוגדרים כאמנים, הם משתמשים באומנות במגוון רחב של צורות, ליצירת ויטראז'ים , עבודות עץ, תכשיטנות ושזירת חרוזים

.
תכשיטנות הוא תחום עתיק יומין שבהחלט מוגדר כאומנות ובעשורים האחרונים נפוצה התופעה של ייצור תכשיטים כתחביב או כפרנסה על ידי רבים. ניתן להגיע גם לחנויות חרוזים ולייצר שרשרת בשיטת עשה זאת בעצמך, במידה ותצטרכו מעט הכוונה בנושא השזירה והחרוזים תוגש לכם עזרה מיידית בחנות או בסדנא.

אחד הטרנדים בתחום הוא חרוזים יפנים. ביפן מייצרים חרוזי זכוכית השווים בגודלם, אשר מצופים בזהב או ברודיום,  שהיא מתכת מבריקה וחזקה מאוד, צבעה לבן כסוף והיא עמידה בפני קורוזיה. גם הזהב וגם הרודיום לא משחירים ומשווים לעונד אותם מראה אלגנטי. לחרוזים היפנים גימור סימטרי  ומדוייק, והם אינם מתקלפים.

ניתן לעצב תכשיטים מסוגים רבים של חומרים, מחרוזים פשוטים ועד חומרי גלם יוקרתיים ומוכרים כמו זהב, כסף, יהלומים ומתכות שונות. רוב מעצבי התכשיטים לא יעסקו בשזירת חרוזים, אולם החרוזים היפנים בשל איכותם הגבוהה מאפשרים לכל אחד שיחפוץ בכך לעצב תכשיט באיכות וברמת גימור גבוהה.

ניתן להשיג חרוזים יפנים בצורות רבות, חרוזי קוביות, טיפות קטנות, חרוזים יפנים עגולים במידות שונות, בגטים וטילות. אם החלטתם להשתמש באומנות ולעצב בעצמכם תכשיט יוקרתי ניתן להתמש בסוגים חרוזים נוספים מלבד חרוזים יפנים. למשל,

חרוזי אייס, אלו למעשה חרוזי פנינה בעלי ציפוי מבריק המעניק להם מראה יוקרתי. שימו לב שבעוד ש-חרוזים יפנים ניתן להרטיב, חרוזי אייס מומלץ שלא.

חרוזי סברובסקי, אלו חרוזים ששמם הולך לפניהם. הם עשויים קריסטל אוסטרי בגוון אחיד ומבריקים במיוחד.

אם כך, כפי שאתם רואים יש מגוון רחב של חרוזים איכותיים שיוכלו לשמש אתכם כדי לעצב תכשיטים יוקרתיים בעצמכם. זוהי דרך נפלאה ליצור אומנות אשר תקלע לטעמכם.

 

 

 

 


  תגיות המאמר: חרוזים יפנים


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אופיר בן צור

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אופיר בן צור

מאת: אופיר בן צוראטרקציות27/11/121437 צפיות
זוגות בינינו אשר מחפשים אחר אטרקציות תיירותיות חדשות ומבוקשות. ניתן למצוא מגוון רחב של אטרקציות מסוג זה כגון: הפלגות רומנטיות, טיסות רומנטיות, ספא סוגי רומנטי ומפנק, טיולי סוסים וכ'ו. כמו כן, אופציות שונות אלה של חוויות מדהימות ניתן גם לשלב כמו למשל שילוב של ספא רומנטי זוגי והפלגה מפנקת ועוד ועוד...

מאת: אופיר בן צורקניות 26/11/121332 צפיות
בזכות הטכנולוגיה אנחנו מצליחים להגבר על מכשולים גופניים שבעבר נאלצנו לחיות עמם. לקות שמיעה היא אחד ממגוון הלקויות שהטכנולוגיה של היום מצליחה להתגבר עליה כמעט לכדי שלמות בהנחה ואתה האיש המתאים לטכנולוגיה. מכשיר שמיעה מאפשר לאנשים בעלי לקות שמיעה לשמוע צלילים שכבר שכחו איך נשמעים ולחיות חיים רגילים. ליהנות מטלוויזיה ומוזיקה ומשיחה. ולא להיות תלויים באנשים אחרים.

מאת: אופיר בן צורבריאות העין20/11/121520 צפיות
כאשר אתה נמצא באמצע החיים וכול הלחצים שיש איתם אתה אמור להחליט ולהיות בטוח בהחלטתך ולכך התוצאה שזה מרתיעים רבים. לעומת משקפיים או ניתוח לייזר, עדשות המגע עוד אפשרות

מאת: אופיר בן צורקניות 19/11/122075 צפיות
הצרכנות האנושית נמצאת בשיאה וכל עוד היא בשיאה תמיד יהיו מוצרי יד שניה זמינים. חלקם איכותיים יותר וחלקם איכותיים פחות. מה שבטוח שאם אתם מחפשים מוצר שהיה איכותי במקור ביד שניה הסבירות שתמצאו אותו באיכות גבוהה גדל. שעוני יוקרה זה מוצר מהסוג שנשאר איכותי לאורך שנים מהרכישה והיצור שלו וזאת עובדה ידועה. כאשר מדובר במוצר מאוד איכותי ועמיד כמו שעון יוקרה אני מאמין שחבל לא לתת סיכויי למציאה של אחד ביד שניה.

מאת: אופיר בן צורטלפונים סלולריים17/11/122731 צפיות
בראש ובראשונה סמארטפון הוא טלפון סלולרי, אך הוא טלפון סלולרי אשר נוספו לו תכונות נוספות ההופכות אותו למעשה לטלפון חכם. התכונות האלה אשר מדובר עליהן הן למעשה מאפשרות לטלפון לבצע פעולות נוספות פרט לשימוש המוכר שעושים בטלפון כאמצעי לשיחות. הפעולות אשר מגדירות את הסמארטפון כחכם הן: קבלה ושליחת מיילים, קסטומיזיצה של ממשק המשתמש, גלישה חופשית ברשת האינטרנט, הורדת אפליקציות אשר יוצרו על ידי מפתחי אפליקציות שונים וההפעלה שלהן בנייד ועוד...

מאת: אופיר בן צורנשים - כללי16/11/121930 צפיות
את אלפי מסיבות הרווקים המתקיימות ברחבי הארץ מדי יום, ניתן לחלק לשניים: לא, לא התכוונו לכאלו שיש בהם בשר לעומת אלו בהם מסתפקים בפיצות; גם לא דיברנו על וילות לעומת לופטים. הכוונה היא לכאלו אליהן הוזמנו חשפניות, לעומת אלו בהן העדיפו החבר'ה ערב גברי משעמם ופשוט למדי.

מאת: אופיר בן צורהפקות אירועים15/11/121356 צפיות
לא כל יום חבר מתחתן וזו בהחלט סיבה למסיבה, כדי לציין את השינוי המשמעותי הזה צריך לתכנן. כמה נקודות חשובות שצריך להתחשב בהן כדי לארגן מסיבת רווקים מוצלחת. כי גם אם אתם יודעים מהן האטרקציות שתשלבו באירוע , מסיבת רווקים איכותית תלויה במידה רבה בבחירת מקום שמתאים לאופי האירוע ומספר המשתתפים, הכול שאלה של איך אתם והחתן בפרט אוהבים לחגוג.

מאמרים נוספים בנושא אומנות - כללי

מאת: אופיראומנות - כללי28/02/223444 צפיות
תכשיט עתיק הם עולם ומלואו. אלו תכשיטים המושכים את תשומת הלב ומצריכים גם עולם הערכת תכשיטים מיוחדת בעלת חשיבות עבור תכשיטים הנשמרים בצורה שלמה. למשל, תכשיטים מתחילת המאה ה19, וגם לפני. הערכת תכשיטים הוא מקצוע שחשוב להכיר אותו היטב. כשמדובר על תכשיטים עתיקים, חשוב לדעת שצריך ללמוד את הנושא מהבסיס, על מנת לבצע הערכה ראויה ומדויקת. חלק מההערכה המובן חייבת להתבסס על המידע מבעלי התכשיטים. הקשר המשפחתי מאד חשוב כאן, וכל פיסת מידע מסייעת.

מאת: אופיראומנות - כללי18/01/223764 צפיות
אין הערכת אומנות הדומה אחת לשניה אך כל הערכת אומנות מתקיימת באותה הדרך ובאופן של התאמה אישית לסוג הפריט. פסל לדוגמא עובר תהליך אחר וזאת גם הסיבה שהאימות נעשה בהתאם לסוג הפריט.

מאת: danisapirאומנות - כללי07/01/223484 צפיות
דעו לכם כי חוגים למבוגרים בחיפה יכולים להעשיר את שעות הפנאי של המבוגרים ולהפוך אותם לכאלה שיהיו אנשים שמחים יותר. לאור זאת יהיה כדאי לכל אחד מכם לחפש אחר חוגים שיוכלו להתאים בדיוק לו ולהסב לו הנאה רבה. זה בוודאי יהיה מאוד חכם מצדכם ולא תרצו להתפשר בעניין הזה וזאת כאשר חושבים על הנושא הזה ומביאים בחשבון את כל ההיבטים השונים שיהיו קשורים לכך. אז אל תשכחו זאת.

מאת: דוד כהןאומנות - כללי23/09/205333 צפיות
דווקא בתקופה הנוכחית כשכולנו בבתים, מבלים ויוצאים פחות, זה הזמן לשדרג את ניראות הבית. ככה בוחרים היום תמונות לחדרי הבית.

מאת: Danaאומנות - כללי01/07/205375 צפיות
החזרה לשגרה לאחר תקופת ההסגר פתחה בפנינו דלתות חדשות בחיים. בין אם פתחנו עסק חדש לאחר תקופת הקורונה, או פתחנו מחדש את העסק, או התחלנו עבודה חדשה ופשוט רוצים להתחדש בציור קיר. זאת הייתה תקופה קשה לכולנו, בין אם כלכלית, נפשית, או גם וגם.

מאת: מסגרתאומנות - כללי01/01/206314 צפיות
הדפסה על קנבס בחיפה – הדפסה של תמונות מטיולים כאשר אנחנו מטיילים בעולם אנחנו מצלמים הרבה תמונות. תמונות אלו לא שוות הרבה אלא אם נפתח אותן ונדפיס אותן כך שנתלה אותן בבית שלנו. הדפסה על קנבס בחיפה יכולה לאפשר לנו להדפיס את התמונות הכי יפות מהטיולים שלנו

מאת: שלום כהןאומנות - כללי27/09/192386 צפיות
סרטי תדמית אנו פוגשים במסגרות כמו מערכות בחירות ובחירת ראשי איגודים ולשכות ציבוריות, אך בתחום המכירות יש לתחום הזה משמעות ענפה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica