חפש מאמרים:
שלום אורח
26.10.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

לימודי קוסמטיקה- חושבת ומוצאת

הג'ינס או החולצה, התכשיט או המגפיים. היא רצתה להעניק לביתה חוויה שונה, אחרת ומיוחדת, משהו לימודי אפילו, אבל קליל, משהו שיחדש ויאתגר את ביתה.   ליעל היה חוש אסתטי מפותח ביותר. כמו כן היא הייתה מאוד מוכשרת - ידעה לצייר ולקשט בצורה נפלאה.נוסף על כך, היא אהבה איפור, קוסמטיקה ועולם האופנה משך אותה מאוד.

הצבא קצת דיכא את התחביבים הללו ולכן החליטה אמא של יעל לרשום אותה לקורס נחמד אשר עוסק בתחום לימודי קוסמטיקה. היא הייתה בטוחה שהקורס יעשה לביתה טוב. לאחר התלבטות קלה החליטה האם לרשום את ביתה לקורס בצפון. היא ידעה כי ביתה אוהבת טבע ומרגישה טוב בסביבה ירוקה וכפרית. קורס אשר נימצא בגליל המערבי בכרמיאל נשמע לה נהדר עבור ביתה.

לימודי קוסמטיקה – תודה לך אמא

אמא של יעל התלבטה בין מגוון הקורסים אשר הציע בית הספר. לימודי קוסמטיקה בצפון הכילו אפשרויות רבות, ביניהן היו: קורס בניית ציפורניים, קורס שעוות, קורס עיצוב גבות, קורס מניקור פדיקור, קורס אפילציה, קורס לימוד קוסמטיקה, קורס עיסוי ועוד קורסים רבים. לבסוף בחרה בקורס קישוטים מורחב.

הגיעה יום הולדתה של יעלי והיא נפגשה עם חמש חברותיה הטובות בבית קפה. יעלי אהבה מסיבות צנועות, רק עם החברות הקרובות. לאחר שחזרה לביתה חיכו לה הוריה ואחיה הקטן עם עוגה ונרות. אמא של יעל נתנה לה מכתב וברכה. בתוך המכתב היה דף ההרשמה לקורס. יעלי שמחה מאוד. המתנה הפתיעה אותה.

הלימודים היו מרתקים. יעל נהנתה מחברתם של האנשים, מהמורים המצוינים וממקצועיותו של בית הספר. משכו של הקורס היה כשמונה מפגשים כאשר כל מפגש ארך כארבע שעות אקדמיות.  אמה של יעל רשמה אותה ללימודי ערב מכיוון שהיא ידעה כי ביתה תעדיף לישון בבקרים.  הקורס עסק במגוון נושאים, ביניהם היו לימודי רקע של כמה צבעים, לימודי פרנץ', לימודי פיסול, עבודה עם לקים שונים ועוד. כמו כן למדה יעל כיצד יש לקשט את הציפורניים על ידי פרפרים, פרחים, ורדים, ועוד.

החוויה הייתה יוצאת דופן ויעל נהנתה מכל שיעור ושיעור. היא הרגישה כי חזרה לעסוק בתחום אשר עניין אותה מאז ומעולם, הריקנות אשר מילאה אותה לפני הקורס נעלמה כלא הייתה. יעל החליטה כי מעולם לא תנטוש את התחביב שלה, היא הבינה שהוא חשוב מאוד עבורה, כיוון שהוא עוזר לה להיות מאושרת.

לימודי קוסמטיקה התגלו כהברקה. זו הייתה מתנת יום הולדת מושלמת ויעל הודתה לאמא שלה על  הרעיון המקורי,התושייה והחשיבה מחוץ לקופסא.

 

 
     
     
     
   
   
     
   
 

מאמרים נוספים מאת לודמילה פרידמן

מאת: לודמילה פרידמןלימודי תעודה ומקצוע07/02/13607 צפיות
לימודי קוסמטיקה- לעבודה היפה ביותר! בא לך לעבוד בתחום מרתק, מהנה ונוצץ? מתחשק לך להיכנס אל תוך עולם אשר עוזר לאנשים להיות אסתטיים ויפים יותר? את נמשכת אל היפה?

מאת: לודמילה פרידמןלימודים אקדמאיים09/01/13599 צפיות
טיפול טיפוח כפות הידיים והרגליים מעסיק רבים מאיתנו, נשים וגברים. מזג האוויר היבש הגורם לעור כפות הרגליים להיסדק, טיפוח כפות הידיים שייראו תמיד במיטבן בהיותן חשופות לעיני כל, ושימור מראה בריא ואסתטי, כל אלו הם חלק חשוב בגופינו ואנו עושים את כל שביכולתנו על מנת לטפח אותו. לכן, זהו תחום מבוקש מאד, ואם חשבתן על מקצוע שיוביל לקריירה מצליחה, חישבו על קורס מניקור פדיקור.

מאת: לודמילה פרידמןקוסמטיקה26/11/12600 צפיות
טיפולי פנים- האר לעצמך את הדרך כולם רוצים היום להראות יפים וצעירים, מדובר בעידן אשר סוגד ליופי. הערצת מפורסמים- זמרים, שחקנים, שחקניות ודוגמניות הינם עניין שכיח וידוע. היופי בא לידי ביטוי בכל תחומי החיים- מתחום עיצוב הפלאפון ועד המחול והמוסיקה, לא ניתן להכחיש זאת. ישנה השקעה רבה בחשיבה ובפיתוח של כל דגם מעוצב ואומנות. בדומה לכך גם אצל בני האדם : כדי להראות במיטבכם צריך להשקיע- לישון טוב, לאכול נכון, לשמור על היגיינה לעשות ספורט, לשתות מים ועוד.

מאת: לודמילה פרידמןקוסמטיקה22/11/12654 צפיות
רוצות חיים מתגמלים גם מבחינה כספית וגם מבחינה תעסוקתית? יש אנשים שאומרים שעבודה היא דבר שמתפרנסים ממנו ותו לא. מי שרוצה גם תגמול רגשי, נפשי או אחר, שיעסוק בבקשה בתחביבים בזמנו הפנוי. אבל בעצם, מדוע שזה יהיה כך? מדוע שלא תוכלו לעסוק לשם פרנסתכן במקצוע שהוא גם הכיף שלכן? אם אתן מחכות שיום העבודה ייגמר ומביטות כל הזמן בשעון, אם אתן מחכות לסופי השבוע בכיליון עניים או אם אתן מתלוננות על מקום העבודה שלכן כל העת, יתכן שאתן צריכות שינוי חיים.

מאת: לודמילה פרידמןהכרויות16/10/126463 צפיות
אומנות הפיתוי – הכלי שחסר לך כדי להצליח עם בחורות יכול להיות שיש לך די ביטחון עצמי כדי להתחיל עם בחורות, ואולי אתה גם מצליח במשימה.

מאת: לודמילה פרידמןנשים - כללי16/10/12877 צפיות
מי שחובבת ציפורנים בנויות ומטופחות תדע להעריך כאלה כשהיא רואה אותן. היא תדע גם לומר כי זו עבודה המשלבת טכניקות מורכבות יחד עם יצירתיות ודמיון.

מאת: לודמילה פרידמןנשים - כללי16/10/12746 צפיות
מי שחובבת ציפורנים בנויות ומטופחות תדע להעריך כאלה כשהיא רואה אותן. היא תדע גם לומר כי זו עבודה המשלבת טכניקות מורכבות יחד עם יצירתיות ודמיון.

מאמרים נוספים בנושא לימודי תעודה ומקצוע

מאת: שלום כהןלימודי תעודה ומקצוע05/01/18818 צפיות
לימודים, בכל תחום שהוא, מאפשרים לנו להעמיק ולהרחיב את הידע שלנו, מה שתורם רבות להתפתחות האישית שלנו. לצד זאת, חשוב גם שהדברים שנלמד ישמשו אותנו בעתיד, ולא רק ימלאו את ראשנו בעובדות כאלו ואחרות. זו הסיבה לכך שאנשים פונים ללימודי תואר או לימודיים מקצועיים, ורוצים בכך לא רק לרכוש השכלה, אלא גם כלים שיאפשרו להם למצוא תעסוקה עתידית. למרבה השמחה, ישנו מקצוע שעונה על שתי הדרישות הללו, ויש לו יתרון חשוב נוסף – הוא מבוקש במיוחד.

מאת: שלום כהןלימודי תעודה ומקצוע03/01/18712 צפיות
לימודי הנהלת חשבונות בארץ נחשבים ללימודים מכווני תעסוקה אשר מטרתם היא להכשיר מנהלי חשבונות למעבר בחינות ההסמכה של משרד הכלכלה ולהשתלבות מהירה בתעשיית הנהלת החשבונות בארץ. תכנית הלימודים בקורסים השונים להנהלת חשבונות מורכבת באופן כמעט שווה משעות לימוד עיוני ושעות תרגול מעשי מבניהן ניתן למצוא שעות תרגול המוקדשות להקניית היכולות לעבודה בסביבה ממוחשבת.

מאת: שלום כהןלימודי תעודה ומקצוע03/01/18626 צפיות
תחום הנהלת החשבונות נלמד בארץ בצורה של קורסים המקנים השכלה מקצועית בתחום ברמות שונות של העמקה. בכדי להתחיל לעבוד כמנהל חשבונות מהשורה הדרישה הינה למעבר הקורס הראשון במסלול ללימודי הנהלת חשבונות ולמעבר הבחינה להסמכת מנהלי חשבונות מטעם משרד התעסוקה, לימודי הנהלת חשבונות כוללים 3 קורסים הניתנים ללמידה במתכונות לימודים מלאות וחלקיות.

מאת: שלום כהןלימודי תעודה ומקצוע03/01/18602 צפיות
אחת המטרות החשובות של כל מקצוע שלומדים, בין שמדובר בתואר או בלימודי תעודה, היא לספק את הכלים הנחוצים למען מציאת עבודה. ישנם מספר מקצועות שנחשבים למבוקשים במיוחד בהקשר הזה כשאחד מהם הוא הנהלת חשבונות. עם המקצוע הזה ניתן לצאת לשוק העבודה עם תעודה מקצועית שלא רק מאשרת שאתם מוסמכים לעסוק בתחום, אלא מאפשרת לכם לעסוק בתחום במגוון מקומות.

מאת: שלום כהןלימודי תעודה ומקצוע28/12/17558 צפיות
אחד מהדברים שכולנו שוקלים כאשר אנו פונים ללמוד מקצוע כזה או אחר הוא האם יש בו עתיד מקצועי, והאם נוכל להתפרנס ממנו בהצלחה. בשל הסיבה הזו, אנשים רבים פונים לפנות את אחד המקצועות שתמיד יש להם ביקוש בשוק, ולא רק זאת, אלא הביקוש עבורו הולך וגדל עם השנים – הנהלת חשבונות.

מאת: שלום כהןלימודי תעודה ומקצוע04/12/17697 צפיות
במציאות כלכלית בה כסף מהווה גורם מכריע הנהלת חשבונות מהווה את אחד המקצועות הנדרשים ביותר בשוק, כיום בכל חברה ניתן למצוא מחלקה שאחראית על תחום ניהול החשבונות ובה עובדים מנהלי חשבונות שתפקידם: פיקוח על מאזן ההוצאות וההכנסות של החברה, פיקוח על תזרים המזומנים, התנהלות מול גופי המיסוי וגופים ממשלתיים נוספים, התנהלות שכר מול עובדים, רישום וניהול של הפעולות הפיננסיות המבוצעות בארגון, חלוקת תקציב, ניהול פיננסי ועוד.

מאת: אסף דורילימודי תעודה ומקצוע30/11/161176 צפיות
קורס חשמלאי בודק כשרוצים להתעמק בנושא חדש ולהבין אותו לעומק, צריכים לקחת פסק זמן, לחשוב, לאסוף מידעים על הנושא, וכך להתפתח, זה הכיוון הנכון כאשר מעוניינים ללמוד ולהעשיר את הידע בתחום של חשמלאי,.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica