חפש מאמרים:
שלום אורח
28.10.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הנדסת בניין/אזרחי

מאת: EMS-seoלימודים אקדמאיים10/03/2013612 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

הנדסת בניין מקיפה אותנו בכל מקום, אם כאשר פתחת את ברז המים במקלחת או נסעת על מחלף/גשר, בקרת בנמל תעופה או המבנה בו הנך נמצא. בכל אחד מאלו ורבים אחרים השתמשת בפרויקטים שמהנדס בניין עזר לתכנן ולבנות.

ענף הבנייה, הוא גורם מרכזי בכלכלת המדינה. מיליארדים מושקעים מידי שנה בהקמת מבנים, כבישים, מערכותמים וביוב ותחומים נוספים של ענף הבניה. מהנדס בניין מתכנן, מעצב ומפקח על בניית מנהרות, גשרים, סכרים, ואספקת מים ומערכות ביוב. הם חייבים לשקול גורמים רבים בתהליך העיצוב, מעלויות הבנייה והחיים צפויים של פרויקט לתקנות ממשלתיות ומפגעים סביבתיים פוטנציאליים, כגון רעידות אדמה. הנדסת בניין, נחשבת לאחת מתחומי ההנדסה הוותיקים. מהנדס בניין מחזיק בעמדות פיקוח, ניהול כאשר עבודתם תעסוק בתכנון, בנייה, מחקר והוראה. במסגרת עבודתו יעסוק מהנדס הבניין ב:

 • לנהל ולכוון את חברי צוות והבנייה, תפעול, תחזוקה או פעילויות באתר פרויקט.
 • מספק עיצוב טכני ייעוץ לגבי, בנייה, או שינויים בתכנית ותיקונים מבניים לאנשי תעשייה וניהול.
 • ביקור באתרים כדי לפקח על התקדמות פרויקט ולהבטיח התאמה לעיצוב מפרטים ותקני בטיחות.
 • מתן כמויות אומדן ועלות חומרים, ציוד, או עבודה כדי לקבוע היתכנות פרויקט.
 • בדיקת קרקעות וחומרים כדי לקבוע את ההלימות והכח של יסודות, הבטון, אספלט, או פלדה.
 • חישוב עומס ודרישות,ספיקות מים, וגורמי לחץ מהותי לקביעת מפרטי תכנון.
 • ניתוח דוחות, מפות, שרטוטים, תוכניות, צילומי אוויר ונתונים טופוגרפיים או גיאולוגיים אחרים לפרויקטי תכנית.
 • להכין או להציג דו"חות ציבוריים בנושאים כגון הצעות,תסקירי השפעה על הסביבה, או רכוש ותיאורים הימניים של דרך.
 • ביצוע מדידות וזאת בכדי לפרוס מתקנים ולהקים נקודות התייחסות, ציונים, וחזיתות כדי להנחות את הבנייה.
 •  

   
       
       
       
     
   
  אודות כותב המאמר:

  EMS-seo

   
       
     
   

  מאמרים נוספים מאת EMS-seo

  מאת: EMS-seoלימודים אקדמאיים27/01/14738 צפיות
  הנדסת בניין מקיפה אותנו בכל מקום, אם כאשר פתחת את ברז המים במקלחת או נסעת על מחלף/גשר, בקרת בנמל תעופה או המבנה בו הנך נמצא. בכל אחד מאלו ורבים אחרים השתמשת בפרויקטים שמהנדס בניין עזר לתכנן ולבנות. ענף הבנייה, הוא גורם מרכזי בכלכלת המדינה.

  מאת: EMS-seoלימודים אקדמאיים27/01/14707 צפיות
  הנדסת אלקטרוניקה היא האחד הענפים הגדולים והמהירים ביותר בצמיחה. תחום זה מכסה מגוון רחב של יישומים בם אנו משתמשים מדי יום, ואשר הופכים את החיים שלנו לקלים ומהנים יותר, כגון טלביזיה, רדיו, מחשבים, תקשורת וכו. הם עוזרים לנו לראות, לשמוע ולתקשר על פני מרחקים עצומים ולעשות דברים מהר יותר. לאלקטרוניקה יש תפקיד מרכזי בשיפור פריון בתעשיות כמו נפט, אנרגיה, חקלאות ומגזרים נוספים אחרים של משק.

  מאת: EMS-seoלימודים אקדמאיים27/01/14682 צפיות
  מהנדס כימיה מיישם את העקרונות של הכימיה וזאת כדי לפתור בעיות הקשורות לייצור או שימוש בכימיקלים והביוכימיה. כמו כן עוסק מהנדס הכימיה בשיטות ובבדיקות שונות של מוצרי תעשייה ומוצרי לוואי בטיפול, ומפקח על הייצור.

  מאת: EMS-seoלימודים אקדמאיים27/01/14665 צפיות
  הנדסה תעזור לך לגדול ולפתח דרכי מחשבה שלך. להיות מהנדס יכריח אותך לעבוד על מיומנויות רבות, כגון פתרון בעיות וחשיבה ביקורתית. במסגרת הלימודים באקדמיה תוכל ללמוד מגוון רחב של נושאים, כמו קורסים במדעים ,הנדסה, ואפילו אומנויות ושפות

  מאת: EMS-seoלימודים אקדמאיים27/01/14629 צפיות
  מקצוע ההנדסה היה תמיד פופולרי ונחשב לאחד המקצועות המבוקשים ביותר עם אפשרויות רבות ומגוונות של קריירה. עם מספר תחומי ההתמחות, למהנדסים תמיד יהיה ביקוש רב. עם מסחור פורח וכלכלה העולמית, הביקוש יהיה גבוה בהרבה בשנים הקרובות. הנה כמה מהאפשרויות הפופולריות של ההנדסה:

  מאת: EMS-seoלימודים אקדמאיים27/01/14593 צפיות
  אנו מצויים בעידן בו הטכנולוגיה מתקדמת בקצב מסחרר, דבר המצריך הכשרה של הטובים ביותר להבנתה ויישומה.

  מאת: EMS-seoלימודים אקדמאיים27/01/14586 צפיות
  כישוריו של מהנדס, כגון חשיבה לוגית, פתרון בעיות ושליטה טובה במספרים, הם כישורים מאוד רצויים במגזרים עסקיים רבים ואחרים. ה-IT, בנקאות, פיננסים וייעוץ הם רק כמה מהאפשרויות. עם זאת, אתה לא צריך לעזוב את ההנדסה כדי לחקור הזדמנויות עסקיות, פיננסיות וניהול. תוכל להשתלב באחד מהתחומים הבאים: ניהול תפעול, ניהול מסחרי, מכירות טכניות, כספים, רכש ורכש, ניהול שרשרת אספקה ולוגיסטיקה וכו'.

  מאמרים נוספים בנושא לימודים אקדמאיים

  מאת: tiloniלימודים אקדמאיים10/04/19936 צפיות
  לא כל יום אנו נדרשים לכתוב עבודה אקדמית, אך כאשר מגיע הצורך לעשות זאת, כדאי לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. המשיכו לקרוא על-מנת להבין את היסודות לכתיבת סמינריון מוצלח.

  מאת: ליאורלימודים אקדמאיים24/06/181720 צפיות
  הנדסאי בניין לימודי בוקר, הוא מסלול לימודים שיש במספר מכללות טכנולוגיות בארץ. הנדסאים לומדים במכללות טכנולוגיות, שנקראות גם בשם: בתי ספר להנדסאים.

  מאת: ליאורלימודים אקדמאיים03/06/181525 צפיות
  בית ספר להנדסאים בשכונת נאות אפקה (בתל אביב), נוח להגעה עבור תושבי תל אביב. מומלץ ללמוד בבית ספר, שקבלתם עליו המלצות, מאנשים שאתם סומכים עליהם. לימודי הנדסאים, מתאימים עבור אנשים, שנמשכים לתחומים טכנולוגיים.

  מאת: רועי כץלימודים אקדמאיים05/02/18917 צפיות
  ברשת האינטרנט ניתן למצוא לא מעט עבודות אקדמיות בתשלום, אולם, חרף המחירים המפתים, לא מומלץ להשתמש ב'בנק' הזה היות שהוא לא מבטיח לכם בלעדיות על העבודה. ממש כפי שאתם קניתם לעצמכם עבודה כך גם שכנכם לספסל הלימודים עלול לרכוש את אותה העבודה בדיוק, מה שעלול להביא את שניכם לעמוד בפני צעדים משמעתיים במוסד האקדמי שבו אתם לומדים.

  מאת: ליאורלימודים אקדמאיים23/01/18848 צפיות
  הנדסאי מכונות מעולה, יכול לעבוד בעבודה מספקת מאוד. הנדסאי המכונות, יכול להשתלב בתעשיית הטכנולוגיה המתקדמת, או בתעשייה המסורתית. לימודי הנדסאי מכונות, מתקיימים בבתי ספר להנדסאים.

  מאת: ליאורלימודים אקדמאיים20/12/17652 צפיות
  הנדסאי מכונות בעל ניסיון, יכול לעבוד בתעשייה הישראלית. לימודי הנדסאים, מתאימים לבחורות ולבחורים, שנמשכים לתחומים טכנולוגיים.

  מאת: אבי בכרלימודים אקדמאיים16/12/171040 צפיות
  מאמר זה דן בסוגיית ההשכלה הגבוהה בקרב נשים בישראל כאשר ההתייחסות מנסה להקיף את כלל המגזרים בפסיפס המורכב של החברה בישראל אם כי עקב המורכבות החברתית הקשורה לסוגיה זו באשר לנשים משכילות מהמגזר הערבי בישראל בכללותו (נוצריות, מוסלמיות, בדואיות ובסייגים מסוימים גם דרוזיות) המיקוד במאמר יהיה בנשים משכילות בחברה הישראלית. כלומר, מצב ההשכלה או מקומה של ההשכלה בהוויה הישראלית בקרב הנשים בישראל. הדיון מתייחס לנשים בישראל מהמגזרים השונים.

   
   
   

  כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
  השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

  christian louboutin replica