חפש מאמרים:
שלום אורח
23.10.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ההיתרונות בתואר ראשון בהנדסה

מאת: EMS-seoלימודים אקדמאיים27/01/2014584 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כישוריו של מהנדס, כגון חשיבה לוגית, פתרון בעיות ושליטה טובה במספרים, הם כישורים מאוד רצויים במגזרים עסקיים רבים ואחרים. ה-IT, בנקאות, פיננסים וייעוץ הם רק כמה מהאפשרויות. עם זאת, אתה לא צריך לעזוב את ההנדסה כדי לחקור הזדמנויות עסקיות, פיננסיות וניהול. תוכל להשתלב באחד מהתחומים הבאים: ניהול תפעול, ניהול מסחרי, מכירות טכניות, כספים, רכש ורכש, ניהול שרשרת אספקה ולוגיסטיקה וכו'.

לוגיסטיקה:

לוגיסטיקה מכסה את "התנועה הפיסית" של חומרים - העברת חומרי גלם למתקני ייצור או ההפצה של מוצרים ללקוחות . המטרה היא להעביר דברים בעלות האפשרית הנמוכה ביותר. היא משתרעת על עיבוד ומעקב אחר הזמנות, עבודה עם מחלקות תכנון כדי לבדיקת זמינות של מוצרים, חיזוי שינויים בשוק, והתמודדות עם שירותים קבלניים כגון משלוח. כל שלב גם דורש ניתוח עלות תועלת. אתה צריך לשקול את ההשפעה של ההחלטות שלך על העסק בכללותו, ולכן חשוב להיות מסוגל לראות את התמונה הגדולה.

ניהול תפעול:ניהול תפעול היא חוליה חיונית בין החלקים השונים של תהליך הייצור ואת הצד העסקי של ארגון יצרני. התפקיד מבוסס לעתים קרובות סביב שרשרת האספקה - מנהלי תפעול יכולים להיות מעורבים בכל דבר מקניית חומרי גלם ללוגיסטיקה של אספקה ללקוחות. המטרה היא להעריך ולשפר את הניהול היום יומי של, לדוגמה, מפעל ייצור, על ידי יישום מערכות כדי להגדיל את התפוקה ולצמצם עלויות. אתה גם צריך לתכנן מראש אסטרטגיות לפיתוח עתידי.

רכש: רכש הוא התהליך של רכישת ציוד וחלקים לפרויקטים במחיר והאיכות  הנכון, כך שהם יכולים להיות מועברים למקום שהם צריכים להיות בזמן הנכון. ככזה, קריירות רכש מכסות מגוון רחב של פעילויות, כולל: עריכת רשימות של ספקים מועדפים; בחירת ספקים המבוססים על איכות, מחיר ולוח זמנים; עקב אחר התקדמות ואיכות.

ניהול שרשרת אספקה: ניהול שרשרת אספקה כולל חומרי גלם, ניהול קווי ייצור, תהליכי ייצור, לוגיסטיקה, כדי לשמור על אספקת מוצרים באיכות הגבוהה ללקוחות. זה הכול העניין של לשכלל את התהליכים בשרשרת כדי לספק את השירות הטוב ביותר ללקוחות, ואילו באותו הזמן מזעור עלויות והבטחת שלומם של עובדים. זה יכול להיות מורכב למדי, במיוחד בתוך ארגון גדול שבו אתה יכול לעבוד עם אנשים ממנהלי עסקים לטכנאים.

הוראה, באקדמיה ובהרצאות:

למה לא להשתמש בידע שלך כדי לעזור לאחרים ולהפוך את רכבת מדענים צעירים למהנדסי ניצנים? הוראה מאפשרת לך להביט ביצירת ההיבטים הנדסיים ולסייע לתלמידים לפתח כישורים שלהם לפתרון בעיות.אתה יכול גם להשתמש ברקע ההנדסי שלך ולהישאר באקדמיה ולהיות מרצה, המתמחה בתחום מסוים.

ייעוץ טכני:

יועצים טכניים מסייעים לארגונים לפתור הבעיות העסקיות שלהם. זה יכול לכסות כל דבר שעלול להשפיע על הרווחיות של ארגון ולכן, אם אתם מעוניינים בעולם הרחב יותר של עסק, זו יכולה להיות האופציה בשבילך. כבוגר חדש, אתה יכול לצפות לעבודה כחלק מצוות, בתחילה מתמקד במחקר. לאחר מכן תוכל להשתמש בניתוח נתונים ומודלים סטטיסטיים כדי לבוא עם פתרונות יצירתיים לבעיות עסקיות.

מהנדס מכירות:

מכירות טכניות כרוכות בשימוש בידע ההנדסי שלך כדי להצליח. יהיה עליך לצייר על המומחיות וכישורים של הארגון שלך כדי להציג את הרעיונות חדשניים שעומדים בדרישות של הלקוחות שלך. רקע הנדסי חזק הוא חיוני כדי שתיהיה אמין. במכירות טכניות - אתה צריך להבין את כל בעיות והאתגרים הטכניים. אתה צריך לעבוד עם אנשים ברחבי הארגון שלך, כולל אלה במחקר, פיתוח, עיצוב ורכש, כדי להבטיח שיש לך הבנה מלאה של המוצר או השירות.

אתה יכול לעבוד במחלקת משאבי אנוש וצוות פיתוח:

יהיה עליך לנתח את צורכי ההכשרה של הארגון, ולאחר מכן לפתח קורסי הכשרה טכניים וחומרים המתאימים לכל הרמות, מאלו עם הידע הבסיסי ביותר הטכני ועד לאלו עם כישורים טכניים ברמה גבוהה ובעלי רקע הנדסי.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

EMS-seo

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת EMS-seo

מאת: EMS-seoלימודים אקדמאיים27/01/14737 צפיות
הנדסת בניין מקיפה אותנו בכל מקום, אם כאשר פתחת את ברז המים במקלחת או נסעת על מחלף/גשר, בקרת בנמל תעופה או המבנה בו הנך נמצא. בכל אחד מאלו ורבים אחרים השתמשת בפרויקטים שמהנדס בניין עזר לתכנן ולבנות. ענף הבנייה, הוא גורם מרכזי בכלכלת המדינה.

מאת: EMS-seoלימודים אקדמאיים27/01/14706 צפיות
הנדסת אלקטרוניקה היא האחד הענפים הגדולים והמהירים ביותר בצמיחה. תחום זה מכסה מגוון רחב של יישומים בם אנו משתמשים מדי יום, ואשר הופכים את החיים שלנו לקלים ומהנים יותר, כגון טלביזיה, רדיו, מחשבים, תקשורת וכו. הם עוזרים לנו לראות, לשמוע ולתקשר על פני מרחקים עצומים ולעשות דברים מהר יותר. לאלקטרוניקה יש תפקיד מרכזי בשיפור פריון בתעשיות כמו נפט, אנרגיה, חקלאות ומגזרים נוספים אחרים של משק.

מאת: EMS-seoלימודים אקדמאיים27/01/14682 צפיות
מהנדס כימיה מיישם את העקרונות של הכימיה וזאת כדי לפתור בעיות הקשורות לייצור או שימוש בכימיקלים והביוכימיה. כמו כן עוסק מהנדס הכימיה בשיטות ובבדיקות שונות של מוצרי תעשייה ומוצרי לוואי בטיפול, ומפקח על הייצור.

מאת: EMS-seoלימודים אקדמאיים27/01/14665 צפיות
הנדסה תעזור לך לגדול ולפתח דרכי מחשבה שלך. להיות מהנדס יכריח אותך לעבוד על מיומנויות רבות, כגון פתרון בעיות וחשיבה ביקורתית. במסגרת הלימודים באקדמיה תוכל ללמוד מגוון רחב של נושאים, כמו קורסים במדעים ,הנדסה, ואפילו אומנויות ושפות

מאת: EMS-seoלימודים אקדמאיים27/01/14628 צפיות
מקצוע ההנדסה היה תמיד פופולרי ונחשב לאחד המקצועות המבוקשים ביותר עם אפשרויות רבות ומגוונות של קריירה. עם מספר תחומי ההתמחות, למהנדסים תמיד יהיה ביקוש רב. עם מסחור פורח וכלכלה העולמית, הביקוש יהיה גבוה בהרבה בשנים הקרובות. הנה כמה מהאפשרויות הפופולריות של ההנדסה:

מאת: EMS-seoלימודים אקדמאיים27/01/14592 צפיות
אנו מצויים בעידן בו הטכנולוגיה מתקדמת בקצב מסחרר, דבר המצריך הכשרה של הטובים ביותר להבנתה ויישומה.

מאת: EMS-seoלימודים אקדמאיים27/01/14584 צפיות
הנדסה היא תחום רחב מאוד עם סוגים שונים של עבודות הנדסיות הנעים בין המקצועות המסורתיים כמו הנדסת חשמל, תעופה, מכאנית, אזרחית וכימית, כמו גם תחומים לא מסורתיים או חדשים אחרים כמו מחשבים, תוכנה, הנדסת ביוטכנולוגיה, הנדסה ביו רפואית וסביבתית.

מאמרים נוספים בנושא לימודים אקדמאיים

מאת: tiloniלימודים אקדמאיים10/04/19933 צפיות
לא כל יום אנו נדרשים לכתוב עבודה אקדמית, אך כאשר מגיע הצורך לעשות זאת, כדאי לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. המשיכו לקרוא על-מנת להבין את היסודות לכתיבת סמינריון מוצלח.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים24/06/181716 צפיות
הנדסאי בניין לימודי בוקר, הוא מסלול לימודים שיש במספר מכללות טכנולוגיות בארץ. הנדסאים לומדים במכללות טכנולוגיות, שנקראות גם בשם: בתי ספר להנדסאים.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים03/06/181522 צפיות
בית ספר להנדסאים בשכונת נאות אפקה (בתל אביב), נוח להגעה עבור תושבי תל אביב. מומלץ ללמוד בבית ספר, שקבלתם עליו המלצות, מאנשים שאתם סומכים עליהם. לימודי הנדסאים, מתאימים עבור אנשים, שנמשכים לתחומים טכנולוגיים.

מאת: רועי כץלימודים אקדמאיים05/02/18914 צפיות
ברשת האינטרנט ניתן למצוא לא מעט עבודות אקדמיות בתשלום, אולם, חרף המחירים המפתים, לא מומלץ להשתמש ב'בנק' הזה היות שהוא לא מבטיח לכם בלעדיות על העבודה. ממש כפי שאתם קניתם לעצמכם עבודה כך גם שכנכם לספסל הלימודים עלול לרכוש את אותה העבודה בדיוק, מה שעלול להביא את שניכם לעמוד בפני צעדים משמעתיים במוסד האקדמי שבו אתם לומדים.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים23/01/18845 צפיות
הנדסאי מכונות מעולה, יכול לעבוד בעבודה מספקת מאוד. הנדסאי המכונות, יכול להשתלב בתעשיית הטכנולוגיה המתקדמת, או בתעשייה המסורתית. לימודי הנדסאי מכונות, מתקיימים בבתי ספר להנדסאים.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים20/12/17649 צפיות
הנדסאי מכונות בעל ניסיון, יכול לעבוד בתעשייה הישראלית. לימודי הנדסאים, מתאימים לבחורות ולבחורים, שנמשכים לתחומים טכנולוגיים.

מאת: אבי בכרלימודים אקדמאיים16/12/171035 צפיות
מאמר זה דן בסוגיית ההשכלה הגבוהה בקרב נשים בישראל כאשר ההתייחסות מנסה להקיף את כלל המגזרים בפסיפס המורכב של החברה בישראל אם כי עקב המורכבות החברתית הקשורה לסוגיה זו באשר לנשים משכילות מהמגזר הערבי בישראל בכללותו (נוצריות, מוסלמיות, בדואיות ובסייגים מסוימים גם דרוזיות) המיקוד במאמר יהיה בנשים משכילות בחברה הישראלית. כלומר, מצב ההשכלה או מקומה של ההשכלה בהוויה הישראלית בקרב הנשים בישראל. הדיון מתייחס לנשים בישראל מהמגזרים השונים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica