חפש מאמרים:
שלום אורח
05.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

איך לבצע משא ומתן נכונים על שכר?

מאת: BetterJobדרושים02/04/2013604 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

הדגש את הערך המוסף שלך, עשה שיעורי בית טובים לקראת הראיון, וודא שאתה מגיע לראיון מול האדם הנכון.

ובכן, הכרתי אדם שסיפרתי לו על רצוני לכתוב מאמר על הדרכים לבצע מו"מ טוב כדי לקבל את השכר הרצוי בתפקיד הבא. הוא טען שיש לו נוסחת פלאים של 10 נקודות הדגש שיביאו כמעט ב-100% את התוצאות הרצויות.

אחד מהדברים הראשונים שהחבר העלה בפניי: "אם הם רוצים אותך, אתה יכול לתפוס אותם עם המכנסיים למטה". בין יתר הדברים הנוספים, הוא טען שאתה יכול ללכת לבוס הנוכחי שלך, לומר לו שיש לך הצעה מפתה, ותשקר ביחס למה צפויה להיות המשכורת החדשה שלך שם.

וכמובן, ציין אף כי ישנם כמה גשרים לשרוף בדרך אל האושר.

החבר, היה כל כך מניפולטיבי כלפי מעסיקיו, עד כי סיפר לי שהצליח לתעתע במעסיקיו כך שיצא לו פעם לעבוד תקופה של 3 חודשים ולהרוויח שכר של 6 חודשים.

ואז כשכמעט סיים להרצות לי לגבי המנטרה שלו, הוא סיכם בפני "...אבל זה היה אז..."

"כעת, אני מתחנן למצוא עבודה, כולל חיפושים מסיביים באתר דרושים. אני אקח הכל, כל מה שיציעו לי, משקר ביחס לגילי, מוכן לעבוד בחצי משכורת, ומשקר ביחס לעשרת ילדיי החולים..."

ובכן, תשכחו מזה. הטריקים הזולים הללו לא עובדים.

דברנו עם כמה חברות מגייסות גדולות במשק הישראלי והן טענו כי טריקים מסוג זה לא נעלמים מהעין לאורך זמן. מה גם, ששקרים לעולם לא נשארים חבויים מעיני המראיין.

ובנוסף לכל זה, הוא גם ברוב המקרים הולך להיות המעסיק שלך. והקריירה שלך תלויה במוניטין שאתה יוצר לעצמך.

המו"מ על שכר בראיון מול המעסיק הפוטנציאלי הבא שלך צריך לבוא ממקום שמאוד דומה לבקשת הלוואה / משכנתא מהבנק. צריך להיות שקופים ואמיתיים.

צריך להיות היגיון צרוף ביחס למה שהשוק "מתמחר" את אותה משרה. מעסיקים ומראיינים יודעים היטב מה טווח הציפיות שכר האמור לעלות בראיונות ממועמדים.

זו גם דרך מצוינת לסנן מועמדים "מגזימנים".

בסופו של עניין, הכל סובב את היכולת שלך להוכיח למראיין כי אתה האדם הנכון ביותר למשרה, אח"כ מו"מ על כל דבר לרבות שכר יהיה הרבה יותר פשוט.

אחת הדרכים ליצור עניין אצל מעסיק פוטנציאלי היא לתת לו את התחושה שאתה עסוק גם בהצעות אחרות, שאתה דינאמי, ושאתה מוכן לשקול כל הצעה לגופה.

באותה מידה, רצוי להישאר צנוע. להיות בעל בטחון עצמי אך לא שחצן.

יש להגיע מוכנים לראיונות עבודה כאשר עשית מספר אילוסטרציות לפני כדי לתת מענה בצורת סיפורים קצרים בקשר לתכונות ושאלות כלליות שיועלו.

במו"מ תחשוב טוב טוב מה הכי חשוב לך. לא יכול להיות שהכל בלתי ניתן לפשרה.

שים לעצמך מראש גבולות ודע את המגבלות והיתרונות שלך.

האם שכר נמוך יותר ממה שציפית יכול כן להתקבל על ידך בתנאי שתקבל יותר ימי חופשה שנתית?

למשל, אולי להצניע בתוך ההסכם עבודה שלך העתידי, את נושא קבלת דמי פיטורין בכל מקרה לא משנה איזה צד מסיים את ההסכם.

מה לענות למראיין בנוגע לשאלה: כמה אתה משתכר כיום?

ובכן, אם אתה מגיע ממקום עבודה ששילם שכר נמוך יחסית, תשתמש בזה כך: "אתה מבין שאני מגיע ממקום שבו משלמים שכר נמוך ביחס לנהוג בתחום". זה יכול להביא אותך לנקודה טובה יותר בדיאלוג.

בהרבה מקרים אם הגעת לשלב בו משוחחים איתך על השכר בפרטי פרטים, כנראה שהמעסיק רוצה אותך.

אל תגמגם, תהיה ישיר, תענה בקצרה ועניינית על השאלה "מה ציפיות השכר שלך?", אל תלך סחור סחור ותנסה לשעת כמה לבקש מראש.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בטרג'וב - אתר דרושים

דרושים,חיפוש עבודה,משרות,משרות,תעסוקה,תפקיד

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת BetterJob

מאת: BetterJobהלוואות05/05/13542 צפיות
קרנות לשיפורים של שירות ילד ונוער במשרד הרווחה והשירותים החברתיים מאפשר הזדמנות לכל אותם פנימיות ובתי ילדים ונוער על מנת שיוכלו לקדם עצמם ולתת לאותם ילדים צרכים בעלי ערך והרגשה ביתית. שירות ילד ונוער, הקים יחד עם הפנימיות השיקומיות והטיפוליות שתי קרנות המעניקות הלוואות ארוכות טווח ללא ריבית, למטרות פיתוח ושיפור תשתיות פיזיות, בפנימיות השותפות בהם.

מאת: BetterJobדרושים16/04/13700 צפיות
רוב האנשים מסיימים את הלימודים האקדמאים שלהם עם תקווה גדולה בלב, כי מבחינתם זה אומר שהם כבר לא צריכים לעבוד יותר בכל מיני עבודות של סטודנטים, כי יש להם אפשרות להשתלב בשוק העבודה הרציני יותר. יחד עם זאת, כאשר כל אחד נכנס לשלב הזה שבו הוא מחפש עבודה, הוא פתאום מבין שלא תמיד זה כל כך קל כמו שזה היה נדמה מרחוק, וכי חיפוש עבודה זה עלול להיות גם תהליך מייגע ולא מהנה בכלל. אם גם אתם נמצאים עכשיו בשלב שבו אתם כבר לא סטודנטים ואתם רוצים להתחיל לעבוד בעבודות מכניסות יותר ומאתגרות יותר...

מאת: BetterJobדרושים16/04/13650 צפיות
אין ספק שבעידן שבו אנחנו חיים, כל אדם רוצה לכלכל את עצמו ולהקנות לעצמו בטחון כלכלי, לו ולמשפחתו. יחד עם זאת, רבים הם האנשים, המשקיעים, לומדים, עוברים הכשרות וקורסים מקצועיים, הסבות מקצוע ותחומי עיסוק שונים, ובכל זאת לא יודעים כיצד למצוא את משרת החלומות שלהם. ככל שחולף הזמן, ניתן לראות כיצד אתרי דרושים משתלטים על תחום חיפוש העבודה. אם בעבר הדרך העיקרית שהייתה לנו לחפש עבודה הייתה מדורי הדרושים בעיתונים, מכרים ומודעות ופרסומים אחרים, הרי שהיום יש לנו את רשת האינטרנט, רשתות חברתיות כלליות...

מאת: BetterJobדרושים16/04/13606 צפיות
אם לא מזמן סיימתם את התואר הראשון שלכם, אתם בוודאי רוצים כבר להשתלב בעולם של הגדולים ולהתחיל לעבוד. רובנו יודעים שהיותנו סטודנטים, לא היו שנים קלות. אומנם זה נכון שמדובר לרוב על תענוג גדול, אך יחד עם זאת, מדובר בדרך כלל גם על תקופה בה אפשרנו לעצמנו לעיתים ללא ברירה, לעבוד בעבודות פשוטות למדי. תפקידים סטודנטיאליים שמהם היינו רוצים להתקדם. כל אחד מאיתנו היה רוצה למצוא עבודה שהוא יוכל להרוויח בה קצת יותר מעבודה סטודנטיאלית ממוצעת. השאלה הגדולה היא איך אפשר לעשות את זה, כי אם לומר את האמת, מודעות

מאת: BetterJobדרושים16/04/13617 צפיות
אם יש שלב בחיים שעליו כל אחד היה מוכן לדלג, ואם יש שלב שאליו איש מאיתנו לא היה רוצה לחזור, זה ללא כל צל של ספק השלב שבו חיפשנו עבודה. ובכן, מקווה מאוד בשבילכם שלא הייתם במצב זה ושלא תגיעו אליו יותר מדי. יש משהו מעט אפור בחיפוש עבודה, ולמען האמת, כאשר אדם זקוק לעבודה כדי לכלכל את עצמו, צלילות דעת, יצירתיות, חוזק רגשי ובגרות הינם ספי חובה לכיוון ההצלחה שבמציאת עבודה. חיפוש עבודה הוא שלב, שאליו נקלעים אנשים בזמן כזה או אחר בחייהם, בין אם לאחר לימודים, ובין אם לאחר סיום תפקיד.

מאת: BetterJobדרושים02/04/13633 צפיות
קריירה זה יותר מאשר עוד עבודה. זה מצריך את כל מה שלמדת, רכשת ועבדת עבורו בכל שנותיך. אנשים משנים תפקידים ומקומות עבודה כל העת. ישנם יותר אנשים כאלו מאשר אנשים יציבים תעסוקתית ומתמידים. זה הכל בדבר תכנון וראייה מערכתית מוקפדת על מנת להשיג מטרות ואמביציות משלך. הערכת חופשיות הקריירה שלך תוביל אותך לדרך הנכונה עבור הקריירה שלך. התחל עם תכנון הקריירה.

מאת: BetterJobדרושים02/04/13555 צפיות
מרואיין המגיע לראיון עבודה מוכן יראה בטחון עצמי טוב, ירגיש טוב עם עצמו וישרה את כל אלו בחזרה לצד המראיין. להגיע מוכן לראיון עבודה לא פחות חשוב מכל שלב אחר בתהליך. היכנס לאתר החברה המגייסת לפני הגיעך לראיון ולמד על תחומי הליבה שלה, כמו כן תוכל למצוא שם לעיתים פרטים נוספים אודות המשרה דרך עמוד הדרושים. מרואיין שנשאל בראיון עבודה האם מכיר את תחומי החברה או אף האם נכנס לאתר לקרוא מעט על החברה, במקרים מסויימים כאן בדיוק התחיל הראיון המעשי שלו. זה מראה על רצינות, על סקרנות, על רצון להרחיב את היד

מאמרים נוספים בנושא דרושים

מאת: ליאורדרושים01/01/173373 צפיות
עבודה באירופה לאנשים צעירים, יכולה להתאים עבור ישראלים, שהם בעלי דרכון אירופי. עבודה באירופה, כאנשי מכירות, מאפשרת להרוויח סכומים גבוהים, ולכן היא כדאית.

מאת: elichai rubinדרושים14/06/151884 צפיות
מעסיקים רבים במשק הישראלי, קטנים כגדולים, מתקשים למצוא עובדים איכותיים המתאימים להם מבחינת זמינות, כישורים מקצועיים, ניסיון, מקום מגורים ופרמטרים נוספים. ולכן, הוקמה הרשת החברתית iperhour, רשת זאת מאפשרת למעסיקים ומחפשי עבודה למצוא אחד את השני.

מאת: arielcדרושים17/04/151176 צפיות
מה היא עבודה בחול, ומה כדאי לדעת לפני שעולים על המטוס?

מאת: arielcדרושים17/04/151107 צפיות
טיפים שיעזרו לכם למצוא עבודה בקנדה

מאת: tanga2דרושים10/04/151150 צפיות
עבודות שוות בקנדה

מאת: tanga2דרושים10/04/151188 צפיות
אילו יעדים איכותיים יש לעבודה בחול?

מאת: tanga2דרושים10/04/151078 צפיות
ברצלונה היא עיר נפלאה ותיירותית בספרד. עבודה בברצלונה מספקת חוויה מדהימה ובלתי נשכחת וגם סכומי כסף לא מבוטלים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica