חפש מאמרים:
שלום אורח
05.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

התמקד בחוזקותיך

מאת: BetterJobדרושים02/04/2013543 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

להתמקד בחולשות שלך לא יעזור הרבה וגם יביא אותך למקומות נמוכים ברוב המקרים.

במקום זאת, התמקד בחוזקותיך. משם ניתן רק לעלות.

תחשוב על עצמך כמדינאי שיש לו חולשה קטנטנה אחת, הוא לא יודע להעביר נאומים כמו שצריך.

הוא נחשב למדינאי טוב בעיני הרוב היחסי, ולפי הסקרים, וישנן תוצאות טובות ממהלכיו, האם זה היה הופך אותו למנהיג טוב יותר אם הוא היה עובד על העברת נאומיו כחולשה? או שנכון יותר היה שיתרכז וימשיך לעשות פועלו במה שהוא טוב בו וישפר את זה?

ובכן, אולי כמה מכם לא יסכימו, אך ישנה דעה רווחת שיש להתרכז בשיפור קטן יחסית בחוזקות מאשר להשקיע אנרגיות ומשאבים בשיפור חולשה.

לכולנו ישנם כשרונות מולדים, תכונות חזקות יותר ויכולות מעולים במשהו אחד על פני משהו אחר, אך רובנו נוטים להתרכז בנקודות תורפה של חולשות, וזה גורם לרוב לאי חשיפה מקסימלית של חוזקותינו.

עצם קיומו של תהליך כזה, עוד משלבי חיינו המוקדמים, יגרום לנו להתמקד בחולשות.

תחשבו שעצם המעשה הטבעי הזה אנחנו פשוט עושים לעצמנו עוול. זה יתרון יחסי גדול שנמקד ונתרכז בחוזקות, ובניגוד לכך אנחנו נשאבים לטיפול מאסיבי כל כך בחולשות.

התמקדות בחולשות גורמת לנו לירידה בהצלחה ועוד יותר, גורמת לנו להבליט פחות את הכישורים שלנו.

זה מתבלט במיוחד כשאנחנו אמורים לייצג את עצמנו ולשווק את היכולות שלנו, איפה? בראיון עבודה.

למשל, אם אתה מתכנת מעולה כפרילנסר, אבל לא יודע לשווק את עצמך, תתחבר למישהו או לחברה שתוכל להעצים בשבילך את היכולות.

בעצם, אם נחשוב על זה קצת יותר, ישנם דברים רבים שאנחנו צריכים להתרכז בשיפורם, ללמוד מה לעשות נכון יותר ואיך, אבל לא צריך לתת למנגנון הטבעי הזה להשתלט על חיינו.

למשל, אם אתה הקורא כעת את המאמר מעסיק או מראיין, ואתה מזהה במועמד או עובד חוזקה, למה לא לתת לו את האפשרות לעשות משהו שהוא מעולה בו ולא רק טוב בו? כלומר, מקצועית, העובד מעולה, אל תנסה לקדם אותו לניהול אם לא בטוח שזה יעבוד, רק בגלל שמקצועית הוא נחשב מומחה בתחומו. אבל אין בדברים אלו כדי לרמוז שהכלל הוא כי מי שמומחה מקצועית בתחומו לא יכול לנהל כמובן.

בסופו של דבר העיקרון המרכזי שצריך להוביל אותך להצלחה הוא:

התמקד בחוזקותיך, בכישורים וביכולות המצויינים שלך בעדיפות עליונה על פני יכולות וכישורים חלשים, וניסיון לתקן אותם.

כמות הזמן שאנחנו משקיעים בחולשות הוא לאין ערוך משמעותית בעל נפחים גבוהים יותר, מאשר השקעותינו בחוזקות.

קח משהו שאתה אוהב לעשות, משהו שאתה טוב בו, שאתה יודע מראש שסיכויי ההצלחה בו יהיו גבוהים עבורך, שתוכל לתת במה לכישורייך וליכולותיך, ועשה ממנו סיפור הצלחה.

התאם את התפקיד הבא שלך למה שאתה טוב בו באמת.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בטרג'וב - אתר דרושים

דרושים,חיפוש עבודה,משרות,משרות,תעסוקה,תפקיד

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת BetterJob

מאת: BetterJobהלוואות05/05/13542 צפיות
קרנות לשיפורים של שירות ילד ונוער במשרד הרווחה והשירותים החברתיים מאפשר הזדמנות לכל אותם פנימיות ובתי ילדים ונוער על מנת שיוכלו לקדם עצמם ולתת לאותם ילדים צרכים בעלי ערך והרגשה ביתית. שירות ילד ונוער, הקים יחד עם הפנימיות השיקומיות והטיפוליות שתי קרנות המעניקות הלוואות ארוכות טווח ללא ריבית, למטרות פיתוח ושיפור תשתיות פיזיות, בפנימיות השותפות בהם.

מאת: BetterJobדרושים16/04/13700 צפיות
רוב האנשים מסיימים את הלימודים האקדמאים שלהם עם תקווה גדולה בלב, כי מבחינתם זה אומר שהם כבר לא צריכים לעבוד יותר בכל מיני עבודות של סטודנטים, כי יש להם אפשרות להשתלב בשוק העבודה הרציני יותר. יחד עם זאת, כאשר כל אחד נכנס לשלב הזה שבו הוא מחפש עבודה, הוא פתאום מבין שלא תמיד זה כל כך קל כמו שזה היה נדמה מרחוק, וכי חיפוש עבודה זה עלול להיות גם תהליך מייגע ולא מהנה בכלל. אם גם אתם נמצאים עכשיו בשלב שבו אתם כבר לא סטודנטים ואתם רוצים להתחיל לעבוד בעבודות מכניסות יותר ומאתגרות יותר...

מאת: BetterJobדרושים16/04/13650 צפיות
אין ספק שבעידן שבו אנחנו חיים, כל אדם רוצה לכלכל את עצמו ולהקנות לעצמו בטחון כלכלי, לו ולמשפחתו. יחד עם זאת, רבים הם האנשים, המשקיעים, לומדים, עוברים הכשרות וקורסים מקצועיים, הסבות מקצוע ותחומי עיסוק שונים, ובכל זאת לא יודעים כיצד למצוא את משרת החלומות שלהם. ככל שחולף הזמן, ניתן לראות כיצד אתרי דרושים משתלטים על תחום חיפוש העבודה. אם בעבר הדרך העיקרית שהייתה לנו לחפש עבודה הייתה מדורי הדרושים בעיתונים, מכרים ומודעות ופרסומים אחרים, הרי שהיום יש לנו את רשת האינטרנט, רשתות חברתיות כלליות...

מאת: BetterJobדרושים16/04/13606 צפיות
אם לא מזמן סיימתם את התואר הראשון שלכם, אתם בוודאי רוצים כבר להשתלב בעולם של הגדולים ולהתחיל לעבוד. רובנו יודעים שהיותנו סטודנטים, לא היו שנים קלות. אומנם זה נכון שמדובר לרוב על תענוג גדול, אך יחד עם זאת, מדובר בדרך כלל גם על תקופה בה אפשרנו לעצמנו לעיתים ללא ברירה, לעבוד בעבודות פשוטות למדי. תפקידים סטודנטיאליים שמהם היינו רוצים להתקדם. כל אחד מאיתנו היה רוצה למצוא עבודה שהוא יוכל להרוויח בה קצת יותר מעבודה סטודנטיאלית ממוצעת. השאלה הגדולה היא איך אפשר לעשות את זה, כי אם לומר את האמת, מודעות

מאת: BetterJobדרושים16/04/13617 צפיות
אם יש שלב בחיים שעליו כל אחד היה מוכן לדלג, ואם יש שלב שאליו איש מאיתנו לא היה רוצה לחזור, זה ללא כל צל של ספק השלב שבו חיפשנו עבודה. ובכן, מקווה מאוד בשבילכם שלא הייתם במצב זה ושלא תגיעו אליו יותר מדי. יש משהו מעט אפור בחיפוש עבודה, ולמען האמת, כאשר אדם זקוק לעבודה כדי לכלכל את עצמו, צלילות דעת, יצירתיות, חוזק רגשי ובגרות הינם ספי חובה לכיוון ההצלחה שבמציאת עבודה. חיפוש עבודה הוא שלב, שאליו נקלעים אנשים בזמן כזה או אחר בחייהם, בין אם לאחר לימודים, ובין אם לאחר סיום תפקיד.

מאת: BetterJobדרושים02/04/13633 צפיות
קריירה זה יותר מאשר עוד עבודה. זה מצריך את כל מה שלמדת, רכשת ועבדת עבורו בכל שנותיך. אנשים משנים תפקידים ומקומות עבודה כל העת. ישנם יותר אנשים כאלו מאשר אנשים יציבים תעסוקתית ומתמידים. זה הכל בדבר תכנון וראייה מערכתית מוקפדת על מנת להשיג מטרות ואמביציות משלך. הערכת חופשיות הקריירה שלך תוביל אותך לדרך הנכונה עבור הקריירה שלך. התחל עם תכנון הקריירה.

מאת: BetterJobדרושים02/04/13554 צפיות
מרואיין המגיע לראיון עבודה מוכן יראה בטחון עצמי טוב, ירגיש טוב עם עצמו וישרה את כל אלו בחזרה לצד המראיין. להגיע מוכן לראיון עבודה לא פחות חשוב מכל שלב אחר בתהליך. היכנס לאתר החברה המגייסת לפני הגיעך לראיון ולמד על תחומי הליבה שלה, כמו כן תוכל למצוא שם לעיתים פרטים נוספים אודות המשרה דרך עמוד הדרושים. מרואיין שנשאל בראיון עבודה האם מכיר את תחומי החברה או אף האם נכנס לאתר לקרוא מעט על החברה, במקרים מסויימים כאן בדיוק התחיל הראיון המעשי שלו. זה מראה על רצינות, על סקרנות, על רצון להרחיב את היד

מאמרים נוספים בנושא דרושים

מאת: ליאורדרושים01/01/173373 צפיות
עבודה באירופה לאנשים צעירים, יכולה להתאים עבור ישראלים, שהם בעלי דרכון אירופי. עבודה באירופה, כאנשי מכירות, מאפשרת להרוויח סכומים גבוהים, ולכן היא כדאית.

מאת: elichai rubinדרושים14/06/151884 צפיות
מעסיקים רבים במשק הישראלי, קטנים כגדולים, מתקשים למצוא עובדים איכותיים המתאימים להם מבחינת זמינות, כישורים מקצועיים, ניסיון, מקום מגורים ופרמטרים נוספים. ולכן, הוקמה הרשת החברתית iperhour, רשת זאת מאפשרת למעסיקים ומחפשי עבודה למצוא אחד את השני.

מאת: arielcדרושים17/04/151176 צפיות
מה היא עבודה בחול, ומה כדאי לדעת לפני שעולים על המטוס?

מאת: arielcדרושים17/04/151107 צפיות
טיפים שיעזרו לכם למצוא עבודה בקנדה

מאת: tanga2דרושים10/04/151150 צפיות
עבודות שוות בקנדה

מאת: tanga2דרושים10/04/151188 צפיות
אילו יעדים איכותיים יש לעבודה בחול?

מאת: tanga2דרושים10/04/151078 צפיות
ברצלונה היא עיר נפלאה ותיירותית בספרד. עבודה בברצלונה מספקת חוויה מדהימה ובלתי נשכחת וגם סכומי כסף לא מבוטלים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica