חפש מאמרים:
שלום אורח
27.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

TOEFL- לשפר אנגלית זה must

באופן אישי, קשה לי מאוד להבין כיצד יכולים אנשים בכלל, וישראלים בפרט,להתנהל ולהתפתח ללא ידיעת השפה האנגלית, לפחות ברמת ההבנה הבסיסית. הרימדובר על שפה כה נפוצה, כל כך חשובה בהרבה פרמטרים ותחומים בחיינו, גםהכלכליים, גם התרבותיים, גם הפוליטיים וגם ככזו שרובנו המוחלט מתאווה להיותחלק ממנה, ממה שהיא מייצגת וממה שהיא מאפשרת למגשימים את חלומותיהם. אתהפיכת החלום הישראלי ואת ה- Wishful Thinking למציאות ניתן להגשים היוםבאמצעות קידום אקדמי במוסדות להשכלה גבוהה בחו"ל ובאמצעות בניית קריירהוחיים במדינות כמו ארה"ב, קנדה, אוסטרליה ואנגליה, בה ההתנהלות, כמובן, היאבאנגלית ובאנגלית בלבד. הדרך לשם עוברת דרך מבחן TOEFL (ראשי התיבות של בחינה באנגלית כשפה זרה) ודרך קבלת ציון העומדבקריטריונים של המוסדות שאליהן בחר הנבחן להפנות את תוצאות המבחן, הקשהוהמורכב, הזה.

מתי נזדקק לבחינת טופל

באופן כללי, כל רצון לעבור מלימודים אקדמאיים, גם לתארים מתקדמים,בישראל ללימודי חו"ל באוניברסיטאות או במכללות מוכרות ואיכותיות, יביא איתוגם את הצורך להיבחן במבחן TOEFL , או, כפי שנכון יותר לקרוא לו, בחינת TOEFL IBT (המבוסס על כתיבת המבחן דרך האינטרנט- Internet- Based Test ). למעשה, עלפי האתר הרשמי של הגוף המכין והמעביר את בחינות הטופל הגלובאליות, יש חמשסיבות מרכזיות לביצוע המבחן והן:

  • הרצוןללמוד במוסדות להשכלה גבוהה בחו"ל
  • רצוןליטול חלק, או לקבל פטור, מתוכניות דוברות אנגלית, גם בחוגים ובלימודיםהמתקיימים בארצות המוצא
  • קבלתמענקים או מלגות ללימודים או לפיתוח קריירות בחו"ל
  • בחינתקצב ההתקדמות האישי למי שלומד אנגלית באופן מקצועי, אקדמי או פרטי לצרכיו שלו
  • סטודנטיםאו מבקשי עבודה הפונים לקבלת אשרות כניסה, שהייה וויזות למדינות דוברותאנגלית.

. מהי פרוצדורת ביצוע המבחן ומי, בעצם, עומד מאחוריו

מבחן טופל הוא מבחן בינלאומי הנערך, במועדים קבועים וידועים מראש, בכל חלקי הגלובוסעל מנת לאפשר סיכוי שווה וזהה לכל אחד ואחת להשתלב בתחומי הידע, הכלכלה,התרבות בחברה המערבית המפותחת, שברובה הגדול דוברת אנגלית והשפה המקצועיתבה היא אנגלית. המבחן מאפשר, למעשה, ליצור סוג של נקודת שיווי משקלוקריטריון מינימאלי בר השוואה לסינון מועמדים ולבחירת אלו שהם גם בעליהפוטנציאל הגדול ביותר מבחינת הישגיהם וכישוריהם וגם בעלי רמת ידע מספקתבאנגלית על מנת להשתלב במהירות, בקלות וביעילות בכל מוסד ובכל מקום בויבחרו לפעול. את המבחן בונים, מעבירים ובודקים בארגון בינלאומי ללא מטרתרווח ( NGO ) בשם ETS והוא מוכר על ידי מאות ויותר מוסדות להשכלה גבוההבחו"ל, ארגונים גלובאליים וחברות עסקיות ברחבי העולם, כך שמעבר של מבחן אחדיכול להיות פתח לעתיד מלא אפשרויות וסיכויים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת בר פז

מאת: בר פזחוק ומשפט - כללי01/05/132009 צפיות
תאונת עבודה הינה תאונה אשר נגרמת לעובד כתוצאה ממילוי תפקידו, בשעות העבודה או בדרך הלוך או חזור ממקום העבודה. תאונת עבודה יכולה להיות פציעה כתוצאה מנפילה מסולם

מאמרים נוספים בנושא חינוך ולימודים - כללי

מאת: רונית שמאי שורץחינוך ולימודים - כללי12/07/19397 צפיות
אם הילד שלכם לומד מתמטיקה ללא שימוש במחשבון או אפילו אם מותר לו כבר להשתמש במחשבון – בכל מקרה כדאי ללמד אותו לבדוק את התוצאות בפתרון השאלות. יש דרך קצרה לחישוב אחוזים, שיכולה לעזור במניעת - או תיקון - טעויות חישוב.

מאת: ליאורחינוך ולימודים - כללי02/05/181316 צפיות
הנדסאים מאזור תל אביב, יכולים לעבוד במרכז הארץ. ההנדסאים העתידיים, לומדים בבתי הספר להנדסאים, שנקראים גם בשם מכללות טכנולוגיות.

מאת: שלום כהןחינוך ולימודים - כללי05/01/18801 צפיות
לימודי הנהלת חשבונות נחשבים לבחירה פופולארית בקרב אנשים אשר מחפשים מקצוע בעל אפשרויות תעסוקה מגוונות וביקוש נרחב. לימודי הנהלת חשבונות מתקיימים במכללות ובתי ספר מקצועיים רבים ברחבי הארץ בהם ניתנת האופציה ללמוד במתכונות גמישות כמו מתכונות לימודי יום, מתכונות לימודים חלקיות ומתכונות לימודי ערב.

מאת: שלום כהןחינוך ולימודים - כללי05/01/18737 צפיות
אתם יושבים מול המחשב, מדפדפים בין אתרים שונים של לימודים ותוהים לעצמכם מה כדאי לכם ללמוד. בעולם של היום קשה מאוד למצוא תעסוקה ללא תואר או תעודה, ולכן אנשים רבים מתחבטים בשאלה מה עליהם ללמוד כדי שהם יוכלו לצאת לשוק העבודה ולמצוא תעסוקה שהיא גם מעניינת וגם בתחום מבוקש. עבור רבים מאלו שחושבים על כך, התשובה היא הנהלת חשבונות הודות לאופי הדינמי של המקצוע הזה, וגם הביקוש הרב שלו. עם תעודה של מנהל חשבונות, עולם התעסוקה יהיה פתוח בפניכם, ואתם רק תצטרכו לבחור את המקום שאתם רואים את עצמכם נמצאים בו.

מאת: שלום כהןחינוך ולימודים - כללי05/01/18638 צפיות
המסלול ללימודי הנהלת חשבונות נחשב בשנים האחרונות לאחד ממסלולי הלימוד המבוקשים ביותר בישראל. מטרתם של לימודי הנהלת חשבונות הינה להכין את תלמידיהם להשתלבות בעולם המקצועי של מנהלי החשבונות בישראל, כמו כן במהלך הקורס ניתנת הכנה למעבר מבחן ההסמכה של משרד התעסוקה אשר מסמיך מנהלי חשבונות צעירים לעבודה בשוק המתפתח בארץ. לימודי הנהלת חשבונות נחשבים לבחירת מקצוע חכמה אשר טומנת בחובה יתרונות רבים.

מאת: שלום כהןחינוך ולימודים - כללי03/01/18664 צפיות
כאשר עולה בפנינו ההתלבטות האם ללמוד מקצוע כזה או אחר, לכולנו עוברים בראש אותם שיקולים הכוללים כדאיות ורווחיות של מקצוע כזה ואחר. הדבר נכון לא רק עם לימודי תואר, אלא גם עם לימודי תעודה בהם ניתן לרכוש מקצוע ולעבוד בתחום הנלמד, או לא. בגלל זה, אנשים רבים בוחרים לפנות ללימודים של הנהלת חשבונות שעונים על כל הסוגיות ובעצם נותנים את האפשרות לעבוד במקצוע מעניין ומבוקש שהוא כדאי וגם רווחי מפני שתמיד יש בו תעסוקה.

מאת: חינוך ולימודים - כללי25/12/17437 צפיות
מסלול לימודי הנהלת חשבונות נחשב כיום לאחד ממסלולי הלימוד המבוקשים בישראל כאשר מטרתם של לימודים אלו הינה להקנות את כל הכלים והידע הדרוש לעבודה בתחום הנהלת חשבונות בארץ.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica