חפש מאמרים:
שלום אורח
21.01.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תאונת עבודה שהיא גם תאונת דרכים

מאת: בר פזחוק ומשפט - כללי01/05/20131995 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מה היא תאונת עבודה, ואיך היא יכולה להיות תאונת דרכים?

תאונת עבודה הינה תאונה אשר נגרמת לעובד כתוצאה ממילוי תפקידו, בשעותהעבודה או בדרך הלוך או חזור ממקום העבודה. תאונת עבודה יכולה להיות פציעהכתוצאה מנפילה מסולם, פציעה ממכונה כבדה, פציעה בגב כתוצאה מהרמת מסעותכבדים ועוד.אם כך, איך תאונת עבודה יכולה להיות גם תאונת דרכים? תאונתעבודה יכולה להיות מוגדרת כתאונת דרכים בשתי צורות. באם הנהג היה בדרכו אלהעבודה או ממנה, והוא נקלע לתאונת דרכים, על מקום העבודה לשאת בתוצאות.המקרה השני בו תאונת דרכים מוגדרת כתאונת עבודה היא במצב בו נהג מונית אונהג משאית, או לחילופין שליח מעורב בתאונת דרכים בעת מילוי תפקידו. גםבמקרה זה חובת מקום העבודה לשאת בתוצאות.

עורך דין תאונות עבודה, מדוע אנו קוקים לו?

ההגדרה של תאונת עבודה ברורה מאוד, אך יחד עם זאת מעסיקים רבים מסרביםלקחת אחריות כאשר מדובר בעסק שלהם, בדיוק לשם כך קיים עורך דין תאונותעבודה. עובדים רבים אשר עדים למקרה של תאונת עבודה, או אשר חווים אותו עלגופם אינם מדווחים על כך בין אם משום מצב של חוסר ידיעה, ובין אם משום מצבשל חוסר נעימות. לכן חשוב מאוד בכל מקרה של חשש לתאונת עבודה לפנות לסיועמשפטי ל עורך הדין. עורך דין תאונות דרכים מסייע לחוששים להתמודד אל מול המעסיק, ומלווה את הנפגע צעד אחר צעד בהליךהתביעה המשפטי. כמו כן, עורך דין תאונות עבודה יכול לסייע לנפגעים אשרהמעסיק שלהם מסרב לשאת באחריות של תאונת עבודה. כך או כך, עורך דין מנוסהיתבע את הגורמים הנכונים וישיג את הפיצוי המגיע ללקוח.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת בר פז

מאת: בר פזחינוך ולימודים - כללי01/05/13481 צפיות
באופן אישי, קשה לי מאוד להבין כיצד יכולים אנשים בכלל, וישראלים בפרט, להתנהל ולהתפתח ללא ידיעת השפה האנגלית, לפחות ברמת ההבנה הבסיסית. הרי מדובר על שפה כה נפוצה, כל כך חשובה בהרבה פרמטרים ותחומים בחיינו

מאמרים נוספים בנושא חוק ומשפט - כללי

מאת: בנימין קלינגרחוק ומשפט - כללי14/09/19430 צפיות
הסוגיה משפטית בעניין צו הריסה 1. האם מהנדס הוועדה המקומית לתכנון ולבניה (להלן: מהנדס הוועדה המקומית) רשאי להאציל את הסמכות הנתונה לו בסעיף 221 לחוק התכנון והבניה, התשכ"ה-1965 (להלן: חוק התכנון והבניה או החוק) לחתום על צווי הריסה מינהליים? הרקע לבקשה והחלטות הערכאות הקודמות 2. ביום 13.11.2017, ניתן צו הריסה מינהלי לגבי בנייה ללא היתר של תקרות בטון ובריכת שחייה בדירת הדופלקס של המשיב בתל-אביב. צו ההריסה המינהלי (להלן: הצו) הוצא מכוח סעיף 221 לחוק התכנון והבני

מאת: אברהם פכטרחוק ומשפט - כללי21/03/19255 צפיות
שרת המשפטים שקד מציגה תכנית מהפכנית לבניית בית-משפט העליון, ביטול הוועדה למינוי שופטים ושימוע בכנסת בנוסח ארה"ב. אם אכן יבוא שינוי – בג"צ יכול להאשים את עצמו כי פסיקותיו וחוסר האיזון תוך התערבות בנושאים לא שפיטים, הם תוצר הביקורת.

מאת: רוני הכהןחוק ומשפט - כללי05/03/19364 צפיות
הגשה של עתירה ללא כל טעות מצריכה בקיאות בענייני משפט אלה

מאת: רוי ורלחוק ומשפט - כללי25/01/19383 צפיות
פגיעה אישית היא עניין רציני ואתה לא צריך לקחת את זה בקלות. ללא קשר לתוצאה של המקרה, לקחת מישהו למשימה על רשלנות שלהם הוא יותר מוצדק. להלן המאמר שלהלן יעזור לך עם כל ענייני הפגיעה האישית שלך.

מאת: עידן שלומןחוק ומשפט - כללי19/01/191127 צפיות
כולנו מנהלים את מרוץ החיים שלנו ודואגים להכין ביטוח כזה או אחר לצרות עתידיות שנקווה שלא יפקדו אותנו לעולם. הביטוחים הללו מבטיחים תשלומים כאלו ואחרים שנזכה להם בעתיד ישירות לכיס שלנו, או לטובת טיפולים שלנו או גרוע מכך יועברו ישירות לשארים שלנו במקרה של מוות.

מאת: ניב אבןחוק ומשפט - כללי14/01/19361 צפיות
במה בדיוק תורם לזוג כזה הסכם ממון? קראו הלאה את המאמר.

מאת: עידן שלומןחוק ומשפט - כללי22/12/181152 צפיות
אוהבים לטוס לחוץ לארץ? לונדון? ברלין? אמסטרדם? יעד אחר? יש כיום עשרות חברות תעופה שונות המציעות טיסות זולות לאירופה או ליעדים רבים אחרים, וביניהן יש חברות תעופה סדירות (אל על, לופטהנזה, דלתא וכו'), חברות תעופה המפעילות טיסות שכר (טיסות צ'רטר) וחברות תעופה המציעות טיסות מוזלות עם מינימום שירות (טיסות לואו קוסט).

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica