חפש מאמרים:
שלום אורח
15.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תאונת עבודה שהיא גם תאונת דרכים

מאת: בר פזחוק ומשפט - כללי01/05/20132055 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מה היא תאונת עבודה, ואיך היא יכולה להיות תאונת דרכים?

תאונת עבודה הינה תאונה אשר נגרמת לעובד כתוצאה ממילוי תפקידו, בשעותהעבודה או בדרך הלוך או חזור ממקום העבודה. תאונת עבודה יכולה להיות פציעהכתוצאה מנפילה מסולם, פציעה ממכונה כבדה, פציעה בגב כתוצאה מהרמת מסעותכבדים ועוד.אם כך, איך תאונת עבודה יכולה להיות גם תאונת דרכים? תאונתעבודה יכולה להיות מוגדרת כתאונת דרכים בשתי צורות. באם הנהג היה בדרכו אלהעבודה או ממנה, והוא נקלע לתאונת דרכים, על מקום העבודה לשאת בתוצאות.המקרה השני בו תאונת דרכים מוגדרת כתאונת עבודה היא במצב בו נהג מונית אונהג משאית, או לחילופין שליח מעורב בתאונת דרכים בעת מילוי תפקידו. גםבמקרה זה חובת מקום העבודה לשאת בתוצאות.

עורך דין תאונות עבודה, מדוע אנו קוקים לו?

ההגדרה של תאונת עבודה ברורה מאוד, אך יחד עם זאת מעסיקים רבים מסרביםלקחת אחריות כאשר מדובר בעסק שלהם, בדיוק לשם כך קיים עורך דין תאונותעבודה. עובדים רבים אשר עדים למקרה של תאונת עבודה, או אשר חווים אותו עלגופם אינם מדווחים על כך בין אם משום מצב של חוסר ידיעה, ובין אם משום מצבשל חוסר נעימות. לכן חשוב מאוד בכל מקרה של חשש לתאונת עבודה לפנות לסיועמשפטי ל עורך הדין. עורך דין תאונות דרכים מסייע לחוששים להתמודד אל מול המעסיק, ומלווה את הנפגע צעד אחר צעד בהליךהתביעה המשפטי. כמו כן, עורך דין תאונות עבודה יכול לסייע לנפגעים אשרהמעסיק שלהם מסרב לשאת באחריות של תאונת עבודה. כך או כך, עורך דין מנוסהיתבע את הגורמים הנכונים וישיג את הפיצוי המגיע ללקוח.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת בר פז

מאת: בר פזחינוך ולימודים - כללי01/05/13525 צפיות
באופן אישי, קשה לי מאוד להבין כיצד יכולים אנשים בכלל, וישראלים בפרט, להתנהל ולהתפתח ללא ידיעת השפה האנגלית, לפחות ברמת ההבנה הבסיסית. הרי מדובר על שפה כה נפוצה, כל כך חשובה בהרבה פרמטרים ותחומים בחיינו

מאמרים נוספים בנושא חוק ומשפט - כללי

מאת: בנימין קלינגרחוק ומשפט - כללי16/06/20121 צפיות
צו הריסה ללא הליך פלילי לפי סעיף 239 כן יש הליך כזה! סעיף 239 לחוק התכנון והבנייה, תשכ"ה-1965 מקנה לבית המשפט את הסמכות להורות על מתן צו להריסת בנייה בלתי חוקית גם ללא קיום של הליך פלילי והגשת כתב אישום וזאת בעיקר בנסיבות שבהן לא ניתן להעמיד לדין פלילי את מי שאחראי לאותה בנייה בלתי חוקית וכן על מנת לאפשר למוסדות התכנון ולרשויות האכיפה להתמודד עם עבירות בנייה שהתיישנו וכדי למנוע את הנצחתן.

מאת: בנימין קלינגרחוק ומשפט - כללי13/04/20350 צפיות
הרבה אזרחים תמימים בנו פרגולה בחשיבה שעמדו בתקנות הפטור והופתעו כאשר קבלו צו הריסה בעקבות קרוי של הותקן נגד הגשם בעיקר. הוצאו אלפי צווי הריסה בנושא זה שסוף סוף מקבל מענה הולם בתיקון תקנות הפטור.

מאת: רוי ורלחוק ומשפט - כללי13/04/20292 צפיות
כשאתה מתמודד עם סוגיה זו, הצעד הראשון שלך הוא להכיר את תקנות פשיטת הרגל המקומיות שלך. מדינות שונות משתמשות בחוקים שונים הנוגעים לפשיטת רגל. לדוגמה, במדינות מסוימות אתה יכול להחזיק את הבית ואת המכונית שלך, אבל באחרים לא. עליכם להכיר את החוקים לפני הגשתם לפשיטת רגל.

מאת: רוי ורלחוק ומשפט - כללי25/03/20346 צפיות
נדל"ן יכול לספק לך אפשרות השקעה נהדרת. ישנם דברים רבים שיש לקחת בחשבון לפני שרוכשים נכס להשקעה. המידע הבא יעזור לכם למצוא הצלחה.

בית המשפט העליון מחק בימים אלו עתירה שהגיש ח"כ אביגדור ליברמן נגד הרבנות הראשית

מאת: בנימין קלינגרחוק ומשפט - כללי14/09/19580 צפיות
הסוגיה משפטית בעניין צו הריסה 1. האם מהנדס הוועדה המקומית לתכנון ולבניה (להלן: מהנדס הוועדה המקומית) רשאי להאציל את הסמכות הנתונה לו בסעיף 221 לחוק התכנון והבניה, התשכ"ה-1965 (להלן: חוק התכנון והבניה או החוק) לחתום על צווי הריסה מינהליים? הרקע לבקשה והחלטות הערכאות הקודמות 2. ביום 13.11.2017, ניתן צו הריסה מינהלי לגבי בנייה ללא היתר של תקרות בטון ובריכת שחייה בדירת הדופלקס של המשיב בתל-אביב. צו ההריסה המינהלי (להלן: הצו) הוצא מכוח סעיף 221 לחוק התכנון והבני

מאת: אברהם פכטרחוק ומשפט - כללי21/03/19365 צפיות
שרת המשפטים שקד מציגה תכנית מהפכנית לבניית בית-משפט העליון, ביטול הוועדה למינוי שופטים ושימוע בכנסת בנוסח ארה"ב. אם אכן יבוא שינוי – בג"צ יכול להאשים את עצמו כי פסיקותיו וחוסר האיזון תוך התערבות בנושאים לא שפיטים, הם תוצר הביקורת.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica