חפש מאמרים:
שלום אורח
30.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מכללות ללימודי מקצועות ההנדסה

מאת: ליטל כץלימודים אקדמאיים26/05/2013643 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

היכן לומדים כל ההנדסאים והמהנדסים? אוניברסיטאות אינן מעניקות תואר מהנדס או הנדסאי, אלא תואר אקדמי ראשון שני או שלישי. לימודי הנדסה הם לימודים שאותם ניתן לעבור בשני ערוצים מרכזיים: הערוץ הראשון הוא הטכניון בחיפה. זהו מוסד אקדמי המלמד את מקצועות ההנדסה השונים ומעניק גם תארים הנדסיים וגם תארים אקדמיים. הטכניון נחשב לבית הספר להנדסה ברמה הגבוהה ביותר בארץ, ובוגריו פוגשים ביקוש גבוה כאשר הם יוצאים אל שוק העבודה. הערוץ השני, והוא הערוץ הפופולארי יותר הוא ערוץ של מכללות הנדסיות. דוגמא יכולה להיות מכללת אורט שהיא רשת בתי ספר ומוסדות השכלה המכשירה מהנדסים והנדסאים במגוון תחומים ומקצועות כמו מהנדס חשמל, מהנדס בניין, מהנדס אלקטרוניקה וכדומה. כמובן שמכללת אורט היא לא המכללה היחידה שעוסקת במקצועות ההנדסה, וניתן למצוא עוד מכללות רבות ברחבי הארץ, חלקן ממוקדות בתחומים ספציפיים כמו חשמל ואלקטרוניקה, בניין, ביולוגיה או ביוטכנולוגיה וכדומה, וחלקן מציעות מגוון רחב של תחומים ומקצועות בהן ניתן ללמוד ולרכוש תואר הנדסה.

תארים פרקטיים עם ביקוש גבוה בשוק

מקצועות ההנדסה נחשבים למקצועות מאוד פרקטיים שניתן באמצעותם למצוא עבודה די בקלות בשוק. מקצועות אלה הם למעשה כמו לימודי תעודה המכשירים את הסטודנט למקצוע מאוד ספציפי שבו הוא רוכש התמחות. יחד עם זאת, מאחר ומדובר בתואר הנדסה, מדובר פה ברמת השכלה גבוהה יותר הפותחת בפני הבוגרים שורה ארוכה של תפקידים, כמו גם היכולת לנהל עסק עצמאי המבוסס על עצמם, על הידע שרכשו ועל הניסיון שרכשו אם רכשו, בעבודות קודמות כשכירים. על מנת ללמוד עוד על לימודים לתארי הנדסה, תוכלו להיכנס לאינטרנט ולהתרשם ממגוון מוסדות ההשכלה המעניקים תארים הנדסיים. תוכלו להתרשם ממגוון המקצועות המוצעים, התמיכה והמילגות הזמינים במוסדות השונים, צוות ההוראה שהוא פרמטר חשוב מאוד בבחירת המוסד המתאים לכם, וכמובן המחיר. תוכלו גם להיכנס לפורומים בנושאי השכלה, ולהתרשם מתגובות ופוסטים של אנשים פרטיים, בוגרי מקצועות ההנדסה, שרוצים ויכולים לשתף אתכם בניסיון הלימודי שלהם ולסייע לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם. בישראל פועלות מספר מכללות המכשירות למקצועות ההנדסה, וכל שעליכם לעשות הוא לבחור את המקצוע והמכללה המתאימים לכם.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ליטל כץ

מאת: ליטל כץעיצוב גרפי22/03/151555 צפיות
קורסי תעודה בעיצוב גרפי נמשך לרוב מספר חודשים, כאשר תוכנית הלימודים הספציפית נתונה לשיקול דעתו הבלעדי של מוסד הלימודים שעומד מאחוריה. יחד עם זאת, ניתן להזכיר מספר נושאים מרכזיים העומדים בבסיס העיצוב הגרפי, ואשר נכללים כמעט תמיד כחלק אינטגרלי מתוכניות הלימודים בו. קורס עיצוב גרפי ברמה מקצועית חייב להכיל את התכנים הבאים :

מאת: ליטל כץלימודי תעודה ומקצוע24/12/14754 צפיות
כיוון הביקוש בתחום גדול, מוסדות רבים עורכיםמיונים קפדניים לפני שהם מחלטים על מועמד כזה או אחר. אנשים שמרגישם שזהו הכיוון שלהם, אך הם חסרי ניסיון, יכולים להתעודד כיוון שכיום קיימות מכינות בדיוק עבור מטרה זו, עבור לקבל עזרה לעבור את מבחני הקבלה ולהשתלב במסלול לימודי עיצוב גרפי.

מאת: ליטל כץלימודי תעודה ומקצוע20/11/14756 צפיות
ממש כמו כל קורס אחר, גם קורס לינוקס מביא עמו אפשרויות קידום ותעסוקה. בוגרי הקורס משתלבים בעבודות בתחום המחשבים וההייטק.

מאת: ליטל כץלימודי תעודה ומקצוע29/10/14621 צפיות
כבר זמן רב שמחשבים הפכו להיות חלק טבעי מחיינו, הם נמצאים בסביבה הטבעית שלנו ומשמשים אותנו יום יום- בבית, בעבודה וכמעט בכל מקום אשר נהיה בו יהיה לפחות מחשב אחד שיעשה בו שימוש. המחשבים מאפשרים לנו לעשות כמעט הכל- לקבל מידע חדש, להעביר את הזמן בגלישה, לבצע רכישות און- ליין ועוד.

מאת: ליטל כץלימודי תעודה ומקצוע04/09/14652 צפיות
בשונה מהנהוג בעבר, שעסקים היו מנהלים את עצמם בצורה ידנית וצוברים ערמת ניירת על השולחן, כיום כל עסק ולו הקטן ביותר מחזיק ברשותו מחשב המחובר לרשת וכך בעצם מנהל את עצמו בצורה יעילה, מהירה וחכמה.

מאת: ליטל כץלימודי תעודה ומקצוע20/08/14664 צפיות
תנופת הפיתוח של עולם הסלולר עוררה ביקוש רב למפתחי אפליקציות בעלי הכשרות שונות. קורס פיתוח אפליקציות הוא ללא כל ספק אחד הקורסים המבוקשים והמעניינים ביותר בענף.

מאת: ליטל כץלימודי תעודה ומקצוע20/08/14660 צפיות
תנופת הפיתוח של עולם הסלולר עוררה ביקוש רב למפתחי אפליקציות בעלי הכשרות שונות. קורס פיתוח אפליקציות הוא ללא כל ספק אחד הקורסים המבוקשים והמעניינים ביותר בענף.

מאמרים נוספים בנושא לימודים אקדמאיים

מאת: tiloniלימודים אקדמאיים10/04/19831 צפיות
לא כל יום אנו נדרשים לכתוב עבודה אקדמית, אך כאשר מגיע הצורך לעשות זאת, כדאי לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. המשיכו לקרוא על-מנת להבין את היסודות לכתיבת סמינריון מוצלח.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים24/06/181626 צפיות
הנדסאי בניין לימודי בוקר, הוא מסלול לימודים שיש במספר מכללות טכנולוגיות בארץ. הנדסאים לומדים במכללות טכנולוגיות, שנקראות גם בשם: בתי ספר להנדסאים.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים03/06/181439 צפיות
בית ספר להנדסאים בשכונת נאות אפקה (בתל אביב), נוח להגעה עבור תושבי תל אביב. מומלץ ללמוד בבית ספר, שקבלתם עליו המלצות, מאנשים שאתם סומכים עליהם. לימודי הנדסאים, מתאימים עבור אנשים, שנמשכים לתחומים טכנולוגיים.

מאת: רועי כץלימודים אקדמאיים05/02/18820 צפיות
ברשת האינטרנט ניתן למצוא לא מעט עבודות אקדמיות בתשלום, אולם, חרף המחירים המפתים, לא מומלץ להשתמש ב'בנק' הזה היות שהוא לא מבטיח לכם בלעדיות על העבודה. ממש כפי שאתם קניתם לעצמכם עבודה כך גם שכנכם לספסל הלימודים עלול לרכוש את אותה העבודה בדיוק, מה שעלול להביא את שניכם לעמוד בפני צעדים משמעתיים במוסד האקדמי שבו אתם לומדים.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים23/01/18766 צפיות
הנדסאי מכונות מעולה, יכול לעבוד בעבודה מספקת מאוד. הנדסאי המכונות, יכול להשתלב בתעשיית הטכנולוגיה המתקדמת, או בתעשייה המסורתית. לימודי הנדסאי מכונות, מתקיימים בבתי ספר להנדסאים.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים20/12/17568 צפיות
הנדסאי מכונות בעל ניסיון, יכול לעבוד בתעשייה הישראלית. לימודי הנדסאים, מתאימים לבחורות ולבחורים, שנמשכים לתחומים טכנולוגיים.

מאת: אבי בכרלימודים אקדמאיים16/12/17896 צפיות
מאמר זה דן בסוגיית ההשכלה הגבוהה בקרב נשים בישראל כאשר ההתייחסות מנסה להקיף את כלל המגזרים בפסיפס המורכב של החברה בישראל אם כי עקב המורכבות החברתית הקשורה לסוגיה זו באשר לנשים משכילות מהמגזר הערבי בישראל בכללותו (נוצריות, מוסלמיות, בדואיות ובסייגים מסוימים גם דרוזיות) המיקוד במאמר יהיה בנשים משכילות בחברה הישראלית. כלומר, מצב ההשכלה או מקומה של ההשכלה בהוויה הישראלית בקרב הנשים בישראל. הדיון מתייחס לנשים בישראל מהמגזרים השונים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica