חפש מאמרים:
שלום אורח
26.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הרחקת יונים - הסוף לרעשים

מאת: קטי דרהדברה27/05/20131105 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

ביתו של אדם הוא מבצרו! משפט זה, קלישאה ככל שיהיה, מתאר את הדרך בה אנו חשים כלפי הבית שלנו. ביתנו הוא המקום בו אנו מרגישים הכי בטוחים ויתר על כן, הכי בנוח לחיות את חיינו כאוות נפשנו ולפי ראות עיננו. כאמור, הבית אמור להיות המקום בו אנו מרגישים הכי בנוח. משמע, יכולים להתהלך בבית לבושים בפיג'מה נוחה, מעבירים את שעות הפנאי בעשיית דברים אהובים ומעבר לכך חווים מעט מאוד הטרדות ורעש. הבית הוא מעין חממה שבה הלחצים, הרעש, ההמולה של היום יום נדמים.

לעיתים ישנם אירועים גדולים היכולים להפר את שלוות הבית ולהפוך אותו ממקום מבטחים, חמים ושקט, למקום בו לא נעים לשהות. אירועים כגון אלו יכולים להיות שיפוץ מאסיבי ולמשך תקופה ארוכה של שכן, הגורם לרעש טורדני במשך שעות רבות של היום. בנוסף, ייתכן והעירייה החליטה לשפץ את הכביש מתחת לביתכם ומידי יום עובדים, קודחים, וחופרים במשך מספר שעות ומטרידים את מנוחתכם. כמו כן, יכול לקרות מצב בו לרוע מזלכם השכנה שממול החליטה שהיא לומדת לנגן על תופים, ומידי יום היא מתופפת ומרעישה במשך 3 שעות רצופות. בעוד שעם הדברים מסוג זה, אין הרבה מה לעשות, וחייבים לקבל את המצב כמו שהוא, ישנם מצבים בהם אין שום סיבה בעולם שמנוחתכם ושלוותכם תופר.

מצבים אלו, הינם מצבים טורדניים לא פחות מאותם אירועים גדולים ובלתי נשלטים. דמיינו סיטואציה בה אתם מנסים לישון ועל עדן החלון שלכם מקננות באופן קבוע יונים, המרעישות מידי יום ביומו, מטנפות את עדן החלון שלכם, וזאת מבלי לדבר על המחלות האפשריות שהן יכולות להעביר מעצם היותן שם. דוגמא נוספת, הינה שאתם תולים את הכביסה היבשה שלכם וכשבאים להוריד אותה מהחבל מגלים שהיא מוכתמת בצואת יונים. הסיפורים והדוגמאות עוד רבות, יונים יכולות להוות מטרד לא קטן, אולם אין שום סיבה שתסבלו, פשוט הרימו את הטלפון והזמינו מומחה לעניין זה. הרחקת יונים היא מומחיות, ועל כן הזמינו בעל מקצוע בתחום, שיבצע עבודה יסודית, מהירה ירחיק לתמיד את מטרד היונים.

הרחקת יונים יכולה להתבצע במגוון דרכים. כאשר אתם פונים לחברה המתמחה בהרחקת יונים, וודאו כי היא מבצעת את פעולת גירוש היונים בצורה הומאנית. הדרכים להרחיק את היונים אינן מסובכות ואין שום סיבה שבעולם לפגוע בהן, כל מה שאנו רוצים הוא למנוע את הופעתן החוזרת ונשנית על עדן החלון, גג הבית, ובסמוך לחבלי הכביסה. הדרכים הנפוצות בהן פועלים המומחים להרחקת יונים הינן: הצבת רשת צפופה המונעת כניסה של יונים ושאר ציפורים. דרך זו מתאימה בעיקר למניעת כניסה למסתורי מזגנים וחבלי כביסה. דרך נוספת, הינה על ידי התקנת דוקרנים המונעים מהיונים להתיישב על עדן החלון, או על גג המזגן שלכם. לבסוף, ישנה דרך של התקנת קפיץ גמיש המיועד בעיקר לסילוק יונים ושאר מעופפים מגגות רעפים. כפי שניתן לראות, הדרכים להיפתר מן המטרד הן רבות ולכן אין סיבה להמשיך ולסבול.

הרחקת יונים היא במרחק שיחת טלפון אחת מכם!

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אמא חלקית במשרה מלאה, נשואה ואם לשלושה. מנהלת אדמינסטרטיבית של משק הבית וחינוך הילדים, אלופה בבישולים ואפייה עם ובלי הילדים. מתכננת ומוציאה לפועל פיעלויות לילדים בשבתות חגים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת קטי דר

מאת: קטי דרטיולים בחו"ל12/04/16564 צפיות
טיולי קרוז הם טיולים אטרקטיביים גם במובן של מחיר, שכן אניית קרוז אחת מסוגלת לשאת אלפי נוסעים במקביל, מה שמאפשר להקטין את המחיר שכל נוסע משלם עבור החוויה. לאורך השייט תוכלו ליהנות מארוחות מסודרות במודל הכל כלול, תא לינה ברמות אירוח שונות, החל מרמת תא פנימי ללא חלון, ועד סוויטות מפוארות הממוקמות בקומות העליונות של האנייה.

מאת: קטי דריבוא ויצוא22/10/151645 צפיות
כדי לייצר מוצרי פלסטיק משתמשים בתבניות מיוחדות אשר לתוכן מוזרק או יצוק הפלסטיק לייצור מוצרי פלסטיק שונים ורבים. כמעט כול מוצר פלסטיק שאתם מכירים נוצר על ידי תבנית פלדה כזאת שלתוכה יוצקים או מזריקים את החומר הפלסטי בעודו נוזלי ומאפשרים לו להתמצק עד שנוצר מוצר פלסטיק מושלם. גם חלקי משנה של מוצרי פלסטיק כך יוצרים בעזרת תבניות פלדה מיוחדות.

מאת: קטי דרהורות22/11/121141 צפיות
אחד הדברים אותו אתם צריכים לבדוק לפני שאתם ניגשים למקום המציע אטרקציות לילדים הוא ההתאמה של אותן אטרקציות לגילאים של הילדים שלכם. חשוב להבין כי ההתאמה של אותם אטרקציות או אותן פעילויות לילדים לגילאים של הילדים שלכם הינה קריטית וחשובה מאוד שכן אם לא תבצעו את ההתאמה הזו בצורה טובה ישנם סיכויים גבוהים מאוד לכך שהילדים שלכם לא יוכלו ליהנות מהפעילויות בצורה הטובה ביותר ולא יוכלו להשתתף בהם.

מאמרים נוספים בנושא הדברה

מאת: נט מדיה- בניית אתריםהדברה12/03/19924 צפיות
חברת הדברה תדאג שהבית יהיה נקי מכל האורחים הלא רצויים בין אם מדובר בתיקנים, עכברים או פשפש המיטה. אבל על מנת שאכן כך יקרה חשוב לבחור חברת הדברה מקצועית.

מאת: דוד לוקשביץהדברה22/02/18590 צפיות
הדברת פרעושים בחצר היא חלק בלתי נפרד מכל מבצע הדברה של פרעושים. אל החצר נכנסים בעלי חיים זרים, הם עלולים להיות נשאים של פרעושים. כאשר הפרעושים הנמצאים בחצר יזהו פונדקאי מתאים הם ינתרו לעברו ייטפלו אליו וימצצו את דמו. הפרעושים אוהבים לחיות בסביבה עם תנאי לחות גבוהים הקיימים בדרך כלל בין מצבורי אשפה במחילות ובמאורות של בעלי החיים. חשוב לנקות את החצר ולמנוע תנאים שיזמינו את הפרעושים.

מאת: דוד לוקשביץהדברה22/02/18498 צפיות
פשפשי המיטה כיום בישראל מהווים נזק אדיר ומטרד גדול לאדם. כאשר בסוף יום עבודה אנו שמחים ללכת לישון אין אנו מדמיינים בנפשנו ולא לרגע אחד כי יש לנו שותפים למיטה, מדובר בחרק המתפשט מהר ביותר ואלוף במחבואים, פשפשי המיטה גורמים לנו לגירודים עזים אלרגיות קשות היכולות אף להגיע לבתי חולים. הטיפול בו חייב להתבצע אך ורק על ידי מדביר בעל רישיון והיתר הדברה בפועל אל תתביישו לבקש היתר הדברה.

מאת: דוד לוקשביץהדברה21/02/18500 צפיות
הפשפשים והפרעושים שניהם חרקים שונים לחלוטין אחד ממשנהו, אך עדיין רבים מהאנשים מתבלבלים ביניהם. הפרעושים הם חרקים זעירים ביותר קטנים ואלופי העולם בניתור למרחק, לעומת גודל גופם הזעיר. נדבקים בכוח לפונדקאי. הפשפשים לעומתם מהלכים כרגיל ללא יכולת ניתור לגובה ובעל מראה מאוד תמים ובלתי מזיק, יכולתם להתחבא בסדקים צרים עד שיבוא הטרף. המכנה המשותף בין שניהם הוא הבוקר של אחרי המלווה בעקיצות רבות בכל הגוף, מגדרות ומאוד מכוערות, מהם דרכי ההדברה נגד שניהם.

מאת: דוד לוקשביץהדברה13/02/18550 צפיות
פרעושים הם סוגי חרקים. הפרעושים מונים בקירוב למעלה מאלפיים סוגים, אך בישראל מצויים רק כארבעים סוגים של פרעושים והפרעוש הנפוץ ביותר הוא "פרעוש החתול". הפרעושים אינם טפילים מסוכנים אך הם עלולים לעקוץ ולהטריד,

מאת: דוד לוקשביץהדברה13/02/18540 צפיות
כת הטבע החדשה שמאיימת על ישראל היא גדולה בסכנתה, אבל קטנה מאוד במימדים: נמלת האש האדומה גודלה פחות משני מילימטרים, אך היא מסוכנת לבעלי החיים ומכאיבה לבני האדם. היא התפשטה ברחבי הארץ מצפון ועד דרום, ופתרון לבעיה - אין.

מאת: דוד לוקשביץהדברה13/02/18513 צפיות
כת הטבע החדשה שמאיימת על ישראל היא גדולה בסכנתה, אבל קטנה מאוד במימדים: נמלת האש האדומה גודלה פחות משני מילימטרים, אך היא מסוכנת לבעלי החיים ומכאיבה לבני האדם. היא התפשטה ברחבי הארץ מצפון ועד דרום, ופתרון לבעיה - אין.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica