חפש מאמרים:
שלום אורח
25.08.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

לימודי תואר ראשון, שני ושלישי

מאת: ליטל כץלימודים אקדמאיים30/05/2013585 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אנשים רבים נכנסים ללימודי תואר ראשון במסלול האקדמי על מנת להשיג את התעודה הדרושה להם כדי לפתח קריירה בתחום אותו הם למדו. זהו למעשה המודל המקובל ביותר, ומרבית הסטודנטים מסיימים את הקריירה האקדמית שלהם לאחר לימודי תואר ראשון. במקצועות מסויימים ממשיכים הסטודנטים ללימודי תואר שני ושלישי כחלק מבניית הקריירה שלהם, אך במרבית המקרים התואר הראשון הוא נקודת הסיום של הלימודים, ונקודת הפתיחה של הקריירה. יחד עם זאת, ישנם אנשים שדווקא מתחברים מאוד לעולם האקדמי ומעוניינים לפתח קריירה דווקא בתוך העולם הזה. אנשים אלה הם אנשים שבדרך כלל בוחרים ללמוד את מה שהם אוהבים, ולא את מה שיביא להם קריירה טובה בהסתברות הגבוהה ביותר. אנשים אלה מעוניינים לפתח את החשיבה ואת היכולות שלהם בתחום שהם אוהבים, ולאחר מכן להמשיך ולהרחיב את הידע והיכולות הללו במסגרת לימודים מתקדמים יותר, עד שבסופו של דבר הם מגיעים לשלב שבו הם יכולים להתחיל פעילות מחקר במסגרות האקדמיות, ולבסס קריירה מצליחה בתחום זה.

מהמבוא ועד המומחיות

סטודנטים רבים שנכנסים לאוניברסיטה על מנת להוציא את התואר ולצאת לשוק העבודה, מוצאים את עצמם מתאהבים במסגרת האקדמית ובוחרים להמשיך ללמוד ללימודים מתקדמים יותר. לימודי תואר ראשון מעניקים למעשה את הבסיס האקדמי לידע בתחום. לימודים אלה מתבססים על לימוד מבואות, כמו מבוא למימון, מבוא לכלכלה, מבוא לפילוסופיה, מבוא לפסיכולוגיה וכדומה. רק בלימודי התואר השני בוחר הסטודנט תחום או שניים שבהם הוא רוצה להתמחות כמו מימון, שיווק, פילוסופיה התנהגותית, פילוסופיה של הדת וכדומה. זהו למעשה השלב שבו האדם מתחיל לבנות את הקריירה שלו על ידי יצירת התמחות והתמקצעות בתחום ממוקד אחד. בסיום לימודי התואר השני מגיש הסטודנט תזה שהיא עבודת מחקר ראשונית בתחום בו הוא התמחה. במסגרת התואר השלישי שהוא תואר דוקטורט, מבצע הסטודנט את הדוקטורט שלו שהיא למעשה עבודת מחקר מקיפה בתחום מסויים ספציפי אותו הוא בחר מתחום תחום ההתמחות שלו. עם סיום לימודי הדוקטורט מקבל הסטודנט תואר דוקטור, ויכול להמשיך בעולם האקדמי בתחום הלימוד והמחקר או לצאת אל שוק העבודה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ליטל כץ

מאת: ליטל כץעיצוב גרפי22/03/151255 צפיות
קורסי תעודה בעיצוב גרפי נמשך לרוב מספר חודשים, כאשר תוכנית הלימודים הספציפית נתונה לשיקול דעתו הבלעדי של מוסד הלימודים שעומד מאחוריה. יחד עם זאת, ניתן להזכיר מספר נושאים מרכזיים העומדים בבסיס העיצוב הגרפי, ואשר נכללים כמעט תמיד כחלק אינטגרלי מתוכניות הלימודים בו. קורס עיצוב גרפי ברמה מקצועית חייב להכיל את התכנים הבאים :

מאת: ליטל כץלימודי תעודה ומקצוע24/12/14645 צפיות
כיוון הביקוש בתחום גדול, מוסדות רבים עורכיםמיונים קפדניים לפני שהם מחלטים על מועמד כזה או אחר. אנשים שמרגישם שזהו הכיוון שלהם, אך הם חסרי ניסיון, יכולים להתעודד כיוון שכיום קיימות מכינות בדיוק עבור מטרה זו, עבור לקבל עזרה לעבור את מבחני הקבלה ולהשתלב במסלול לימודי עיצוב גרפי.

מאת: ליטל כץלימודי תעודה ומקצוע20/11/14649 צפיות
ממש כמו כל קורס אחר, גם קורס לינוקס מביא עמו אפשרויות קידום ותעסוקה. בוגרי הקורס משתלבים בעבודות בתחום המחשבים וההייטק.

מאת: ליטל כץלימודי תעודה ומקצוע29/10/14521 צפיות
כבר זמן רב שמחשבים הפכו להיות חלק טבעי מחיינו, הם נמצאים בסביבה הטבעית שלנו ומשמשים אותנו יום יום- בבית, בעבודה וכמעט בכל מקום אשר נהיה בו יהיה לפחות מחשב אחד שיעשה בו שימוש. המחשבים מאפשרים לנו לעשות כמעט הכל- לקבל מידע חדש, להעביר את הזמן בגלישה, לבצע רכישות און- ליין ועוד.

מאת: ליטל כץלימודי תעודה ומקצוע04/09/14546 צפיות
בשונה מהנהוג בעבר, שעסקים היו מנהלים את עצמם בצורה ידנית וצוברים ערמת ניירת על השולחן, כיום כל עסק ולו הקטן ביותר מחזיק ברשותו מחשב המחובר לרשת וכך בעצם מנהל את עצמו בצורה יעילה, מהירה וחכמה.

מאת: ליטל כץלימודי תעודה ומקצוע20/08/14569 צפיות
תנופת הפיתוח של עולם הסלולר עוררה ביקוש רב למפתחי אפליקציות בעלי הכשרות שונות. קורס פיתוח אפליקציות הוא ללא כל ספק אחד הקורסים המבוקשים והמעניינים ביותר בענף.

מאת: ליטל כץלימודי תעודה ומקצוע20/08/14555 צפיות
תנופת הפיתוח של עולם הסלולר עוררה ביקוש רב למפתחי אפליקציות בעלי הכשרות שונות. קורס פיתוח אפליקציות הוא ללא כל ספק אחד הקורסים המבוקשים והמעניינים ביותר בענף.

מאמרים נוספים בנושא לימודים אקדמאיים

מאת: tiloniלימודים אקדמאיים10/04/19615 צפיות
לא כל יום אנו נדרשים לכתוב עבודה אקדמית, אך כאשר מגיע הצורך לעשות זאת, כדאי לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. המשיכו לקרוא על-מנת להבין את היסודות לכתיבת סמינריון מוצלח.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים24/06/181495 צפיות
הנדסאי בניין לימודי בוקר, הוא מסלול לימודים שיש במספר מכללות טכנולוגיות בארץ. הנדסאים לומדים במכללות טכנולוגיות, שנקראות גם בשם: בתי ספר להנדסאים.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים03/06/181303 צפיות
בית ספר להנדסאים בשכונת נאות אפקה (בתל אביב), נוח להגעה עבור תושבי תל אביב. מומלץ ללמוד בבית ספר, שקבלתם עליו המלצות, מאנשים שאתם סומכים עליהם. לימודי הנדסאים, מתאימים עבור אנשים, שנמשכים לתחומים טכנולוגיים.

מאת: רועי כץלימודים אקדמאיים05/02/18683 צפיות
ברשת האינטרנט ניתן למצוא לא מעט עבודות אקדמיות בתשלום, אולם, חרף המחירים המפתים, לא מומלץ להשתמש ב'בנק' הזה היות שהוא לא מבטיח לכם בלעדיות על העבודה. ממש כפי שאתם קניתם לעצמכם עבודה כך גם שכנכם לספסל הלימודים עלול לרכוש את אותה העבודה בדיוק, מה שעלול להביא את שניכם לעמוד בפני צעדים משמעתיים במוסד האקדמי שבו אתם לומדים.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים23/01/18638 צפיות
הנדסאי מכונות מעולה, יכול לעבוד בעבודה מספקת מאוד. הנדסאי המכונות, יכול להשתלב בתעשיית הטכנולוגיה המתקדמת, או בתעשייה המסורתית. לימודי הנדסאי מכונות, מתקיימים בבתי ספר להנדסאים.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים20/12/17420 צפיות
הנדסאי מכונות בעל ניסיון, יכול לעבוד בתעשייה הישראלית. לימודי הנדסאים, מתאימים לבחורות ולבחורים, שנמשכים לתחומים טכנולוגיים.

מאת: אבי בכרלימודים אקדמאיים16/12/17694 צפיות
מאמר זה דן בסוגיית ההשכלה הגבוהה בקרב נשים בישראל כאשר ההתייחסות מנסה להקיף את כלל המגזרים בפסיפס המורכב של החברה בישראל אם כי עקב המורכבות החברתית הקשורה לסוגיה זו באשר לנשים משכילות מהמגזר הערבי בישראל בכללותו (נוצריות, מוסלמיות, בדואיות ובסייגים מסוימים גם דרוזיות) המיקוד במאמר יהיה בנשים משכילות בחברה הישראלית. כלומר, מצב ההשכלה או מקומה של ההשכלה בהוויה הישראלית בקרב הנשים בישראל. הדיון מתייחס לנשים בישראל מהמגזרים השונים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica