חפש מאמרים:
שלום אורח
18.05.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קייטרינג חלבי – המטבח הצרפתי

מאת: פזית ספירהפקות אירועים03/06/2013529 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

קייטרינג חלבי

קייטרינג חלבי שבוחר להתמחות בהגשת אוכל צרפתי יבחר גם להתמחות ולהכיר את המטבח הזה על בוריו, ולהכין את המאכלים כולם מאפס, דרך חומרי הגלם, ולא לקנות אותם חצי מוכנים. רק כך יוכל להתהדר במנות מושלמות משלו. לכן, כאשר קייטרינג חלבי בוחר להיכנס לרזי המטבח הצרפתי, מחכה לו מלאכה מורכבת של הכרות והכנה של הרבה מוצרים חוץ מאשר המאכלים עצמם.

במטבח הצרפתי קיימים מספר מאפיינים עיקריים, המשותפים לכל סגנונות הבישול המופיעים בו. קייטרינג חלבי יאמץ את אותם מאפיינים כאשר יבחר לאמץ את סגנון הבישול וההגשה. חלק מאותם מאפיינים הם:

· שימוש במוצרים טריים מקומיים האופייניים לכל אזור

· מוצרי יסוד בהם משתמשים כמעט תמיד כמו חמאה, שמנת, ויין

· שימוש בחומרי גלם ייחודיים כגון כמהין, וגבינות מקומיות ייחודיות

· תיבול עדין הנותן לטעמו של הרכיב העיקרי להגיע לידי ביטוי מושלם

· מגוון רחב מאוד של מאכלים ושיטות הכנה

· מגוון נרחב של רטבים שהם התמחותו של המטבח הצרפתי

המטבח הצרפתי הוא מטבח קלאסי שאינו ייחודי לאזור מסוים אלא מהווה בסיס לכולם והתפתח במשך מאות שנים. עליו מבוססים כל המטבחים האזוריים, ומתכונים שהפכו לנכס צאן ברזל ואינם משויכים דווקא לאזור מסוים.

במטבח הצרפתי קיימים סוגים רבים של צירים. קייטרינג חלבי המתמחה במטבח זה יאמץ לעצמו את הצירים החלביים כגון צירים לבנים, רוטב בשאמל, רטבי חמאה, רוטב הולנדז, רטבי שמנת וכן הרטבים המתוקים. הרטבים משמשים למאכלים השונים על פי סגנונות הבישול השונים. לסגנונות הבישול הצרפתי זיקה לאזור הגאוגרפי ממנו הם נובעים, וכמובן לסוגי המזון המאפיינים אזורים אלה. את ההבדלים ניתן לחוש בטעמים, בסגנונות ההכנה ובמרכיבים. קייטרינג חלבי ישתמש בכל הסגנונות וילכד אותם תחת השם "צרפתי" כדי שיוכל לבחור לעצמו את התפריט הנוח והמתאים ביותר לחיך הישראלי.

קייטרינג חלבי במרכז המתמחה במטבח הצרפתי צריך לתמרן בין הבישול הצרפתי המסורתי לבישול היהודי המסורתי ולהתאים את הטעמים המתקבלים במטבח הצרפתי על ידי השימוש בחומרי הגלם המקומיים לאלו המותרים לשימוש במטבח חלבי יהודי מסורתי. קייטרינג חלבי טוב יצליח להגיע לטעמים שלא נופלים מהמקור, בתבשיליו ובקינוחיו.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת פזית ספיר

מאת: פזית ספיראירועים עסקיים17/07/131076 צפיות
מסיבת ריקודים נחמדה ביחד עם קייטרינג חלבי זהו שילוב מיוחד ומנצח שיכול רק לעזור באירוע שלכם בגן אירועים הנוצץ .

מאת: פזית ספירהפקת אירועים17/07/13956 צפיות
אין כמו חתונה לבנה של קייטרינג חלבי שהוא בעצם צריך לדאוג לאוכל הטעים שמוגש באירוע של החתונה הנוצצת יותר ויותר ישראלים פונים לאוכל החלבי לצורך האירוע שלהם .

מאת: פזית ספירהפקות אירועים17/07/13916 צפיות
מנות טעימות במיוחד אפשר לקבל היום מחברת קייטרינג חלבי שתוכל להעניק לכם אוכל מצוין ללא הוצאה כספית גדולה .

מאת: פזית ספירהפקות אירועים17/07/13888 צפיות
אירוע טעים ומיוחד במינו יכול להיות בקלות קייטרינג חלבי איכותי כזה שבאמת יעניק לאירוע מאכלים חלביים מתוקים וטעימים שהעין תדע גם לאכול .

מאת: פזית ספיראירועים עסקיים17/07/13911 צפיות
אירוע כגון כנס הוא אירוע עסקי ולכן יש להשקיע מאמץ וחשיבה באירוע שכזה .

מאת: פזית ספירהפקות אירועים01/07/13775 צפיות
אם גם יש לכם סתם אירוע צדדי ואין ביכולתם להכין קייטרינג לאירוע יש כיום מגמה הולכת וגוברת של חברות קייטרינג חלבי שנותנות אפשרות גם להזמנות קטנות שמאפשרות לסגור חורים .

מאת: פזית ספירבר אירועים01/07/13816 צפיות
קייטרינג חלבי מאוד מתאים לאירועים כמו בפארק מכיוון שיש פחות צורך במקום להכיון את האוכל וכבר לא לדבר על העשן הכבד שמגיע לכל פינה .

מאמרים נוספים בנושא הפקות אירועים

מאת: אלעד אוחנההפקות אירועים23/11/193310 צפיות
לא כל אירוע חייב להיערך באולם אירועים; לעתים אנו מבקשים לערוך אירוע קטן ואינטימי יותר בחצר הבית, בגן הציבורי הקרוב או בשכיית חמדה כלשהי בחיק הטבע. לעתים לאירוע שלנו אין דרישות רבות ומורכבות ואנו עשויים להזדקק רק לציוד משלים שיסייע לנו בארגון האירוע החביב שלנו. במקרים כמו זה, תוכלו לפנות לחברה העוסקת בהשכרת ציוד לאירועים.

מאת: עידן אברהמיהפקות אירועים13/01/192567 צפיות
הרשימה הבאה תעשה לכם סדר בכל מה שאתם צריכים לארגן לימי השבעה, מסוכות אבלים להשכרה ועד פתרונות חימום וקירור.

מאת: עידן אברהמיהפקות אירועים22/07/181838 צפיות
אוהלים להשכרה | מסוככים עליכם בכל תנאי אוהלים יכולים לשמש למטרות שונות, לפניכם מספר מדדים שיוכלו לסייע לכם לבחור את האוהל הטוב והמתאים ביותר עבורכם. אין ספק שמשפחת האוהלים עברה תמורות במהלך ההיסטוריה, האוהלים הקדמונים ששימשו למגורים הפכו למבנים ארעיים לאנשים הנודדים בדרכים ונראה כי עד השנים האחרונות אנשים הכירו בעולם המערבי רק את אוהלי הקמפינג, אבל היום זה נראה אחרת אוהלים של היום הינם מבנים שיכולים לשמש כמבני קבע בגני אירועים או במסעדות, אנשים נהנים מאוהלים להשכרה לעריכת אירועים או למטרה של מפ

מאת: עידן אברהמיהפקות אירועים17/06/181090 צפיות
אוהלי אבלים הם מוצר נפוץ בקרב היושבים שבעה, כבר הורגלנו לראות את האוהלים כאשר אנו הולכים לנחם מכרים, מחיר אוהלי אבלים הם טווח רחב וחשוב להתמצא.

מאת: עידן אברהמיהפקות אירועים03/06/181146 צפיות
הסוכה שאתם שוכרים תשמש אתכם ותענה על הצרכים שלכם. כדי שכך יקרה ואתם תהיו מרוצים עליכם לזכור מספר נקודות חשובות. כאשר עומדים לשכור סוכות אבלים להשכרה יש לזכור מספר נקודות חשובות. וזאת כדי שתוכלו להפיק תועלת מקסימלית מהשירות ותהיו מרוצים מהמוצר שקבלתם. קראו להלן על הנקודות המשמעותיות שיעזרו לכם לכוון את עצמכם לחברה המומלצת, ולקבלת השירות ההולם והרצוי לכם.

מאת: tiloniהפקות אירועים08/04/181048 צפיות
הפקת לוויות זהו תהליך הדורש הקפדה על פרטים טכניים מרובים. לפני הכל, יש להעביר את גופת המת אל בית הלוויות, תוך תיאום ההלוויה עם חברה קדישא. בנוסף, צריך לתקשר עם הגורמים הרלוונטיים ולסדר עניינים של רישיון קבורה, פרסום מודעות אבל ועוד

מאת: עידן אברהמיהפקות אירועים13/02/181295 צפיות
חשבם לשכור סוכות אבלים להשכרה? עליכם לברר על החברה לפני שאתם סוגרים עסקה. כדי שתקבלו מענה מתאים לצורך שלכם ותהיו מרוצים. כאשר שוכרים מוצר, חשוב מאוד להיות בטוחים שאתם מתנהלים מול משכיר אמין והוגן. כך שאתם תקבלו את המוצר הרצוי לכם, ותהיו מרוצים משירות מתאים שעונה על הצורך שלכם. קראו להלן על הפרטים שצריך לברר אודותיהם לפני שפונים לשכור מוצר מחברה. כך תדעו כיצד להתנהל ולהשיג את התוצאה המקסימלית והמתאימה לכם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica